PDA

Zobacz pełną wersję : Brak niektórych przedmiotów w grze


tehrlyspoderman
09.09.2013, 21:22
Nie znalazłem takiego tematu a jeżeli jest to przepraszam...
Otóż mam problem z grą The Sims 1.
Miałem wielkie problemy z instalacją ale teraz jakoś mogę grać.
Posiadam Podstawę i Światowe Życie (Deluxe), Randkę, Wakacje i Zwierzaki.
Randkę i Wakacje musiałem instalować w inny sposób ponieważ gdy włączałem start.exe to pojawiał się komunikat, że start.exe przestał działać. Gdy chciałem włączyć Randkę lub Wakacje to też to samo: Start.exe przestał działać.
Gdy jednak włożyłem płytę ze zwierzakami i nie pojawiało się "Start.exe przestał działać" to się ucieszyłem ale i zdziwiłem. Teraz w grze nie posiadam kilku przedmiotów... Mam tylko dwie toalety, brakuje lampy dżina (chociaż mam zainstalowane Światowe Życie) i wiele wiele więcej. Płyty są oryginalne. Na początku po zainstalowaniu Deluxe chciałem instalować Balangę ale po zainstalowaniu i włączeniu się pokazywał komunikat: Dowiedzieliśmy się, że po zainstalowaniu The Sims Deluxe chcesz zainstalować światowe życie (Kompletnie nie rozumiem...) i tam się coś aktualizowało. Zazwyczaj kończyło się tym, że Simsy mi się usuwały z komputera.
Ja już nerwicy dostaję, miałem niedawno formatowany komputer. Przed formatem miałem zainstalowane wszystkie dodatki (oryginalne) lecz musiałem odinstalować grę ponieważ dźwięk w grze się sam wyciszał. Może i mi Simsy działają ale mnie irytuje to, że brakuje mi dużo przedmiotów w grze. Też brak mi Balangi, Gwiazdy i Abrakadrabry ale boję się je zainstalować bo pewnie już Simsy nie odpalą. Pomoże ktoś... Tak wiem, chory problem