PDA

Zobacz pełną wersję : Forumowe VS


Malfurion
12.01.2014, 18:11
Zanim przejde do meritum, przypominam o nowym odcinku "Ellen's Nightmare". Wielu z was czekalo na pierwszy odcinek, ale jak do tej pory niewielu go skomentowalo. Takze, przypominam o nim i zapraszam TU (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65127)
*************************

FILM NR. 1: POLSZMAT TV (https://www.youtube.com/watch?v=4CMW0RxYV3A)

Wreszcie moglo by sie rzec! Wiele osob nie moglo sie doczekac dnia, w ktorym ujrza ten temat :D Dzisiaj nastapil ten dzien :)
Poniewaz nie wszyscy wiedza o moim nadchodzacym projekcie, postaram sie w skrocie o nim opowiedziec. A wiec Forumowe VS (film bedzie mial swoja nazwe, na razie FVS to nazwa robocza ;) ), to film fabularny, w ktorym biora udzial uzytkownicy forum. Postaram sie przeniesc do filmu cechy charakteru uzytkownikow, co by bardziej podkreslic, ze jest to FVS. Zaznaczam przytym, ze film nie bedzie traktowal o forum the sims! Moge natomiast pewne sytuacje, ktore tu zaistnialy przeniesc do filmu i odpowiednio zmodyfikowac, by pasowal do wykreowanej przeze mnie historii :) Uzytkownicy bioracy udzial w filmie beda tez mieli jakis wplyw na przebieg wydarzen zaistnialych w filmie. Podkreslam jednak, ze to ja glownie bede decydowac o fabule :cool2:;))
Jezeli jestescie zainteresowani i chcielibyscie wziac udzial w projekcie, to serdecznie zapraszam. Wystarczy, ze napiszecie post w tym temacie oraz wypelnicie o to formularz


1. Nazwa Użytkownika Forum:
2. Płeć:
3. Występowanie w filmie: (częste/okazjonalne)
4. Cechy charakteru:
5. Własny Sim: (tak/nie)
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?:
*na dalsza część pytań odpowiadaj, jeżeli na punkt nr. 5 odpowiedź brzmi tak
7. Grupa wiekowa sima:
8. Płeć:



3. Punkt odnosi sie do tego, jak czesto chcielibyscie by wasza postac pojawiala sie w filmie. Jest to jednak wasza preferencja nie przywilej, dlatego zaznaczam sobie prawo, by sam zdecydowac o czestotliwosci pojawiania sie waszego sima. Niemniej jednak, wybor opcji okazjonalne nie bedzie kwestionowany.

4. W tym punkcie podajecie swoje cechy charakteru, a nie te, ktore ma posiadac wasz avatar (czyli nie simowe cechy, tylko wasze prawdziwe)!

5. Tak! Do tego filmu chetni moga zglaszac swoich simow! Zanim jednak zabierzecie sie do pracy, przeczytajcie regulamin :wredny:



REGULAMIN TWORZENIA SIMÓW

1. Każdy użytkownik forum, który wyrazi chęć wzięcia udziału w filmie, ma możliwość stworzenia swojego aktora.
2. Dopuszcza się simów z wymienionych grup wiekowych: dziecko, nastolatek, młody dorosły, dorosły, emeryt. Niemowlęta oraz małe dzieci nie będą akceptowane!
3. Ciężarni simowie, również nie będą akceptowani.
4. Dopuszcza się używania CC (prosiłbym jednak, aby simowie nie byli nawaleni takimi materiałami)
5. Użytkownicy mogą dowolnie korzystać z materiałów z powyższych dodatków: The Sims 3 - wersja podstawowa, The Sims 3 - Wymarzone Podróże, The Sims 3 - Kariera, The Sims 3 - Po Zmroku, The Sims 3 - Zwierzaki, The Sims 3 - Zostań Gwiazdą, The Sims 3 - Nie z Tego Świata. Twórca nie posiada innych dodatków, dlatego też, rzeczy pochodzące z innych rozszerzeń niż te, które zostały wymienione, nie będą wyświetlone w grze The Sims 3.
6. Sima należy spakować do pliku rar a w nim oprócz samego sima, muszą znajdować się: 4 zdjęcia z trybu CAS (jedno przedstawiające całą sylwetkę sima z przodu, jedno przedstawiające całą sylwetkę sima z tyłu, jedno zbliżenie z przodu, oraz jedno zbliżenie z tyłu. Tak przygotowany plik, należy wysłać na jeden z popularnych serwisów share'ingowych.
7. Link z plikiem nalezy wyslac na PM (http://forum.thesims.pl/private.php?do=newpm&u=30494) w tresci wpisujac "Sim do FVS"

To sa wstepne punkty. Jezeli zajdzie taka potrzeba, to dodam kolejne.
Oprocz regulaminu tworzenia simow, istnieje jeszcze jeden regulamin ogolny :)


REGULAMIN FORUMOWEGO VIDEOSTORY

1. Każdy zarejestrowany użytkownik forum, ma możliwość wzięcia udziału w projekcie "Forumowe Videostory".
2. Aby wziąć udział w filmie, należy wypełnić odpowiedni formularz (ten znajduje się na górze).
3. Wypełniony formularz, należy wysłać w formie postu w tym temacie.
4. Użytkownicy forum, będą występować w filmie pod imieniem nazwy użytkownika. W pewnych przypadkach, skontaktuje się z wybranymi osobami w celu ustalenia imienia, jeżeli nazwa użytkownika tu na forum, nie będzie odpowiednia (za długa lub "przedobrzona").
5. Twórca filmu zaznacza sobie prawo nie przyjęcia jakiegoś zgłoszenia, bez podawania konkretnej przyczyny.
6. Liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Zgłoszenia jednak, nie będą wybierane w kolejności daty dodania.
7. Użytkownicy biorący udział w filmie wyrażają zgodę na to, by twórca filmu mógł wykorzystać ich wizerunek w projekcie.
8. Użytkownicy biorący udział w filmie wyrażają zgodę na to, by twórca na potrzeby filmu, mógł w celu humorystycznym ośmieszyć występujących w filmie uczestników.
9. Twórca filmu zaznacza sobie prawo dodania kolejnych punktów regulaminu w razie potrzeby.

Na temat punktu osmego spodziewam sie, ze bedzie wiele pytan wiec uprzedze was; w filmie nie zamierzam nikogo obrazac czy cos podobnego. Poprostu moga zaistniec jakies sytuacje, gdzie ktos moze stac sie obiektem zartu. Dla przykladu: sim X potyka sie o kamien i przewraca. Grupa innych simow zauwazyla owe zdarzenie i zaczyna sie z tego smiac. To tylko przyklad, ale mniej wiecej o to chodzi. Mam nadzieje, ze nikogo nie wystraszylem tym punktem :P

To chyba wszystko jezeli chodzi o informacje. Komentujcie pomysl, wstawiajcie swoje zgloszenia. Zadawajcie pytania, jezeli macie jakies watpliwosci. Sam projekt prawdopdobnie wystartuje pozna wiosna, ale juz teraz musze powoli przygotowywac podloze pod film. Zgloszenia bede przyjmowac do 27 Stycznia. Po tym czasie, opublikuje liste zaakceptowanych zgloszen a z samymi szczesliwcami, skontaktuje sie poprzez PM w celu podania dalszych informacji. W zwiazku z tym, wszyscy, ktorzy beda chcieli stworzyc simow, niech zaczekaja do 27 Stycznia ;) Nie sadze by zglosila sie taka liczba osob, by zabraklo miejsc, ale lepiej nie ryzkowac. Nie chce by ktos sie napracowal przy simie, ktory ostatecznie nie wystapi poniewaz do filmu sie nie dostal.

Mam nadzieje, ze pomysl sie przyjmie. Licze na wasze komentarze! :D

* Glosujcie rowniez w ankiecie na miasto, w ktorym powinna rozgrywac sie akcja filmu! Jezeli jest to miasto CC, prosilbym o podanie w poscie linku z wasza propozycja! :)

Pink Panther
12.01.2014, 18:31
OMG OMG OMG Forumowe VS <3 :D
Codziennie zaglądałem na tę założoną przez Ciebie grupę, żeby sprawdzić, czy coś się ruszyło... A tu taka niespodzianka! :D
Chętnie wziąłbym udział, ale mam jedno pytanie - będzie trzeba podkładać głos swoim postaciom? :O

A co do miasta - wybieram Bridgeport. Tam może się dużo dziać... Oby z tego nie wyszła druga Wawa non stop :D

Diana
12.01.2014, 18:37
O, fajnie! Prawdopodobnie się zgłoszę. :D
Miasto... Nie wiem. :O Muszę się zastanowić. :3

Malfurion
12.01.2014, 20:01
OMG OMG OMG Forumowe VS <3 :D
:yeaah:

Codziennie zaglądałem na tę założoną przez Ciebie grupę, żeby sprawdzić, czy coś się ruszyło... A tu taka niespodzianka! :D
xDD Mialem bombowe wejscie :D

Chętnie wziąłbym udział, ale mam jedno pytanie - będzie trzeba podkładać głos swoim postaciom? :O
Nie, nie trzeba ;) Film nie bedzie dubbingowany, no chyba, ze duza liczba osob wyrazi chec podlozenia glosu, w co watpie :P

