PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień


Damian
07.07.2013, 18:24
http://3.bp.blogspot.com/-gdD9Qzpr-9M/UdSoIXfgSzI/AAAAAAAAM98/iCxGkDCUUIY/s1600/95.PNG
Już 23 lipca kolejny live z producentami The Sims! Pokazany zostanie oficjalnie ostatni dodatek do The Sims 3 związany z przyszłością (premiera jesienią), ostatnie akcesoria do gry (tematyka filmowa) oraz ujawnione zostaną kolejne ciekawostki o The Sims 4, które zostanie oficjalnie pokazane na Gamescom (21-25 sierpnia).

Zapisać się można w tym miejscu:

https://www.facebook.com/events/395909010520538/


http://3.bp.blogspot.com/-KdpfPxsocuc/UdSq-GbbplI/AAAAAAAAM-U/1f9vB_7bCFk/s714/1010298_10151491620865079_553959718_n.jpg

Przypomnienie o czacie dostaniecie kilka dni przed jego rozpoczęciem!

PS. Przyjrzyjcie się dokładnie okładce wydarzenia (klikając na nią). Zauważyliście poprawione logo The Sims 4 z nowym plumbobem i całkowicie nowego screena z The Sims 3 (zapewne z ostatniego dodatku)? Nie mogę się doczekać tego, co zobaczymy już 23 lipca!

Źródło: TwojeSimy.com
________________________________

"Jedenasty i ostatni dodatek do The Sims 3. Simowie będą mieli możliwość podróży w czasie - przeszłość oraz przyszłość."

Źródło: Wikipedia

__________________________________________________ ______


Poprzedzać dodatek będzie: The Sims 3: Movie Stuff

Dziewiąte i ostatnie akcesorium do The Sims 3. Dotyczy ubrań oraz fryzur z filmów i przebojów telewizyjnych.


Dodatek kończy całą serię The Sims 3

Podsumowanie

- Wydano oficjalnie 11 dodatków
- Wydano oficjalnie 9 akcesorii do gry
- Sequel The Sims 2 uzyskał rekordową liczbę sprzedaży

anie_1981
08.07.2013, 14:09
Ja się zastanawiam czy już sobie nie zrobić końca serii, Rajska Wyspa jest jak najbardziej "godna bycia ostatnim dodatkiem". Ubrania i fryzury z filmów w ogóle mnie nie interesują, a co do przyszłości, to zależy co to ma być, ale raczej też mnie nie kręci, czy to będą tylko obiekty + miasto w stylu przyszłościowym, czy może coś innego.

scavo
08.07.2013, 16:11
The Sims 3: Movie Stuff - zapewne kolejne dno, jak każde akcesorium do The Sims 3. Dadzą pewnie jakieś itemy z filmów Sci-Fi [nie wiem czy dobrze napisałem] i staną się one bez użyteczne i będzie to tak leżało.
The Sims 3: Into the Future - nie wiem co oni chcą dodać do takiego dodatku. Zapewne sam zbędny syf, którego nigdy nie użyje. Teraźniejszość rocks ! <3 W ogóle, jak oni to wszystko pomieszczą...
The Sims 4 - DNO, DNO, DNO ! Znaczy, takie pewnie będzie, bo kompletnie nie wiem co można dodać do takiej gry.

Damian
08.07.2013, 18:45
Dodatek nie doda tylko dodatków typu meble, ubrania itp. Sim będzie mógł się przenieść w przeszłość (pewnie jakieś powiązania z poprzednimi seriami)

Potwierdzenie dodatku, zniknęło już ze stron EA

http://i0.wp.com/farm3.staticflickr.com/2841/8937697299_e076c3958a.jpg?resize=500%2C63

Ashley_Tisdale
08.07.2013, 21:53
Raczej nie kupię tego dodatku ani akcesorii.. Wolę żeby Simsy były symulatorem życia, a nie aż tak bardzo odbiegały od rzeczywistości (Nie z tego świata, teraz ten o przyszłości).. boję się, że w TS4 pójdą w takie klimaty bo teraz istoty nadprzyrodzone są na topie.. wampiry itd. A akcesoria filmowe raczej mi się nie przydadzą.. pewnie dadzą masę dziwnych kostiumów co chyba tylko by się przydały na maskaradę ;p Także jestem na nie xd I trochę szkoda, że kończą serię takim dodatkiem i słabymi akcesorami. Już lepiej żeby Rajska wyspa była ostatnia no ale cóż.

Psychosis
08.07.2013, 22:39
Szczerze mówiąc, tak samo jak sceptycznie byłam nastawiona do Rajskiej Wyspy, tak samo albo i bardziej jestem nastawiona do tego dodatku. Autorzy już chyba naprawdę żerują na kolekcjonerów, produkując takie "zapychacze", które tylko zepsują klimat gry. Nie kupię, jednakże jestem ciekawa jakie będą opinie po wyjściu dodatku, zapewne kasa w błoto, chyba że ktoś lubi takie bajery, gdzie zapewne będą to w większości meble i nieładne fryzury + ciuchy, a interakcje będą znikome i niefunkcjonalne.

Krashan
09.07.2013, 12:25
Kupię ten dodatek, jako kolekcjoner, mam wszystkie poprzednie, podobnie jak akcesoria, jednak będzie to moje pożegnanie z The Sims, 4 części nie planuję nabywać.

Diana
09.07.2013, 20:06
Jak dla mnie ten nowy dodatek brzmi beznadziejnie :P
Chyba naprawdę brakło im pomysłów. T_T
Za to akcesoria zapowiadają się super - z filmów! Wreszcie jakieś fajne akcesoria wyjdą :P

anie_1981
09.07.2013, 21:46
Ja podobnie jak Krashan kupię i akcesoria i dodatek, dla obiektów, zawsze to coś nowego. Kolekcjonuję, mam wszystko poza Kiczem Perry (którego nie zainstalowałabym choćby mi za to płacono ;) ). Ale TS4 już nie kupię. Może i jestem dziwna, ale TS3 w pełni mnie satysfakcjonuje, gdyby jeszcze poprawili parę błędów, to już będę zadowolona.

Damian
10.07.2013, 10:21
Polska nazwa będzie najprawdopodobniej brzmiała: "W przyszłość"
Akcesoria "Movie stuff" będą miały premierę prawdopodobnie: 30 września tego roku

Searle
10.07.2013, 12:15
Ja również nie "jaram się" nowym dodatkiem, ale jeszcze poczekam na jakieś informacje na jego temat - sam tytuł nie musi świadczyć o jego zawartości. Niemniej jestem ciekawa, co jeszcze twórcy mogą wymyślić.

buczxs
10.07.2013, 16:29
Może to ma być coś w rodzaju z TS1 abrakadabra? Też był ostatnim dodatkiem przed TS2.
Ja myślę ,że ten dodatek nie zdobędzie jakieś wielkiej popularności.

Searle
11.07.2013, 16:15
buczxs - magię w The Sims 3 już mamy, a tytuł wyraźnie sugeruje, że ten będzie związany z przyszłością - jednak w jakim stopniu, to tego jeszcze nikt nie wie (oprócz twórców :P).

ajditia
12.07.2013, 16:31
Searle, pewnie oni nawet też nie wiedzą ;). Jakoś nie przemawia do mnie ten dodatek, nie wiem co by mogli tam wstawić.

ShiinaLP
13.07.2013, 10:54
nie wiem co by mogli tam wstawić.

Ja to mam wręcz przeciwnie- wiele pomysłów na to, co mogliby zrobić, tylko wszystkie nieprawdopodobne. :)

ajditia
13.07.2013, 18:52
ShiinaLP - a prawda, prawda ;)

Ilona
18.07.2013, 16:58
na rosyjskim Facebook opublikowano pierwsze zdjecie z ostatniego juz dodatku do serii gry The Sims 3 https://www.facebook.com/photo.php?fbid=656018431092283&set=pb.171969426163855.-2207520000.1374162950.&type=3&theater
we wtorek ma byc wyjsnione co to za urzadzenie

scavo
18.07.2013, 17:57
Za pewne maszyna do pozwalania podróży w czasie.

Damian
18.07.2013, 18:21
Wiadomość potwierdzona, pojawiła się także na angielskiej wersji fb the sims.
Zostanie zaprezentowana na czacie producentów gdzie cały dodatek będzie miał swoją oficjalną zapowiedź.

Searle
18.07.2013, 18:48
scavo - też tak uważam, jednak tytuł dodatku wskazuje, że mogą to być jedynie podróże w przyszłość.

Poskacper
18.07.2013, 20:20
Na SIMS TRUE LIFE są też 2 pozostałe zdjęcia - http://www.simowie.info/News:3_zdjecia_z_dodatku_Into_the_Future_18.07.13
Czy zauważyliście , że na 2 pierwszych simka jest przed jakimś domem (w nocy lub wieczorem) a na 3 zdjęciu jest pod świecącym budynkiem w dzień - biała ścieżka , inne drzewka :) ?

Ja się jeszcze głęboko zastanowię , czy mieć w rękach owy dodatek. Poczekam , zobaczę. 23 lipca odbędzie się czat z producentami o dodatku , a więc zobaczę jak to będzie wyglądać , czy na pewno będzie jakieś nowe otoczenie w "przyszłości" :)

octavessens
19.07.2013, 19:26
czy cały dodatek ma się opierać na portalu który przenosi nas w przyszłosc? bezsens

anie_1981
20.07.2013, 10:46
Octavessens, faktycznie bezsens. Kupię to, bo jakże miałabym nie kupić ostatniego dodatku, ale nie będę korzystała z tych podróży w czasie. To ja nie jeżdżę Simami na wakacje ani na studia, a miałabym... wysyłać ich w przyszłość. Ja jednak zawsze jestem skłonna przygarnąć do Simsów nowe mebelki, sprzęty, ubranka i fryzy, choć te ostatnie, niespecjalnie twórcom wychodzą...

Electric Shabet
20.07.2013, 17:12
A mi się to wszystko bardzo podoba, czekam z niecierpliwością i nie płaczę na zapas, że to będzie tragedia, bo właściwie to jeszcze nie wiadomo jakie możliwości da nam ten dodatek, przecież będziemy widzieć co się będzie dziać w tej przyszłości/przeszłości, więc według mnie to może być całkiem ciekawe.

