PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Cztery ¯ywio³y 2013/2014 - zg³oszenia


Charionette
11.11.2013, 18:56
3. Zg³oszenia
Zg³osiæ siê mo¿e ka¿dy u¿ytkownik forum The Sims. S± jednak dwa warunki:
a) minimum wolnego czasu
Je¿eli go nie masz – nie zg³aszaj siê. Bêdziesz tylko opó¼niaæ i os³abiaæ pracê dru¿yny.
b) musisz napisaæ zg³oszenie, odpowiadaj±c na pytania:
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz*?
*umiejêtno¶ci typu: budowanie domów, robienie zdjêæ itd.
Przydzielanie do dru¿yn bêdzie losowe. Jednak¿e dwa ostatnie punkty s± wyj±tkowo wa¿ne, ze wzglêdu na mo¿liwo¶æ podzielenia przy losowaniu kandydatów na poszczególne kategorie, by unikn±æ sytuacji, gdzie w dru¿ynie bêd± np. sami uzdolnieni architekci czy literaci.
Liczba osób w jednej dru¿ynie zale¿y od liczby zg³oszeñ. Mo¿na w podaniu napisaæ, do której chce siê nale¿eæ dru¿yny (koniecznie z uzasadnieniem), lecz czy pro¶ba zostanie pozytywnie rozpatrzona, zale¿y od nas.
Ci, którzy siê nie dostan±, aczkolwiek w±tpiê, aby by³y takie osoby (zale¿y od liczby chêtnych), zostan± wpisani na listê rezerwowych, by w razie czego zast±piæ kogo¶ z jakiej¶ dru¿yny.
Zg³aszaæ siê mo¿na do dnia 21.11.2013 do godz. 21:00.

Lubie
11.11.2013, 19:54
Zg³aszam siê gdy¿ i¿ poniewa¿ bardzo lubiê ten konkurs. Mimo szko³y (i aktualnie braku czasu) znajdê dziennie 2godziny dla dru¿yny. Mam sentyment do tego konkursu i a¿ szkoda, by go tak zwyczajnie olaæ. c;

Mam tylko TS3, ale za to wszystkie dodatki, + naprawiam folder z wielk± ilo¶ci± CC.

Umiejêtno¶ci, wed³ug mnie ca³kiem dobrze radzê sobie z budow± domów, rysowaniem, grafik±, czy robieniem zdjêæ w grze (i ich obróbk±). Nie umiem kompletnie pisaæ.

;)


EDIT: ciach
EDIT3: UGH. chce byc w druzynie z Keniaczem. Proszeproszeproszee.

Pink Panther
11.11.2013, 19:58
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?

Zawsze chcia³em wzi±æ w nim udzia³, ale niestety do tej pory nie by³o mi to dane ;P Zreszt± lubiê konkursy dru¿ynowe, w których mo¿na lepiej poznaæ znajomych z forum itd. :)

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?

The Sims 1 i wszystkie dodatki oprócz ¦wiatowego ¯ycia oraz The Sims 3 + Kariera, Wymarone Podró¿e, Po zmroku, Miejskie ¯ycie, Cztery Pory Roku, Diesel, Studenckie ¯ycie, Impreza w plenerze, Rajska Wyspa, Pokolenia, Nie z tego ¶wiata, mam te¿ The Sims ¦redniowiecze :)
TS2 niby mam, ale nie dzia³aj± ;/
No i sporo zestawów Store :)
e: No i nie wszystkie zainstalowane ;P

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?

My¶lê, ¿e mam du¿y talent literacki. Poza tym lubiê robiæ zdjêcia w Simsach i wymy¶laæ jakie¶ chore losy dla Simów rodem z Trudnych Spraw.

e: I je¶li to mo¿liwe chcia³bym dostaæ siê do dru¿yny ziemi - g³ównie ze wzglêdu na opiekunkê, z któr± chyba mam najlepsze relacje spo¶ród innych opiekunów :) A widzê, ¿e chêtnych nie ma zbyt wielu :D

Meryam
11.11.2013, 20:11
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Poniewa¿ bra³am udzia³ dwa lata temu i by³a to dla mnie niezwyk³a rozrywka, mo¿liwo¶æ poznania bli¿ej niektórych ludzi, a ponadto okazja, by pokazaæ swoje umiejêtno¶ci i nauczyæ siê pracowaæ w grupie. Chcia³abym to powtórzyæ :)

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
Aktualnie ¿adnych nie mam zainstalowanych, ale w ostateczno¶ci mogê zainstalowaæ TS2 ze wszystkimi dodatkami ;)

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Mogê siê wykazaæ graficznie, obróbka zdjêæ, a nawet filmów itd. to definitywnie co¶ dla mnie, a poza tym mog³abym pisaæ (wymy¶lanie historii zawsze spoko), dawaæ nowe pomys³y i szukaæ dodatków potrzebnych do wykonania zadania. Kiedy¶ zajmowa³am siê architektur±, wiêc mog³abym równie¿ pomagaæ przy budowie budynków, je¶li by³oby to konieczne.