Tam może się dużo dziać... Oby z tego nie wyszła druga Wawa non stop :D
Raczej nie bedzie to cos pokroju WNS. Zupelnie inna bajka :P

Lubie
12.01.2014, 20:29
Jestm za podkładaniem głosu, wyszłoby śmiesznie, i ciekawiej. Ivona czy napisy są w większości takich produkcji, a to by była oryginalność.
A jeżeli soba, ktora dostala sie do filmu nie bedzie chciala tego zrobic, zawsze mozna go/ja zastopic (nie chodzi o sima, tylo o podkladanie glosu)

Bardzo sie ciesze, ze niedlugo (taaaaa) to wystartuje. ;3
Zglosze sie na pewno. :p

Malfurion
13.01.2014, 15:37
Jestm za podkładaniem głosu, wyszłoby śmiesznie, i ciekawiej. Ivona czy napisy są w większości takich produkcji, a to by była oryginalność.
A jeżeli soba, ktora dostala sie do filmu nie bedzie chciala tego zrobic, zawsze mozna go/ja zastopic (nie chodzi o sima, tylo o podkladanie glosu)
Coz, probowalem znalezc osoby chetne do podlozenia glosow przy innych projektach i naprawde moje poszukiwania nie byly zbyt owocne. Ciezko bedzie znalezc kogos. O wiele latwiej jest znalezc dubbingerow do filmow w jezyku angielskim, co jest raczej oczywiste

Bardzo sie ciesze, ze niedlugo (taaaaa) to wystartuje. ;3
Zglosze sie na pewno. :p
Ciesze sie im wiecej zgloszen tym lepiej :)

Wazny komunikat. Wlasnie dzisiaj dostalem swoja kopie The Sims 3- Nie z Tego Swiata, dlatego tez materialy z tego dodatku beda zezwolone w kreatorze simow. Niedlugo tez, pojawi sie miasto Moonlight Falls w ankiecie ;)

Pink Panther
13.01.2014, 15:50
No to ja się zgłaszam! :D

1. Nazwa Użytkownika Forum: Pink Panther
2. Płeć: Mężczyzna ;P
3. Występowanie w filmie: może być częste ^^
4. Cechy charakteru: raczej wygadany, towarzyski, utalentowany pisarsko, lubiący śmiać się i pożartować oraz spędzać czas przy komputerze, ale też ze znajomymi lub rodziną :) A propos komputera, otwarty na różne "nowinki technologiczne" :P
5. Własny Sim: raczej nie ;) (nie umiem robić Simów :P )
6. Czemu chciałbyś wziąć udział w Forumowym VS?: Gdy tylko dowiedziałem się o tej akcji bardzo mi się spodobała. Na pewno wyjdzie to dość ciekawie i chciałbym, żeby moja postać pokazała się gdzieś w tym Videostory i "odcisnęła trwały ślad na kartach historii FTS" ;P

zły chipsik wrogar
14.01.2014, 20:25
Nazwa Użytkownika Forum:Zły chipsik Wrogar
Płeć:Mężczyzna
Występowanie w Filmie:Częste
Cechy Charakteru:Komputerowiec,Nieśmiały,Ambitny,Tchórz, Gorąca Głowa
Własny sim:Nie
Czemu chciałbyś wziąć udział w Forumowym VS?:to Ciekawa akcja i chce wziaść udział (:
grupa wiekowa sima:Nastolatek
Płeć:Mężczyzna

Searle
16.01.2014, 17:14
Z chęcią się zgłoszę, ale te cechy to mają być w końcu moje, czy simowe (w sensie z gry?)

Malfurion
16.01.2014, 17:15
Searle, tak jak pisze w regulaminie. Cechy maja byc twoje, prawdziwe. Czyli poprostu masz siebie opisac ;)

Searle
18.01.2014, 15:48
No, to proszę bardzo:

1. Nazwa Użytkownika Forum: Searle
2. Płeć: Kobieta
3. Występowanie w filmie: Częste
4. Cechy charakteru: zabawna, pomocna, melomanka, infantylna
5. Własny Sim: Raczej nie, chyba, że zdążę naprawić komputer.
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?:Już raz moja postać występowała w fotostory, to teraz czas na videostory :)

alpherainn
18.01.2014, 21:11
a co mi tam xDD

1. Nazwa Użytkownika Forum: alpherainn
2. Płeć: Mężczyzna
3. Występowanie w filmie: częste
4. Cechy charakteru: nieśmiały, optymista, marzyciel, wolący samotność, niezbyt pewny siebie, miły. edit: o! czasami buntowniczy i denerwujący niektórych ludzi xDD
5. Własny Sim: nie
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: Bo jest to ciekawy pomysł, bo chciałbym zobaczyć siebie jako Sima w Videostory, oraz liczę na świetną zabawę z tego powodu ^^

Charionette
18.01.2014, 21:46
Chętnie spróbuję xD

1. Nazwa Użytkownika Forum: Charionette (zezwalam na Cherrie :P)
2. Płeć: Kobieta
3. Występowanie w filmie: Częste
4. Cechy charakteru: Raczej miła, ale bywam wredna i złośliwa. Zabawna, pomocna oraz straszny śpioch ze mnie. Staram się być zorganizowana (idealna cecha do wyśmiania bo moje zorganizowanie kończy się szybciej niż zaczęło xD).
5. Własny Sim: Nie.
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: To świetny pomysł, chciałabym zobaczyć siebie jako sima. A udział w videostory to już w ogóle szał :D

Kędziorek
18.01.2014, 22:03
1. Nazwa Użytkownika Forum: Kędziorek (Kędzia, Kędzior, jak wolisz ;)))
2. Płeć: Kobieta
3. Występowanie w filmie: Częste
4. Cechy charakteru: Z poczuciem humoru, roztrzepana, aż dziw, że dotąd nie zapomniała swojej głowy. Lubi sobie długo pospać, a także często się spóźnia (to pewnie przez to, że wszystko robi na ostatnią chwilę :D). Pomocna, ale nie cierpi być wykorzystywana. Zdarza się, że jej cięty język daje o sobie znać ;) (W 3. os. jakoś łatwiej mi się o sobie pisze xD)
5. Własny Sim: Niestety nie...
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: Jestem bardzo ciekawa tego VS oraz sposobu w jakim przedstawisz użytkowników forum (w tym, mam nadzieję, również mnie :)). Poza tym chcę zobaczyć jak to jest być aktorką xD

FakeYourDeath
19.01.2014, 02:37
a co mi tam

1. Nazwa Użytkownika Forum: fromyesterday
2. Płeć: Kobieta
3. Występowanie w filmie: Częste
4. Cechy charakteru: jestem strasznie nieśmiała, małomówna, ale otwieram się przed kimś jak go już lepiej poznam. no i do tego często wkurzam ludzi i jestem podobno dziwna :D
5. Własny Sim: Nie
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: Bo to fajna sprawa,nigdy w czymś takim nie występowałam. Zawsze musi być ten pierwszy raz ;p

Cytryśnia
19.01.2014, 10:26
1. Nazwa Użytkownika Forum: Cytrynowa Wiśnia
2. Płeć: Kobieta
3. Występowanie w filmie: Częste
4. Cechy charakteru: gadatliwa, lubi siać zamęt i chaos, trochę dziwna i zwariowana, woli raczej działać na własną korzyść, jednakże potrafi poświęcić się dla innych.
5. Własny Sim: Nie
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: Bo lubię wszędzie być. No i to bardzo fajna sprawa, tka naprawdę już dawno od twoich zapowiedzi czekałam na to. No i to będzie takie ciekawe - zobaczyć użytkowników jako simów, przebywających razem xD lubię takie akcje

Laselight
19.01.2014, 10:43
a co mi tam, też się zgłoszę

1. Nazwa Użytkownika Forum: Laselight
2. Płeć: kbieta
3. Występowanie w filmie: częste
4. Cechy charakteru: dosyć nieśmiała(ale nie samotnik) i zapominalska. do tego spóźnialska. oprócz tego bałaganiara, maruda, nie lubię się chwalić. no i nie znoszę dzieci, ale za to uwielbiam spędzać czas przy muzyce/komputerze. no i czasami wariuję XD
5. Własny Sim: nie
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: gdyż jestem ciekawa, jak pokierujesz losami mojej osoby, a do tego wiem, że będzie spoko. jestem ciekawa jak to będzie wyglądać, a do tego lubię takie forumowe akcje. jestem też ciekawa, ile osób zobaczymy jako simów.