Diana
20.07.2013, 19:15
Już na początku jak przeczytałam, że ma być taki dodatek to pachniało mi brakiem pomysłów, ale jak zobaczyłam zdjęcia, to naprawdę wątpię, czy to będzie fajne :/
Po co simy mają podróżować w czasie? No dobra, może znajdą się tu jakieś fajne opcje, ale mogli to dać od razu w NZTŚ, bo idealnie by pasowało. Interesuje mnie tylko, na czym będą polegać te podróże w przyszłość.
A tak właściwie to przecież są simsy, i to powinien być symulator życia, a coraz mniej życie przypomina przez te wszystkie magiczne dodatki... Rozumiem, takie rzeczy jak np. drzewko pieniężne w TS2, które nie są prawdziwe to mogą być, bo to sprawia, że gra jest mniej monotonna, no ale to co zapodali w NZTŚ i to co będzie w tym nowym dodatku to lekka przesada. Na pewno bym tego nie kupiła.

Poskacper
20.07.2013, 20:56
Ale simsy od początku nie były symulatorem życia! Nawet jeżeli ma się np. same sims 3 podstawkę to i tak ma się nagrody szczęścia życiowego ,itp., a to nie jest normalne. Mnie też podoba się pomysł i to , ze będzie widać co simy będą robić , nie tak jak "wehikuł czasu" z kariery ;)

Mamełe
22.07.2013, 08:26
Simsy nigdy nie były symulatorem życia (gram od dnia premiery jedynki, mam wszystkie dodatki i akcesoria z jedynki, dwójki i trójki, to wiem co mówię),zresztą nie ma co się oszukiwać, to byłoby na dłuższą metę mega nudne.

miłośniczka zwierząt
22.07.2013, 14:32
dodatek wydaje się bardzo ciekawy i ja lubię te wszystkie nadnaturalne rzeczy w 3 dzięki temu gra nie jest taka nudna.

ShiinaLP
22.07.2013, 14:49
A ja powiem inaczej- Simsy są symulatorem życia, ale nie LUDZKIEGO a SIMOWEGO ;)
W SIMOWYM świecie istnieje magia, zjawiska nadprzyrodzone, możliwe jest podróżowanie w czasie i przywołanie magicznego dżina. ;)

Tenebris
22.07.2013, 21:16
Zgadzam się z przedmówcą. Ta gra nigdy nie będzie w pełni realistyczna bo zawsze coś będzie zakłócało np. magia, teleportacja, dżiny, podróże w czasie.. te elementy dodają grze odświeżenia i przypuszczenia tego do jakiego poziomu świat będzie unowocześniony za kilka lat i na pewno to twórcy chcą pokazać tym dodatkiem. Jak oni wyobrażają sobie życie za kilkadziesiąt lat.

Na Facebooku przed chwilką wyczytałam, że nowy świat w tym dodatku będzie się nazywał "Arcadia Landing"!

Damian
23.07.2013, 14:05
To tylko gra i jakoś nie wyobrażam sobie żeby dalej tą myśl rozwijać.
Przypominam że dzisiaj odbędzie się czat producentów gdzie zostanie zaprezentowany ostatni dodatek do gry.





________________________________


OKŁADKA NOWEGO DODATKU, NOWE SCREENY I COŚ O AKCESORIACH

http://www.simowie.info/News:Into_the_future_okladka_i_screeny_dodatku_23. 07.13

http://www.simowie.info/News:Filmowe_akcesoria_okladka_i_kolejne_screeny_2 3.07.13

miłośniczka zwierząt
23.07.2013, 14:26
no i zapewne na tym czacie zostanie tez zaprezentowany zwiastun tego dodatku czego się już doczekać nie mogę. I dobrze że to już ostatni dodatek bo w końcu spokojnie będę sobie mogła kolekcję 3 uzupełnić nie spiesząc się. Bardzo mi się podoba okładka tego dodatku i kilka nowych screenów z niego ;).

Electric Shabet
23.07.2013, 17:02
Czy ta simka ma plecak odrzutowy? CZY TU BĘDĄ ODLOTOWE AGENTKI?! :D
Coraz bardziej nie mogę się doczekać, ciekawe, czy będzie możliwość zamieszkania w przyszłości - tak wnioskuję po czwartym screenie.
Co do akcesorii - mogą być, ale nie sądzę, żeby moi simowie chodzili w czymś takim po mieście. Jak już to coś na dzień grozy, ale to i tak bez sensu kupować akcesoria tylko na jeden dzień... Może kupię kiedyś, ale z pewnością nie od razu po premierze.

anie_1981
23.07.2013, 19:01
Obejrzałam ten czat. Trochę śmiesznie, że mieli te problemy techniczne z demem Into The Future, ale ja osobiście zmieniam swoje zdanie o 180 stopni! Lubię takie cudaczne, "nowoczesne" gadżety, zakochałam się w robotach i jetpack'ach (widziałam tam też chyba deskolotki, z "Powrotu do Przyszłości"). Do tej pory roboty niezbyt się im udawały, co tu dużo mówić, jedyna "Pomoc Domowa", jaką EA Games oferuje, a jest w miarę do rzeczy, to... Kościlda! W jedynce mieliśmy Kościldę i Servo i to byli genialni służący, dlaczego? Bo nie byli sterowalni, nie zabierali miejsca w rodzinie i nie interesowały nas ich potrzeby. Obawiam się, że nowe roboty z dodatku mogą wyglądać oszałamiająco, ale znudzą mi się przez ich sterowalność, potrzeby i cechy charakteru, które podobno będą posiadały. Gdzież jest Servo z jedynki, mieszkający w swojej "szafie" i nie wtrącający się do życia swoich właścicieli...? Ale system budowy robotów jest świetny i mam nadzieję, że tego nie schrzanią...

Diana
23.07.2013, 19:17
Tak jak myślałam, dodatek nie robi na mnie szału. Nie lubię takich klimatów.
Akcesoria za to prezentują się bardzo ciekawie. Jakbym była zmuszona do wybrania między "Into the Future" a "Movie Stuff", wzięłabym akcesoria filmowe. ;)

miłośniczka zwierząt
23.07.2013, 20:27
ten dodatek zapowiada się Wspaniale te meble i w ogóle. Już sobie wyobrażam jak któreś pokolenie moich obecnych simów wybierze się do przyszłościowego otoczenia.
Albo cała rodzinka.

Mamełe
23.07.2013, 21:03
No i tak jak myślałam będą deskorolki. BARDZO znajomo wyglądające :D

octavessens
23.07.2013, 21:16
Myślałem, że będzie można odwiedzić i przeszłość i przyszłość - zawiodłem się, bo można skoczyć tylko do przyszłości. I zawiodłem się zwiastunem. Wygląda jak zwiastun akcesorii

Poskacper
23.07.2013, 21:21
Też obejrzałem czat i straaaasznie podobają mi się te latające samochody , białe , z zielonymi drzewkami , z górami/skałami nowoczesne miasto. I te przenoszenie się przez portal, te roboty mmmmm ja już chcę ten dodatek !!

Na SimFans.de znalazłem niemiecki trailer dodatku - http://www.simfans.de/?subaction=showfull&id=1374596210&archive=&start_from=&ucat=37&

Irbis
24.07.2013, 07:22
Nie zarzekam się, że nie kupię tego dodatku, ale po obejrzeniu zwiastuna jestem nieco zawiedziona. Nie przepadam za nowoczesnością i jeśli już moje simy mają podróżować w czasie, wolałabym, żeby podróżowały do przeszłości :P
Czuję, że będzie to kolejny dodatek, który mnie roczaruje. Dwójko wróć :P

Damian
24.07.2013, 08:26
The Sims 3 Skok w przyszłość - oficjalna zapowiedź!

http://3.bp.blogspot.com/-vlYHyHxisN8/Ue7HmA6e7EI/AAAAAAAANTw/5HH2jB52RW4/s1600/98.PNG

Otwórz Portal Podróży w Czasie i wyślij swoich Simów w najbardziej ekscytującą podróż – w całkiem nowy świat, który istnieje setki lat w przyszłości! Gdy Twoi Simowie znajdą się już w tym świecie, mogą rozwijać umiejętność technologii zaawansowanej, która pozwoli im w pełni wykorzystać technologie przyszłości. Niezależnie od tego, czy Twoi Simowie jeżdżą na grawideskach, używają plecaków rakietowych, czy podróżują koleją jednoszynową lub pneumatycznymi windami próżniowymi, czy też po prostu przymierzają nowe fryzury i stroje, mają przed sobą do odkrycia zupełnie nowy świat. Korzystając z funkcji tworzenia bota, twórz i modyfikuj Plumboty, przyjmuj je do grona domowników i programuj, korzystając z szerokiego wyboru chipów, które wpływają na ich zachowanie! Przeskakuj pomiędzy teraźniejszością a przyszłością, ile dusza zapragnie i obserwuj, w jaki sposób działania Simów w teraźniejszości wpływają na ich dziedzictwo, potomków i sposób życia w przyszłości!

Zabierz swoich Simów w przyszłość!
Po raz pierwszy w historii seria The Sims pozwala bawić się życiem w przyszłości! Przez Portal Podróży w Czasie możesz wejść do nowego świata, który istnieje setki lat w przyszłości i oferuje zupełnie nowy sposób życia.

Eksperymentuj z technologiami przyszłości.
Przekonaj się, jak nowe technologie stosowane w rozrywce, transporcie i sprzęcie domowym zrewolucjonizują sposób, w jaki Simowie jedzą, śpią, podróżują, nawiązują kontakty, pracują i bawią się. Twoi Simowie mogą nauczyć się obsługi tych zupełnie nowych technologii przyszłości i wrócić z umiejętnością technologii zaawansowanej do teraźniejszości, aby w pełni wykorzystywać nowe obiekty!

Zmień przyszłość.
Teraźniejsze działania Twoich Simów to podstawa ich przyszłego dziedzictwa. Twoi Simowie mogą nawet spotkać się w przyszłości ze swoimi potomkami i zmienić ich przeznaczenie, podejmując odpowiednie działania w teraźniejszości! Ciekawe, czy mając możliwość wpłynięcia na zmianę przyszłości, Twoi Simowie stworzą utopijną sielankę, czy świat pełen chaosu?

Więcej zdjęć w pełnej rozdzielczości na stronie TwojeSimy.com
Źródło: TwojeSimy.com

Tenebris
24.07.2013, 09:07
http://www.youtube.com/watch?v=S8L0N-SOCdA - tu jest zwiastun jeżeli ktoś nie wie.
Nie wiem.. ja też obejrzałam czat i nie umiem się zdecydować. Raczej nie gustuję w trójce więc pewnie nie kupię.