Cieszy mnie, ¿e posiadanie gry nie jest ju¿ koniecznym wymogiem :3

Je¶li mo¿na prosiæ, mam ogromny sentyment do wódy, ojæ, wody, mogê mogê mogê? *robi s³odkie oczka*

Fallen
11.11.2013, 20:23
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Poniewa¿ ten konkurs jest jednym z moich ulubionych. Ostatnia edycja by³a genialna, mia³am okazjê poznaæ/zbli¿yæ siê do wspania³ych ludzi i mam nadziejê, ¿e teraz te¿ tak siê stanie :3

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The Sims 2 + wszystkie dodatki oprócz Czasu Wolnego i akcesoria Na ¦wiêta.

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz*?
Lubiê robiæ zdjêcia w simsach, mog³abym zaj±æ siê budow± domów, tworzeniem simów i pisaniem opowiadañ.

Najbardziej odpowiadaj± mi Powietrze i Woda, chocia¿ atmosfera miêdzy cz³onkami dru¿yny Ognia w tamtym roku by³a WSPANIA£A, jednak nie ma szans, ¿eby¶my spotkali siê w starym sk³adzie.

Liv
11.11.2013, 21:01
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Bo chcê wygraæ :D
A tak na serio, czujê potrzebê rywalizacji z innymi :) No i mo¿e w koñcu skoñczy³oby siê moje bezproduktywne siedzenie przy kompie xD Rozrywka i wspó³praca z userami swoj± drog± :)

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
TS: podstawa + wszystkie dodatki oprócz Abrakadabry
TS2: podstawa + wszystkie dodatki + akcesoria: Szyk i Elegancja, Moda z H&M, Kuchnia i £azienka, IKEA, Impreza
TS3: podstawa + Pokolenia, bez Store

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Mocne strony: budowanie domów, pisanie opowiadañ, tworzenie simów, robienie dobrych zdjêæ i ich podstawowa obróbka, znajdowanie wszelkiego rodzaju CC.
S³abe strony: programy graficzne (bardziej skomplikowana obróbka zdjêæ), krêcenie filmików w grze, bardzo podstawowa znajomo¶æ TS3, tworzenie w³asnych obiektów b±d¼ recolorów.

Macie prawo nie braæ tego pod uwagê, ale zwa¿ywszy na to, ¿e w pierwszych dwóch edycjach 4¯ by³am opiekunk± Powietrza, BARDZO zale¿y mi na tym, ¿eby do tej dru¿yny w³a¶nie trafiæ. Za przychylne ustosunkowanie siê do mojej pro¶by z góry dziêkujê :)
+ Najtfol chcia³by byæ ze mn± w dru¿ynie, a ja chcia³abym byæ w dru¿ynie z Najtem - nie rozdzielajcie nas :<
My to prawie takie papu¿ki nieroz³±czki ;p

Shiver
11.11.2013, 21:01
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Bra³em udzia³ w 4¯ w zesz³ym roku i ¶wietnie siê bawi³em, pozna³em lepiej userów z mojej dru¿yny, no i te¿ by³a to okazja do wykazania siê na ró¿nych p³aszczyznach :)

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
Wszystko z TS2 i prawie wszystko (bez S³odkich Niespodzianek, Skoku w Przysz³o¶æ i chyba jaki¶ akcesorii) z TS3. Pe³n± kolekcjê TS1 te¿ je¶li bêdzie potrzebna ;)

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Jestem w sumie do¶æ uniwersalny. Najlepiej mi idzie z budowaniem domów, ale mogê te¿ robiæ zdjêcia, simy, z jak±¶ prost± obróbk± zdjêæ te¿ nie powinno byæ problemu :> Pisanie raczej odpada, a krêcenie filmów to ju¿ kompletnie nie moka bajka.

Dru¿yna jest mi obojêtna. W zesz³ej edycji by³o mega w Ogniu, ale lubiê zmiany wiêc mogê trafiæ gdziekolwiek ;)

Privilege
11.11.2013, 21:07
1. Bo przegl±daj±c archiwum tego konkursu stwierdzi³am ¿e to wspania³a sprawa w któr± warto siê zaanga¿owaæ. Czasu mam du¿o. Bêdzie to dla mnie w³amanie od zdarzeñ które zawladnê³y moim ¿yciem i pomoc w zape³nieniu pustki która mêczy mnie codziennie.