Shiver
19.01.2014, 12:10
1. Nazwa Użytkownika Forum: Qwerty
2. Płeć: mężczyzna
3. Występowanie w filmie: częste :D
4. Cechy charakteru: łatwo się wkurzam, ale nie daję tego po sobie poznać (a przynajmniej tak mi się wydaje), generalnie to mam wahania nastrojów jak kobieta w ciąży, no i wydaje mi się, że jestem dość skrytą osobą, nie okazuję na zewnątrz zbyt wiele emocji (mimo, że wewnątrz miewam prawdziwy huragan). Nie lubię jakiś spędów gdzie jest mnóstwo ludzi, lubię być sam, ale też nie jestem samotnikiem, potrzebuję ludzi wokół siebie. Lubię mieć wszystko pod kontrolą i robić rzeczy samodzuelnie. Jestem perfekcjonistą.
5. Własny Sim: nie
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: ciekawy jestem jak się potoczą losy mojej postaci, jak sobie mnie wyobrazisz, no i generalnie to może być niezła zabawa :3

Diana
19.01.2014, 12:20
Łał, ale się wszyscy na to teraz rzucili. :O :D
1. Nazwa Użytkownika Forum: Diana
2. Płeć: kobieta
3. Występowanie w filmie: częste
4. Cechy charakteru: z simowych dałabym między innymi Komputerowiec, Szczęściarz, Samotnik, ogólnie jestem spokojną osobą. No i jeszcze jestem uparta, mam swoje zdanie na każdy temat, jestem indywidualistką. Lubię wszystko robić sama.
5. Własny Sim: Nie (na początku chciałam zrobić, ale doszłam do wniosku, że robisz urocze simki i lubię twój styl tworzenia simów. :) Mogę tylko prosić, żeby moja postać była nastolatką/młodą dorosłą? :P).
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: Od początku spodobał mi się ten pomysł, muszę wziąć udział! :D To będzie ciekawe zobaczyć film o userach forum. :3

Edit: Tak teraz myślę, że trochę mało napisałam w cechach charakteru, dopisałam tam teraz troszkę. :P

Sqiera
19.01.2014, 12:36
1. Nazwa Użytkownika Forum: Sqiera (choć już różnie wołają... ;p)
2. Płeć: kobieta
3. Występowanie w filmie: częste
4. Cechy charakteru: uparta, czasami powiem coś zanim pomyślę, więc bywam też w ten sposób trochę niegrzeczna i dosadna w słowach, godna zaufania, pomocna, towarzyska, wesoła...
5. Własny Sim: Tak
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: Chciałabym wziąć udział w czymś takim, bo jest to coś nowego i jestem po prostu ciekawa jak to wyjdzie. Czuję, że będzie to świetna zabawa :D
7. Grupa wiekowa sima: Młody Dorosły
8. Płeć: Kobieta

Mile
19.01.2014, 12:53
1. Nazwa Użytkownika Forum: Mile
2. Płeć: kobieta
3. Występowanie w filmie: częste
4. Cechy charakteru: Wesoła, bez problemowa, uczuciowa, kocham zwierzęta (mogłabym mieć w filmiku jakiegoś kotka :) ) Czasem zapominam o świecie. Jak w coś wsiąknę to nic nie widzę wokół siebie i brnę do końca. Lubię towarzystwo ludzi i świetnie się bawić.
5. Własny Sim: Tak
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: Liczę na niezły ubaw i lekkie nabijanie się ze mnie.
7. Grupa wiekowa sima: Młody dorosły
8. Płeć sima: kobieta

Lubie
19.01.2014, 20:02
1. Nazwa Użytkownika Forum: Lubie
2. Płeć: menszczyzna
3. Występowanie w filmie: (częste/okazjonalne) szczerze, mi to obojętne, twoja decyzja ;p
4. Cechy charakteru: inny niż wszyscy, szalony, roztrzepany, trochę lubiący samotność, ale też przyjazny. często też wszystkiego zapominam i mam wielkiego lenia jak mam coś zrobić (albo mam iść się uczyć pff)
5. Własny Sim: (tak/nie) zaskoczę cie, że tak. wykombinuję jakiegoś niedługo i ci podeślę.
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS? : czemu chcialbym? do konca nie wiem, ale fajnie by bylo zobaczyc jak ludzie(ty) postrzegaja mnie na forum. ciekawi mnie tez to, czy te zdanie jest takie jakie ja mam. i fajnie zobaczyc simowego siebie w twoim vs
7. Grupa wiekowa sima: ups, nie wiem. może młody dorosły ? nie wiem, ale raczej.
8. Płeć: POPRAWKA, jednak zrobie menzczyzne.

Myrtek
19.01.2014, 21:22
1. Nazwa Użytkownika Forum: Myrtek
2. Płeć: kobieta
3. Występowanie w filmie: No bo wiesz... ja to taka gwiazda, której nawet krótkie wystąpienie wywoła okrzyki radości u publiczności, ale im większa rola tym większa szansa na rozgłos i zdobycie statuetki akademii. B|
4. Cechy charakteru: Uwielbiam czarny humor, a moją bronią przeciw szerzącej się głupocie jest sarkazm z najwyższej półki. Taka "jajcara". :P Mam wybuchowy charakter i zanim pomyślę to zrobię niestety. Jestem osobą bardzo uczuciową i uwielbiam to okazywać najbliższym. :) Mam czasem odchyły od normy np. uważam się za panią wszechświata, a kilka chwil później przeglądam internet i jestem bliska depresji, co jest częściej komiczne i żałosne niż poważne. Jestem rozważna, lecz także dziecinna.
5. Własny Sim: Tak (Podeślę Ci jutro wieczorem pewnie moją simkę)
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: Chciałabym zobaczyć jak inni poprowadziliby moje losy + występ w takim ogólnodostępnym show to też niezła sprawa i to nie byle kto ma taką szansę! Dodatkowo jest to bardzo nowatorski pomysł i to w wykonaniu naszego forumowego artysty, który odpowiednio zaopiekuje się tą produkcją. :D
7. Grupa wiekowa sima: Młody dorosły
8. Płeć sima: kobieta

Malfurion
20.01.2014, 16:16
Bardzo dziekuje wszystkim za zgloszenia. Jest ich naprawde sporo! :)
Niemniej jednak licze na wiecej! Pamietajcie, ze termin przyjmowania formularzy uplywa za tydzien, 27 Stycznia o godzinie 23:59!

Dodam, ze jest to termin na wysylanie swoich zgloszen. Do kiedy macie czas na stworzenie simow (jezeli macie zamiar wyslac swoich), poinformuje was po zamknieciu rekrutacji ;)

Rainbow
20.01.2014, 18:28
a co mi tam

1. Nazwa Użytkownika Forum: Apocalypsa [Apo ;p]
2. Płeć: Kobieta
3. Występowanie w filmie: obojętne w sumie ;p
4. Cechy charakteru: uu trudne pytanie :p poczucie humoru, impulsywność, drażliwość, lekka nieśmiałość, upartość, nastrój zmienia mi sie jak pogoda w górach - czasem super wesoła a czasem ponura, komentowanie wszystkiego [jaka to cecha? :d], upierdliwość, czasem złośliwość, nieco zakręcona. lubie dzieci i króliczki.
5. Własny Sim: nie
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: bo chce się pośmiać z samej siebie [i z innych :D]

Katerina
21.01.2014, 16:39
1. Nazwa Użytkownika Forum: Katerina
2. Płeć: Kobieta
3. Występowanie w filmie: częste, a co! XD
4. Cechy charakteru: z pewnością mam ogromne poczucie humoru, jak Myrtek uwielbiam czarny humor, wolę towarzystwo laptopa, niż ludzi, ale czasem mam wręcz odwrotnie, jestem bardzo dziecinna, ale tylko w towarzystwie bliskich, strasznie łatwo się rozjarzam, a raczej ciągle jestem rozkojarzona i ciężko mi się skupić i jestem trochę wredna. XD
5. Własny Sim: nie
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: Boże, to będzie musiało wyglądać komicznie. :P

Fallen
23.01.2014, 13:31
1. Nazwa Użytkownika Forum: Fallen
2. Płeć: kobieta
3. Występowanie w filmie: fajnie, jakby było częste xD
4. Cechy charakteru: nieśmiałość, wrażliwość, poczucie humoru. Jestem osobą bardzo uczuciową, nienawidzę kłótni i staram się ich unikać, lubię pocieszać i łagodzić spory. Kocham zwierzęta i gdybym mogła, przygarnęłabym każde stworzenie ze schroniska :P Jestem też leniwa i uczulona na głupotę innych ludzi.
5. Własny Sim: nie
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: uważam to coś okropnie ciekawego i chciałabym zobaczyć siebie w Twoim VS, bo wiem, że poprowadzisz to bardzo dobrze :D na pewno byłoby przezabawnie zobaczyć siebie jako sima, szczególnie, że nigdy w takim czymś udziału nie brałam :)

La Tortura
23.01.2014, 21:39
1. Nazwa Użytkownika Forum: Flo
2. Płeć: kobieta
3. Występowanie w filmie: (częste/okazjonalne) częste! :D
4. Cechy charakteru: szczerość, poczucie humoru, delikatny egoizm, spryt i przebiegłość ( xD ), w stosunku do bliskich osób wyrozumiałość i empatia.
5. Własny Sim: (tak/nie) nie
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: fajnie będzie zobaczyć 'siebie samą' na ekranie, zapewne będzie dużo śmiechu :p poza tym chciałabym mieć swój udział w VS. Poza tym biorąc pod uwagę to, że robisz to ty jestem pewna, ze będzie dobrze wykonane :)

pozdrawiam, chlewik <3

Alcioo :33
24.01.2014, 12:54
1. Nazwa Użytkownika Forum: Alcio
2. Płeć: mężczyzna
3. Występowanie w filmie: (częste/okazjonalne) częste ^^
4. Cechy charakteru: szczery, często walczy o swoje co prowadzi do kłótni, lubi być w centrum uwagi, i lubi się śmiać :D
5. Własny Sim: (tak/nie) nie
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: lubię patrzeć jak ktoś mnie odtwarza, na płótnie, w grach - gdziekolwiek. Miłe uczucie :D lubię Twoje prace, więc wiem, że na pewno film będzie profesjonalny. - nie, nie podlizuję się XD mówię szczerze :)


huhuhuhu, czekam :3

Malfurion
26.01.2014, 21:45
Macie ostatni dzien (Poniedzialek), by moc wyslac swoje zgloszenia! We Wtorek postaram sie wam podac garsc informacji oraz ustalic termin konferencji GG. Powiedzcie, czy na taka ewentualna konfe sie piszecie?

