PDA

Zobacz pełną wersję : MTU! - Edycja Letnia - ogłoszenie wyników


Charionette
07.09.2013, 22:46
Mam zaszczyt ogłosić, że zwycięzcami letniej edycji MTU! są:
TS2 - Fallen
TS3 - Maqryll
Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim za udział w konkursie.

rudzielec
07.09.2013, 22:51
Gratulacje! Bardzo podobały mi się wasze prace kochani! :3
A teraz (dla wtajemniczonych) czas na 0 RH- ;)

@DOWN: no ja myślę! B)

anizali
07.09.2013, 22:52
Gratulacje :)
Należało się wam, bo byliście świetni :)

Ruda, chyba nam podgrzeją, co? XD
@up: Ja też mam taką nadzieję B)

Alcioo :33
07.09.2013, 22:53
Dzięki wszystkim za oddane na mnie głosy, bardzo!
Serdecznie gratuluję pozostałym uczestnikom, wasze prace też były dobre!
Fallen również gratuluję, Twoja praca ze wszystkich była najdoskonalsza, więc na nią oddałem swój głos.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za głosy :3

Kędziorek
07.09.2013, 22:55
Ja też gratuluję Fallen i Maqryllowi zwycięstwa, a pozostałym uczestnikom świetnych prac :)
No i cieszy mnie bardzo, że tak wiele osób wzięło udział w tym konkursie. Oby w każdym następnym była taka frekwencja :P

edit: To niedopuszczalne, ale to zrobiłam... Nie podziękowałam za głosy :O
Otóż ogromnie dziękuję tym trzem osobom, które zagłosowały na moją pracę, bardzo mnie one ucieszyły :)

Fallen
07.09.2013, 22:56
Jeeeju, dziękuję za wszystkie głosy oddane na moją pracę! Poziom był naprawdę wysoki i nie spodziewałam się wygranej :) Alcio - gratuluję, Twoja metamorfoza naprawdę mnie urzekła :3 Tym samym również gratuluję pozostałym uczestnikom, wszystkie prace były naprawdę dobre :)

redmoon
08.09.2013, 07:01
No cóż - oczywiście wielkie gratulacje dla Fallen i Maqry||a (wreszcie nauczyłem się to pisać XD). Wasze wasze prace były naprawde świetne ! I podziękowania dla tej jednej osoby, która zagłosowała na moją pracę. Naprawdę, gdy zobaczyłem inne prace - uznałem, że nie dostanę ani jednego głosu.

Cytryśnia
08.09.2013, 08:30
No to ja też gratuluję. W prawdzie moje głosy nie poszły na wygranych, ale wasze prace były jednymi z moich faworytów:3

La Tortura
08.09.2013, 09:15
Ja też gratuluje i czekam na to Rh+ :D No i dziękuje 13 osobom, które na mnie zagłosowały. I za wszystkie komentarze też. Wygrali lepsi. :)

Privilege
08.09.2013, 09:31
Gratuluję zwycięscom jak i wszystkim uczestnikom. Poziom bardzo wysoki. Do natsępnego MTU! ;)

Diana
08.09.2013, 09:34
Dzięki za te pięć głosów na moją prezentację! ;*
Nie wygrałam, ale nie jest źle, bo z innej strony zajęłam drugie miejsce :D
Gratuluję zwycięzcom! :)
Od początku wiedziałam, że praca 5 w edycji TS3 jest Maqrylla, to było widać po filtrze na ostatnim zdjęciu - Altair już nie raz używał go na swoich fotkach :P

Meryam
08.09.2013, 09:52
Gratuluję wszystkim świetnych prac, poziom był naprawdę wysoki :D
No i oczywiście gratulacje dla zwycięzców :)

Shiver
08.09.2013, 09:53
Gratulacje dla obojga zwycięzców! :)
Odwaliliście kawał dobrej roboty c:

Słodki Pan Ciastek
08.09.2013, 10:19
Gratulacje Faleen i Maqryll ;)

A więc nie wygrałem :) Spodziewałem się tego xD

Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu, ponieważ wszystkie prace były fantastyczne ;)

lizzielovesit
08.09.2013, 14:09
Gratuluję! Obie prace były świetne, autorzy zasłużyli na wygraną, a pozostałe prace też był bardzo dobre, także brawa dla wszystkich :)
A ja dziękuję za głosy :)

Searle
11.09.2013, 18:10
Gratuluję zwycięzcom! Cieszę się, że udało mi się jednego z nich wytypować :)