PDA

Zobacz pełną wersję : Fajna akcja "Bez nienawiści"


Björk
08.10.2013, 19:34
Cześć - chciałam Was zaprosić do moim zdaniem fajnej akcji.

Było co prawda "Stop trollom", ale właściwie zamiast kogoś udupiać fajniej postarać się być lepszym.

Dlatego chciałam Was zaprosić do "noszenia sygnatur" jako wyraz poparcia dla kultury w internecie.

http://www.forum.thesims.pl/picture.php?albumid=544&pictureid=4854 (https://www.facebook.com/PolskaBezNienawisci)

wersja z przezroczystym tłem:
http://i44.************/1z2jbzq.png
http://i44.************/1z2jbzq.png

Niektórzy z Was udowodnili, że potrafią rozmawiać o trudnych sprawach zachowując kulturę i szacunek dla innych.

A taka akcja wydaje mi się naprawdę godna polecenia.

A może spróbujemy na forum stworzyć własną netykietę?
Mnie osobiście bardzo tutaj razi brak wyrozumiałości dla osób młodszych.
Kilka razy spotkałam się z wypowiedziami typu "Zachowujesz się jak gimnazjalista" albo "A co Ty możesz wiedzieć - dzieciaku?".

Właściwie - większość tych tekstów - mogłabym sama do Was powiedzieć ;) Czy naprawdę byłoby Wam z tym miło?

Wiem, że ostatnio stało się modne grożenie policją, CBA, KGB, GIODO i UOKiK a nawet samym Panem Bogiem ;)
Nie chcę by zabrzmiało to w tym stylu, ale chyba sami przyznacie, że jest to jakaś forma dyskryminacji ze względu na wiek?

Będzie mi miło, jeśli jednak się do mnie przyłączycie i czekam na Wasze propozycje.

Pozdrawiam

Dla zainteresowanych - podaję kod sygnatury do wklejenia w profilu użytkownika:

http://www.forum.thesims.pl/picture.php?albumid=544&pictureid=4854 (https://www.facebook.com/PolskaBezNienawisci)

Perplexité
08.10.2013, 21:02
Fajny pomysł,choć nie wiem czy dużo coś da :)
ale wprowadzać pokojową atmosferę,zawsze warto...

Björk
08.10.2013, 21:14
Wierzę, że da. Napiszcie proszę, jak chcecie być traktowani. Zrobimy naszą własną listę praw :)

Caesum
08.10.2013, 21:53
Ja przede wszystkim chciałbym, żeby wszelkie "duże" zmiany były podawane z wyprzedzeniem i z wyjaśnieniem, dlaczego miałyby zostać wprowadzone, żeby użytkownicy mogli się wypowiedzieć na ich temat, napisać czy wg nich te zmiany są dobre czy złe i jeżeli to drugie to jak inaczej powinno się to rozwiązać. Chciałbym w ten sposób ominąć sytuacje podobne do tej co kilka dni temu.

Jednakże, chciałbym również ograniczyć swobodę co do kwestii usuwania kont. A właściwie w ogóle wyeliminować taką możliwość. Użytkownicy usuwają konta, powodują bałagan na forum, przez który nie można później znaleźć ani ich tematów, ani postów, a potem i tak wracają. Poza tym co, jeśli o usunięcie konta poprosi ktoś, kto ma bana permanentnego? Przecież wtedy jest to jednoznaczne ze zniesieniem mu tego bana, bo przecież może się znowu zarejestrować. Jeżeli ktoś chce po prostu pozbyć się danych osobowych, to nie ma problemu, ponieważ wystarczy usunąć jego adres e-mail i IP z bazy, a to można zrobić i bez usuwania konta. Przyznajmy sobie szczerze, rzadko kiedy jakiekolwiek forum daje możliwość usuwania własnego konta, to po prostu nie ma prawa bytu. Ba, na niektórych z nich dostałoby się co najwyżej bana i tyle.

Kerbi
09.10.2013, 14:24
Jasne, przyłączę się :)
Mnie na forum nikt źle nie potraktował, więc jakichś konkretnych wymagań co do zachowania się nie mam, poza oczywiście tymi podstawowymi, jak kultura osobista czy wyrozumiałość. Akcja jest bardzo fajna, tylko ciekawi mnie, ilu znajdzie zwolenników :)

Aperlaxive
09.10.2013, 15:20
Ja również się przyłączę.
To bardzo dobry pomysł, może w końcu zapanuje tu miła atmosfera...:tssmile:

Mroczny Pan Skromności
09.10.2013, 15:22
ja przyłączę się tylko duchem, ponieważ nie chcę niszczyć swojej pięknej sygny :D Ale popieram jak najbardziej ;P

Lubie
09.10.2013, 15:53
kultura osobista czy wyrozumiałość.

Dokładnie to, jak również brak wyśmiewania się i tolerancja.

