PDA

Zobacz pełną wersję : Ryzykanci - zapisy


Muffshelbyna
22.10.2013, 20:43
Witajcie! :)
Cytrynowa Wiśnia i ja postanowiłyśmy zorganizować grę na podstawie telewizyjnego programu ,,Ryzykanci''.
Zabawa jest bardzo ciekawa, niektórych rzeczy możecie nie rozumieć, ale wszystko wyjdzie w praniu. ;)
Przeczytajcie regulamin:

1. Gracze zostają podzieleni na rywalizujące ze sobą drużyny - w zależności od liczby chętnych - dwie, trzy lub cztery. Maksymalna liczba graczy to 27. Obowiązuje zasada ,,kto pierwszy, ten lepszy''. Gdy przed zamknięciem zgłoszeń zgłosi się dwudziesty siódmy gracz, zamykamy listę. Jeśli jednak zgłosi się mniej osób, nic się nie stanie. Po prostu będziemy grać w mniejszym składzie.

2. Codziennie o umówionej godzinie plemiona (drużyny) walczą o immunitet, czyli nietykalność, dzięki której nikt z wygranej drużyny nie odpadnie z gry. Walka polega na wypełnianiu zadań logicznych, odpowiadaniu na pytania (tematyka różnorodna), rozwiązywaniu zagadek, rebusów i quizów związanych z m.in. simsami, ale nie tylko. Przegrane drużyny udają się na Radę Plemienia. Podczas Rady eliminują osobę ze swojego plemienia, wysyłając PW do Cytrynowej Wiśni lub do mnie z nickiem tej osoby. Gracze z jednej drużyny mogą się dogadywać, np. na PW, kogo chcą wyeliminować.

3. Gdy w grze zostaje 12 lub mniej osób, następuje połączenie plemion. Od tej pory każde zadanie jest indywidualne. Immunitet dostaje jedna osoba (ta, która wygra zadanie). Nie można na nią głosować na Radzie. Wszystkie osoby, które zostały w grze, głosują na gracza, który ma odpaść. Ten, kto zdobył immunitet, też głosuje (po raz kolejny przypominamy: nie można głosować na niego). Głosować można na kogo się chce - na osobę, która np. może nam przeszkodzić w zwycięstwie.

4. Każda osoba wyeliminowana po połączeniu zostaje członkiem sądu, które ma ważne zadanie w finale.

5. Finał odbywa się, gdy w grze zostaje dwóch lub trzech ostatnich graczy. Sędziowie (osoby, które zostały wyeliminowane po połączeniu plemion) głosują, kto ma wygrać.

6. Przed głosowaniem na zwycięzcę członkowie sądu mogą zadać kilka pytań finalistom, a ci mogą wygłosić swoją mowę, która ma na celu, tak jak odpowiedzi na pytania sędziów, zachęcić głosujących do tego, że to właśnie ta osoba ma wygrać.

7. Zwycięzca zdobędzie rangę „Jedyny ocalały” na okres czterech miesięcy.


REALIA FORUMOWE

1. Podczas trwania Survivoru uczestnicy mogą prowadzić swoje „życie obozowe”. W internecie jednak nie możemy ścinać bambusów czy rozpalać ognia za pomocą krzemienia. Będzie więc to raczej coś w stylu RPG. Pamiętajcie: nie ma urządzeń typu laptop, komórka, młotek, latarka itd. W kwestii jedzenia też nie popuszczajcie wodzów fantazji. Na przeżycie muszą wam wystarczyć banany, kokosy i limonki, ewentualnie złowione ryby, ale złowione za pomocą prymitywnej sieci a nie wypasionej wędki. =D

2. W grze mogą, ale nie muszą, nastąpić przemieszania plemion.

3. Przed Radą Plemienia zawsze będzie czas na przemyślenie swojego głosu. Prosiłabym o niedebatowanie o tym w temacie drużyny. On jest po to, żebyście sobie gadali o wszystkim i niczym.

4. Niektóre zadania będą całodniowe, a niektóre trwały będą godzinę, więc jest to raczej gra dla osób, które mają trochę wolnego czasu.


Zapraszamy do zapisów! :D
Będą one trwać do 26.10 do godz. 22.00. :)

Everlasting
22.10.2013, 21:03
To tak można? :P Robić własne konkursy? :P
Tak czy inaczej zgłaszam się i mam nadzieję, że będzie to przyjemna gra :)

Pink Panther
22.10.2013, 21:19
Trochę nie ogarniam regulaminu, ale dobra, jutro przeczytam jeszcze 3 razy :D
Zgłaszam się :)

Malfurion
22.10.2013, 21:47
Mam pytanie, czy beda zadania, ktorr beda wymagaly gier the sims (robienie zdjec etc.) ?

Morgana
22.10.2013, 21:57
tez nie do konca rozumiem, ale ok... jako ze nigdy nie bralam tu udzialu w zadnym konkurse, to zglaszam sie :D

cheeba
22.10.2013, 21:58
aaaa fajna sprawa a ja nie mam czasu:c

Fallen
22.10.2013, 22:01
zgłaszam się.