Alcioo :33
26.01.2014, 21:55
ja się godzę, ale według mnie będzie MEGA chaos :c

Malfurion
26.01.2014, 21:57
Spokojnie, na razie was o tym informuje. Jak sama konfe bedzie przebiegac dowiecie sie we Wtorek prawdopodobnie :)

Charionette
26.01.2014, 22:57
Konfa zawsze spoko ;)

Kędziorek
26.01.2014, 23:18
Jak dla mnie luzik, o ile termin mi będzie pasował ;)

Fallen
27.01.2014, 10:22
Mi konfa pasuje :D

Cytryśnia
27.01.2014, 13:32
pewnie :D

Laselight
27.01.2014, 14:25
Ja tez sie zgadzam, o ile termin bedzie pasował.

alpherainn
27.01.2014, 14:38
konfa mi pasuje, tylko coś się z moim GG dzieje, bo bardzo często jest automatycznie Dostępny > Niedostępny > Dostępny xDDD
poza tym - jeszcze tylko godzina konferencji jest dla mnie dość ważna jak coś.

Lubie
27.01.2014, 14:47
ja powiem tylko tyle, ze mi pasuje konferencja JEZELI MOJ SIMOWY JA SIE DOSTANIE, bo nie chce mowic, ale niektorzy sie napalaja jak nie wiem co sie tak napala. (oj brzydkie rzeczy mi przychodza do glowki)

Malfurion
27.01.2014, 14:51
Lubie, konferencja bedzie dla tych, ktorzy sie dostali ;)
Poza tym, nie widze by ludzie sie jakos szczegolnie napalali :P

Shiver
27.01.2014, 15:00
Spoko, konfa może być, byle w jakiejś porze, która będzie pasowała wszystkim, a przynajmniej większości ;)

Diana
27.01.2014, 18:08
Osobiście rzygam GG, ale jak trzeba... :P

Pink Panther
27.01.2014, 19:14
Spoko, konfa mi pasuje :) Kiedy będzie wiadomo, kto się dostał?

@down Spoko ;) Dzięki :)

Malfurion
27.01.2014, 19:23
PP, prawdopodobnie jutro ;)

Myrtek
27.01.2014, 20:45
Odbyłaby się raczej w godzinach wieczornych tj. 20, prawda? :O

Malfurion
27.01.2014, 20:53
Myrtek, nie. O 6 rano was widze :D

Myrtek
27.01.2014, 21:12
Don, w sumie masz rację, zaproponowana przez Ciebie pora bardziej mi sprzyja <3

Kędziorek
27.01.2014, 21:14
Myrtek, nie. O 6 rano was widze :D
A jak ktoś będzie na niewidoku? :P
swoją drogą mógłbyś już zdradzić kto się dostał :D

Malfurion
27.01.2014, 23:38
Myrtek, to swietnie ;)) :D

A jak ktoś będzie na niewidoku? :P
swoją drogą mógłbyś już zdradzić kto się dostał :D

No to jego/jej problem :P
Hehe, nie tak predko. Zgloszenia wciaz przyjmuje :D
Powiem wam tylko, ze 50% zgloszen wybiore ja, drugie 50% wylosuje komputer, takze wierzcie w swoje szczescie :smiech: :P
************

Dziekuje wszystkim za zainteresowanie! Prawdopodobnie jutro podam wam liste szczesliwcow. Ja juz wiem, kto wystapi w moim filmie! :D

Kędziorek
27.01.2014, 23:39
Dziekuje wszystkim za zainteresowanie! Prawdopodobnie jutro podam wam liste szczesliwcow. Ja juz wiem, kto wystapi w moim filmie! :D
Ale jutro, znaczy jutro czy jutro, czyli dzisiaj, ale później? :D

Malfurion
28.01.2014, 00:05
Kedziorek, jeszcze nie jestem pewien, wiec niech pozostanie enigmatyczne "jutro" :D
******

Jak wszyscy wiecie, Don to zly i okrutny czlowiek. Dlatego mam dla niektorych bardzo zla wiadomosc, dla innych byc moze swietna. Lista szczesliwcow wyladowala w koszu! Tak, dobrze czytacie. Dlaczego tak sie stalo przekonacie sie juz za chwile.
Dla niektorych, jest to druga szansa. Dla innych, ponowna walka o wywalczona posade! Modlcie sie o ponowne szczescie, muahahhaha! :evil::smiech: :D

Libby
28.01.2014, 00:14
1. Nazwa Użytkownika Forum: Libby
2. Płeć: Kobieta
3. Występowanie w filmie: może być częste :P
4. Cechy charakteru: Nie było łatwiejszych pytań? :P Zadziora, spokojna, ironiczna, czasem złośliwa, z poczuciem humoru, miła i dbająca o bliskich, nieprzewidywalna, z masą pomysłów, wymagająca, gdy coś mnie wkurzy, jestem jak tornado, uparta, perfekcjonistka, kreatywna... Chyba tyle ;)
5. Własny Sim: nie mam TS 3, więc nie
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: Lubię brać udział w ciekawych przedsięwzięciach, a to właśnie takie mi się wydaje ;). Dwa razy wzięłam udział w FS, choć niedokończonych. Liczę, że z Twoim VS będzie zupełnie inaczej. Właściwie jestem tego pewna.




PS. Kędziorek kazała mi dopisać do cech, że lubię prześladować ludzi :P.

Malfurion
28.01.2014, 17:21
Wiec na wstepie chcialbym wszystkim podziekowac za zainteresowanie i zgloszenia. Naprawde spodziewalem sie moze z 6, 7 zgloszen, a bylo ich ponad 20! Naprawde niezmiernie mnie taki obrot sprawy cieszy :)
Z posrod wszystkich aplikacji wybralem 14 szczesliwcow. Wybor nie byl prosty, ale wszystkich niestety wziac nie moglem. 50% z was wybralem osobiscie, drugie wylosowal za mnie komputer. Mam nadzieje, ze ci, ktorzy sie nie dostali nie beda sie na mnie gniewac. Jest szansa w przyszlosci, ze beda jakies wolne miejsca. Moze wtedy sie wam bardziej poszczesci.
Przyjete zgloszenia wstawilem pod spoilerami, aby troche was potrzymac w niepewnosci :D A wiec... zacznijmy chwile prawdy! :P

Zgloszenie nr.1
Kto jest szczesliwcem numer 1? Jest nim Fallen!

Zgloszenie nr. 2
Jedynke juz znamy. Kto dostal sie jako drugi?Ja juz wiem... A wy?Mile18

Zgloszenie nr. 3
Bez zbednych ceregieli...Searle!

Zgloszenie nr. 4
Hmmm, kto bedzie szczesliwa czworka? Moze, to wlasnie ty! A moze i nie... Pink Panther!

Zgloszenie nr. 5
Czy ta postac ma szanse namieszac?Wlasciwie, to wszystko zalezy ode mnie. Prawda? Piata osoba... jest...Myrtek!

Zgloszenie nr. 6
Poprostu...Charionette!

Zgloszenie nr. 7
Polowa juz za nami. Nie traccie jednak nadziei. Niestety, ktos nam sie tu wepchnal. Poniewaz, zgloszenia tejze osoby tutaj w ogole nie ma! Wiec jak mogla sie dostac?!Lubiacy czytac simowe powiesci znaja ja doskonale...Rudzielec!

Zgloszenie nr. 8
Kim jest szczesliwiec numer 8? Pewnie myslisz, ze to jestes wlasnie ty. Chyba, ze juz jestes w obsadzie. W kazdym badz razie, jako osmy dostaje sie... Lubie!

Zgloszenie nr. 9
Kolejna osoba, ktora juz moze spac spokojnie... Jest... Kto? Hmmm? Glosniej! Diana!

Zgloszenie nr. 10
Ta osoba juz moze spac spokojnie. Laselight!

Zgloszenie nr. 11
Niebezpiecznie zblizamy sie do konca... Komu sie jeszcze pofarcilo? Na pewno tej osobie... Sqiera!

Zgloszenie nr. 12
Nie bede trzymac was w niepewnosci. Tak dlugo czekaliscie na wyniki, prawda?Ale wiecie co, chyba najpierw sobie zrobie herbatke... Nie? Mam mowic? Apocalypsa!