2. Posiadam wszystkie dodatki i akcesoria do The Sims 2.

3. Umiem pisaæ fajne teksty (wygra³am parê konkursów np. na felieton, scenariusz itp.), mogê napisaæ komediê, sensacjê lub krymina³. Umiem tworzyæ jako takich simów (lepiej mi idzie w ts 3 ale aktualnie nie odpalaj± mi na komputerze) i nawet jako tako wychodz± mi ogrody. Posiadam umiejêtno¶ci obrabiania w Photoshopie i gimpie a nawet w paintcie. Bardzo lubiê te¿ dobieraæ simsom ubrania i dodatki.

Bardzo proszê o rozpatrzenie mojego podania o bycie w dru¿ynie z Perplem :)

Luflee
11.11.2013, 21:10
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Kiedy zobaczy³am jak inni ¶wietnie siê bawi± uzna³am ¿e muszê spróbowaæ.

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The Sims 2 + W³asny Biznes, Cztery Pory Roku, Osiedlowe ¯ycie, Podró¿e, The Sims 3 + Wymarzone Podró¿e, Nowoczesny Apartament.

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz*?
Mog³abym zaj±æ siê tworzeniem simów lub spróbowaæ obrabiaæ zdjêcia.

Perplexité
11.11.2013, 21:15
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?

Bo w sumie nigdy nie startowa³em w podobnym konkursie
a dodatkowo mo¿esz uda mi siê lepiej poznaæ co po niektórych u¿ytkowników
dodatkowo powiem ¿e patrz±c sie na wszystkie edycje tej zabawy,zauwa¿y³em ¿e jest ona bardzo ciekawa ;)
a pozatym jako uczeñ do¶æ s³abej szko³y,czasu mam naprawdê du¿o :smile:

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?

posiadam wszystkie czêsci The Sims 2
lecz niestety obecnie nie mogê w nie graæ,z powodu braku czytnika dvd!
co odrazu kasuje mnie z mo¿liwo¶ci robienia zadañ pod The Sims!

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?

posiadam takie zdolno¶c jak Priv,coraz lepiej mi wychodzi pisanie tekstów na ocenê itd...
jestem kreatywny je¶li chodzi o takie sprawy,wiêc zglaszam sie do zadañ literackich
w nich czuje sie najlepiej :D
bym zapomnia³ mogê pomagaæ tak¿e w przerabianiu zdjêæ,bo to te¿ jako tako umiem :cool2:
i podpowiadaæ jak w czym¶ bêdzie problem :redface:

Bardzo proszê o rozpatrzenie mojego podania o bycie w dru¿ynie z Privci± :*

Hebe
12.11.2013, 13:20
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Poniewa¿ mam potrzebê wykazania swoich talentów oraz chcê poznaæ bli¿ej u¿ytkowników forum. Poza tym od dawna czai³am siê na jaki¶ konkurs zwi±zany z TS.

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
Zainstalowane:
TS3: WP, CPR, RW, SwP.
Niezainstalowane:
TS3: Pokolenia, S¯, NZT¦ (w razie potrzeby mogê zainstalowaæ).

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
My¶lê, ¿e dobrze mi idzie tworzenie simów oraz robienie zdjêæ. Mogê równie¿ zajmowaæ siê obróbk± zdjêæ, ale tu ju¿ jestem mniej do¶wiadczona. Dodam jeszcze, ¿e moje zdolno¶ci architektoniczne/dekoratorskie w skali 1-10 wynosz± mniej wiêcej 2, wiêc nie radzê przydzielaæ mi projektów zwi±zanych z t± dziedzin±. Nigdy te¿ nie pia³am ani nie zajmowa³am siê filmami, wiêc to te¿ raczej odpada.

Cytry¶nia
12.11.2013, 14:00
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
bo to jest ¶wietna zabawa. Bra³am udzia³ w tamtym roku i w ogóle nie ¿a³ujê. Pozna³am bardzo fajnych ludzi,nie tylko z ziemi [zna³am mo¿e z trzech uczestników].
No i bardzo lubiê konkursy dru¿ynowe! :D Mam mnóstwo wolnego czasu.

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The Sims 2 wraz ze wszystkimi dodatkami i akcesoria moda z H&M oraz serie the sims historie z ¿ycia wziête/¶wiata zwierz±t/bezludnej wyspy.
!posiadam, ale ze wszystkich bêdê mog³a w pe³ni korzystaæ jako¶ od po³owy grudnia.

