PDA

Zobacz pełną wersję : Modernizacja otoczeń maxisowych


Frania
01.06.2014, 13:49
Mieliście może takie pomysły, żeby dokonać remontu/przebudowy domów w maxisowych otoczeniach np. w Miłowie lub Dziwnowie? Ja właśnie w ten sposób lubię grać najbardziej, zmieniłam wygląd i ubrania prawie wszystkich simów w Miłowie i ułożyłam im całkiem nowe scenariusze życia, świetnie bawię się przy tym :)

Björk
01.06.2014, 17:39
A pewnie :D Stworzyłam nawet swego czasu całkowicie swoje otoczenie ze sklepami, parkami itp. itd.

Miesiące pracy, ale jaką miałam satysfakcję. Zresztą, możesz sama ocenić http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=45176

Liv
01.06.2014, 18:16
Nie gram w EAxisowych otoczeniach, ale chętnie biorę udział w konkursach polegających na przebudowaniu jakiegoś gotowego domku z gry :D Jeden - kilkuetapowy - nawet wygrałam ^^
W sumie z przerabianiem simów mam tak samo :D (u nas na forum od czasu do czasu organizowany jest konkurs Make Them Up! na tym właśnie polegający)
Ale dla mnie najważniejsze w tej grze są historie - samo życie simów. Co z tego, że postacie są ładne i mieszkają w istnych architektonicznych perełkach, skoro na tym moja styczność z nimi się kończy?
No ale tak nie jest, dzięki czemu tak lubię tę grę :D

LepkiePaluszki23
01.06.2014, 19:17
Właśnie modernizuję całe Kwitnące Wzgórza. A ile przy tym radości. Każdy dom teraz muszę przepudować i stworzyć kilka startowych :)

maandaarynkaa666
06.06.2014, 13:14
Ja działam sobie w Miłowie :) Zawsze zaczynam od Ćwirów, remont domku, postaci ^^ A potem reszta rodzin.

Tenebris
12.07.2014, 08:49
Uwielbiam robić takie modernizacje. Za każdym razem kiedy reinstaluję grę wchodzę do Miłowa, a potem od razu do Przyjemniaków :P. Szczerze? To nie cierpię budować domów :P.

Frania
16.08.2014, 12:36
Ja zazwyczaj modernizowałam Miłowo i Dziwnowo, w Miłowie już prawie wszyscy mają dzieci z tych co byli dorośli i te dzieci są dość duże, niektóre są nawet na studiach :p

Tenebris, ja nie mam zupełnie talentu do budowania domów, natomiast wielką frajdę sprawia mi ich remontowanie :) zupełnie nowe ściany, podłogi, meble, czasami jakaś przebudowa lub rozbudowa. Przy tym wszystkim, wczuwam się w postacie, którymi gram :p normalnie słysze ich myśli, haha może to trochę dziwne, ale bawię się przy tym świetnie :):)

Weraxera
28.09.2014, 15:16
Aktualnie zabieram się za Dziwnowo :D Moje ulubione miasto :love: Zmieniłam narazie fryzury wszystkim Simom, ubraniami się chyba nie będę zajmować.

Madame Marmolini
09.10.2015, 19:35
Cóż... Z reguły zmieniam simom wygląd i wystrój wnętrz ich domów, ale robię to w taki sposób, że wyglądają w miarę podobnie do oryginału. Parcele nierzadko przebudowuję, ale nie za bardzo. Natomiast zawsze dodaję pomieszczeniom sufit;P