Mamełe
24.07.2013, 09:24
Podobnie jak Anie brakuje mi takiego "zwyczajnego" servo. A najlepiej jakby te nanity (nie plumboty), to były takie roboty jak w dwójce, czyli taki latający co zmywał naczynia czy zielony, który pielęgnował ogródek. Zwłaszcza tego drugiego mi brakuje :D

Paradoks czasu, to raczej będzie bzdura wyssana z palca. Przynajmniej mam takie wrażenie.

miłośniczka zwierząt
24.07.2013, 11:04
A mi się bardzo nowoczesny styl podoba ;). Dzięki temu dodatkowi moje rodzinki będą jeszcze ciekawsze.

anie_1981
24.07.2013, 12:01
Nie mogą zrobić miasta, które już ma wszystkie opcje z dodatków, bo nie każdy ma komplet dodatków... Ale jeśli chodzi o parcele, to przecież można je ustawić samemu w mieście, gra również pyta się czy ma ustawić te parcele, jeśli załadujemy zapis sprzed instalacji nowego dodatku... Nawet tereny do nurkowania da się wstawić do innego miasta niż Isla Paradiso, jeśli zna się ten sposób, do którego podawałam linki jakiś czas temu, w odpowiednim temacie. Jedyne czego się chyba nie da mieć, to pogody w miastach wakacyjnych z Wymarzonych Podróży, choć od wieków nie wysyłałam nikogo na wakacje, więc nie mogę nawet tego potwierdzić.

Meona
24.07.2013, 12:40
Nie wiem, czy się zdecyduję na ten dodatek. Może i to ciekawie wygląda, fajne są te wszystkie obiekty, ale nic poza tym. Czuję, że szybko by mi się znudził, bo i tak wkrótce wróciłabym do normalnego simowego życia beż tych wszystkich latających gadżetów itp. Chociaż pożyjemy zobaczymy. Może mnie jeszcze czymś ten dodatek przekona. ;)

Psychosis
24.07.2013, 17:34
Po obejrzeniu zwiastunu, jestem mile zaskoczona, choć to nie znaczy, że dodatek kupię. Podoba mi się kilka obiektów i prawdopodobnie nowych opcji, które mogłyby być używane nie tylko w przyszłości, choć to mnie nie przekonuje na tyle żeby nabyć cały ep. Roboty trochę mnie odstraszają, choć nic na siłę. Jeśli kupować, to nie od razu po premierze.

Poskacper
24.07.2013, 17:38
Ja na pewno kupię. Te nowoczesne obiekty , jak np. hologram zamiast telewizora czy ta windo-rura ( :D ). No i jak bym miał nie kupić ostatniego dodatku do sims 3 ? :)

miłośniczka zwierząt
24.07.2013, 20:41
No cóż opis dodatku mi się, podoba zastanawiam się czy w tej okolicy też będzie możliwość normalnie zamieszkać fajnie by było. Już sobie wyobrażam moja rodzinkę która obecnie gram w 3 w tym nowoczesnym świecie.

Zielona Herbata
24.07.2013, 21:39
O kurczę, kolejny dodatek. Jestem już w wielkim problemie, ponieważ nie będę mogła wybrać, jaki EP chcę sobie kupić :D Czytając i oglądając wszystkie, podane przez was źródła dodatek mnie trochę zainteresował. Skoki w przyszłość, nowoczesne miasto, latające samochody itd.- kiedy to czytam, od razu myślą mi się filmy, kiedy akcja się dzieje w dalekiej przyszłości Ziemi :P Plumboty to myślę, że będzie prawie tak samo jak z Simbotami, tylko dadzą parę interakcji. Mimo, iż się dodatkiem zainteresowałam, względem tematyki, raczej go nie kupię. ;)

Poskacper
25.07.2013, 08:33
No plumboty na pewno będą miały więcej interakcji i + że można je tworzyć jak simów :) Wtedy każdy może stworzyć swojego unikalnego plumbota ! :)

Damian
25.07.2013, 09:17
Jakby ktoś jeszcze nie widział, polski zwiastun dodatku.

http://www.youtube.com/watch?v=cr3np8E6cuY

To się zapowiada na najlepszy dodatek który widziałem, szkoda że jest ostatni, po zwiastunie widać ile wprowadza elementów do gry.
To jak oddzielna gra po tym zwiastunie, wszystko takie nowe...
Czekam na więcej :D

Mamełe
25.07.2013, 13:26
Tenebris w poprzednim poście dodałem link do zwiastuna :)


Ja na pewno kupię. Te nowoczesne obiekty , jak np. hologram zamiast telewizora czy ta windo-rura ( :D ). No i jak bym miał nie kupić ostatniego dodatku do sims 3 ? :)

Windorura jak w jedynce. Brakowało mi czegoś takiego :)

KarolinaJ
25.07.2013, 17:48
Nawet ciekawie się zapowiada, ale ja niezbyt przepadam za takimi udziwnieniami :P Jak na Rajską Wyspę czekałam z utęsknieniem tak Into the Future nie zrobiło na mnie większego wrażenia i nie wyczekuję premiery. Pewnie kupię żeby mieć wszystkie dodatki skoro ten jest już ostatni :(

redmoon
25.07.2013, 19:29
Zakochałem się w tym dodatku, te nowoczesne obiekty itd. Wogólę lubie takie klimaty science-fiction. Ale kntryguje mnie taka rzecz : powiedzmy sim wchodzi do portalu i przenosi się do przeszłości, czy podróż do przeszłości będzie traktowana jak wakacje ? I sprawa domku, gdzie będzie mieszkać nasz sim : może dostanie jakiś jednorazowy zasiłek dla emigrantów i za ten "prezent" kupi sob domek :-D , ale to tylko taka fantazja. To mne zastanawia, ale podejrzewam, że podróż będzie traktowana normalnie.

Lubie
26.07.2013, 17:34
Bylem tak zle nastawiony do tego ze glowa mala, ale po zobaczeniu zwiastunu opinia obrocila sie o 180 stopni. Dodatek (teraz) zapowiada sie swietnie, ale juz widze niedobracowane stroje w tych miastach zprzyszlosci, tak jak to jest w normalnym miescie po uplywie 2 simowych tygodni. Ale kto wie, moze zastosuja takie cos, jak w WP

miłośniczka zwierząt
28.07.2013, 12:42
No cóż ja tam cierpliwie czekam na więcej informacji o tym dodatku bo mi się, on bardzo podoba i na pewno go kupię.

Searle
29.07.2013, 14:34
A na mnie ten dodatek, póki co, nie wywarł żadnego wrażenia. Niektóre mebelki mogą być fajne, ale mimo, że uwielbiam sci-fi, to jakoś nie widzę zastosowania tego dodatku w mojej dotychczasowej rozgrywce.

miłośniczka zwierząt
30.07.2013, 12:42
A ja widzę i to wielkie możliwości jeśli chodzi o zastosowanie tego dodatku w mojej rozgrywce ;).

anie_1981
30.07.2013, 22:10
Ja na pewno będę korzystała z windorury, zwłaszcza jeśli da się ją potraktować jak windę, w sensie, że będzie łączyła parter i piwnicę, gdy dom stoi na fundamentach. Twórcy gry nieźle skopali to połączenie, windy działają, ale w domu prywatnym to obciach mieć windę. No i niezbyt rozładowują "domowe korki". Na pewno też będę korzystała z nowych "zabaweczek", jetpacków, deskolotek... Ciekawi mnie to coś, czym Simka na zwiastuje się bawi, taki holograficzny ekran w powietrzu (30 sekunda zwiastuna). A scena z meblowaniem sypialni kojarzy mi się z Igrzyskami Śmierci, nie wiem dlaczego ;) Pokój Katnis.

Poskacper
31.07.2013, 07:48
Na SimFans.de udostępniono wideo z producentami na temat dodatku. http://www.simfans.de/?subaction=showfull&id=1375207351&archive=&start_from=&ucat=37& Podałbym linka ze strony z czatami ale nie mogę jej znaleźć ;) Podczas tworzenia plumbota została pokazana ikona dodatku. Szkoda , że biała. Po logo , myślałem że będzie fioletowa :(

Damian
31.07.2013, 18:01
http://4.bp.blogspot.com/-ftBAMoMcY1w/UfgPt4rMCHI/AAAAAAAANac/Tu6hngw_6ZY/s1600/105.PNG

Przegapiłeś/aś czat na żywo z producentami dodatku Skok w przyszłość? Już teraz możesz zobaczyć powtórkę! Zobacz jak wygląda miasto przyszłości, nowoczesne centrum handlowe i Plumboty, które możemy tworzyć według własnego upodobania!

przewiń do 12:30, aby przejść do czatu z producentką dodatku


http://www.twojesimy.com/2013/07/czat-na-zywo-skok-w-przyszosc-powtorka.html

Źródło: TwojeSimy.com

Ejak
31.07.2013, 18:02
W końcu kończą The Sims 3, bo ile było można tworzyć nowych dodatków do obecnej grafiki. Natomiast dodatek o przyszłości jest bardzo interesujący i ciekawi mnie po zwiastunie jak to będzie wyglądało w praktyce.

anie_1981
31.07.2013, 19:58
Podobał mi się ten czat z producentami. Może z tych robotów coś będzie :) Spodobało mi się przede wszystkim to, że to ładowanie mają normalne, bo roboty z Kariery to jakaś porażka, jedzenie złomu... No i te chipy to świetny pomysł. Na pewno nie wstawię moim robotom chipów osobowościowych, one mają tylko sprzątać, naprawiać, bawić dzieci i zajmować się ogródkiem. Jest jedna rzecz, którą koniecznie chciałabym wiedzieć, to czy roboty są wodoodporne. Roboty z jedynki i dwójki chyba nie mogły naprawiać pryszniców, bo się psuły czy coś, w trójce to nie wiem, nie pamiętam, ale jak kazałam SimBotowi skoczyć do basenu... to się zepsuł :P

Foxface
02.08.2013, 10:02
Zapowiada się fajny dodatek, na pewno kupię ;)

Malfurion
03.08.2013, 18:59
Mi sie podoba! Lubie takie klimaty! :D
No i mi osobiscie da to jakies nowe mozliwosci w zakresie robienia filmikow w simsach.
Fajny pomysl z simbotami, ktore teraz mozna dostosowac do swoich upodoban. No i w ogole ta cala otoczka zwiazana z przyszloscia :D
Mysle, ze kupie ;)

Poskacper
08.08.2013, 20:05
Na SimFans.de znalazłem ostateczną wersję okładki dodatku - http://www.simfans.de/?subaction=showfull&id=1375975501&archive=&start_from=&ucat=37&
A już się bałem , że pozostanie taka, podzielona na 2 części ;)

ajditia
09.08.2013, 12:42
Rzeczywiście, ta jest lepsza. Poza tym ta podzielona na 2 części nie miała znaczka Maxis (!)

anie_1981
09.08.2013, 13:00
Ładna nawet ta okładka.