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
S±dzê, ¿e ca³kiem nie¼le radzê sobie z pisaniem [wierszy i nie tylko].
Mo¿e to nie umiejêtno¶æ, ale tak¿e mam czêsto fajne i pomys³y, lubiê zawsze siê wyró¿niæ.
No i mo¿e trochê umiem obrabiaæ zdjêcia, ale to tylko trochê, takie podstawy ;x

a je¶li wszyscy wiêkszo¶æ prosz± to mi odpowiada³aby druzyna bjork, bo j± lubiê, a do powietrza nawet nie proszê, bo to przecie¿ dru¿yna VIPów :< niewa¿ne...

redmoon
12.11.2013, 14:22
1. Czemu chcê wzi±æ udzia³ ?
¦ledzi³em poprzedni± edycjê i spodoba³o mi siê. Poza tym lubiê gry zespo³owe. Mogê po¶wiêciæ oko³o 1,5 godziny dziennie :3
2. Jakie gry posiadam ?
Wszystkie dodatki do The Sims 2 z wyj±tkiem Czasu Wolnego. Ewentualnie mogê co¶ sprawdziæ w TS3.
3. Jakie mam umiejêtno¶ci ?
Podobno robiê ³adne maxisowe simy :3. Budowaæ kompletnie nie umiem. Jak bêdzie trzeba zrobiæ jakie¶ zdjêcie w TS2 to dla mnie nie problem. Na technicznej stronie gry siê nie znam za bardzo i w obróbce graficznej jestem zielony.

Kenny McCormick
12.11.2013, 15:30
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Rok temu konkurs pomimo wszystkich zgrzytów bardzo mi siê spodoba³. Z¿y³em sie z moj± by³± dru¿yn± i w tym roku chcia³bym to powtórzyæ :3 Pozatym cierpiê na nadmiar wolnego czasu - wracam ze szko³y i siê nudzê ;/

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz? Ca³e ts1, ca³e ts2 (za wyj±tkiem RiO) i TS3 - wszystkie dodatki i akcesoria do Pokoleñ, po Pokoleniach wszystkie dodatki bez akcesoriów. Jeszcze Historie z Bezludnej wyspy i Ze ¶wiata Zwierz±t. :D

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Budowanie domów, gospodarowanie przestrzeni, robienie simów, cykanie fotek. Z doskoku mogê zrobiæ wszystko :D

No i tak na marginesie baaardzo proszê o to, aby przydzielono mnie do powietrza. By³em tam rok temu i by³o ¶wietnie. Có¿ no... Mam sentyment. ;) Pozatym ³adny kolor nicka ma powietrze :P

EDIT: aaa... no i chcê byæ z lubiczem :3

EDIT 2: Je¶li nie zmieszczê siê do powietrza, to proszê o przydzielenie mnie w miare mo¿liwo¶ci do wody ;)

La Tortura
12.11.2013, 15:33
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Ponieeewa¿ jest to ciekawa zabawa, a ja mam czas : )
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The sims 3, wymarzone podró¿e, kariera, zwierzaki, cztery pory roku, supernatural, po zmroku, pokolenia.
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz*?
Pisanie oraz budowanie. Poza tym wydaje mi siê, ze robie ³adne simy, ale to tylko moje zdanie wiêc xD

i dodam tylko, ¿e chcia³abym nale¿eæ do powietrza lub wody. :) super by by³o, gdyby¶cie dali mnie do jednej dru¿yny z Fallen, Kenym i Lubiczem :3

alpherainn
12.11.2013, 16:58
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Lubiê gry zespo³owe. Rywalizacja sprawia mi wielk± przyjemno¶æ. Chcia³bym wzi±æ tak¿e dlatego, ¿e mo¿na popracowaæ z innymi u¿ytkownikami. Ponadto dysponujê ogromn± ilo¶ci± wolnego czasu.
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz:
The Sims 2 - W³asny Biznes, Cztery Pory Roku, Rezydencje i Ogrody (w razie potrzeby mogê zainstalowaæ: IKEA urz±dza dom, M³odzie¿owy Styl oraz Szyk i elegancja.
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz:
- umiem robiæ do¶æ dobre zdjêcia
- posiadam zdolno¶ci literackie
- ogromna wyobra¼nia (:))

Tak przy okazji - bardzo chcia³bym byæ w powietrzu. Uwa¿am, ¿e tam by³aby wrêcz ¶wietna atmosfera do pracy oraz wspólnej, dru¿ynowej zabawy. Poza tym, jeszcze tam nie by³em ( i w niektórych te¿ xD).
edit: Móg³bym byæ tak¿e w dru¿ynie wody. Powietrze i woda to dru¿yny do których najbardziej chcia³bym nale¿eæ. Powody napisa³em wy¿ej.

Yuki
12.11.2013, 17:24
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?

