PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3 Movie Stuff


Zielona Herbata
24.07.2013, 20:01
http://www.miastogier.pl/baza/Encyklopedia/gry/TheSims3MovieStuff_PC/Okladka/okl_12.jpg


"The Sims 3: Movie Stuff po raz kolejny przenosi gracza w zupełnie inną rzeczywistość gry The Sims 3. Tym razem jest to magia kina i wszystkiego, co z nim związane.

Dodatek, oprócz ubrań oraz fryzur, zapewnia także świeże lokacje nawiązujące do wielu kasowych produkcji kinematografii. Naturalnie również ciuchy i wiernie odwzorowane ułożenie włosów nawiązuje do różnych gatunków filmowych. Make-up prosto z horroru? Nic trudnego! Da się odtworzyć dowolnie wybrany przez nas film."
(źródło- Miastogier.pl)

Ci, którzy śledzą The Sims na Facebooku, mogą już zobaczyć pierwszy trailer do nowych akcesorii, które będą ostatnimi do The Sims 3. Na stronie http://www.thesims.com/en_US/the-sims-3-movie-stuff można dowiedzieć się więcej oraz złożyć zamówienie wstępne. Premiera pakietu akcesorii jest na 13 września.

Tutaj można zobaczyć screeny z akcesorii (http://www.miastogier.pl/galeria,pc,10695.html). Osobiście przyznam, iż dodatku nie kupię, nie będę miała do czego go wykorzystać. A jakie są wasze opinie na temat ostatniego pakietu akcesorii do Simsów? :)

EDIT:

Na fanpage'u na Facebooku pojawił się kolejny screen z pakietu akcesorii.
(z góry przepraszam za złe tłumaczenia, sama tłumaczyłam)

"Ustaw swoją scenę w epickim stylu Hollywood- ustawienie elementów zza sceny dostępne dla tych, którzy kupią The Sims3 Movie Stuff przez Origin. Złóż zamówienie już teraz!"

https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-d.ak/hphotos-ak-prn1/532458_10151525235015079_132633024_n.jpg

miłośniczka zwierząt
24.07.2013, 21:00
Ja kupie te akcesoria bo mi się one przydadzą ;)

Poskacper
24.07.2013, 21:22
A mi wręcz przeciwnie. Po co moi simowie mają łazić po mieście w jakichś kostiumach superbohaterów?

Mamełe
24.07.2013, 21:43
Kupię zapewne, chociaż dla wampirów uważam w grze jest już pod dostatkiem rzeczy a superbohaterowie, to nie moje klimaty...

anie_1981
25.07.2013, 20:38
Ten zestaw za kupno przez Origin wygląda ciekawie. Ale i tak raczej nie kręciłabym "teatrzyków". Na pewno kupię obie ostatnie pozycje do The Sims 3, bo jestem kolekcjonerką, Podobają mi się elementy z dzikiego zachodu, idealne do Saloonu z Appaloosa Plains.

Mr.Death
01.08.2013, 19:36
A to będzie coś na zasadzie że można kręcić własne filmy czy tylko odtwarzanie ?
Bo jak to drugie, to z pewnością nie kupię.

ajditia
02.08.2013, 15:54
Kręcenie filmów Simami doszło w Pokoleniach, myślę, że w tym dodatku dojdą bardziej "profesjonalne" kamery ^^

Mr.Death
02.08.2013, 18:32
@ajditia no wiem, wiem ale mi chodzi o coś bardziej profesjonalnego :))

anie_1981
02.08.2013, 20:59
Zazwyczaj akcesoria nie dodają jakiś ekstra opcji, tylko obiekty.

Mr.Death
03.08.2013, 05:45
No i właśnie się tego boję :c

Zielona Herbata
05.08.2013, 07:37
Na stronie głównej TS3 Store pojawiła się informacja o premierze ostatniego pakietu akcesoria The Sims3 Movie Stuff, a na jęz. Polski The Sims 3 Film. Premiera odbędzie się 12 września i będzie kosztować 39 zł. Cena jak zawsze, tanio, zaś tłumaczenie mi się nie podoba. A co wy sądzicie o tłumaczeniu i o cenie pakietu? ;)

Diana
05.08.2013, 15:39
Cena jak na coś od EA bardzo spoko, myślałam, że wyjadą z 59,99 zł O.o
Tłumaczenie beznadziejne. W angielskim brzmi fajniej. Moim zdaniem dobrze brzmiałoby " Na planie filmowym" ;)
Taki tam tytuł, sama wymyśliłam :P
"Film" to tak banalnie. Aż chce się spytać "Jaki film?" xD

Mr.Death
05.08.2013, 21:39
Taa, nazwa nie powala na kolana ale cena poprawiła to wszystko - może jednak się skuszę :)