La Tortura
22.10.2013, 22:01
w takim razie się zgłaszam :p

Muffshelbyna
22.10.2013, 22:20
Cieszę się, że jest już grupka chętnych. :D
Cóż, tak jak pisałam, regulamin z początku może się wydawać niezrozumiały, ale spokojnie, podczas gry wszystko się wyjaśni, no i w razie ewentualnych pytań zawsze można pisać do mnie czy do Cytrynowej Wiśni. ;)

Mam pytanie, czy beda zadania, ktorr beda wymagaly gier the sims (robienie zdjec etc.) ?

Raczej nie, będą tylko quizy i testy, wymagające jedynie podstawowej znajomości simsów. :P
Czyli pytania typu jakie opcje doszły w którym dodatku, albo np. rozpoznanie jakiegoś miastowego na podstawie fotki ukazującej część jego twarzy. Zobaczymy. :P

Malfurion
22.10.2013, 22:35
ok, to zglaszam sie :D

rawrvera
23.10.2013, 12:52
A ja ogarniam wszystko i nie mam zamiaru tego przegapić, więc z wielka przyjemnością zgłaszam się! :D

Meryam
23.10.2013, 13:43
Ja nie zgłaszam się, ale będę bacznie obserwować ;) Głównie dlatego, że nie do końca rozumiem regulamin, więc wolę najpierw zobaczyć i jeśli wszystko się uda to może jak będzie następna edycja to się zgłoszę ;P Na razie będę obserwować ;)

Lubie
23.10.2013, 13:55
Ja sie na razie nie zgłaszam, NA RAZIE. Tak jak Mery., nie ogarniam regulaminu... te zadania bedziemy robic wspolnie, czy osobno. Na jakiej zasadzie bedzie te ich wykonywanie, wysylanie PMem odpowiedzi, czy w danym temacie.
Mowa o RPGu, czyli mam w tej zabawie spac, jest, spotykac sie, relaksowac? Czy to po prostu jakis dodatek czy costam?
I czy te zadania mowiac "calodniowe" na prawde beda trwaly caly dzien, czy po prostu okres odpowiedzi bedzie calodniowy.
I jak bedzie te spotkanie "o danej porze kazdego z uczestnikow" to wezcie pod uwage godzine, o ktoej kazdy (mniejwiecej) bedzie mogl sie pojawic.

:)

Cytryśnia
23.10.2013, 14:19
Ja sie na razie nie zgłaszam, NA RAZIE. Tak jak Mery., nie ogarniam regulaminu... te zadania bedziemy robic wspolnie, czy osobno. Na jakiej zasadzie bedzie te ich wykonywanie, wysylanie PMem odpowiedzi, czy w danym temacie.
Mowa o RPGu, czyli mam w tej zabawie spac, jest, spotykac sie, relaksowac? Czy to po prostu jakis dodatek czy costam?
I czy te zadania mowiac "calodniowe" na prawde beda trwaly caly dzien, czy po prostu okres odpowiedzi bedzie calodniowy.


:)

No tak... Teoretycznie jest to skomplikowane, w praktyce jest fajnie :P

Zadania będa w danym temacie, będa bardzo różne, robione indywidualnie, ale wynik końcowy całej druzyny.

Co do RPG to pomyślałam, ze skoro juz organizujemy takie coś to czemu nie mielibyście sobie pospamować, patrząc jak bardzo lubiliście fabułę w FM.

Okres odpowiedzi bedzie całodniowy - o to chodzi :)

I jak bedzie te spotkanie "o danej porze kazdego z uczestnikow" to wezcie pod uwage godzine, o ktoej kazdy (mniejwiecej) bedzie mogl sie pojawic.
tak, oczywiście :) będziemy się starały, aby tych zadań "krótszych" było mniej, bo rozumiemy, że nie każdy moze wejśc na forum o kazdej porze :)


stworzyłam temat do pytań ;)

redmoon
23.10.2013, 14:21
Zgłaszam się !

Mroczny Pan Skromności
23.10.2013, 14:43
z racji, iż oglądałem "prawdziwych" ryzykantów, z chęcią wezmę udział ;))

Zgłaszam się :D

motyka
23.10.2013, 14:59
zgłaszam się z nadzieją, że zadania będą raczej wieczorne:)

a co do organizacji konkursów - proszę wszystkich o wcześniejszą konsultację z nami, najlepiej od razu z przygotowanym regulaminem :) weźcie też pod uwagę, że teraz czeka nas szereg zabaw i jakiekolwiek nowe muszą poczekać nawet kilka miesięcy

aha - jeżeli gra będzie wymagała osobnych działów z dostępem tylko dla członków plemion, to na czas konkursu zrezygnuję z funkcji admina, żeby nie podglądać innych - to samo się tyczy każdego innego "czerwonego" :)

Kerbi
23.10.2013, 15:01
Zgłaszam się :3

Privilege
23.10.2013, 15:36
Zgłaszam się!

Shiver
23.10.2013, 15:46
To i ja się zgłoszę :3

FakeYourDeath
23.10.2013, 16:31
Ja też z chęcią :D

Edit: tylko dajcie jednak trochę czasu na te wszystkie zadania,bo np. ja nieraz mam dużo nauki,ale jednak chciałabym w końcu wziąć udział w jakimś konkursie. Z FM musiałam zrezygnować,a trochę później żałowałam :/

Muffshelbyna
26.10.2013, 21:12
Dziękujemy bardzo za wszystkie zgłoszenia. :)
Zapisy zostają już zamknięte.
Życzymy miłej zabawy! :D