PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Zadanie Trzecie - G³osowanie


Charionette
19.01.2014, 19:04
G³osowanie odbywa siê poprzez PM. Wysy³acie na mojego PM (http://forum.thesims.pl/private.php?do=newpm&u=23841) numer pracy, który wybieracie.
Przyk³adowy PM:
Wybieram pracê nr 1

G³osowanie potrwa do 22.01.2014r. do godz. 18. Po tym czasie opublikujê wyniki g³osowania i tre¶æ ostatniego zadania ;)

Diana
20.01.2014, 17:16
Po tym czasie opublikujê wyniki g³osowania i tre¶æ ostatniego zadania ;)
Ostatniego? :O A nie powinno byæ przypadkiem piêæ zadañ, jak w poprzednich edycjach? Bo wychodzi na to, ¿e by³yby cztery. :|

Mroczny Pan Skromno¶ci
20.01.2014, 17:54
zawsze planowo by³y cztery, a pó¼niej przed³u¿ano o jeszcze jedno xD

Shiver
20.01.2014, 18:03
Zale¿y jak roz³o¿y siê punktacja.
Jak po ostatnim zadaniu bêdzie remis to trzeba bêdzie zrobiæ jeszcze jedno ;)

alpherainn
20.01.2014, 18:05
ALBOINIE!
jak bêdzie remis WODA VS XYZ to po co robic dogrywkê? Przeciez wygrywaja zawsze najlepsiejsi <czyli WODA <3333333> :D

Diana
20.01.2014, 19:09
Ach, w sumie nie pomy¶la³am o tym, my¶la³am ¿e normalnie jest piêæ. Dziêki za wyja¶nienie. :P

Alcioo :33
20.01.2014, 20:10
Jejciu ale pêdzicie, my god
tamte 4¿ skoñczy³y siê w marcu XDDD
ale nie powiem, bo wojna dwóch dru¿yn toczy³a siê trzy miesi±ce, wiêc... :D ale powietrze i tak, wygra³o pod¶wiadomie :D <3

co do teraz,
odda³em g³os na pracê x
s± dwie najlepsze
2 i 3, choæ w 3 mniej mi siê podoba jedna TS3 - a TS3 jest perfect <333 w pracy nr 2 te¿ s± niedoci±gniêcia :D ale nie powiem na jako g³osowa³em powiem <333333333333333

Searle
21.01.2014, 15:54
Zag³osowa³am na pracê, do której, moim zdaniem, pozosta³ym sporo brakuje :)

Malfurion
21.01.2014, 15:59
Zag³osowa³am na pracê, do której, moim zdaniem, pozosta³ym sporo brakuje :)

Czyli na Ziemie :like: :D

Sqiera
21.01.2014, 16:03
Równie¿ odda³am g³os na pracê, która po prostu najbardziej mi siê spodoba³a. :)

Rumanzovia
22.01.2014, 08:41
Wszystkie prace nie s± z³e, ale jedna jest naprawdê fajna. No i na t± zag³osujê. ;)

Fallen
22.01.2014, 16:08
Jedna praca bardzo mnie urzek³a, szczególnie wersja w TS3 (i to pewnie dziêki niej odda³am g³os na tê dru¿ynê) i mam nadziejê, ¿e ona wygra :).

Charionette
22.01.2014, 17:06
Praca nr 1 (ziemia) - 4 g³osy
Praca nr 2 (ogieñ) - 12 g³osów
Praca nr 3 (woda) - 1 g³os
Praca nr 4 (powietrze) - 0 g³osów

Woda i Powietrze otrzymaj± po³owê punktów, poniewa¿ prace z TS2 by³y nieregulaminowe (zdjêcia z metamorfozy nie pochodzi³y z trybu "zmieñ wygl±d").

PIERWSZE MIEJSCE

Ogieñ- 4 punkty

DRUGIE MIEJSCE

Ziemia - 3 punkty

TRZECIE MIEJSCE

Woda- 1 punkt

CZWARTE MIEJSCE

Powietrze - 0,5 punktu

Lubie
22.01.2014, 17:23
oh co za dominacja. dziekuje wszystkim i kazdemu z osobna za oddanie glosu na nasza prace. obiecuje, ze przy kolejnym zadaniu tez warto bedzie na nas zaglosowac. ;p

Nightfall
22.01.2014, 17:49
(zdjêcia z metamorfozy nie pochodzi³y z trybu "zmieñ wygl±d").
Gdzie mo¿na znale¼æ ten zapis w regulaminie? Osobi¶cie takiego nie widzê, wiêc odjêcie punktów uwa¿am za bezzasadne.

Gratulacje :>

Charionette
22.01.2014, 17:58
Uzupe³nienie regulaminu jest w pytaniach i odpowiedziach, pod tre¶ci± zadania, tam równie¿ uscislilam ten punkt.