Ostatnio mam trochê wolnego czasu, jednak trudno mi go sensownie wygospodarowaæ, wiêc maj±c w perspektywie konkurs i okre¶lone zadania, by³abym w stanie produktywnie spêdzaæ czas. Zreszt± uwa¿am, ¿e jest to dobra zabawa, choæ nie bra³am udzia³u w zesz³ym roku. No i generalnie konkursy tutaj na forum s± udane i ciekawe, wiêc z chêci± podejmê siê paru wyzwañ.

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?

Aktualnie posiadam tylko The Sims 3:
The Sims 3
The Sims 3 Wymarzone Podró¿e
The Sims 3 Kariera
The Sims 3 Po Zmroku
The Sims 3 Pokolenia
The Sims 3 Zwierzaki
The Sims 3 Zostañ Gwiazd±
The Sims 3 Nie z tego ¦wiata
The Sims 3 Cztery Pory Roku
The Sims 3 Skok w Przysz³o¶æ

Akcesoria:
Szybka Jazda
Impreza w Plenerze

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?

Najpewniej czujê siê w tworzeniu simów, robieniu zdjêæ w grze, budowaniu oraz pisaniu. Zdecydowanie w tych dziedzinach mogê siê wykazaæ, choæ gusta bywaj± ró¿ne. Na forum mo¿na zobaczyæ wiele moich prac zwi±zanych w³a¶nie z tymi umiejêtno¶ciami, je¶li tak wynio¶le mo¿na je nazwaæ. Ewentualnie mogê edytowaæ/nakrêciæ/zmontowaæ film, ale w tym jestem nieco gorsza.

ajditia
12.11.2013, 17:57
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?

Podoba mi się inicjatywa i chcę sprawdzić jak mi pójdzie w wykonywaniu różnych zadań :)
Bardzo lubię też pracę w grupach :D

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?

The Sims 2, Osiedlowe Życie, Zwierzaki, Własny Biznes, Podróże
The Sims 3, wszystkie dodatki, Luksusowy Wypoczynek, Miejskie życie, Nowoczesny Apartament, Film

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?

Tworzenie Simów, ew. budowanie domów, robienie zdjęć, ew. obróbka zdjęć :D

Nightfall
12.11.2013, 19:17
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Bra³em udzia³ w tym konkursie 2 lata temu (zlecia³o jak z bicza strzeli³!) i bardzo mi³o go wspominam. Skoro jest okazja, to czemu by jej nie powtórzyæ? ;]
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
TS3
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Ponoæ przejawiam zdolno¶ci literackie, tote¿ w czasie trwania zadania sprawdzaj±cego talenty pisarskie móg³bym skleciæ co nieco. Ewentualnie mogê zrobiæ zdjêcia i je po swojemu obrobiæ.
Innych talentów czy zdolno¶ci nie przejawiam, a przynajmniej o tym nie wiem ;D

*Nie mogê umotywowaæ tej pro¶by niczym innym, ni¿ sentymentem i szczerze w±tpiê, by zosta³a ona pozytywnie rozpatrzona (dodatkowo maj±c na uwadze fakt, i¿ do tej dru¿yny chce nale¿eæ tyle osób xD), ale kieruje mn± w³a¶nie pewnego rodzaju sentyment do tego konkursu i nie powiem, ¿e nie zale¿a³oby mi, ¿eby ponownie znale¼æ siê w Powietrzu na czas jego trwania ;]
+ Livka chcia³aby byæ ze mn± w dru¿ynie, a ja chcia³bym byæ w dru¿ynie z Livk± - nie rozdzielajcie nas :<

Everlasting
12.11.2013, 21:16
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Chcia³bym bardziej "z¿yæ" siê z tym forum i jego u¿ytkownikami. Ponadto bardzo lubiê pracê w dru¿ynie. :P
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The Sims 2:
podstawa, Nocne ¯ycie, Podró¿e, Czas Wolny, Osiedlowe ¯ycie, W³asny Biznes, Kuchnia i £azienka, Ikea, H&M, Cztery Pory Roku, Na Studiach.
The Sims 3:
Podstawa i Cztery Pory Roku
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
S³abo budujê domy i robiê zdjêcia. Za to umiem robiæ jakie¶ tam simki (http://i.imgur.com/PXGpNdz.png) oraz obiekty (http://i.imgur.com/olKczGh.png) (The sims 2, ale bez przeszkód mo¿na by by³o przekonwertowaæ do "trójki" :P) Co¶ tam piszê, w koñcu jestem redaktorem w gazetce :P
Chyba do Ziemi chcia³bym trafiæ ;p bo Libby chocia¿ trochê znam. I lubiê kolor zielony... xD