Searle
10.08.2013, 08:52
Zgadzam się, że ta okładka jest lepsza - też się bałam, że zostanie ta podzielona tylko na dwie części - nie pasowałaby do reszty :P

ozone-layer
13.08.2013, 19:19
A już miałem pisać, że ta "rozpołowiona" okładka bardziej przypomina jakieś akcesoria, aniżeli pełnoprawny dodatek :D Bardzo dobrze, że będzie jednak inaczej wyglądać - podoba mi się ;) Sam dodatek zapowiada się całkiem nieźle, szkoda, że można podróżować tylko w przyszłość (najpierw twierdzono, że Simowie polecą i w przeszłość, i w przyszłość), ale to nie zmienia faktu, że koncepcja jest fajna. Mimo to, raczej nie kupię tego rozszerzenia, a przynajmniej wstrzymam się do momentu, aż odrobinę stanieje. :)

Lubie
13.08.2013, 23:20
Wiadomo już, kiedy będzie premiera dodatku?

scavo
14.08.2013, 08:46
Takie coś już dawno wiadomo ^_^ 22 Października :P

CaramellaStar
18.08.2013, 08:15
Ludzie, nawet na simsopedii piszą, że to NIE jest ostatni dodatek do TS3 tylko OSTATNI PRZED TS4, ale zapowiada się nieźle, myślę, że kupię (podobnie jak wszystkie, które wyszły) chociaż wiem, że producentom zależy już tylko na dodatkowej kasie, bo gdyby "Skok w przyszłość" nie wychodził to, by nic nie było aż do TS4, widzę, że większość z Was jest negatywnie nastawiona do tego dodatku, więc dodam co nieco screenów, które pokazują dodatek:

http://itezone.pl/site_media/articles_images/68c7a308-8d58-477d-83c9-cf6ccf64bd86.jpg

http://www.3kropki.pl/img_pg/0/2/1/0/27157_51f65d38a5cc9.jpg

http://s.cdaction.pl/obrazki/the-sims-3-movie-stuff-into-the-future-zapowiedz-zwiastun_175ss.jpg

Kenny McCormick
18.08.2013, 10:54
Jak się chcecie dowiedzieć więcej zapraszam na Mój blog www.allaboutthesims3.blogspot.com 

O, jeden post, z 2010 roku! WOW! 

No i jeszcze...


Na forum występuje CAŁKOWITY zakaz reklamowania innych stron internetowych w miejscach innych niż sygnatury lub tematy do tego przeznaczone.

Pozdrawiam, Ken. :3

Mod edit: Trochę zedytowałam, bo za bardzo się naśmiewasz, a każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ale z tym masz rację.

Krzylo98
20.08.2013, 13:54
Dodatek bardzo ciekawie się prezentuje ! :). Już się nie mogę się doczekać premiery ! :D

Adam Kowalski
22.08.2013, 07:32
To znaczy tak, ja na pewno go kupię. Skok w przyszłość nawet ma w sobie coś symbolicznego, jako ostatni dodatek przed TS4. Jestem ciekawy co wrzucą w ten dodatek. Chociaż teraz to już tylko nabijanie kabzy producentom, no ale zawsze to simy.

Klamra
22.08.2013, 12:08
Ja już wiem, że na pewno nie kupię. Nie lubię jakichś udziwnień w simsach, wolę realną rozgrywkę. Poza tym podejrzewam, że dziwnie wyglądałby pomieszany ten dodatek z innymi. Jedni simowie będą poubierani nowocześnie, inni staroświecko jeszcze inni z nie z tego świata jak dla mnie jest to zupełny bezsens. Taki dodatek lepiej by się nadawał na osobna grę.

Damian
23.08.2013, 10:45
http://i.imgur.com/LbwfFNzl.jpg

The Sims 3 Skok w przyszłość ładuje się nieco inaczej niż poprzednie dodatki. Jest to ostatni dodatek do The Sims 3, więc zamyka on serię w dość ciekawy sposób. Ekran ładowania pozostaje ten sam, jednak podczas ładowania zapisu gry nie pojawia się już ekran z miasteczkiem. Twórcy stworzyli mini gry polegające na znajdywaniu różnych obiektów ze zdjęcia. Screeny pochodzą ze wszystkich wydanych dodatków i akcesoriów do The Sims 3! Znalezienie obiektów dodaje punkty szczęścia życiowego naszemu Simowi.

Źródło: http://sims.arhn.eu/

redmoon
23.08.2013, 10:53
Ja kupię na 100 %. Po obejrzeniu ostatniego czatu tylko się utwierdziłem w przekonaniu. Super jest to, że będą 3 wersje przyszłości. Ciekawe czemu pokazują nam tylko tą jedną. Chciałbym zobaczyć chociaż tą jedną, alternatywną wersję przyszłości którą nazywają "wasteland" czyli śmieciowisko, albo pustkowie.

Ilona
23.08.2013, 17:06
zdjęcie nowej okolicy z dodatku https://twitter.com/SimTimes/status/370665869262606336/photo/1

redmoon
24.08.2013, 15:30
Czy tylko ja zauważyłem, że w utopii jest ogromna tama ? Na zdjęciu Ilony widać jej skrawek. Dam własne zdjęcie za chwilę.
E : no niestety, zdjęcia nie będzie :(

Diana
24.08.2013, 18:55
Łał, to nowoczesne miasto bardzo mi się podoba! :D
Ekran ładowania też fajny, nie będzie się nikomu nudziło przy czekaniu :3

Lubie
24.08.2013, 23:55
dobra wiadomość dla fanów Igrzysk Śmierci, praktycznie cały CAS (fryzury, ubrania, makijaż) jest wzorowany na podstawie stylu, w którym ubierają się w Kapitolu. Szminki-paski, kreski, serduszka etc.
Jest tez taka broda, jak ma Seneka KLIK (http://i.imgur.com/j8wspts.jpg) w filmie. <333
BOŻE CHOĆ BY DLA CASU KUPIĘ DODATEK

+ miałem fajną informacje, ale zamknąłem przeglądarkę i straciłem to, co pisałem. ;_;

EDIT: a zapomniałem, wiadomości od GlossyGema
źródło, GG

Hebe
25.08.2013, 11:33
@up Łiiiiii :D Chyba jednak zastanowię się nad kupnem tego dodatku.

redmoon
25.08.2013, 13:39
Zdjęcia obiektów z trybu kupowania :

http://www.simexchange.de/news/details/522-die-sims-3-into-the-future-alle-objekte-und-schwebeautos-aus-dem-spiel/
Źródło : www.simexange.de

A tu opis obiektów z edycji limitowanej raz ich screeny :

http://simpress.pl/news/2190,3_nowe_screeny_z_przyszlosci
Źródło : www.simpress.pl

Damian
26.08.2013, 18:29
Zapowiada się bardzo dobry dodatek do gry, widziałem bardzo dużo screenów, aż 3 nowe światy i tyle nowych przedmiotów.
Zastanawia mnie to dlaczego wszystkie portale dodają "Ostatni jedenasty dodatek do The Sims 3 (przed The Sims 4)"

Poskacper
26.08.2013, 18:58
Według mnie, najlepszy, legendarny dodatek do sims 3. Plumboty, ładowanie ekranu, miasta, każdy inny mebel - nowe , niezwykłe interakcje. Ja kupię na 100%! O, fajnie że powstał już osobny dział dla dodatku :D

anie_1981
27.08.2013, 12:28
Moim zdaniem to jest ostatni dodatek. Nie widzę powodu dla którego miałyby być tworzone dwie serie Simsów równocześnie. Kto im kupi nowy dodatek do TS3, gdy będzie już TS4? Bez sensu. No i na chłopski rozum, co mieliby jeszcze wymyślić do trójki... Oczywiście pożyjemy, zobaczymy. Nie pierwszy raz EA Games wpadłoby na jakiś idiotyczny pomysł... są przecież z tego znani :P

Chloé
27.08.2013, 13:01
Kupię na pewno. Podoba mi się futurystyczny styl. Dodatek niesie skojarzenia z uwielbianym przeze mnie filmem "Back to the future" i bajką "The Jetsons", z pewnością stworzę rodzinkę wzorowaną na bohaterach.
http://www.philosophymatters.org/wp-content/uploads/2012/07/jetsons.jpg

Poskacper
27.08.2013, 13:16
Na SimFans.de znalazłem interaktywną mapę futurystycznego (A raczej WSZYSTKICH 3) miasta! -> http://www.simfans.de/specials/entdecke_sims3_into-the-future/index.html

EDIT: Znalazłem nawiązanie do Rajskiej Wyspy! Za tamą, na pustkowiu, leżą zniszczone futurystyczne domki na barkach, jak w Isla Paradiso! :)

EDITx2: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SrqDgKh08Js DZIENNIK PRODUCENTA!

2:48 - "Odkryj tajemnicę oceanu" Teraz już wiem o co chodzi! :)
Ten kwiat na końcu przypomina mi Trine :D

Wow, ten dodatek jest o wiele bardziej rozbudowany niż sobie wyobrażałem! Osoby które układają historie, kupcie ten dodatek! Jest idealny do stworzeni historii waszych simów! ;)


EDITx3!: SimsDomination na facabook'u udostępniło zdjęcie ekranu ładowania dodatku ! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=638164926203193&set=a.638164766203209.1073741880.254703014549388&type=1&permPage=1

Lubie
27.08.2013, 22:51
Co do ekranów, od teraz zamiast ekranu ładowania zapisu (miasta) będzie mini gierka. Jak ją przejdziemy, nasze simy dostaną punkty szczęścia życiowego. :)

anie_1981
28.08.2013, 10:52
To naprawdę fajnie zapowiadający się dodatek. Na 100 % go kupię :P Oczywiście nie będę się bawiła w to zmienianie przyszłości, ale będę chciała mieć rodzinę w przyszłościowym miasteczku, bo mi się podoba. No i muszę przetestować plumboty, zwłaszcza ich chipy osobowościowe, ja chcę takiego robota do wszystkiego, ale takiego, który nie ma interakcji towarzyskich itp. On ma być po prostu służącym, jako że twórca moda na pokojówkę nie zamierza już jej aktualizować, pozostają mi służący od EA, którzy nie są szczególnie dopracowani. Zwykła pokojówka za krótko pracuje i często się obija, lokaj często znika a do tego ciągle chce mieć interakcje z moją rodziną (co jest nie do przyjęcia dla mnie), i to jego gotowanie na akord. SimBot z Kariery się nie sprawdził za bardzo, nie może robić wszystkiego (woda!) i Simy się go trochę boją, no i to... jedzenie złomu... żenada. Najlepiej sprawdza się Kościlda, ale nie robi prania, a do tego molestuje dzieci i zwierzęta, oraz chowa jedzenie/drinki do lodówki. Jest już jednak najlepsza i można nad nią zapanować. Trzeba ją po prostu czasem wyłączać, lub zamykać w pokoju w którym stoi jej trumna. Śmiesznie by wyglądała w przyszłościowym miasteczku ;)

Searle
28.08.2013, 16:45
Spodobał mi się Dziennik producenta i trochę przekonałam się do tego dodatku.
Ciekawy jest też pomysł z tym nowym ekranem ładowania.

