PDA

Zobacz pełną wersję : Studenckie Życie - Głosowanie TS 3


Libby
07.10.2013, 21:13
W tym temacie głosujecie na prace zamieszczone tutaj (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65758). Głosować można do 13.10.2013 r. do godz. 20:00.
Zwycięzca sam wybierze nazwę rangi ( na 3 miesiące) oraz jej kolor.

Lubie
07.10.2013, 21:26
marandile kocham twoje domy. Zdjęcia są super. <33 Bardzo ładna grafika + dodatki bardzo wysokiej jakości. Idealnie.

Letown twój dom również bardzo ładny, lecz łazienka odstaje :c

Ofk. głos leci na mar. <33

marandile
07.10.2013, 21:29
jejku, dziękuuuje Lubie :D

szkoda, że tak mało prac zostało oddanych :/

Pink Panther
07.10.2013, 21:45
Miałem dylemat pomiędzy domem marandile i Letown, bo w sumie oba pokazują taki studencki klimat. Ale dom Letown jest strasznie pusty, więc marandile, życzę szczęścia :)

Shiver
07.10.2013, 22:00
Marandile zmiażdżyła konkurencję, że się tak wyrażę ;)
Naprawdę świetna praca :)

Kędziorek
07.10.2013, 22:15
Praca Letown mi się podobała, jednak zgadzam się, że strasznie tam pusto, a ja lubię kiedy w domu jest dużo ozdóbkowych śmieci :) Ajditia również sprezentowała ładne wnętrze, nie mniej praca marandile jest jak dla mnie nie do pobicia :)

Letown
07.10.2013, 22:43
Dzięki za opinie. :)

Marandile zmiażdżyła konkurencję

Absolutnie się zgadzam! Od kiedy zobaczyłam, że bierzesz udział, marandile, byłam strasznie ciekawa, co tym razem wymodzisz. Nie zawiodłam się. :D

Agor-ia
08.10.2013, 10:13
Ja się tak właśnie zastanawiam, czy mieszkanie marandile nie jest zbyt dopracowane i przytulne. Jestem studentką z własnymi czterema kątami i cóż... firanek nie mam, kwiatków też nie, po podłodze walają się papiery i książki, biurko wygląda jak pobojowisko, a ciuchy przeznaczone do prania leżą na fotelu... :D

Bibeloty są jak dla mnie zupełnie niepraktyczne, bo trzeba je regularnie odkurzać, a gdzie tam student ma czas na takie pierdoły :P

U Letown wyrzuciłabym tego biednego jelenia, nie mogłabym mieć czegoś takiego w domu :P Fotel bujany jest super, podoba mi się też pomysł ukrytego pokoju. ''Odstająca'' łazienka mnie nie dziwi, bywam u znajomych, którzy wynajmują mieszkania, i to właśnie łazienka jest zazwyczaj najbardziej odpicowanym pomieszczeniem.

Searle
08.10.2013, 11:37
W domku zaprezentowanym przez marandile najchętniej bym zamieszkała :) Wydaje się najbardziej przytulny.

FresH
09.10.2013, 17:48
Faktycznie, marandile zmiotła konkurencję. Praca jest genialna, piękne kolory, chociaż trochę mało studencko. ;p

Agor-ia
09.10.2013, 19:09
Ja zapomniałam napisać, że zagłosowałam na Letown. Jest tam trochę pustki, którą widzę też w swoim mieszkaniu (klasyczny studencki problem: brak czasu, a przede wszystkim kasy na urządzanie się), do tego te paczki makulatury i karton :D Kartonów mam zawsze całe mnóstwo (po zamówieniach internetowych :P).

Jedna rzecz, która mnie trochę zdziwiła: we wszystkich mieszkaniach jest podwójne łóżko. Wprawdzie ja u siebie mam duże wyro, ale studenci zazwyczaj cisną się na wąskich, jednoosobowych łóżkach :P