Zgloszenie nr. 13
Przedostatnie zgloszenie, moi drodzy! Kim jest szczesliwa trzynastka? W nicku tejze osoby, znajduje sie literka... "F" Tak, to ona! Flo!

Zgloszenie nr. 14
I ostatnia lokata. Za pewne, wielu z was bedzie troszke zaskoczona... Poniewaz ta osoba wzbudza wiele kontrowersji. W dodatku, naginajac podstawowa zasade regulaminu i tak sie dostala! Kim jest ta mistyczna postac pytacie? Uwaga... Trzymajcie sie, bo to... Perplexite!

Jeszcze raz dziekuje wszystkim za zgloszenia! Pamietajcie, ze byc moze znajdzie sie jeszcze pare miejsc, wiec ta lista nie przekresla waszej szansy wystapienia w VS :)

Teraz garsc informacji:

W zgloszeniach uzylem dla nickow roznych bbcodow. Podkreslone nicki, to zgloszenia, w ktorych user wyrazil chec stworzenia swojego sima. Ostateczny termin na wyslanie postaci przypada na 4 Lutego.
Pochylone nicki, to zgloszenia w ktorych, zmianie ulegnie nazwa uzytkownika. W celu ustalenia nowej, skontaktuje sie z uzytkownikiem poprzez PM.

Wazna informacja odnosnie waszych avatarow. Ci, ktorzy nie decyduja sie na robienie sima, musza miec na uwadze, ze nie zamierzam zbytnio przykladac sie do wygladu waszych avatarow. Dlatego, ze zamierzam skupic sie na innych, istotnych aspektach. Postanowilem wiec, ze mozecie podeslac mi link do jakiegos sima z internetu, ktorego chcielibyscie wykorzystac jako swojego avatara. Mozecie rowniez poprosic kogos, by wam takiego sima stworzyl. Nie jest to wymagane, ale daje wam taka mozliwosc ;) Jezeli ktos zdecyduje sie na taki krok, prosilbym o napisanie posta w tejze materii.

Co do konferencji. Na chwile obecna planuje zrobic dwie konforencje, by podzielic was na dwie grupy.

Data 1
29 Stycznia (Jutro), Godzina 20.

Data 2
30 Stycznia, Godzina 19.

Wypowiedzcie sie, czy ktoras z tych dat wam pasuje, a ja postaram was sie odpowiednio podzielic.
To chyba wszystko na dzis. Jezeli cos mi sie przypomni, oczywiscie poinformuje was o tym tutaj :)

A teraz cieszcie sie! Gloria i chwala czeka!! :D

Fallen
28.01.2014, 17:30
Yaaay, ale się ucieszyłam, jak otworzyłam zgłoszenie pierwsze xd Ogólnie bardzo podoba mi się ten skład, na pewno będzie bardzo zabawnie.
Co do sima z internetu (bo sama trójki nie posiadam), dzisiaj może kogoś poszukam, w razie czego edytuję posta. Obydwie daty mi pasują, ale pierwsza najbardziej. :P

Myrtek
28.01.2014, 17:39
Ale fajnie! :>

Mi osobiście obie pasują, ale ja jako stary sklerotyk i ofiara nagminnego lumbago, preferuję jutro o 20. :D

La Tortura
28.01.2014, 17:45
yaaay! ;D
co do sima to poszukam, podeśle na gadu czy coś :)
a daty pasują mi obie, jestę nołlajfę więc.. :P

Lubie
28.01.2014, 19:06
a co z numerami GG ? podesłać ci czy coś ?
(co do daty i godziny, jestem tego samego zdania co Flop, więc proszę, nie rozdzielaj nas i nie dawaj do innych grup. :c )

Alcioo :33
28.01.2014, 19:11
smuuuuuuuuuuuuuuut :c

Laselight
28.01.2014, 19:13
nie wierze. ze sie dostalam, no ale z dat konferencji bardziej mi pasuje. 30 stycznia o 19.

Diana
28.01.2014, 19:15
Jak dla mnie obie daty są okej, raczej powinnam mieć dostęp do neta. Nie jestem jednak pewna czy dam radę wejść - jest ostatni tydzień przed feriami i codziennie mamy po kilka testów. ;_;
Okej, poszukam jakiejś simki. ;D

Cytryśnia
28.01.2014, 19:28
A czy mógłbyś przybliżyć te "okazje do ostania się jeszcze"? :D
szczerze, to trochę mi zależało i trochę żałuję :cry: xd

Sqiera
28.01.2014, 19:33
Jeśli o mnie chodzi, pasują mi oba terminy. GG dostaniesz na Prywaciarzu :>

Charionette
28.01.2014, 19:52
Po prostu dziekuje :D mi bardziej pasuje jutro o 20.

Pink Panther
28.01.2014, 20:05
Łoooo, dziękuję! <3

Data 29 stycznia mi pasuje :)

Malfurion
28.01.2014, 21:32
CW, na razie nie moge powiedziec :P

ROZKLAD KONFERENCJI

29 Stycznia

Pink Panther
Charionette
Fallen
Myrtek
Flo
Lubie
Rudzielec


30 Stycznia

Mile18
Sqiera
Apocalypsa
Perplexite
Laselight
Diana
Searle

Uzytkownicy z nickami na czerwono, proszeni sa o przeslanie mi swoich numer GG na PM, lub wyslanie wiadomosci na komunikator z swoim nickiem. Moj numer GG znajduje sie w profilu.
Taki rozklad wam pasuje?

Lubie
28.01.2014, 21:38
mi pasuje jak najbardziej. C':

Fallen
28.01.2014, 21:41
Mi również pasuje :3

@edit: po aktualizacji jest jeszcze lepiej :D

rudzielec
28.01.2014, 21:44
Wybacz Don moją osobistą, uzasadnioną niechęć do Perplexite, ale wolałabym być na tej drugiej konfie :sly:

Malfurion
28.01.2014, 21:46
Rudzielec, tak lepiej? (zrobilem aktualizacje)

Lubie
28.01.2014, 21:48
o teraz jest idealnie aww. ;3

rudzielec
28.01.2014, 21:49
tak, znacznie lepiej, dzięki! :3

@down: czemu nie? :< dupa maryni może być przecież całkiem fajna :wredny:
nie no spoko, dogadamy się ;P

Malfurion
28.01.2014, 21:50
Uprzedzam tylko, ze nie bedziemy sobie gadac o dupie maryni tylko o rzeczach zwiazanych z filmem! Wiec robie to w wierze, ze w takim skladzie latwiej nam bedzie sie porozumiec.

La Tortura
28.01.2014, 21:54
będzie lepiej <3 rudzix, oliwka i lubicz to idealny dla mnie skład osobiście, hah :P
no i bez dupy maryni ofc.

Malfurion
28.01.2014, 21:58
dupa maryni może być przecież całkiem fajna :wredny:


oczywiscie, ze moze i bedzie calkiem fajna. Ale juz w samym VS :D

Mile
29.01.2014, 00:52
Czy ja mogę powiedzieć? Ja bym chciała ze skiera i rudzia? Kocham te kolory. to moja slabosc :D Nic więcej :)

Myrtek
29.01.2014, 11:18
Ooo baardzo porządna grupa, wręcz śmiem rzec, że drużyna marzeń! :D

Malfurion
29.01.2014, 11:39
Czy ja mogę powiedzieć? Ja bym chciała ze skiera i rudzia? Kocham te kolory. to moja slabosc :D Nic więcej :)
Niestety, ale terminy musialem ustalic tak, by kazdemu w miare pasowalo. Niektorzy moga tylko sie stawic np. 29 a inni 30. Nie moge juz niczego zmienic.

Ooo baardzo porządna grupa, wręcz śmiem rzec, że drużyna marzeń! :D

To tylko konfa... :P

Searle
29.01.2014, 12:26
Dziękuję za przyjęcie mnie! :)

Na konferencji oczywiście bedę :) Zaraz wyślę numer gg.

Sima postaram się jakiegoś znaleźć, by odjąć Tobie pracy :)

A dlaczego dzielimy się na grupy?

Malfurion
29.01.2014, 12:33
A dlaczego dzielimy się na grupy?

W mniejszych grupach prowadzenie konferencji bedzie o wiele latwiejsze ;)

Malfurion
26.06.2014, 18:42
Troche czasu minelo, wiec moze w koncu napisze jak sie ma sprawa z FVS.
Projekt zostal tymczasowo zamrozony. Powodow bylo kilka, ale jeden najwazniejszy (mala ilosc czasu) przewazyla o tej decyzji. Film zapewne kiedys sie pojawi, byc moze pozna jesienia, moze po nowym roku. Niechce dawac konkretnych terminow, by niebudowac niepotrzebnej presji :)

Aczkolwiek, jak to u pana Dona bywa, wszystko wlasciwie jest tworem spontanicznym. I tak jak FVS czeka na swoja kolej, tak szykuje pewna niespodzianke, ktora pojawi sie prawdopodobnie w Lipcu. Mam nadzieje, ze sie wam ona spodoba :D

Malfurion
09.07.2014, 21:00
http://i61.************/okolmc.jpg

Niespodzianka jest coraz blizej... :D

@Update

Postanowilem was poinformowac, kto pojawi sie w nadchodzacej niespodziance.
Potwierdzona obecnosc maja:

-Pink Panther
-Charionette
-Sqiera

Nie oznacza to wcale, ze lista ta jest kompletna ;)

Charionette
09.07.2014, 21:50
Ale fajnie :love:
Już nie mogę się doczekać co dla nas przygotowałeś Donie Lotario Genesis ;)
Coś czuję, że to będzie epickie!