Fajna akcja. Przy większej ilości osób "popierających" sprawę uda się wprowadzić miłą atmosferę.
Dołączę się do akcji, lecz zrobię swoją sygnaturę, gdyż iż ponieważ.

EDIT, ok, to ja też będę duchem, ponieważ ...
Jak ktoś chce, może brać tą moją SYGNATURĘ (http://i.imgur.com/gSH1cMo.png)

Shiver
09.10.2013, 15:54
Chętnie się przyłączę :)
Ale dałby radę ktoś zrobić tej sygnaturze przeźroczyste tło? Prezentowałaby się o wiele lepiej ;)

Charionette
09.10.2013, 16:11
@up: dodałam do pierwszego posta wersję bez tła.
Jak najbardziej przyłączam się do akcji :)

Meryam
09.10.2013, 17:00
Ja tak jak Mroczny, przyłączam się duchem, bo po prostu nie lubię umieszczać tego typu obrazków w sygnaturze, ale jak najbardziej popieram ;)

Cytryśnia
09.10.2013, 17:06
Mnie osobiście bardzo tutaj razi brak wyrozumiałości dla osób młodszych.
:like:

szczerze to czasami po prostu boję się włączyć w jakąkolwiek dyskusję na forum, bo boję się, że zaraz polecą hejty na mój wiek. :< ale to moze takie moje uprzedzenie....

popieram, ale do sygnatury nie wstawię, bo może się źle komponowac z grumpy catem :P

Diana
09.10.2013, 17:55
Bardzo fajny pomysł, zdecydowanie lepsza akcja niż ta z trollami, która wprowadziłaby jeszcze więcej bałaganu :rolleyes: :D
Przyłączam się także duchowo, bo nie będzie mi pasować do sygny :P

Wielebny
09.10.2013, 19:30
Pierwsze widzę by na jakimkolwiek forum pojawiła się tego typu akcja.

W naszym przypadku całkowicie ją popieram, czasem człowiek zapomina, że mimo wszystko forum zostało stworzone dla najmłodszych odbiorców i nieco wyrozumiałości by się przydało. Aczkolwiek nie powiem, wnerwiają mnie czasem niektóre dzieciaki ;P

Do akcji przyłączyłbym się, ale niestety dzierżę rangę najlepsze sygnatury, także nie chciałbym zawieźć nikogo zmieniając ją, sorki ;P

Björk
09.10.2013, 19:42
(...)nie powiem, wnerwiają mnie czasem niektóre dzieciaki ;P

Ale nie dlatego, że są "dzieciakami" - Ty też kiedś byłeś, a kto wie, czy nadal nie jesteś :D

Wpadłam na to niechcący - ale od dawna nie czytam pudelka, czy komentarzy pod artykułami na dużych portalach, bo zazwyczaj jest tam taka bezsensowna agresja i jechanie po innych byle tylko komuś pojechać.

A w ogóle to akcję możecie polubić na facebooku. Klikając w obrazek - jest link.

Cieszę się, że tu wchodzicie :)

Mroczny - Ty masz tych serduszek (co prawda niesłychanie mrocznych) bardzo dużo :)

Wielebny - a skąd wiesz, że ta sygna nie wygra w najbliższych wyborach?

Zielona Herbata
09.10.2013, 19:48
Przyłączam się do akcji! Zamieniam tymczasową sygnę na te jakże piękne serduszko :)

Wielebny
09.10.2013, 19:52
No mówiąc "dzieciaki" miałem bardziej na myśli ich stan umysłu, aniżeli wiek ;)
Toleruję ich, nie przypominam sobie bym kiedykolwiek komuś coś wygarniał, że jest taki, a nie inny. Więc to najważniejsze.

A sygny nie zmienię, nie mogę zawieźć moich wyborców ! Toż to złamanie mojej obietnicy! ;D
Z resztą Wielebny i serduszko w kontekście aktualnej afery pedofilskiej może się źle kojarzyć XD

Caesum
09.10.2013, 20:23
Wielebny - a skąd wiesz, że ta sygna nie wygra w najbliższych wyborach?
Ha, nie wygra, bo ja mam lepszą. :D

Björk
09.10.2013, 20:42
Ale pisząc "dzieciaki" w jakiś sposób ocenia się grupę tych osób. Bycie dzieckiem nie jest niczym złym. Na zasadzie - Ty Żydzie. Bycie Żydem też nie jest niczym złym. I znam Ciebie tyle lat, więc nie podejrzewam, że miałeś coś złego na myśli :)

Ale jak widać - warto uważać na słowa :)

Yuki
10.10.2013, 16:36
Przyłączam się akcji, osobiście uważam, iż wiele osób zapomina, że za każdym komentarzem, za każdym postem stoi żywa i prawdziwa osoba, którą można zranić.

Zresztą serduszko ładny kolor ma. :D

Björk
10.10.2013, 17:43
Przyłączam się akcji, osobiście uważam, iż wiele osób zapomina, że za każdym komentarzem, za każdym postem stoi żywa i prawdziwa osoba, którą można zranić.