Jeżeli dobrze zrozumiałam, to będzie jeden świat (ale w takich jakby trzech odsłonach) do którego będziemy podróżować na tej samej zasadzie, co w Wymarzonych Podróżach, tak?

redmoon
28.08.2013, 16:48
Po obejrzeniu dziennika producenta mam do powiedzenia jedno : *0* *0* *0* *0* *0*. Na 199,9 % kupię ten dodatek ! Wdług mnie jest to z najbardziej rozbudowany dodatek w całej historii serii. Byle tyko ten podróżnik w czasie przybywał do każdej rodzinki, bo jak będzie przybywał po spełnieiu jakichś wygórowanych warunków to nie ręcze za siebie !


Nie wiem czemu ale nawiedza mnie jakaś ciemna myśl - że ten dodatek będzie droższy od innych ,_,
@up - nie, będzie jedna podstawowa przyszłość (ta normalna). A żeby uzyskać dostęp do innych wersji przyszłości trzeba spełnić określone warunki. Jak odblokujemy jakąś alternatywną wersję, będziemy mogli wybrać do jakiej wersji przyszłości chcemy się przenieść.

Poskacper
28.08.2013, 19:06
A według mnie to jest 1 i TYLKO 1 miasto przyszłości, tylko działania w terażniejszości spowodują, jak będzie wyglądać przyszłość, a i tak przenosimy się do jednej, tylko może być zmieniona przez simów. A z tym portalem to będzie raczej na zasadzie zestawu powitalnego ze studenckiego życia, od razu przychodzi lama i daje Ci ten zestaw, tak samo gdy wczytasz rodzinę, lub stworzysz nową, zaczniesz nią grać, z nieba spadnie portal i pojawi się ten podróżnik. Jednym słowem, to będzie -LEGENDARNY- dodatek. Też mi się trochę wydaje, że to będzie droższy dodatek, ale może to przez to jak jest rozbudowany ;)

Edit: Jednak teraz nie wiem czy kupię, kuzynki dzisiaj powiedział mi, że w sumie mógłbym nie kupować tego dodatku, a mógłbym zostawić te pieniądze i zbierać dalej na 4. No w sumie, 85zł to połowa TS4, więc nie wiem. Z drugiej strony, bardzo chciałbym ten dodatek, a tak to nie miałbym co robić do wydania 4. Jednak z trzeciej strony (:D) to jak kupię the sims 4, to 3 mi się znudzi i nie będę w nią już grał. No ale z czwartej strony (:O), w 3 mógłbym iść na studia, na festiwal, pływać, mieszkać w przyszłośći itd., a w 4 co? Zjedzą śniadanie, porozmawiają, pójdą do pracy. Sam już nie wiem.

redmoon
28.08.2013, 20:39
@up - jak zatrzymasz dziennik producenta w odpowiednim momencie, to zauważysz, że przed podróżą w czasie wyskakuje okienko. W tym okienku wybierasz wersję przyszłości, simów do podrózowania i jeszcze coś związanego z tymi statuami (pokazenych jes ich więcej w ostatnim czacie), ale nie moge rozgryźć co. Zaraz wstawię screena to zobaczysz ;)
E : screeny mi nie wychodzą :(( ale przewiń sobie dziennik z twojego linka do 0:54

Poskacper
29.08.2013, 09:19
No i po dzienniku producenta wywnioskowałem, że będzie można się przenosić w przyszłość i do terażniejszości kiedy się chcę. No bo po 1. Portal jest nasz. To my każemy simom, kiedy mają się przenieść, a kiedy wrócić, nie ma limitu, nie ma pokazanych ile dni możemy jeszcze być w przyszłości. Po 2. na końcu dziennika Lily, simka Lauren "która zamieszkała w Oasis Landing".

redmoon
29.08.2013, 09:53
@up - tego się akurat wszyscy spodziewali

Szkoda, że w tym futurystycznym mieście są tylko duże wille i małe mieszkanka w bazie domowej. Czy w przyszłości nie będzie małych domów :(( ?

Poskacper
29.08.2013, 10:37
Można przecież zbudować :D Albo przebudować, usunąć piętro itd. :)

redmoon
29.08.2013, 11:03
No tak, ale mogą jak zrobią taki system jak w wieżowcach w Po Zmroku. Czyli, że poza swoim "rewirem" nie można nawet wazonika postawić, a w mieszkaniu to można przebudowywać ile dusza zapragnie :)

Poskacper
29.08.2013, 11:04
Tylko ja mówiłem o tych willach, domach w mieście, nie tej "bazie" początkowej :D

redmoon
29.08.2013, 11:18
Aaa, no tak. Ale ja nie umiem budować XD i nigdy mi się nie chce, więc zawsze wybieram maxisowe domy. No trudno - przeżyję. Ciekawe tylko czy w Oasis Landing będą wszystkie budynki miejskie. Skoro simowie mogą tam zamieszkać to wypadałoby, żeby też mogli korzystać z ratusza, szpitala, posterunku policji, ośrodka naukowego itd. Przecież muszą tam jakoś zarabiać. Co prawda mają dojść dwie czy trzy, nowe kariery, ale chyba nie będą nam ich narzucać ?

Poskacper
29.08.2013, 11:33
Faktycznie, o tym nie pomyślałem. Oby była szkoła, bo co. dzieci nie będą się uczyć? (Dla mnie to nie problem, bo i tak gram zawsze jednoosobową rodziną :D) Budynki z innych miast tam nie będą pasowały, a ja i tak nie edytuję parcel publicznych.

anie_1981
29.08.2013, 12:38
Edit: Jednak teraz nie wiem czy kupię, kuzynki dzisiaj powiedział mi, że w sumie mógłbym nie kupować tego dodatku, a mógłbym zostawić te pieniądze i zbierać dalej na 4.

Widzę, że dopadła się klasyczna przypadłość "Przełomu Simów". Przechodziłam to już dwa razy i za każdym razem postępowałam tak samo, kupowałam dodatki do starej serii, a potem całą starą serię wystawiałam na Allegro i kupowałam następną. W przypadku czwórki tak nie będzie, bo nie kupuję czwórki.

Poskacper
29.08.2013, 13:24
Ja mam prawie całą kolekcję dwójki na półce, ale kto mi to kupi, jak wychodzi czwórka i jest tyle dodatków do trójki.

I zdecydowałem, że nie kupuję czwórki, zostaję przy trójcę i kupuję ten dodatek.

anie_1981
30.08.2013, 10:38
Ja miałam łatwiej, bo pozbywałam się kolekcji na bieżąco, nie czekałam do trójki, żeby sprzedać jedynkę :P Wyszła dwójka, sprzedałam jedynkę, wyszła trójka, sprzedałam dwójkę. Trójki nie chcę sprzedawać! :) Podoba mi się. Uważam, że w dwie serie Simów na raz i tak bym nie grała, więc zostaję przy trójce.

A wracając do tematu, ja najbardziej nie mogę się doczekać PlumBotów, zawsze to jakaś alternatywa służącego. Być może miłośnicy robota z dwójki i SimBota z trójki się nie zgodzą, ale jak dla mnie to oba w/w roboty są do niczego... Ten z dwójki anulował wszelką narzuconą przeze mnie kolejkę zadań i robił swoje, ten z trójki jadł złom, powoli chodził... Obydwa roboty nie były wodoszczelne, co utrudniało nieco życie (nie mógł naprawić prysznica i kranu). Najlepszy był Servo z jedynki... dlaczego? Bo nie był sterowalny, robił swoje i wracał do "pudełka", podobnie jak Koślilda z jedynki i trójki. To była najlepsza forma służby w całej historii Simsów. Jeśli PlumBot ze "Skoku w Przyszłość" będzie miał umiejętności sprzątania, gotowania, niańczenia dzieci, zajmowania się roślinami, ale da się mu wyłączyć potrzeby towarzyskie, a jeszcze lepiej, w ogóle wolną wolę, to będę zachwycona.

Poskacper
30.08.2013, 11:00
Ja swojemu plumbotowi dam tylko chipy cech na sprzątanie, gotowanie ulubionych dań mojego sima itp. Mam nadzieję, że te plumboty będą miały tylko potrzebę naładowania się w tej dziwnej maszynie, one mają mi tylko pomagać w domu. Zawiodłem się na jetpackach, na którymś chyba czacie, no sam nie wiem czy to był czat, no ale na filmiku widziałem jak producent pokazuje tych 2 simów z pierwszego czatu. I sim gdy miał jetpack, to miał polecenia polecieć na jakąś tam parcelę, a on po prostu uniósł się do góry i już był na tej parceli. Za to zakochałem się w kolejce jednoszynowej :D No i oczywiście w deskorolkach, no i w ogródkach w domu :D. Ogólnie cały dodatek mi się podoba, tylko te jetpacki, liczyłem na coś więcej..Tak czy siak kupię :) A 4? Narazie to tylko widziałem emocje, inny cas, emocje, możliwy brak cast'u, emocje, a, no i emocje :D.

Hebe
30.08.2013, 11:11
Mi za to bardzo podobają się te futurystyczne domy, uwielbiam nowoczesne budynki :)
Na tym pustkowiu, gdzie są barki kiedyś chyba (na pewno :P) było morze. Rozumiem, że to przyszłościowa wersja SW, a co z resztą miast? Z nich też będzie można podróżować w czasie?

Poskacper
30.08.2013, 12:00
A mi się wydaje, że to jest Bridgeport :P. Z każdego miasta będzie można podróżować w czasie. Tak jak można jechać na wakacje. Bezsensu by było gdyby można było przenieść się tylko z SV..

anie_1981
30.08.2013, 14:24
Moim zdaniem to jest zupełnie nowe miasto, nie wydaje mi się podobne do żadnego z obecnych. Zresztą gdyby iść w tym kierunku, to dodatek powinien mieć po 3 alternatywne wersje na każde miasto EA... Ważyłby za dużo :P

Hebe
30.08.2013, 15:00
Hmm... myślałam, że to Sunset, bo na filmiku producenta simy podróżowali właśnie z niego. Otoczenie też jest podobnego "kształtu" co SV, stąd to skojarzenie :P

Damian
30.08.2013, 18:14
Ten dodatek jest chyba najbardziej rozbudowanym dodatkiem do tejże odsłony gry.
Oglądnąłem dziennik producenta i jest pod ogromnym wrażeniem !
Szczególnie te centra handlowe :D

adamo030
30.08.2013, 18:28
A można linka do tego? Bo nie widze coś :)

Poskacper
30.08.2013, 19:14
Proszę, http://www.youtube.com/watch?feature...&v=SrqDgKh08Js

adamo030
30.08.2013, 19:19
Dzięki. Zaraz obejrze. Ale ten dodatek wygląda na bardzo fajny.

