PDA

Zobacz pełną wersję : Ulubiona przyszłość


Simbelmyne
30.10.2013, 17:16
Hej : )
Chciałabym się Was spytać jaką przyszłość najbardziej lubicie. Utopia, dystopia czy normalna przyszłość?
Osobiście najbardziej mi się podoba normalna przyszłość; w utopii jest moim zdaniem nieco zbyt 'cukierkowo' - te wszystkie kolorowe drzewka i wielkie kwiatki po jakimś czasie są irytujące, a dystopia nie podoba mi się zdecydowanie ze względu na wszechobecny smog (czy co to jest).
Dzięki z góry za wyrażenie opinii i pozdrawiam ;)

xMalwina
30.10.2013, 18:07
Dystopia totalnie mi się nie podoba - no, chyba, że stworzę jakiegoś złego do szpiku kości Sima, hihi :3 Utopia bardzo mi się podoba ale tylko ze względu estetycznego - szału dostaję, jak idą w ten durnowaty sposób, przez co wszystko trwa dłużej.
Najchętniej odwiedzam normalną przyszłość i to moja ulubiona wersja :)

Poskacper
30.10.2013, 20:12
Normalna, dystopia - nic nie widać, nie ma meteorytów ani piorunów, utopia - może być, ale po czasie znudzą się te sweetaśne kolorki, i ten sposób chodzenia ludzi jest denerwujący ;-;

KarolinaJ
30.10.2013, 20:27
Mam dodatek już od kilku dni ale jak na razie nie miałam okazji zobaczyć na własne oczy jak wygląda dystopia i utopia, mój Sim był w tej normalnej przyszłości która bardzo mi się spodobała :) Oglądałam jednak first look na YouTube i z tego co widziałam dystopia nie wygląda zachęcająco, te wszechobecne śmieci, smród no i jedzenie robaków... :rolleyes: Utopia wygląda znacznie przyjaźniej ale i tak chyba normalna przyszłość pozostanie moją ulubioną :)

girlonfire
08.11.2013, 16:16
Normalna najlepsza! Utopia jest wkurzająca, podobnie jak wszystkich ten chód bardzo mnie denerwuje! Jest w niej parę fajnych elementów ale wesolutkie kroki są nie do wytrzymania. Dystopia jest hm.. nudnawa. Bród, smród - OK, ale nic więcej ciekawego.

AnnNeko
09.11.2013, 10:19
Utopia :D Podobają mi się wyraziste kolory ;D

anie_1981
09.11.2013, 19:32
Zdecydowanie neutralna przyszłość, może dlatego, że najwięcej czasu spędziłam właśnie w tej neutralnej i po prostu mi się spodobała, nawet jakiś czas tam mieszkałam. Nie bardzo się da tam mieszkać na co dzień, chyba, że bezdzietną rodziną. Otoczenie nie ma szkoły, nie da się też dzielić rodziny na części. Z Utopii podoba mi się tylko ten kwiat od rosy, przy odrobinie szczęścia można go mieć nawet w teraźniejszości, muszę zerknąć do BuyDebuga. Co do przyszłości dystopijnej, to w ogóle mi się nie spodobała, nie ma tam niczego co by mnie do niej przyciągało.

simsowa1328
25.11.2013, 20:47
Utopia!
Wszystko bardzo wyraziste, kolory nieba, wody... Tęcza! Tęczowe kolorki drzew, tak jakoś ślicznie... :) Bardzo mi się podoba. Utopia.