Yuki - dziękuję :) Rzeczywiście - rzadko kto pozwala sobie w cztery oczy powiedzieć drugiej osobie "Ty gnoju, ty ****o, ty pedale". Zadziwiające, jak w internecie przychodzi to o wiele łatwiej niestety :(

Yuki
10.10.2013, 20:36
Święta racja, sama się o tym przekonałam wiele razy, również nagminne jest osądzanie innych, nawet ich nie widząc.
Jak się nie stoi z człowiekiem twarza w twarz to nagle zasób naszych finezyjnych przekleństw i obelg niesamowicie się powieksza. :P

redmoon
12.10.2013, 11:31
Przyłączam się duszą ciałem i sygną :)

Privilege
12.10.2013, 16:49
Przyłączam się :)

lizzielovesit
13.10.2013, 21:20
Ja też dołączam :)

Mroczny Pan Skromności
13.10.2013, 21:27
jednak dołączyłem do akcji ale z własną sygną :)

Björk
14.10.2013, 05:02
Cieszę się :)

Searle
21.10.2013, 12:05
Jak najbardziej przyłączam się do akcji. Uważam, że to bardzo dobry pomysł.
Teraz ktoś dwa razy się zastanowi zanim zacznie obrzucać błotem innych.

alpherainn
13.11.2013, 17:27
Przyłączam się do akcji. Uważam że to naprawdę świetny pomysł, który ma szansę dać jakieś rezultaty zważając na liczbę użytkowników z naszego forum popierających taką formę działania.

Björk
13.11.2013, 18:16
Dzięki :) A co fajniejsze - chyba widać różnicę w zachowaniu? ;)

Liv
13.11.2013, 18:19
Nie da się ukryć - zrobiło się DZIWNIE spokojnie na forum :P


@down: nie tylko Ty ; D
Ja tylko stwierdziłam fakt, w resztę się nie zagłębiam ;)

Mroczny Pan Skromności
13.11.2013, 18:26
ja chyba wiem czemu teraz jet spokój, ale może przemilczę :D

moja sygna wprawdzie tego nie wyraża, ale nadal jestem z akcją całym sercem :)

La Tortura
03.01.2015, 16:15
Ja chcę tylko napisać, że przyłaczam się do tej akcji całym swoim serduszkiem!
Miłego dnia wszystkim, którzy już nie są hejterami!!!! :love: :love:
Serduszka w sygnie nie wstawie, ale duchem jestem z wami.

konformistyczny lodzik
03.01.2015, 16:17
Akcja jak najbardziej na tak!! :love: :love:
supcio pomysł :3 ludzie hejterami już nie są, epoka rozwydrzonych małp jest już za nami :lovers:
Nie wstawię serduszka bo przekroczę limit pixeli, ale i tak, popieram!! <3 lovkikiskiforeverki :lovers:

Caesum
03.01.2015, 16:20
Ten temat ma już ponad rok, a akcja zmarła śmiercią naturalną. Nie wiem, czy uznać powyższe za chęć poprawienia atmosfery na forum, czy dać wam warny za nekrofilię. xD

konformistyczny lodzik
03.01.2015, 16:22
Ten temat ma już ponad rok, a akcja zmarła śmiercią naturalną. Nie wiem, czy uznać powyższe za chęć poprawienia atmosfery na forum, czy dać wam warny za nekrofilię. xD

Akcja nie umarła :lovers:
niektórzy mają dalej serduszka w sygnach, a my tylko polecamy i przyłączamy się :lovers:

La Tortura
03.01.2015, 16:25
Ta akcja moim zdaniem nie umarła. Takie rzeczy nie odchodzą w zapomnienie, Szlachcic. Event Bjorka powinien być aktualny cały czas, a nie tylko w 2013 roku! W 2015 (nowym roku) też nie powinno być hejtów i nienawiści. :) New year, new me, new forum o simsach. Postarajmy się by w tym roku panowała tu przyjemna atmosfera :love:
Choć faktycznie, złota łopata się należy.

@down co jest złego w napisania posta NA FORUM (ok)....

Meryam
03.01.2015, 16:46
...to nie może po prostu panować przyjemna atmosfera, tylko musimy przywrócić akcję? xD I'm just sayin', zamiast pisać "popieram tę akcję, lofki kisski" lepiej chyba po prostu działać ;)

@down: no ale serio, nie rozumiem xD Po prostu bądźmy mili i tyle, odkopywanie tego tematu to moim zdaniem taka próba zwrócenia na siebie uwagi w stylu "już nie wszczynamy gównoburz, jesteśmy mili i kochani", podczas gdy można po prostu to robić, a nie tylko o tym mówić ;)

konformistyczny lodzik
03.01.2015, 16:48
@up: lepiej odkopać temat, żeby nowi użytkownicy widzieli ;)
@up2: nie wiesz o co chodzi ;x