Damian
30.08.2013, 21:24
Po czacie wręcz wspaniały, jakby całkiem inna gra nie widziałem w ogóle czegoś z poprzednich dodatków wszystko jest z przyszłości.
Genialne !

Ma ktoś jeszcze jakieś materiały ?

adamo030
31.08.2013, 05:44
Nie wiem czy to jest tylko moje wrażenie, ale czy oni czasem nie starają się najbardziej przy ostatnich dodatkach? Przynajmniej z tym mam takie wrażenie.

anie_1981
31.08.2013, 13:20
Możliwe, może chcą zakończyć serię z klasą. Bo w to, że czegoś się na własnych błędach nauczyli nigdy nie uwierzę... :P

Kerbi
31.08.2013, 15:00
Szkoda, że dopiero teraz postanowili wprowadzić tę mini-gierkę na ekranach ładowania. Ale nie będę narzekał, bo na pewno jeszcze wiele razy z tego skorzystam - w końcu od premiery "Skoku..." do TS4 jest całkiem spora przerwa, a w simy gram dość często :)
Po obejrzeniu dziennika producenta doszedłem do wniosku, że to chyba najpotężniejszy dodatek, jaki powstał. Czuję, że spędzę całą masę godzin na zabawę w zmianę przyszłości :D

anie_1981
10.09.2013, 15:30
Zauważyłam ciekawe gadżety na tym filmiku z gameplayem producentów (czas: 3:39). Co to może być? Moim zdaniem to tylko ozdoby które trochę się tam poruszają, ale nic poza tym. Tak czy siak świetne. Każdy dzieciak będzie miał coś takiego na biurku, genialne! :P

http://i.imgur.com/Vd25csh.jpg

Poskacper
10.09.2013, 15:32
To są chochliki. Jest ich 10, po zdobyciu wszystkich sim dostaje 11. To holograficzne zwierzątka, które trzeba karmić i opiekować się nimi :)

ajditia
10.09.2013, 16:29
Oiiiii *u* Jakie słooooodziutkie ^^

Searle
11.09.2013, 18:09
O, fajny pomysł z tymi chochlikami. Jak ktoś w rodzinie nie ma miejsca na zwierzątko, to może sobie coś takiego sprawić :)

Poskacper
11.09.2013, 20:52
No właśnie, czy w przyszłościowym miasteczku można mieć koty, psy itd. Jeżeliby nie, to byłby jedyny minus ode mnie dla tego dodatku. Jak mógłbym nie zabrać tam swoich kociaków?! :(

Bella555
14.09.2013, 18:28
Wyczytałam na jakiejś stronie (ale już nie pamiętam na jakiej), że nie można będzie zabierać ze sobą zwierząt do Oasis Landing. Będą musiały zostać w domu... :'(

anie_1981
14.09.2013, 22:49
Hmmm... A jeśli tak, to ciekawe czy po zamieszkaniu tam na stałe da się mieć zwierzaki...

cerastes
14.09.2013, 23:03
Aż miło, że to ostatni dodatek, bo gra stała się już tak przelukrowana, że granie stało się straszną nudą.

Poskacper
15.09.2013, 08:10
A do swojego profilu można dodać SwP jako swój ulubiony dodatek! Można też wybrać, że dodatek się ma, ale to by było dziwne, bo do premiery został jeszcze ponad miesiąc :P

Królewicz Grudkowego Kosmosu
17.09.2013, 11:27
Tą wypowiedź kieruję do tych sceptycznie nastawionych na początku tematu. Ten dodatek dodaje wiele rzeczy , któe mogłyby być na początku takie jak wchodzenie do króliczych nór, szklana podłoga i to co mnie najbardziej w tym wszystkim podoba plumboty. Ale muszę przyznać wam rację że przy strojach i fryzurach to się nie popisali za bardzo.

Davi 5
17.09.2013, 13:52
aż miło, że to ostatni dodatek, bo gra stała się już tak przelukrowana, że granie stało się straszną nudą.

dla mnie jeszcze nie;)

Ilona
17.09.2013, 20:31
polecam https://www.facebook.com/media/set/?set=a.600739829964780.1073741872.183548181683949&type=3

anie_1981
17.09.2013, 22:19
Zdjęcia super! Ma ktoś może linka do powtórki z chata? Jak zwykle przegapiłam... :(

Bella555
19.09.2013, 15:26
Znalazłam http://sims.wikia.com/wiki/The_Sims_3:_Into_the_Future tu pisze że zwierzęta nie mogą przechodzić przez portal i teleportować się do Oasis Landing :'(

Na angielskiej Simspedii można się doczytać wielu fajnych informacji, których na naszej Simspedii (przynajmniej na razie) nie ma ;)

Poskacper
21.09.2013, 14:22
Nowe zdjęcie, znalazłem na SIMS TRUE LIFE http://www.simowie.info/News:Nowe_zd...zlosc_19.09.13

EDIT: 7 zdjęć ze skoku na dot.sim, jedno podałem wyżej http://sims.arhn.eu/2013/09/siedem-zdjec-ze-skoku/

EDIT: (2) Na tej stronie również jest mnóstwo informacji o dodatku :) http://www.pinguintech.nl/reviews-previews-en-specials/previews/de-sims-3-vooruit-in-de-tijd-gamescom-preview/

EDIT: (3) Również na tej stronie (którą podałem powyżej) znalazłem lekcje z nowego dodatku - http://www.pinguintech.nl/simclopedie/sims-3/lessen/de-sims-3-vooruit-in-de-tijd-lessen/ :)

anie_1981
22.09.2013, 12:59
Hey a wiecie co bym chciała w tym dodatku... Żeby były części do budowy filmowego ROBOCOP'a :P Może da się tworzyć części do robotów tak jak się tworzy inne obiekty do gry, więc może ktoś na to wpadnie ;)

Królewicz Grudkowego Kosmosu
24.09.2013, 20:34
Dla nie fajne by też było gdyby plumboty mogły zakładać rodziny mi mieć swoje drzewo genealogiczne.

redmoon
29.09.2013, 10:11
W ustawieniach wyszukiwanie na Giełdzie pojawiły się opcje : "Plumboty" i "Części Plumbota". To oznacza, że będzie można tworzyć i pobierać nowe części do plumbotów !

@anie_1981 - coś dla ciebie XD

anie_1981
29.09.2013, 13:28
Fajnie, gdybym potrafiła tworzyć coś do TS3, to już bym tworzyła Alexa Murphy'iego... :P No i tych wirtualnych zwierzaczków nie mogę się doczekać...

Ilona
01.10.2013, 08:02
tutaj (http://www.thesims.com/en-us/the-sims-3#!expansions/the-sims-3-into-the-future-limited-edition) mozna zobaczyc,co bedzie zawierac wersja limitowana oraz pre oder z Origin http://www7.pic-upload.de/thumb/01.10.13/f7mlideuuhkt.jpg (http://www.pic-upload.de/view-20883326/TS3_ORIGIN_EXCLUSIVE_callouts.jpg.html)

Ilona
05.10.2013, 15:54
znalazłam trochę nowości odnośne tego dodatku

http://www.platinumsimmers.com/articles/the-sims-3-into-the-future-hands-on-at-ea-benelux/

https://www.facebook.com/simsevents/photos_stream

oraz filmik z CAS,w języku niemieckim

http://www.youtube.com/watch?v=H_kdpPaVTIs#t=39

Poskacper
05.10.2013, 16:27
To wszystko jest super, tylko teraz tak się złożyło, że nie wiem czy zdołam kupić przed premierą. :(

anie_1981
05.10.2013, 18:43
Jaka masa zdjęć! :P Oczywiście są piękne, małe sprite'y są słodkie, i te wszystkie mebeli, obiekty, cudo. Byle do premiery. Ja już mam grę kupioną na Merlinie, wystarczy czekać...

Poskacper
06.10.2013, 09:49
Mój boże, te zdjęcia się nie kończył :D Ale są naprawdę super, każdy przedmiot z podstawki jest przerobiony na przyszłościową wersje, nawet nagrobki ! :P Ja najwięcej czasu spędzę chyba w normalnej wersji przyszłości, ale 2 pozostałe oczywiście wypróbuję :)

Kerbi
06.10.2013, 11:25
Rety :O Jak przeczytałem, że dużo zdjęć, to spodziewałem się 100-200, a nie 1500... Ale muszę przyznać, że wszystko to robi niesamowite wrażenie. Na pewno wypróbuję każdy rodzaj przyszłości. Jestem mega podekscytowany tym dodatkiem, tak wielu rzeczy i możliwości nie dostaliśmy chyba jeszcze w żadnym innym :D Myślę, że "Skok w przyszłość" może śmiało zakończyć serię TS3 w wielkim stylu.

Poskacper
08.10.2013, 16:00
Zwiastun premierowy - http://www.youtube.com/watch?v=ojCo9_aODOc
Co wam się w nim najbardziej podoba? Mi utopia, apokalipsa, plumboty, miasto, ubrania, przedmioty, szczególnie nie takie typu: blat kuchenny, tylko takie z którymi są całkiem nowe interakcje, np. nowe łóżko, prysznic, winda :D

EDIT: Polska wersja - http://www.youtube.com/watch?v=A71ChW8cf-Q#t=21

anie_1981
08.10.2013, 21:10
Piękny ten zwiastun... Naprawdę słodki! Ja już chcę ten dodatek! A koleś powiedział na zwiastunie "ostateczna granica"... To zabrzmiało tak permanentnie, ostatecznie... Aż się łezka w oku kręci na myśl, że to już ostatni dodatek... Z jednej strony "najwyższy czas", a z drugiej "trochę szkoda"... ;)

Poskacper
09.10.2013, 16:11
Jak ja chcę już premierę! Obejrzałem wczoraj Igrzyska Śmierci i zauważyłem, że simowie są ubrani jak mieszkańcy Kapitolu :) I że jest w simsach winda-rura, holograficzny obraz na ścianie :) (Też jak w Kapitolu :) ) Strasznie chcę już ten dodatek, chcę pograć w przyszłości! Pierwsze co zrobię po wejściu do portalu to pooglądanie cudownego miasta, pozwiedzanie wszystkich atrakcji, kupienie domu, znalezienie potomków, nowe obiekty! *o*, nowe umiejętności, no i ZMIENIENIE PRZYSZŁOŚCI! :D

Kerbi
09.10.2013, 17:37
Moją uwagę przykuły nowe, świetne animacje - zwłaszcza ten romantyczny taniec :D I jeszcze w którymś momencie simowie (i chyba plumbot) szli w taki fajny sposób, jakby podskakując.
No i wygląda też na to, że dostaniemy sporo nowych obiektów - wiele z nich zapewne będzie futurystycznymi odpowiednikami obiektów z "teraźniejszości", ale traktuję to na plus, bo pozwala to na stworzenie odpowiedniego klimatu. Natomiast ciekawi mnie, jakie obiekty będą całkowicie nowe (oprócz tych, o których już wiadomo).