Poskacper
07.08.2013, 08:49
Akcesoria zawsze kosztowały 40 zł (39, 39,99 :P ), więc nie wyobrażam sobie jak mogłoby być inaczej :) Nazwa kompletnie mi się nie podoba. Za krótka: FILM , zgodzę się z Diana - jaki film? :P

scavo
07.08.2013, 10:14
Jedynie podoba mi się motyw Western. Chociaż i tak wiem że tego nie użyję :P Tak samo jak zdobędę te akcesoria po Into he Future, bo w sumie trójkę gram tylko jak wychodzi nowy dodatek ;)
I przyznam rację do tej nazwy :/

muffindance
07.08.2013, 12:41
Nazwa nie ciekawa (sto razy lepiej już brzmi "Na planie filmowym", jak napisała Diana), ale sam pomysł na akcesoria fajny. Nie wiem, czy kupię, bo jeszcze nie mam żadnych (co dziwne, bo jestem kolekcjonerką). Pewnie by mi się przydały, gdybym pisała fotostory, albo coś kręciła... Sama nie wiem. Poczekam na opinię publiczną. :P

Adam Kowalski
21.08.2013, 12:49
Ale oni chyba sami nie wiedzą, jak to nazywać -_- byłem na stronce i widzę dwa różne tytuły. Ale "The Sims 3 Film" jest oficjalny, nie?

Sami zobaczcie.

http://pics.tinypic.pl/i/00434/w8flj1uex0yh.jpg

Zielona Herbata
23.08.2013, 15:09
Adam Kowalski, tak, TS3 Film jest oficjalne. Niestety

anie_1981
13.09.2013, 10:27
Ma to już ktoś z Was? :P Ja się zastanawiam właśnie nad kupnem. Sama nie wiem... To są taniutkie akcesoria, wiec pewnie się skuszę, ale szału jakiegoś to chyba nie ma.

Oto filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=UXlCkLrDYuI

Uśmiałam się :D Filmik jest po angielsku.

Poskacper
13.09.2013, 10:47
Ja nie kupuję, po co mi wydawać 40 zł na parę ciuchów i mebli, których i tak nie wykorzystam? A 40 zł to połowa Skoku w Przyszłość :D Oczywiście - to tylko moje zdanie, czy kupicie czy nie zależy od was :P Jeżeli was interesuje taki temat tych akcesorii i je wykorzystacie w grze? Czemu nie.

Ilona
15.09.2013, 11:12
ciekawość zwyciężyła.....i się rozczarowałam...nie polecam,a tutaj możecie zobaczyć co owe akcesoria zawierają, jeżeli chodzi o obiekty i ubrania
http://sims.arhn.eu/2013/09/galeria-obiektow-z-filmu/

http://sims.arhn.eu/2013/09/galeria-strojow-z-filmu/

anie_1981
15.09.2013, 16:40
Straszne te akcesoria... :P Walczą we mnie dwa odczucia, kolekcjonerstwo i sknerstwo... Nie wiem sama co wygra ;) Akcesoria nie są w sumie drogie, niektóre fryzury kobiet mi się podobają no i kostiumy dla dzieci można im dać na sportowe... Przyznam się, że najbardziej to bym chciała te dwa nowe TojToje... :P


EDIT:


Kupiłam te akcesoria. Są bardzo słabe, najsłabsze ze wszystkich, no może poza Kiczem Perry, bo te to są tragiczne :P Krótko grałam, ale jak dotąd to podobają mi się meble\ozdoby westernowe, i muzyka westernowa.

Jeśli chodzi o Tojtoje, to jest tylko jeden, ten w stylu wychodka, bo "budka telefoniczna", to zwykły prysznic, a nie tojtoj... Byłam zawiedziona jak to zobaczyłam...

Mam mały kłopot z kolekcjami, zazwyczaj przenosiłam cały folder, bo nie wiem które tam kolekcje są moje, tym razem też tak zrobiłam, i nie ma kolekcji tych akcesoriów, ani ikonki, jakby się chciało samemu zrobić tą kolekcję.

Próbowałam przebudować basen i zablokowały mi się dwa "kwadraciki", nie da się tam zbudować basenu, fundamentów, fontanny itp. Nie wiem kiedy tak się stało, możliwe, że było tak już wcześniej, a możliwe, że nowe akcesoria coś sknociły.

Królewicz Grudkowego Kosmosu
17.09.2013, 11:11
U mnie nie zanosi się bym sobie kupił ten dodatek, bo sądzę że styl western powinien być w dodatku "zwierzaki", horror w "nie z tego świata", a superbohaterowie na przykład w "zostań gwiazdą" jako ubiór sceniczny. Jedyne co wydaje mi się fajne to te pojazdy.

Ilona
17.09.2013, 13:20
Kupiłam te akcesoria. Są bardzo słabe, najsłabsze ze wszystkich, no może poza Kiczem Perry, bo te to są tragiczne :P Krótko grałam, ale jak dotąd to podobają mi się meble\ozdoby westernowe, i muzyka westernowa.

Jeśli chodzi o Tojtoje, to jest tylko jeden, ten w stylu wychodka, bo "budka telefoniczna", to zwykły prysznic, a nie tojtoj... Byłam zawiedziona jak to zobaczyłam...

Mam mały kłopot z kolekcjami, zazwyczaj przenosiłam cały folder, bo nie wiem które tam kolekcje są moje, tym razem też tak zrobiłam, i nie ma kolekcji tych akcesoriów, ani ikonki, jakby się chciało samemu zrobić tą kolekcję.