Kjalvör
12.11.2013, 21:36
ASDFGHJKL CZTERY ¯YWIO£Y <3

1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
£omatko, strasznie lubiê po x razy przegl±daæ prace z poprzednich edycji, ale nigdy nie mia³am okazji spróbowaæ, mimo, ¿e bardzo chcia³am! A z racji tego, ¿e nawa³ nauki siê trochê uspokoi³, my¶lê, ¿e trzeba ten wolny czas jako¶ spo¿ytkowaæ i trochê wbiæ siê w ¿ycie forum, nie? A przy okazji nawi±zaæ jakie¶ kontakty z u¿ytkownikami i zerwaæ z trybem ¿ycia u¿ytkownika-obserwatora. ;)

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The Sims 2 - podstawa i wszystkie dodatki
The Sims 3 - podstawa, Po Zmroku, Pokolenia, Zwierzaki, Nie z tego ¶wiata, Zostañ Gwiazd±, Studenckie ¿ycie i akcesoria "Szalone lata 70, 80 i 90"

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz*?
Well, lubiê wymy¶laæ ró¿ne historie, wiêc z pomys³ami mo¿e byæ u mnie nie¼le, z pisaniem równie¿, no my¶lê i ca³kiem nie¼le idzie mi tworzenie simów. :D
Mogê ewentualnie zaj±æ siê obróbk± zdjêæ, to te¿ jest fajne ^^
Absolutnie nie przydam siê w budowaniu!

Kêdziorek
13.11.2013, 11:03
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Powodów jest kilka. Liczê przede wszystkim na ¶wietn± zabawê. Poza tym, to dobra okazja, ¿eby poznaæ lepiej innych userów, nie mówi±c o tym, ¿e chcia³abym siê przekonaæ, jak sobie poradzê, szczególnie, ¿e to gra dru¿ynowa :)

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
Wszystkie dodatki i akcesoria z The Sims 2

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Umiem dobrze dobieraæ s³owa (tak my¶lê), wiêc ¿adne zadanie literackie nie powinno stanowiæ dla mnie problemu. No i simy w dwójce te¿ wychodz± mi ca³kiem, ca³kiem, zreszt± lubiê bawiæ siê w metamorfozy ;)

Je¶li chodzi o dru¿ynê to wola³abym byæ w Ziemi. G³ównie dlatego, ¿e jest tam Libby, która najlepiej zna moje mo¿liwo¶ci :)

Królewicz Grudkowego Kosmosu
13.11.2013, 14:20
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
G³ównie dlatego, ¿e chcê siê sprawdziæ w tworzeniu czego¶ w grze wraz z innymi, bo samemu to ¿aden wyczyn. Ale by³by to tez mój pierwszy konkurs na forum.
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
Sims 3, Sims 3 Zwierzaki, Sims 3 Cztery pory roku, Sims 3 Rajska Wyspa (tylko te mam zainstalowane).
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Mam dobre oko do szczegó³ów, nawet najdrobniejszy b³±d mnie dra¿ni. Dobrze siê sprawujê w tworzeniu simów im domów. Pisanie nie jest moj± silna stron±.

Najpewniej czu³bym siê w dru¿ynie wody, lub powietrza, lecz postaram siê zaadaptowaæ do ka¿dego teamu.

Diana
13.11.2013, 17:24
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Przede wszystkim to lubiê takie forumowe konkursy wymagaj±ce TS, poza tym ¿a³owa³am, ¿e nie zg³osi³am siê do poprzedniej edycji.
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
Sam± podstawê The Sims 2 oraz The Sims 3 z dodatkiem Cztery pory roku.
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Lubiê robiæ zdjêcia w grze i zajmowaæ siê grafik±, chêtnie te¿ szuka³abym potrzebnych do prac dodatków w internecie. Pisaæ ewentualnie bym mog³a, ale wola³abym tylko wymy¶laæ fabu³ê, bo to zdecydowanie lepiej mi idzie :)

EDIT: W³a¶nie, chcia³abym byæ w grupie z Muffshelbink±, by³oby nam bardzo mi³o :3

Muffshelbyna
14.11.2013, 18:09
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Lubiê pracê w dru¿ynach i rywalizacjê. :3 Poza tym nigdy nie bra³am udzia³u w tym konkursie i jestem ciekawa, jak to wyjdzie.
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The Sims 3 - Wymarzone Podró¿e, Kariera, Po Zmroku, Pokolenia, Zwierzaki, Zostañ Gwiazd±, Cztery Pory Roku, Szybka jazda - Akcesoria, - Impreza w Plenerze - Akcesoria
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Lubiê pisaæ. <3
Jestem do¶æ kreatywna i mam sporo pomys³ów. :D
Lubiê robiæ simy - mo¿e nie wychodz± mi ¶wietnie, ale nie jest chyba a¿ tak ¼le - no i umiem obrabiaæ fotki, mniej wiêcej na podstawowym poziomie, ale zawsze co¶. :P