Piękny ten zwiastun... Naprawdę słodki! Ja już chcę ten dodatek! A koleś powiedział na zwiastunie "ostateczna granica"... To zabrzmiało tak permanentnie, ostatecznie... Aż się łezka w oku kręci na myśl, że to już ostatni dodatek... Z jednej strony "najwyższy czas", a z drugiej "trochę szkoda"... ;)
Dokładnie... Pamiętam, jak czekałem na zapowiedzi kolejnych dodatków. A ten będzie już ostatnim - i koniec, za dwa tygodnie seria się skończy. Wiadomo, zostały jeszcze nowości w Store (które, moim zdaniem, ostatnio są coraz fajniejsze), ale to nie to samo :rolleyes:

Bella555
10.10.2013, 19:42
Hej! Widzieliście, że okładka Skoku W Przyszłość będzie jednak standardowa, podzielona na 6 części, a nie na 2 tak jak to miało być w ostatnim dodatku do TS3? Dzisiaj obejrzałam na Yt Film Premierowy http://www.youtube.com/watch?v=A71ChW8cf-Q i tu na końcu w 1:30 jest polska okładka Skoku W Przyszłość :) Osobiście uważam, że ta podzielona na 6 części wygląda bardziej zachęcająco ;)

Poskacper
10.10.2013, 19:55
Tak, już od jakiegoś czasu wiadomo :) Mi też się strasznie podoba, o wiele lepsza od tej z 2 częściami :)

anie_1981
11.10.2013, 10:55
Mi to już się marzy ten dodatek, może chociaż zakończą trójkę z pompą i fanfarami, chociaż jest nieco lepiej odkąd gra wróciła do Maxisa, na stare śmieci. Jakby oni wydali jakąś mega super łatkę na wszystkie bolączki... Oj pomarzyć wolno...

Bella555
11.10.2013, 19:13
Z jednej strony szkoda, że to już koniec Simsów 3 i tego oczekiwania na nowe dodatki, ale z drugiej strony z portfela nie będzie już ubywać :D Bo The Sims 4 nie zamierzam kupować, po obejrzeniu zwiastuna jakoś mi się nie podoba ;) Skok W Przyszłość będzie moim ostatnim zakupem z serii :D A do akcesoriów jakoś nie jestem przekonana i nie kupuję żadnych, ewentualnie ściągam coś ze Store ;) Także nie mogę się już doczekać Skoku W Przyszłość.. :D

anie_1981
11.10.2013, 20:59
To może być najlepiej dopracowany dodatek, a najpewniej będzie miał najwięcej obiektów.

Poskacper
11.10.2013, 21:19
I często spotykam się z komentarzami "fajny dodatek, ciekawe ile bugów". Ja nigdy nie miałem bugów w ŻADNYM z dodatków. Jedynie w rajskiej wyspie po wejściu do jaskini wyrzucało mnie na brzeg. Z żadnymi innymi problemami się nie spotkałem. Mnie najbardziej przekonują obiekty, winda-rura, nowy prysznic, obraz na ścianę, jetpack itd. (no i oczywiście portal :D )Plumboty też są świetne, oraz możliwość zmiany przyszłośći. Ogólnie, cały dodatek u mnie jest na wielki "+". A mnie w ogóle nie szkoda, że to ostatni dodatek. Fajnie, bo już nie będę wydawał pieniędzy na simsy :P Bo "4" jak Bella również nie kupuję.

anie_1981
11.10.2013, 22:19
TS 4 mnie w ogóle nie przekonuje. W sumie to też uważam, że fajnie, że ostatni dodatek. Żywotność trójki i tak potrwa jeszcze parę lat. Weźmy dwójkę, nadal ludzie produkują do niej mody i CC... Z trójką będzie podobnie :) A przynajmniej nie wydamy więcej kasy. Ciekawe jednak jak to będzie ze STORE do TS3, czy będą wydawali jeszcze dodatki na stronie Simsów...? Ciekawe.

rawrvera
11.10.2013, 22:34
Ja myślę, że TS3 ma mniejszą szanse na zapomnienie ze względu na Store. Szkoda, że do TS2 nie było czegoś takiego. :) TS4 też nie planuję kupować od razu po premierze - gram na laptopie, nie pociągnęło by mi :P Może kiedyś, jak będe miała komputer, specjalnie przystosowany do gier. ;) Wracając do tematu TS3 - wszystko co dobre kiedyś musi się skończyć, niestety (btw, jestem przerażona faktem, że The Sims zakończy się kiedyś ostatecznie :P), ale to były fajne cztery lata i jestem zadowolona, że przekonałam się trójki. Nie mogę się doczekać "Skoku w przyszłość", myślę, że będzie to jeden z najlepszych dodatków do TS3 i jeden z najlepszych w ogóle. :) Najdziwniejsze jest to, że za bardzo nie umiem powiedzieć na co oczekuję. Za dużo było w tym zwiastunie, aż mnie głowa rozbolała. :D Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Ah, i liczę na małą ilość błędów. :P

redmoon
12.10.2013, 06:42
Nie. W TS2 było Store. Tylko nikt go nie używał.

Mamełe
12.10.2013, 11:41
Nie. W TS2 było Store. Tylko nikt go nie używał.

Używał, jeśli mieszkał w USA lub Kanadzie, bo z tego co pamiętam, to tylko tam można było "kupić". Oczywiście reszta świata miała, jeśli chciała. Po ostatnim dodatku już chyba nic tam nie dawali. Mam nadzieje, że tu będzie inaczej.

A mnie szczerze mówiąc zwiastun jakoś nie powalił i specjalnie nie zachęcił. Najbardziej podobał mi sie zwiastun do Kariery. Jeszcze nie wiem czy kupię ten dodatek.

rawrvera
13.10.2013, 01:36
@Up: Szczerze mówiąc, to nie miałam zielonego pojęcia. ;)
Co do Skoku w przyłość: niedawno zamówiłam sobie edycję limitowaną. :) Podoba mi się też okładka, czego zapomniałam napisać wcześniej. Szkoda, że nie wprowadzili takich od razu. ^^

Poskacper
13.10.2013, 08:43
Ja niestety nie zamawiam, bo nie chcą i się właczyć simsy "Nastąpił błąd podczas uruchamiania. Zobacz szczegóły w dzienniku" i launcher się wyłącza. Robiłem reinstalkę i nic. Nie wiem czy w ogóle się naciesze dodatkiem, albo czy zagram na razie w simsy. :(

anie_1981
13.10.2013, 16:39
Odinstaluj wszystko w panelu sterowania, wyczyść rejestr CCleanerem, zainstaluj samą podstawkę i w pełni ją zaktualizuj ale nie launcherem, tylko ręcznie, pobierając najnowszego superpatchera:

http://www.simswiki.info/wiki.php?title=Game_Help:TS3_Patching:Patch_Downlo ad/Current#The_Sims_3_.28Retail_version_1.0.631.29

Potem instalujesz dodatki najlepiej w kolejności ich wydawania, ale nie koniecznie. Powinno działać.

A wracając do tematu, to ja mam już od dawna zamówioną grę na Merlinie. Mam nadzieję, że się przyłożą do ostatniej łatki!

redmoon
13.10.2013, 16:55
A ja już mam uzbierane fundusze i tylko czekam na premierę ^-^

Michek2000
16.10.2013, 19:13
Kupiłem na merlinie edycje limitowaną ,choć mam wątpliwości czy dojdzie 24.10 ,lub czy w ogolę dojdzie,Zamawiał ktoś? Jakie macie opinie?

anie_1981
16.10.2013, 21:46
Ja sobie Merlina bardzo chwalę, od dawna kupuję Simsy 3 właśnie tam. Oni wysyłają tego dnia, który podają w ofercie, ale czasem dostaje się grę w tym dniu nawet. Powiedzmy, że w przypadku Simsów mamy datę premiery światową i polską. Oni bardzo często przysyłają mi Simsy tak, że mam je już w dniu polskiej premiery. Fakt, w różnych sklepach na mieście da się kupić grę nawet parę dni przed premierą, ale z edycjami limitowanymi to już bywa różnie.

Michek2000
17.10.2013, 07:02
Dzięki za odpowiedź ,no to pozostaje czekać.

Kerbi
17.10.2013, 16:30
Przypominam, że dziś o 19:00 jest Live Broadcast ze Skoku w przyszłość :) Lauren McLemore i Brittany Henry pokażą fragmenty z rozgrywki. Jeśli dobrze kojarzę, to pokazana ma zostać utopia oraz dystopia.
LB pod tym linkiem. (http://www.thesims.com/en-us/broadcast) (Na razie pojawia się komunikat, że film został usunięty, ale niedługo powinni to "naprawić".)

Dodatkowo można spodziewać się niespodzianki (związanej ze Store), do której podpowiedzi były nam serwowane na Twitterze w ciągu ostatnich kilkunastu dni. Dla przypomnienia. (https://twitter.com/SimGuruCopeland/status/389902533239394304/photo/1)

anie_1981
17.10.2013, 16:55
Dzięki za przypomnienie, bo znowu bym zapomniała ;)

A co do nowości w Store, to może być niezła, Door of Life, czy Drzwi Życia... Z czym to Wam się kojarzy? Bo mi z błyskawicznym wskrzeszaniem Simów! :)


EDIT:

Spóźniłam się 20 minut, ale najwyraźniej mają awarię i się konfa przesunie... Miałam szczęście. No chyba, że wcześniej coś było ale im się później coś popsuło.