Nightfall
22.01.2014, 19:44
Faktycznie u¶ci¶li³a¶ ten punkt, tylko nie podoba mi siê, ¿e zrobi³a¶ to dopiero dwa dni przed terminem, a na wykonanie zadania by³y ponad 3 tygodnie - moim zdaniem to trochê pó¼no jak na takie adnotacje. Zak³adam sytuacjê, w której nie ka¿dy wszystko zostawia na ostatni gwizdek i taka przyk³adowa osoba mog³a zrobiæ pracê du¿o wcze¶niej, a pó¼niej wyjechaæ np. na ferie i nie mieæ dostêpu do komputera. Nie bêdzie mieæ mo¿liwo¶ci wprowadzenia poprawek, a przecie¿ wed³ug regulaminu, z którym siê zapozna³a, praca by³a wykonana w sposób w³a¶ciwy. Chyba ¿e dru¿yna zrobi³aby od nowa ca³± pracê, ale nie wiem, czy ktokolwiek by siê na to pisa³ xD
W sumie sprawa mnie nie dotyczy, ale s±dzê, ¿e warto na pewne rzeczy zwróciæ uwagê i je u¶ci¶liæ ;)

astoria
22.01.2014, 19:48
ogolnie, nie wiem kto to i kiedy, ale dziekuje w imieniu powietrza, za cale pol punkta, jestescie swietni <33333333333
zeby nie bylo ze szydera, zgadzam sie z Nightfallem i dodam, ze taka sytuacja z tego co widze nie pojawia sie pierwszy raz
no i gratuluje Ogniowi! : )

La Tortura
22.01.2014, 20:11
Jeezu, zgadzam siê z Lubiczem, jaka dominacja :O Dziêkujemy za g³osy <3

Libby
22.01.2014, 20:12
Faktycznie u¶ci¶li³a¶ ten punkt, tylko nie podoba mi siê, ¿e zrobi³a¶ to dopiero dwa dni przed terminem, a na wykonanie zadania by³y ponad 3 tygodnie

Cherrie to u¶ci¶li³a tak pó¼no, bo dopiero wtedy kto¶ o to zapyta³, wiêc wygl±da na to, ¿e jednak kto¶ robi³ pracê na ostatni± chwilê, skoro zapyta³ o to tak pó¼no.
Nie wiem, z czym masz problem. Poza tym to konkurs dru¿ynowy. Wszyscy pilnuj± regulaminu.


W imieniu swoim i ca³ej dru¿yny Ziemi dziêkujê wszystkim, którzy na nas zag³osowali.

astoria
22.01.2014, 20:21
wiêc wygl±da na to, ¿e jednak kto¶ robi³ pracê na ostatni± chwilê, skoro zapyta³ o to tak pó¼no.
idac podobnym tokiem myslenia, wszyscy powinni tak robic, lol
to ze ktos robil, nie znaczy ze kazdy
a to ze regulamin po prostu nie zawieral kilku punktow/podpunktow, to nie jest chyba sprawa druzyny, bo nie ona go uklada? owszem, powinni go pilnowac, jednak taki wazny punkt powinien zostac zawarty juz na poczatku

Nightfall
22.01.2014, 21:34
Cherrie to u¶ci¶li³a tak pó¼no, bo dopiero wtedy kto¶ o to zapyta³
Tak wiêc tym bardziej mnie dziwi, ¿e dopiero wtedy zosta³o to dopowiedziane. Gdyby nikt siê o to nie zapyta³, wszystkim zosta³yby odjête punkty, hm?
a to ze regulamin po prostu nie zawieral kilku punktow/podpunktow, to nie jest chyba sprawa druzyny, bo nie ona go uklada? owszem, powinni go pilnowac, jednak taki wazny punkt powinien zostac zawarty juz na poczatku
Otó¿ to.

Btw,
Nie wiem, z czym masz problem.
mo¿e powód do czepiania siê rzeczywi¶cie jest?

Malin
22.01.2014, 21:59
Formu³a tego zadania to by³o typowe MTU, wiêc jasne by³o (dla nas i jak widaæ - nie tylko), ¿e zdjêcia musz± byæ z trybu zmiany wygl±du w lustrze, zw³aszcza ¿e fotki simów przed metamorfoz± by³y podane w³a¶nie w ten sposób. To, co Charionette napisa³a pó¼niej pod zadaniem, tylko utwierdzi³o nas w tym przekonaniu. O ile przy TS3 mo¿na by³o mieæ obiekcje, tak przy TS2 ju¿ raczej nie. W jednej pracy (nie pamiêtam w czyjej, net mi kiepsko chodzi i nie chce mi siê czekaæ na za³adowanie zdjêæ) to ju¿ nawet nie Warsztat, tylko zwyczajne zdjêcia z gry. A zdjêcia z gry mia³y byæ max dwa.

Malfurion
22.01.2014, 22:51
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/18/25ja.jpg (https://imageshack.com/i/0i25jaj)

Svetlana dziekuje za 4 glosy :love: :D

Charionette
23.01.2014, 11:21
W³a¶ciwie to w jednym z tematów z pytaniami do mnie w dziale ten punkt u¶ci¶li³am bardzo szybko, 27.12. Mimo tego praca okaza³a siê nieregulaminowa. I podobnie jak Malin uwa¿am, ¿e zadanie przypomina³o MTU, wiêc je¶li kto¶ mia³ w±tpliwo¶ci móg³ pytaæ. Naprawdê pojawiam siê na forum czêsto, raczej szybko zauwa¿y³abym pytanie i równie szybko mo¿na by by³o przyst±piæ do wykonania zadania.