Pink Panther
09.07.2014, 21:51
To jestem ja na tym zdjęciu? xD
Coraz bardziej nie mogę się doczekać! :D

Charionette
09.07.2014, 21:55
Coś w tym musi być bo moje pierwsze skojarzenie było z Tobą, ale potem pomyślałam "eeee, niee...to nie może być mój syn/kochanek/anyone"

Ciekawe w ogóle czy to będzie miało coś wspólnego z zarysem jaki opisywaliśmy na konfie xD

Malfurion
09.07.2014, 22:02
To jestem ja na tym zdjęciu? xD
Coraz bardziej nie mogę się doczekać! :D
Nic nie powiem :lol2:

Coś w tym musi być bo moje pierwsze skojarzenie było z Tobą, ale potem pomyślałam "eeee, niee...to nie może być mój syn/kochanek/anyone"

Ciekawe w ogóle czy to będzie miało coś wspólnego z zarysem jaki opisywaliśmy na konfie xD

Tak jak powiedzialem, oryginalne Forumowe Videostory zostalo zawieszone. Tam ten projekt mial byc serialem. To bedzie taki krotki filmik z wami, dlatego podpialem go pod ten temat, jakoze idea podstawowa jest ta sama ;)

Myrtek
09.07.2014, 22:04
Czyli reszta "zakwalifikowanych" userów także się pojawi? :D

Malfurion
09.07.2014, 22:17
Niestety, ale nie ;)

Myrtek
09.07.2014, 23:11
Ach, to szkoda ;)

Pink Panther
09.07.2014, 23:14
Genesis, a możemy się spodziewać premiery jeszcze latem? :D
Możliwe, że już o to pytałem, nie pamiętam :|

@down Woo, to super! :D

Malfurion
09.07.2014, 23:23
Ach, to szkoda ;)
Mialem tego nie zdradzac, no ale niech bedzie ;P Mysle, ze stworze jeszcze kilka takich filmikow. Niektore moga byc bardzo krotkie np. 1 minutowe a inne nieco dluzsze. Wiec gdyby takie sie pojawily, to wystapia w nich inni userzy :)

Genesis, a możemy się spodziewać premiery jeszcze latem? :D
Możliwe, że już o to pytałem, nie pamiętam :|
Haha, Pinki Pinki... premiera jeszcze w tym miesiacu :D

Myrtek
09.07.2014, 23:34
haha, pinki pinki... Premiera jeszcze w tym miesiacu :d

:o

//////////////

Malfurion
10.07.2014, 19:36
O co chodzi Myrtku? :)

W niespodziance pojawi sie rowniez... Perplexite :lol2:

Myrtek
10.07.2014, 19:50
@Genesis - że wreszcie coś wstawiasz! :D

Diana
10.07.2014, 20:30
W niespodziance pojawi sie rowniez... Perplexite :lol2:

Taa? Stawiam, że to ten sim z zapowiedzi. :D XD
Swoją drogą, ten pomysł z krótkimi filmikami może być nawet ciekawszy niż sam serial... :fun:

Caesum
10.07.2014, 21:06
O co chodzi Myrtku? :)

W niespodziance pojawi sie rowniez... Perplexite :lol2:
Okej... Nigdy nie byłem fanem videostory, ale teraz mnie zaintrygowałeś. Czekam z niecierpliwością. To z pewnością będzie majstersztyk. :lol2:

Fallen
11.07.2014, 00:00
No skoro będzie tam Perple to nie mogę się doczekać premiery! :D

Searle
11.07.2014, 17:39
O kurczę, nie mogę sie doczekać! :) Najpierw Ostatnia podróż, a teraz ta niespodzianka - szalejesz Don :P

La Tortura
19.07.2014, 16:59
troche szkoda, ze bedzie tylko trojka userów z całej listy no ale dobra :D i tak nie mogę się doczekać, szczególnie jakupa ;D

Cytryśnia
19.07.2014, 17:14
wow :D
Jestem ciekawa jak odzwierciedlisz Perplepxa

Malfurion
19.07.2014, 19:21
O kurczę, nie mogę sie doczekać! :) Najpierw Ostatnia podróż, a teraz ta niespodzianka - szalejesz Don :P
Ktos musi :D

troche szkoda, ze bedzie tylko trojka userów z całej listy no ale dobra :D i tak nie mogę się doczekać, szczególnie jakupa ;D
Lista, ktora podalem nie musi byc kompletna ;P

wow :D
Jestem ciekawa jak odzwierciedlisz Perplepxa

Co do perplexa, jego rola nie bedzie duza, bo raptem na ekranie zobaczymy go przez kilka(nascie) sekund, ale mysle, ze ten urywek wypadnie niezle :D

Premiera niespodzianki moze sie opoznic, poniewaz mamy niestety takie upaly, ze niechcialbym swojego laptopa usmazyc :P ;)

Sqiera
19.07.2014, 19:31
Ja nie wiem jak to się stało, że przeoczyłam tą listę osób... Albo ją dodałeś po tym jak ja byłam w tym temacie, w każdym razie hmm... czekam na ten filmik. :D

Malfurion
23.07.2014, 18:56
Ja nie wiem jak to się stało, że przeoczyłam tą listę osób... Albo ją dodałeś po tym jak ja byłam w tym temacie, w każdym razie hmm... czekam na ten filmik. :D

Nie, ona byla dodana wczesniej :P Dlatego wtedy przy naszej rozmowie nalegalem, bys sama tu zajrzala :lol2:


Maly bonusik

http://i61.************/10dv445.jpg

Wlascicielka simki sie poznaje? :D

Myrtek
23.07.2014, 19:30
@up: TAK :D (choć to właśnie lodówka, o ile to ona, naprowadziła mnie na właściwe tory!) :P

Malfurion
24.07.2014, 20:40
@up: TAK :D (choć to właśnie lodówka, o ile to ona, naprowadziła mnie na właściwe tory!) :P

Tak, to jest lodowka :D
Ale jedzenie nie bedzie motywem przewodnim twojego wystapienia... chociaz... w sumie to bedzie :lol2: XDDD

Caesum
24.07.2014, 21:07
Myrtek to Lara Croft? : O

Malfurion
25.07.2014, 19:24
Caesum, najwidoczniej, tak Myrtek chciala sie prezentowac :P :D

A teraz pytanie do ogolu. Niespodzianka mi sie nieco rozrosla i obecnie ma gdzies 10 minut. Zastanawiam sie, czy nie podzielic jej na 2 czesci. Jedna miala by niecale 4 minuty i byla by bardziej wstepem, poniewaz wiekszosc smaczkow pojawilaby sie w drugiej. Chcialbym wiedziec, czy dacie rade wytrzymac jeszcze z 1-2 tygodnie (wydanie w calosci), czy moze chcielibyscie juz zobaczyc ta czesc pierwsza? :D

Pink Panther
25.07.2014, 19:34
Pokaż już pierwszą część, a nie pytasz głupio :D Lepiej zobaczyć cokolwiek, bo nie mogę się doczekać! :D

Fallen
25.07.2014, 20:49
Daaaj nam pierwszą część :D

Malfurion
27.07.2014, 20:59
Rozumiem, ze niemozecie sie doczekac. Niestety jednak, nie dam wam pierwszej czesci.

Bo ukazala sie calosc! :DSprezylem sie i dzisiaj ukonczylem filmik. Nie wszystko wyszlo tak jak sobie zaplanowalem, ale mam nadzieje, ze chociaz w minimalnym stopniu film przypadnie wam do gustu Licze rowniez na to, ze uzytkownicy, ktorzy pojawili sie w materiale nie poczuja sie w jakikolwiek sposob urazeni. Wiem, ze macie juz dosc spoilerow, ale pomecze was jeszcze troche XD Humor zawarty w tym filmiku jest raczej eksperymentalny; chce zobaczyc jakie rzeczy was bawia, a gdzie sa pewne granice. Nie wszystko tu zawarte mnie osobiscie bawi. Czasami skorzystalem z przetartych drog, ze tak powiem :DTo chyba wszystko z rzeczy informacyjnychMam nadzieje, ze docenicie moj wysilek wlozony w ten film, ale licze jak zwykle na szczere opinie :)KLIK! :D (https://www.youtube.com/watch?v=4CMW0RxYV3A)

La Tortura
27.07.2014, 21:17
ahahahah, różowa pantera XDDD
Don jaki przystojny, woah
Nysia jaki w**** ahaha, czarny charakter :x
"a teraz *****iste reklamy" sikam XD "ogólnie masz wy***ane na sprzątanie" 
rewolucyjny produkt z czarnobyla XDDDDDDDDDDDD genialne!
Myrtek, świetna rola :)
Perpleksa to mi szkoda :(( legenda forum uśmiercona w tak podły sposób XD
czemu Pantera wchodził tak dziwnie po schodach? w Bridgeport trochę pusto, ale to simsy :C
ej czekaj, czekaj :O perpleks powrócił! awww
Ogólnie to świetnie Ci to wyszło! Nagrywaj dalej, mam nadzieje, że nie będziemu musieli czekać tak długo jak na ten odcinek. :)

Caesum
27.07.2014, 21:25
Oborze, oborze, oborze. CZY TO PRAWDA? PLEPLE POWRÓCIŁ? D: Ratujcie marudniki, offtopy i liczenia do milijonów, fala butthurtu nadchodzi.