Kerbi
17.10.2013, 18:34
Owszem, było już trochę wcześniej pokazywane ;) Zaprezentowali parę elementów z dystopii, jednak nie jakoś specjalnie dużo. Teoretycznie każą czekać na ciąg dalszy, ale tuż przed "przerwą techniczną" włączył się jakiś alarm i musieli przerwać, trochę w sumie znienacka, bo mi się niespodziewanie zaciął film, a po odświeżeniu strony było już "Please stand by". (Chociaż producentki zdążyły powiedzieć, że chyba na razie kończą, ale nie jestem pewny już, czy miały na myśli koniec live'a, czy tylko tę przerwę...)

EDIT: To by chyba było na tyle :P
https://twitter.com/SimGuruLauren/status/390891739617435648
https://twitter.com/SimGuruDelsyn/status/390892994833817600

anie_1981
17.10.2013, 18:49
Egh... Ja to mam pecha.. Ale oni też! :P Ciekawe chociaż, czy będzie powtórka z tego chata. Podobno u nich wybuchł pożar...

Kerbi
17.10.2013, 18:59
Lauren napisała teraz na Twitterze, że nie chodziło o ćwiczenia pożarowe, tylko związane z trzęsieniem ziemi... lol :P Trochę się już pogubiłem w tym, co się tam naprawdę stało. W każdym razie słyszałem kilkukrotne wycie alarmu i żegnające się w pośpiechu producentki :P
W zamian za to Lauren odpowiada teraz na pytania na Twitterze (@SimGuruLauren). Ciekawych rzeczy się można dowiedzieć - plumboty np. są odporne na wodę.

EDIT:

*Simowie w ciąży nie mogą podróżować, ale mogą zajść w ciążę "w przyszłości".
*Portal pojawi się samoistnie na parceli, ok. 10:00 rano.
*W przypadku skasowania portalu, można sobie kupić nowy.
*Plumbot z chipem robo-nanny może zajmować się zwierzątkami.
*Przedmioty z wyposażenia można zabierać z teraźniejszości do przyszłości i vice versa.
*W przyszłości można przebywać bez żadnych limitów; zakładać rodziny, budować domy, znaleźć pracę itd.
*Pojawi się nastrójnik Time Sickness, od którego sim może umrzeć.
*Plumboty nie mogą mieć dzieci.
*W Oasis Landing nie ma Festiwali Pór Roku, ale działa tam pogoda.

EDIT (znowu :P): Powtórka. (http://www.youtube.com/watch?v=jkfd49Iehss)

anie_1981
17.10.2013, 21:50
Dziękówka za powtórkę :) Widać ja zawsze muszę oglądać powtórki... :P Podoba mi się ten dodatek. Nie mam konta na twitterze, Facebooku czy innych stronach tego typu, nikt niestety nie zadał pytania, które bym chętnie zadała. Mianowicie czy roboty bez chipów osobowościowych mogą robić cokolwiek? Czy mają wolną wolę? Nie bardzo rozumiem idei tych chipów. Czy np. robot bez chipa na gotowanie nie może w ogóle gotować, czy też po prostu nie będzie tego robił sam z siebie..? No nic, wkrótce się dowiemy.

redmoon
18.10.2013, 15:16
Ten alarm mnie rozwalił XD. Ale producentki pokazały, że są opanowane - ja w ich sytuacji od razu powiedziałbym, że jest jakiś problem i, że czat zostaj zatrzymany. A tymczasem one wciąż nawijały swoje :D. Co do samej gry - JA CHCĘ TERAZ !!!!

joutsenet
20.10.2013, 17:49
Ma ktoś już jakieś informacje czy już można gdzieś dostać dodatek ?

redmoon
20.10.2013, 18:13
Musisz poszukać na stronach internetiwych sklepów. Tam są zazwyczaj jakieś informacje o dostępności produktów :smile:

Okarin
20.10.2013, 18:22
Dzisiaj fanpage The Sims na facebooku wstawił link do bloga :http://www.thesims3.com/community/blog.html?blogid=524441

Tam część artykułu poświęcona jest piedestałom z Shop Center dzieki którym można kupić ubrania z przyszłości. Bedzie można je kupić w dziale kupowania i dodać do sklepu. Poza tym Shop Center jest w menu budowania i można je postawić w każdym mieście, nie tylko w Oasis Landing. Będziemy mieli możliwość wybrania strojów prezentowanych przez manekiny, czyli możemy zmienić ubrania do kupienia za pomocom ich. Po 3 na każdą kategorię (codzienne, wizytowe, sportowe, a po zainstalowaniu 4 porów roku kurtek) na każdą grupę wiekową czy rasę. Simowi niekontrolowani przez nas będą chodzić do Shop Center aby kupować ubrania, z czasem cała okolica będzie chodzić w ubraniach wybranych przez nas.

Jeśli to co pisze jest prawdą i tak będzie wyglądać, powiem jedno: WOW!

Wreszcie nie będzie dziwnych strojów w wielopokoleniowych okolicach, jak pirackie buty z Zatoki Skorupiaków które są w dziale strojów kąpielowych. Super jest to że będzie możliwość ustawienia simów w okolicy w odpowiedni styl jak w Smoczej Dolinie czy w Księżycowych Jeziorach. Wadą jest to że tylko 3 stroje, to przy codziennych okolica może wydać się trochę monotonna.

anie_1981
20.10.2013, 20:52
Czuję, że ostatni dodatek będzie najbardziej urozmaiconym i dopracowanym dodatkiem. Ja najbardziej lubię Zwierzaki i Rajską Wyspę, ale Skok w Przyszłość ma chyba najwięcej obiektów i możliwości jak dotąd. Według mnie, to dopiero od czasów Zwierzaków zaczęli się przykładać nieco bardziej. Pierwszy dodatek to była jakaś porażka, za to pierwsze akcesoria są moimi ulubionymi.


24 Merlin wyśle mi grę, więc mam szansę dostać ją w piątek, 25. To by było super, ja już chcę te mega futurystyczne obiekty! :P

Bella555
21.10.2013, 19:33
To już popojutrze <3 Ale i tak będę pewnie czekać na edycję zwykłą, bo nie rejestruję swojej gry i nie pobieram zawartości limitowanych, poza tym edycja limitowana jest droższa. Kosztuje 87zł a zwykła będzie kosztować 59 lub 69 ;) W sklepie Playergames oczywiście :D

anie_1981
21.10.2013, 21:35
Na Merlinie obie edycje kosztują tyle samo. Bo zazwyczaj Simsy 3 w wersji limitowanej kosztują tyle samo. To, że później jest taniej nie wynika z tego, że to nie limitówka, tylko z tego, że po prostu im dalej od premiery tym gra jest tańsza.

Bella555
22.10.2013, 19:23
Właśnie się jeszcze zastanawiam... Może kupię jednak tą edycję limitowaną? :D Zawsze edycja limitowana jest bardziej wartościowa niż zwykła :)

Michek2000
22.10.2013, 20:04
Dziś mi doszło z merlina powiadomienie o realizacji zamówienia :3
A co do gry ,nie mogę się doczekać ,plumbotów i latających desek,

Poskacper
22.10.2013, 20:48
Ale wam zazdroszczę ^^ Ja nie zamówiłem, jakoś mnie do tego teraz nie ciągnie .. A zostawiam sobie na Batman Arkham Origins, które wychodzi za 2 dni :) Ale i tak mi trochę brakuje. Poza tym są przecież inne wydatki. A więc czekam na wasze zdjęcia wrzucone na forum :) Miłego grania :)

anie_1981
22.10.2013, 23:34
Mnie też Merlin powiadomił o wysyłce... :) Się tak cieszę :D Ale jutro nie będę miała czasu pograć, pech to pech...

Michek2000
23.10.2013, 14:01
No to mamy simsy ^^
Edycja Limitowana z zestawem ,moja opinia pojawi się za 3 dni muszę trochę pograć.Ale się jaram :D

Poskacper
23.10.2013, 14:16
No to miłego grania w przyszłości życzę :)

rawrvera
23.10.2013, 14:19
A ja jednak musiałam zrezygnować z gry i na ten moment nie będę jej mieć. :/ Jestem wściekła.. :P No ale co mogę na to poradzić. ;) Tylko wstawiajcie dużo fotek, proszę. :D

anie_1981
23.10.2013, 16:14
Ja już mam grę! :) Edycja Limitowana... Dzisiaj przyszła, ale nie było mnie w domu, więc dopiero teraz zaczęłam całe przygotowanie do instalacji. Ciągnę łatę 1.63, bo okazało się, że na płycie jest łata 1.62... :O Już ją zainstalowałam, ale czekam z instalacją dodatku aż ściągnę łatę 1.63 z SimsVip. Jakby to kogoś interesowało, oto link:

http://simsvip.com/2013/10/17/sims-3-game-update-1-63-101713/

Ja pewnie zacznę nową grę na potrzeby wstawiania fotek w dziale Skoku w Przyszłość, ale nie będę potem wstawiała tej rodziny do OJSG, podobnie jak nie wstawiam fotek moich Poirotów z Północnej Groty, choć zdjęcia można znaleźć w temacie pakietów Store.

A propos Store, to jako nagrodę za rejestrację SwP jest tylko zestawik makijażów i fryzur:

http://store.thesims3.com/setsProductDetails.html?categoryId=&scategoryId=14270&index=0&productId=OFB-SIM3:68631&pcategoryId=12858&ppcategoryId=12490

Za pół godziny pobierze mi się łata, instalacja dodatku to już będzie pryszcz.

KarolinaJ
23.10.2013, 18:25
Nie mam jeszcze Skoku w Przyszłość więc z niecierpliwością czekam na Wasze zdjęcia z dodatku :) Podzielcie się też wrażeniami, czy faktycznie te ochy i achy na temat ostatniego rozszerzenia nie były przesadzone - mam oczywiście nadzieję, że nie... :D

Bella555
27.10.2013, 20:01
Ja też nie mam jeszcze Skoku W Przyszłość, na razie jeszcze nie mogę go kupić :D Pewnie dopiero w połowie listopada kupię, już wtedy raczej nie będzie Edycji Limitowanej, ale to nic :) Nie mogę się doczekać <3 Miłego grania w Oasis Landing :)

Kestrel
29.10.2013, 11:03
Nie wydaje mi się żeby miał być ostatnim, skoro The Sims 4 ma być dopiero na jesień 2014. To jest rok czasu, nic niby nie wydadzą do 3 do tej pory?

Nie próbowałam jeszcze wszystkiego co można w Skoku w przyszłość robić, ale póki co podoba mi się to co widziałam. Oasis Landing jest takie... takie czyste, sterylne i uporządkowane :D Nie wiem jeszcze jak wygląda dystopia, ale koniecznie muszę to obczaić :P

Chloé
29.10.2013, 11:06
Akcesoria co najwyżej, pewnie wolą już skupić się na czwórce, a graczy trójkowych i tak wciąż przybywa mimo oficjalnego końca serii.