Próbowałam przebudować basen i zablokowały mi się dwa "kwadraciki", nie da się tam zbudować basenu, fundamentów, fontanny itp. Nie wiem kiedy tak się stało, możliwe, że było tak już wcześniej, a możliwe, że nowe akcesoria coś sknociły.

uprzedzalam,zeby nie kupowac,bo nie warto :P
ikonki tych acesori tez nie mam,tak samo mialam z ZG,dopiero kolejna aktualizacja to naprawila,a do tego te akcesoria powoduja mase bledow w grze...nonstop wywala mnie do pulpitu,czego wczesniej nie mialam

anie_1981
17.09.2013, 22:11
Hmmm... Jeśli dodajesz grę do DEP, to czy pamiętałaś o dodaniu pliku uruchamiającego te akcesoria? Wiem, że zdania są podzielone, niektórzy uważają, że wystarczy dodać do DEP plik podstawki i TS3W.exe. Ja wiem jednak z autopsji, że zawsze jak zapomnę dodać nowy plik do DEP, to gra się wyłącza. Możesz też mieć nieaktualnego moda, ale w to raczej wątpię, zazwyczaj akcesoria nie mieszają aż tak mocno jak dodatki.

A co do akcesoriów, to nie żałuję jakoś strasznie mocno, bo kupiłabym je pewnie tak czy siak, bardzo mi się spodobała ta westernowa muzyka i obiekty, nie oglądałam jeszcze fryzur, ale pamiętam, że niektóre mi się podobały tak ze screenów przed kupnem. Pewnie to były nawet westernowe fryzury. Mogłabym trochę tymi obiektami upiększyć dom mojej rodziny z Appaloosa Plains... :P A jeśli chodzi o samochodzik i motorek... żenada szkoda gadać... :P Ucieszyliby mnie funkcjonalnym dyliżansem... :P Za to wychodek świetnie się wkomponował w zakątek zwierząt gospodarczych mojej obecnie ulubionej rodziny z Sunlit Tides :P Wychodki zawsze powinny stać obok obórki!

Mrufka
25.09.2013, 23:56
Kupilam ten dodatek i nie mam pojecia po co, poza ubraniami i paroma obiektami nic nie ma. Nie widze zadnego nowego budynku, nie mam pojecia gdzie sa sceny i jak mozna krecic film? Pomoze ktos? Mozna tam w ogole cos nowego robic?? Zadnych nowych budynkow publicznych nie widze.

Poskacper
26.09.2013, 07:53
Mrufka - po 1, to nie dodatek, ale akcesoria :) Na razie tylko w akcesoriach Miejskie Życie dodali nowe budynki, w innych akcesoriach jest pare ubrań, mebli i tyle. Sceny dostajesz, jeżeli kupiłaś grę w origin. Jeżeli tak, to już nie wiem czy to jest od razu zainstalowane w grze bo nie kupuję w origin ;)

Mrufka
26.09.2013, 10:12
Mrufka - po 1, to nie dodatek, ale akcesoria :) Na razie tylko w akcesoriach Miejskie Życie dodali nowe budynki, w innych akcesoriach jest pare ubrań, mebli i tyle. Sceny dostajesz, jeżeli kupiłaś grę w origin. Jeżeli tak, to już nie wiem czy to jest od razu zainstalowane w grze bo nie kupuję w origin ;)

No tak, tak akcesoria, pomylka :-) Ale nie moge znalezc sceny, gdzie ona jest? Moze ja taka gapa ze znalezc nie moge?? Mam tlo, ciuchy, ubrania, autko, motor ale sceny do krecenia filmow nie widze.

anie_1981
26.09.2013, 11:57
A kupiłaś przez Origin? Jeśli nie, to nie masz sceny, bo zestaw ze sceną był dodawany tylko do wersji Origin. Nie kupuję przez Origin, więc szczegółów nie znam, ale na 200% zestawy za zakup w ten sposób są w wersji Sims3packów do pobrania z głównej strony. Może dostałaś jakiegoś maila z adresem e-mail na którym jest do pobrania zestaw, ale tylko zgaduję, bo nie znam się na wersjach elektronicznych gry. Możesz też mieć ten zestaw w historii zakupów na swoim koncie Store.

KarolinaJ
29.09.2013, 22:45
Cieszę się, że nie zdecydowałam się na te akcesoria. Z opinii i zdjęć przedstawiających zawartość akcesoriów wynika, że Film jest na podobnym poziomie jeśli chodzi o przydatność zawartych w nim ubrań czy fryzur co Słodkie Niespodzianki Katy Perry... Spodziewałam się czegoś lepszego :rolleyes:

Lady88
30.09.2013, 13:23
A ja ich nie kupię, tak samo jak Katy Perry. Jestem kolekcjonerką TS ale to już przechodzi ludzkie pojęcie.... Tragedia...

Dels
03.10.2013, 15:59
Po filmiku ,który wstawiliście widać,że jest sporo rzeczy ale jestem ciekaw czy rzeczy w tych akcesoriach w jakis ciuekawy sposób wpływaja na zachowanie simów.