*zamyka się w chałupie z płytą Myrtka*

Za ten bezczelny cliffhanger powinni cie powiesić. :D

Meryam
27.07.2014, 21:26
Br - ICZport xDD
Część o Perlexie mnie roz***ała, serio xDDDDDDD
Reklama też wy***ana xDDDDDDDDDD "ta niewidzialna szmata" "rewolucyjny produkt z czarnobyla" XDDDDDDDDDDDDD MEGA! <33333333
Fajnie wyszło xD

Mile
27.07.2014, 21:38
Ja cierpię dolę! :D To było genialne, jak zwykle jesteś najlepszy. Cały filmik prawie wyłam ze śmiechu. Nie mogę przytoczyć tu tekstów bo wiadomo. Świetnie wszystko zgrałeś, jestem pod wrażeniem. Piosenka jaka błyskotliwa :D a reklama ho ho ho. Sama bym chciała mieć taką szmatę. Skiera mnie rozwaliła z tymi implantami i jestem w szoku, że i ja się znalazłam. Dzięki Donuś, to było niesamowite, podziwiam twoje pomysły. Czekam na więcej. :D pozdrowionka Mile cmok :D

Charionette
27.07.2014, 21:58
Ahahah, pozdrawiam z podłogi, gdzie znajduję się od pierwszych minut filmu xDDD
Różowa Laseczka, mmmm, jaki słodki kociaczek :love:
To jednak był Pink Panther, wiedziałam :D Ale ja jego gosposią, rly? xD Chociaż w sumie...rolę mam cudowną <3 jestę czarnym charakterę :megusta:
Reklama Klining Hed tak bardzo rozłożyła mnie na łopatki, że chyba bardziej się nie da. Jeszcze się z tego śmieję xDD
Nowa płyta Myrtka - chcę ją! Ten tekst jest taki głęboki, cudowny...ta muzyka zmieniła moje życie.
No i Perplexite - gównoburza is coming :D
Ogółem wyszło tak jak się spodziewałam - idealnie :D profesjonalnie i mega śmiesznie. Najlepsze co ostatnio oglądałam. Mam nadzieję, że szybko zobaczymy kolejną część.
To ja wracam gwałcić przycisk replay

Sqiera
27.07.2014, 22:26
O kurka... jestem pod wrażeniem :)
Zestaw Klining Hed chyba sama sobie zakupię. Świetna reklama i taka przemawiająca... Nie ma to jak potęga reklamy... Haha :D
O sobie wspominać nie będę, bo nie wypada, ale całość jest świetna i teksty również. Uśmiałam się :D
I ten złowieszczy koniec...

P.S. Inglisz perfect xD i Biczport... omg xD

Absolutnie nie poczułam się urażona, to w odniesieniu do twoich wątpliwości, więc spinaj się i szykuj kolejny filmik :D

Rainbow
27.07.2014, 22:42
powiem tak...
http://i.imgur.com/O6xTMvl.gif
niestety gifa nie wstawie bo zawiera przeklenstwo... xD

strasznie mi sie podobało i śmiałam sie jak opętana :pphappy: nie ma co nawet wymieniać co bylo najfajniejsze, bo jedna scena lepsza od drugiej :D

edit: a, no i w piosence Myrtka jest fajna muzyka ;P

Pink Panther
27.07.2014, 22:49
HAHAHAHAHAHAHAH xDD

"Klining Hed" xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Już dzwonię xDDD

Perple powrócił?! :O

;_;
Biedne B-RICZport ;_;

Jesteś genialny, świetny filmik xD
Ale krótko ;P

Laselight
28.07.2014, 13:43
XDD dla mnie bomba
Nie sposób wymienić co mnie najbardziej smieszylo, ale ta niewidzialna szmata rządzi + za to że z Czarnobyla jednak powinna się świecić
I szczerze mówiąc szkoda mi perpleksa miejmy nadzieję, że powrót to prawda
A klip myrtka przypomina mi spoty wyborcze od e+tr
I czekam na więcej
A jeszcze ++ za ivone z Rumunii, xDDDD
I idę szukać gdzie mogę kupić płytę myrtka, cudowna muzyka na wesele i imprezy <3
Ps. Może mi ktoś zapisać ten numer po ta niewidzialna szmate?

Myrtek
28.07.2014, 14:51
No no no... Jestem pod wrażeniem! Wciąż śmieję się z tego filmiku mimo że mam aktualnie masakrycznie słaby net i oglądałam wszystko w 144p. :P
Początek niczym wstęp do mega ambitnego filmu (choć ten w sumie taki był) ^^
Laseczka wymiata! Charionette postrach dzielnicy xD
Don, muszę Ci powiedzieć, że niezłe ciacho jesteś! I ten plaszczyk... Gdzie można taki kupić? ^^
Rumuńska lektorka wymiata, choć nie zrozumiał ani słowa.
Ach, stare poczciwe playstation...
Radioaktywna szmata the best! :D
Kurczę, zawsze chciałam być sławna. Coś czuję, że zdobędzie ten hit listy przebojów... I teledysk! Świetny reżyser! <3
Nie chcę brzydko wyrażać się na forum, więc powiem, że ivonka w "smutnych sprawach" roz...wala system! :D Wyję ze śmiechu na myśl o tym! Takie poczucie humoru jakie prezentuje Sz.P. Lektor wprost ubóstwiam! :D
Sqiera... Niezłe melony :D za hajs z fiafomości baluj!
Gównoburza... Cudnie! Tylko... Jakim cudem Rudy mógł ją wywołać, jak spadł z parteru i tragiczną śmiercią pożegnał się z obojętnym światem? No tak, złego to ani diabli nie chcą... :D
Powiem tak, Don... Dobra robota! Rządzisz!

Malfurion
29.07.2014, 20:24
:censored: ile komentarzy xD Postaram sie na wszystko odpowiedziec :D

ahahahah, różowa pantera XDDD
Pantera w kontekscie wizualiow najbardziej zaszalala XD

Don jaki przystojny, woah
Heh, jakos szczegolnie nie dlubalem nad swoim simem, ale dziekuje :D

Nysia jaki w**** ahaha, czarny charakter :x
No, Szarionetke ujawnila nam swoje prawdziwe oblicze :lol2: Nie no joke :P

"a teraz *****iste reklamy" sikam XD "ogólnie masz wy***ane na sprzątanie" 
rewolucyjny produkt z czarnobyla XDDDDDDDDDDDD genialne!
Zebys widziala, jak ja sie turlalem gdy ten tekst ukladalem :D xDD

Myrtek, świetna rola :)
Mialem obawy co do roli Myrtka. Widac niepotrzebnie :)

Perpleksa to mi szkoda :(( legenda forum uśmiercona w tak podły sposób XD
No, ale powiedz; kogo jak nie jego mialbym usmiercic w taki sposob? ;) :D

czemu Pantera wchodził tak dziwnie po schodach? w Bridgeport trochę pusto, ale to simsy :C
To bylo celowe. Zarowno wejscie pantery, jak i akcja z Biczport XD I jeszcze Mile, ktora mowi "dzieci bawia sie w parkach", a tam nikogo nie ma xD

Ogólnie to świetnie Ci to wyszło! Nagrywaj dalej, mam nadzieje, że nie będziemu musieli czekać tak długo jak na ten odcinek. :)
Fajnie, ze ci sie spodobalo :)

Za ten bezczelny cliffhanger powinni cie powiesić. :D
HAAH, spodziewalem sie tego XD

Br - ICZport xDD
Ej, ja cale zycie myslalem, ze to Biczport... a tu ja sie dowiaduje jakis rewelacji... :lol2: XD

Część o Perlexie mnie roz***ała, serio xDDDDDDD
Mnie rowniez :D

Reklama też wy***ana xDDDDDDDDDD "ta niewidzialna szmata" "rewolucyjny produkt z czarnobyla" XDDDDDDDDDDDDD MEGA! <33333333
Spodziewalem sie, ze ta reklama bedzie gwozdziem programu :D

Fajnie wyszło xD
Ciesze sie :)

Ja cierpię dolę! :D To było genialne, jak zwykle jesteś najlepszy.
Tez mi nowosc... :D XD

Cały filmik prawie wyłam ze śmiechu.
Przybij pione :D

Skiera mnie rozwaliła z tymi implantami i jestem w szoku, że i ja się znalazłam.
Ale czemu w szoku? Przedwszystkim, robiac niespodzianke chcialem umiescic tych, ktorzy sami zrobili swoim simow. Oczywiscie, byly pewne wyjatki, ale generalnie trzymalem sie tego planu ;)

Dzięki Donuś, to było niesamowite, podziwiam twoje pomysły. Czekam na więcej. :D pozdrowionka Mile cmok :D
Heh, no ja mam nadzieje :D Cmok :fun:


To jednak był Pink Panther, wiedziałam :D Ale ja jego gosposią, rly? xD
Wiem, ze plan mialby byc taki, ze jestes jego kochanka, no ale tutaj ograniczylem wasze relacje :P :D

Chociaż w sumie...rolę mam cudowną <3 jestę czarnym charakterę :megusta:
No wiec wlasnie :D

Reklama Klining Hed tak bardzo rozłożyła mnie na łopatki, że chyba bardziej się nie da. Jeszcze się z tego śmieję xDD
Moje przewidywania sie potwierdzaja :D

Nowa płyta Myrtka - chcę ją! Ten tekst jest taki głęboki, cudowny...ta muzyka zmieniła moje życie.
HAHa, akurat na plycie Myrtka jest o wiele wiecej takich przebojow... :D

Ogółem wyszło tak jak się spodziewałam - idealnie :D profesjonalnie i mega śmiesznie. Najlepsze co ostatnio oglądałam. Mam nadzieję, że szybko zobaczymy kolejną część.
Ciesze sie, ze zarowno filmik jak i twoja rola ci sie spodobaly :)


Zestaw Klining Hed chyba sama sobie zakupię. Świetna reklama i taka przemawiająca... Nie ma to jak potęga reklamy... Haha :D
Tylko z zamowieniem moze byc problem, hahaha :D

O sobie wspominać nie będę, bo nie wypada, ale całość jest świetna i teksty również. Uśmiałam się :D
Ale czemu nie wypada? Fajnie by bylo wiedziec co sadzisz.... o sobie? :D

P.S. Inglisz perfect xD i Biczport... omg xD
Biczport i La Burdella beda tworzyc idealna calosc XD :D

Absolutnie nie poczułam się urażona, to w odniesieniu do twoich wątpliwości, więc spinaj się i szykuj kolejny filmik :D
To dobrze :) A o kolejnym filmiku cos napisze zaraz... :P

powiem tak...
http://i.imgur.com/O6xTMvl.gif
niestety gifa nie wstawie bo zawiera przeklenstwo... xD
ahhaaha :D

strasznie mi sie podobało i śmiałam sie jak opętana :pphappy: nie ma co nawet wymieniać co bylo najfajniejsze, bo jedna scena lepsza od drugiej :D
Ciesze sie :D

edit: a, no i w piosence Myrtka jest fajna muzyka ;P
To jest HIIIIT!!! :D

HAHAHAHAHAHAHAH xDD

"Klining Hed" xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Już dzwonię xDDD

Perple powrócił?! :O

;_;
Biedne B-RICZport ;_;

Jesteś genialny, świetny filmik xD
Ale krótko ;P
A jak ci sie podobal.... tys? :D


A jeszcze ++ za ivone z Rumunii, xDDDD
propsy, za wspomnienie o szanownej pani lektor z Rumunii :D

I idę szukać gdzie mogę kupić płytę myrtka, cudowna muzyka na wesele i imprezy <3
I na urodziny, pogrzeby.... :D


Początek niczym wstęp do mega ambitnego filmu (choć ten w sumie taki był) ^^
No wlasnie, mi pomysl na prowadzenie projektu zmienial sie kilkukrotnie. Przykladowo, TV mialobyc jedynie dodatkiem a skonczylo sie na tym, ze caly srodek ciezkosci ze tak powiem, przeniosl sie wlasnie na ten fragment filmu :D

Laseczka wymiata! Charionette postrach dzielnicy xD
Wlasnie, Laseczka wymiata, ale zdecydowanie trzeba bedzie ja jeszcze wykorzystac :D

Don, muszę Ci powiedzieć, że niezłe ciacho jesteś! I ten plaszczyk... Gdzie można taki kupić? ^^
HAHA, stworca nie pamieta :P

Rumuńska lektorka wymiata, choć nie zrozumiał ani słowa.
:lol2:

Ach, stare poczciwe playstation...
O tak, jak ja ta melodie uslyszalem po latach, to az lezka sie w oku zakrecila :rolleyes: :D

Radioaktywna szmata the best! :D
Inni chyba przytakna XXD

Kurczę, zawsze chciałam być sławna. Coś czuję, że zdobędzie ten hit listy przebojów... I teledysk! Świetny reżyser! <3
Ciesze sie, ze podeszlas do tego na luzie i z dystansem, bo mialem pewne obiekcje co do tego fragmentu :)

Nie chcę brzydko wyrażać się na forum, więc powiem, że ivonka w "smutnych sprawach" roz...wala system! :D Wyję ze śmiechu na myśl o tym! Takie poczucie humoru jakie prezentuje Sz.P. Lektor wprost ubóstwiam! :D
Ja tez mialem niezla polewke z tego :D Pamietam jak tekst wklepywalem i pozniej odsluchiwalem go poprzez glos pani Lektor... normalna padaka byla xD

Sqiera... Niezłe melony :D za hajs z fiafomości baluj!
Sqiera, slyszysz? :D

Gównoburza... Cudnie! Tylko... Jakim cudem Rudy mógł ją wywołać, jak spadł z parteru i tragiczną śmiercią pożegnał się z obojętnym światem? No tak, złego to ani diabli nie chcą... :D
Widocznie ekipa Smutnych Spraw, nie zalatwila sprawy jak nalezy... xDDD

Powiem tak, Don... Dobra robota! Rządzisz!
Sie wie B) :D

Dziekuje wszyssstkim za komentarze :D Ciesze sie, ze tak bardzo ten filmik wam sie spodobal :)
Odnosnie tego filmu i kontynuacji, jak wiecie FVS jest zawieszone a ten film mial byc niespodzianka, wiec de facto kontynuacji byc nie powinno. Nie oznacza to, ze nic sie tu juz nie pojawi, wrecz przeciwnie. Mam pomysly na kilka innych takich filmikow. Tylko ze, fabularnie nie beda one zwiazane z tym co tutaj zobaczyliscie. Przynajmniej na razie takie mam plany. Nie wiadomo czy w przyszlosci nie zdecyduje sie opublikowac kontynuacji tej konkretnej historii. U mnie nigdy nic nie wiadomo ;)

edit: A i bym zapomnial o najwazniejszym... :D

http://i62.************/5y9bps.jpg
Pamiatkowe zdjecie Pantery i Charionette... z Nowego Jorku XDDD :D

Charionette
29.07.2014, 20:51
Oooo, dziękuję za foto <3 byłam wtedy taka piękna i szczupła xD
Tyyy, a może my w tym Nowym Jorku mieliśmy romans :naughty:

Malfurion
01.08.2014, 18:17
Oooo, dziękuję za foto <3 byłam wtedy taka piękna i szczupła xD
Tyyy, a może my w tym Nowym Jorku mieliśmy romans :naughty:

XD
Wszystko mozliwe... moze trzeba by bylo zrobic cos w rodzaju prequela... :D

Kolejna niespodzianka prawdopodobnie pojawi sie pozna jesienia. I mysle, ze bedzie to... teledysk :D

Charionette
01.08.2014, 18:42
Pewnie teledysk do piosenki Myrtka xD

Searle
06.08.2014, 17:24
Ogladnąłam już jakiś czas temu, ale musiałam ochłonąć :P

Podoba mi się - może czasami na niektóre żarty jestem za stara i mnie oburzają, ale jest ok :)

Świetna postać Charionette!

No i mnie również żal się zrobiło Perplexa :( Mam nadzieję, że wróci w wielkim stylu :)

Genialne reklamy w telewizji, no i w ogóle ten kanał wymiata! :)

No i jaki Ty piękny Don w tym VS :)

Malfurion
06.08.2014, 22:31
Pewnie teledysk do piosenki Myrtka xD

Haha, wszystko mozliwe, ale nic nie powiem :lol2:;P

Podoba mi się - może czasami na niektóre żarty jestem za stara i mnie oburzają, ale jest ok :)
Moglbym wiedziec co konkretnie ci sie nie podobalo? Przyda mi sie to na przyszlosc :) No i powtorze sie, nie wszystko co zostalo w tym filmie umieszczone mnie osobiscie bawi ;)) Byl to po czesci pewnego rodzaju eksperyment :D

Świetna postać Charionette!
Ciesze sie, ze ci sie spodobala :D

No i mnie również żal się zrobiło Perplexa :( Mam nadzieję, że wróci w wielkim stylu :)
No ja nie wiem, czy wiekszosc az tak bardzo tego oczekuje ;P XD

Genialne reklamy w telewizji, no i w ogóle ten kanał wymiata! :)
Dzieki :D

No i jaki Ty piękny Don w tym VS :)
Hahahaha, dziekuje XD

Searle
07.08.2014, 17:18
Moglbym wiedziec co konkretnie ci sie nie podobalo? Przyda mi sie to na przyszlosc :) No i powtorze sie, nie wszystko co zostalo w tym filmie umieszczone mnie osobiscie bawi ;)) Byl to po czesci pewnego rodzaju eksperyment :D


No moim zdaniem to zdecydowanie za dużo, o co namjmniej o 8.654 cyfry, w numerze po zakup Klining Hed :P


Jest ok i teraz będę się wkurzać, że długo trzeba będzie czekać na kontynujację :P