Je¶li mog³abym prosiæ, chcia³abym byæ w jednej dru¿ynie z Dian± - mam z ni± najlepszy kontakt, tak¿e poza forum. ;)

Merszyt
15.11.2013, 15:10
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Poniewa¿ chcia³bym wzi±c udzia³ w czym¶ ciekawym, interesuj±cym. Poza tym uwielbiam rywalizowa, szczególnie grupowo :)
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The Sims 3 i dodatki: Po Zmroku, Nie Z Tego ¦wiata, Kariera, Zostañ Gwiazd±, Szybka Jazda, Wymarzone Podró¿e(nie wszystkie s± zainstalowane)
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz*?
Umiem tworzyc Simów (bez internetowych dodatków), pisac, rysowac, ew. robic zdjêcia w grze. My¶lê, ¿e to wszystko
I tak przy okazji: Witam na tym forum :D

Lorette
16.11.2013, 15:38
1. Bra³am udzia³ w, bodaj¿e 1 serii tego konkursu, dodatkowo moja dru¿yna zdoby³a zwyciêstwo, bardzo podoba³ mi siê ten okres, mia³am cel logowania siê na forum, a nie przegl±dania go raz na ruski rok, b±d¼ w momencie gdy chcia³am rozwi±zaæ swój problem z gr±.
2. Posiadam The Sims 3 Po zmroku, jednak nie jest wykluczone, ¿e w najbli¿szym czasie (przed rozpoczêciem konkursu z pewno¶ci±) nabêdê który¶ z najnowyszych dodatków tj. Rajska Wyspa lub Studenckie ¿ycie.
3. Moje umiejêtno¶ci to przede wszystkim pisanie opowiadañ, ale mog³abym równie¿ zaj±æ siê tworzeniem simów, czy robieniem zdjêæ, bo my¶lê ¿e to wychodzi mi ca³kiem zno¶nie.
3.

astoria
18.11.2013, 10:27
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
ten konkurs mnie potrzebuje, a co! nie bede przeciez pisac ze mnie zmuszono zeby to napisac
a powaznie to nadmiar wolnego czasu, ktorym i tak nie zagospodaruje w zaden szczytny cel, wiec czemu nie 4¯? poza tym, dwa lata temu gralam i bylo milo, bylam w ogniu i przegralam, hehehe nic
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
wlaaasciwie to aktualnie nie posiadam komputera, ale mysle ze do rozpoczecia konkursu bede go juz miec + ewentualnie moge zainstalowac podstawe do TS3 i Kariere i Zwierzaki
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
moge pisac krotkie teksty, obrabiac zdjecia, wymyslac i takie tam *******y, kreatywna ja
+ jesli zainstaluje simsy, nie widze problemu w robieniu simow czy zdjec, to tez lubie~!

chcialabym byc z Livka i Nightem, bo tak :[ idk gdzie, to pewnie Powietrze? no ale zeby nie bylo to prosba, prosze o powazne i pozytywne rozpatrzenie jej, jak i calego mego zgloszenia >D

Malfurion
18.11.2013, 12:15
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Bralem udzial w poprzedniej edycji i pomimo rozych zawirowan, bawilem sie bardzo dobrze. Lubie gry zespolowe, poniewaz daja one szanse lepiej poznac innych uzytkownikow na forum

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The Sims 3 - wersja podstawowa, The Sims 3 - Wymarzone Podró¿e, The Sims 3 - Kariera, The Sims 3 - Po Zmroku, The Sims 3 - Zwierzaki, The Sims 3 - Zostañ Gwiazd±

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Nie ma co ukrywac, ze moim konikiem zdecydowanie jest robienie filmikow. Oprocz tego moge zajac sie podstawowa obrobka zdjec, projektowac wnetrza. Mam tez marginalny talent literacki :P Ale ogolnie jestem dosc kreatywna osoba, wiec moge podrzucac rozne pomysly ;)

Do jakiej druzyny trafie nie ma tak naprawde znaczenia, poniewaz chodzi przedewszystkim o dobra zabawe :)

rawrvera
18.11.2013, 12:51
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Bo zapowiada siê ciekawie i my¶lê, ¿e mo¿e to byæ dobra zabawa. ;) Poza tym z przyjemno¶ci± poznam innych u¿ytkowników. :D

