PDA

Zobacz pełną wersję : Czy to oznacza, że już nie będę mogła zainstalować dodatków?


Marta102465
15.05.2014, 07:25
Mam oryginalne TS2. Mam też kilka dodatków oryginalnych. Kiedyś miałam zainstalowane TS2 i wszystkie dodatki i działały bez zarzutu. Odinstalowałam je i zainstalowałam TS3, również oryginalne. W końcu i te mi się znudziły i je odinstalowałam. Tamte TS2 i TS3 były instalowane na laptopie, a teraz mam stacjonarny i na nim zainstalowałam na nowo TS2 i próbowałam instalować dodatki, ale przy aktualizowaniu wyskakuje błąd i kończy aktualizacje, a dodatek się odinstalowuje. Szukałam na różnych forach rozwiązania, ale bez skutecznie. Wgrywałam cracki, patchy i te różne, ale na nic. Jeden dodatek mi się udało zainstalować po zresetowaniu komputera kiedy on poprosił o CD4, ale to tylko działa na jeden dodatek. Przeczytałam żeby pobrać aktualizację ze strony EA, ale kiedy się tam zarejestrowałam przeczytałam, że aktualizacja TS2 jest już nieaktualna i nie można ich zaktualizować ze względu na nowsze części tej gry. Czy to oznacza, że nie będę mogła już zainstalować tych dodatków czy jak??? :(

Libby
05.07.2014, 15:27
Miałam ten sam problem. Wypróbuj ten sposób: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=66112 Mi pomógł. Powodzenia ;).