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The Sims: ¦wiatowe ¯ycie, Balanga, Randka, Wakacje, Zwierzaki, Gwiazda, Abrakadabra
The Sims 2: Na Studiach, Nocne ¯ycie, W³asny Biznes, Szyk i elegancja, Cztery pory roku, Moda z H&M, Podró¿e, Impreza, M³odzie¿owy styl, Osiedlowe ¯ycie
The Sims 3: Wymarzone Podró¿e, Kariera, Po Zmroku, Pokolenia, Zwierzaki, Zostañ Gwiazd±, Cztery Pory Roku, Studenckie ¯ycie

Aktualnie mam zainstalowane tylko The Sims 3 (+ dodatki, oczywi¶cie), ale na potrzeby konkursu mog³abym uruchomiæ The Sims lub The Sims 2. :)

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Skromnie, bo tylko dwie. :P Tak, jak kocham pisaæ, uwielbiam tworzyæ simów. :D Czujê siê jednak w tym jak ryba w wodzie, wiêc my¶lê, ¿e sprawdzê siê bardzo dobrze. :D Poza tym jestem na swój sposób kreatywna, wiêc zawsze podrzucê jaki¶ pomys³, doradzê w czym¶. :)

Nie zale¿y mi te¿ zbytnio, do jakiej dru¿yny mnie przydzielicie. Chcê po prostu wzi±æ udzia³. :D

Charionette
18.11.2013, 14:45
UWAGA!!!
Potrzebujemy jeszcze 3 osoby
Gdy zbierzemy odpowiedni± liczbê osób
nabór zostanie zamkniêty.

Volturia
19.11.2013, 14:08
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Lubiê maksymaaalnie pracowaæ w grupie, poza tym pomys³ na konkurs bardzo mi siê podoba ;)

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The sims2 + wszystkie dodatki, moze za wyj±tkiem kilku akcesoriów.
The sims3 podstawe i 'Zostañ Gwiazd±', aczkolwiek póki co co¶ mi nawala z 3 :c ;)

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz*?
Tak¿e tego... Uczêszczam do szko³y graficznej, tak¿e graficzne umiejêtno¶ci jak najbardziej :) Radzê sobiê z tworzeniem filmów - videostoryteller, typografii.
Mam poczucie estetyki, a wiêc umiejêtno¶æ tworzenia simów równie¿ w pewnym stopniu mam opanowan±.
Je¶li chodzi o umiejêtno¶ci architektoniczne w grze nie ¶wiecê przyk³adem w porównaniu do ogarnietych forumowych architektów, aczkolwiek moje bry³y jak s±dzê nie strasz± :P Sprawdzi³am siê na tym forum dawno temu jako pisarka ( przynajmniej tak zrozumia³am opiniê u¿ytkowników ;) )

Chêtnie podejme dzia³ania w ktorej¶ z grup, np t± kierowan± przez Libby lub Bjork. :)

Gold_Chocolate
21.11.2013, 15:41
No to dobrze, mo¿e ja.
1. Bra³am ju¿ udzia³ w tym konkursie i by³o naprawdê ¶wietnie, uwielbiam rywalizacjê i pracê w grupie.
2. TS2 ze wszystkimi dodatkami oprócz Czasu Wolnego akcesoriów "na ¶wiêta"
3. Co¶ tam potrafiê skrobn±æ, tworzenie simów tak¿e mi nie straszne. Jednak¿e antytalent ze mnie je¿eli chodzi o budowanie, prêdzej ju¿ urz±dzanie pomieszczeñ. Potrafiê dzia³aæ w grupie,o ! :D

Mroczny Pan Skromno¶ci
21.11.2013, 16:03
Ech, sta³o siê xD

1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Zosta³em zmuszony przez trzy osoby :P A tak¿e mam ochotê na ten konkurs od czasów pierwszej edycji, a dopiero teraz mam w miarê swobodny dostêp do internetu :) Bardzo lubiê pracowaæ w grupie.

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
Niestety tylko TS2 i dodatki Nocne ¯ycie, W³asny Biznes, Zwierzaki i Cztery Pory Roku. Teoretycznie mam te¿ Czas Wolny i Osiedlowe ¯ycie, ale mam z nimi problemy i nie mogê u¿ywaæ. Z trójki mam tylko podstawê i WP, ewentualnie móg³bym je zainstalowaæ. Nie posiadam ¿adnych akcesoriów.

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Tu to ju¿ w ogóle masakra, bo jedyne, w czym jako tako sobie radzê to pisanie :D My¶lê, ¿e czasem mam niez³e pomys³y i potrafiê pracowaæ w grupie [chocia¿ czasami chyba za bardzo siê rz±dzê :P]. Kompletnie nie potrafiê robiæ simów/domów, moje umiejêtno¶ci w³adania GIMPem s± na beznadziejnie niskim poziomie.

No i chcia³bym byæ w grupie z Czekoladk± :)