PDA

Zobacz pełną wersję : FTS Newsletter 24 [26] - Komentarze


Charionette
20.06.2014, 11:15
Zapraszam do komentowania :)
Jak zauważyliście artykułów jest mniej niż zwykle. Spowodowane jest to dużym przerzedzeniem naszych szeregów. Mimo to, mam nadzieję, że numer Wam się podoba :)

Lubie
20.06.2014, 12:41
taaa enklawa. <3 laska moim miszczem
ogolnie gazetka baaardzo mi sie spodobala. szkoda, ze az tyle osob sobie poszlo. oby przyszly nowe, rownie dobre osoby w pisaniu. :)

Pink Panther
20.06.2014, 13:07
"Z naszą coraz bardziej elitarną grupą pożegnała się orka Helena. Oficjalny powód to trudności z pisaniem na klawiaturze płetwami, ale nigdy nic nie wiadomo."
CYTAT ROKU LASECZKO :love: :love: :love:

Klawa Enklawa bardzo fajna, horoskop mi się też podobał. No i bonus w rankingu <3

Mimo że zostało nas strasznie mało, numer udany :)

marandile
21.06.2014, 08:34
Kto jest autorem zdjęć wnętrz do MjakM????? Są świetne :D

Mroczny Pan Skromności
21.06.2014, 08:35
autorem działu M jak Mieszkanie jest dżin. :)

Everlasting
21.06.2014, 13:51
Wiadomości z forum - ciekawe podsumowanie. A wspomniany wcześniej cytat o orce Helenie... xD
Forum mówi - no nie powiem, żeby tematy pytań mnie zaskoczyły :D jednak zadane pytania zasługują na pochwałę ;)
TSP on top - no, pantera nieźle ten dział zrewolucjonizował :D I bardzo dobrze. Niezmiernie mnie cieszy to, że redaktorzy mają tyle pomysłów :)
M jak mieszkanie - świetne zdjęcia. I kolory. I wnętrza. Wręcz ciężko mi uwierzyć, że to trójka :O Podoba mi się też pomysł "odkopywania" starych tematów z domami ;)
Trochę kultury człowieku, strefa luzu - oba te artykuły są dobre.
Klawa enklawa - uśmiałem się ;D artykuł jak zawsze świetny :D
Co tak krucho z komentarzami? ;_;

Caesum
21.06.2014, 22:43
Kolejny udany numer. :D Szczególnie gratuluję PP, bo ostatnie ON TOP jest bardzo fajne i zmobilizowało mnie by w końcu nadgonić zaległości w działach OJSG/FS. Od siebie dodam jeszcze, że fajne by było coś w stylu oceny(niekoniecznie x/10) i wypisaniu paru plusów jak i minusów, albo jakieś porady co zmienić, a co zostawić. Można by było też od czasu do czasu skupiać się na jakimś konkretnym FS, np. tym mniej znanym albo rzadziej odwiedzanym. A jakby było mało nowych FS do reklamowania, można by było sięgnąć wstecz i przypomnieć kilka wartych uwagi tytułów. Takie są moje pomysły, choć nie wiem czy dalej zaliczają się pod 'ON TOP' czy już może bardziej pod 'kącik literacki'.

Pink Panther
21.06.2014, 23:37
Szczególnie gratuluję PP

Bardzo dziękuję <3

Od siebie dodam jeszcze, że fajne by było coś w stylu oceny(niekoniecznie x/10) i wypisaniu paru plusów jak i minusów, albo jakieś porady co zmienić, a co zostawić.

Oo, fajny pomysł. Chyba wprowadzę to od następnego numeru :D Dzięki!

@down Wielkie dzięki :*

Daisy
22.06.2014, 12:41
Wszystko przeczytałam i wszystko jest bardzo fajne, ale oczywiście najbardziej podoba mi się On Top i artykuł PP:P Wielkie gratulacje dla niego za taki pomysł i chciałam podziękować za taką możliwość zareklamowania swojej twórczości:) To bardzo miłe czytać o swoim opowiadaniu w forumowej gazetce! Jestem zachwycona:D

Mroczny Pan Skromności
23.06.2014, 07:38
Wiadomości z Forum - wspaniałe, cudowne, kocham Cię LaseeeeczkoXD145643 :)

Forum Mówi - bardzo fajne pytania i dobry dobór "ankietowanych" ;))

TSP On Top - zdecydowanie na dobre wyszła zmiana redaktora. Ja się już w tym temacie zupełnie wypaliłem, co było chyba widać w ostatnich numerach :<

Nowinki ze Świata Simów - wszystko co ważne w jednym miejscu ;) Jeśli ktoś nie jest na bieżąco to znajdzie tu dosłownie wszystko :D

Rankingi - miało nie być tego mojego nicka xD No cóż, jak zawsze znów zorientowałem się kto jest kim :>

Horoskop - "Lwy są prawdziwymi diamentami - są godne, szczere, twórcze, otwarte, szlachetne". No cały ja! Tylko dalsza część o pysze i próżności w ogóle do mnie nie pasuje :<

M jak Mieszkanie - co tu dużo mówić, ten tytuł ma już wyrobioną renomę i nie trzeba nic dodawać ;)

Trochę Kultury, Człowieku - nie ma tu zbyt wiele rzeczy, które mnie interesują, ale czytało się przyjemnie :P

Klawa Enklawa - najwspanialszy artykuł LaseeeeczkiXD145643 :) Po prostu nie da się słowami opisać tej wspaniałości :D

Strefa Luzu - jak zawsze fajne zagadki dla zabicia czasu :)

dżin.
23.06.2014, 15:22
Laseczko - dziękuję <3333

No to tym razem ja również pokuszę się o komentarz.

Strefa Luzu - zawsze ten dział mi się podobał, bo zawsze jest dopracowywany co do najmniejszego szczegółu. Poza tym - gratuluję pomysłowości!

Horoskop - nigdy nie odpuszczę sobie przeczytania tego działu. Uwielbiam go, jednakże tym razem zabrakło mi takich większych konkretów odnośnie poszczególnych znaków. Mimo wszystko jest okej ;)

Rankingi - zazwyczaj w pełni się z nimi zgadzam i tym razem jest podobnie :D

Wiadomości z forum - krótko, zwięźle i na temat, i bardzo dobrze. Podoba mi się, że przypomniano wyniki Forum Awards ;)

TSP On Top - moim zdaniem to najlepiej prowadzony dział w całej gazetce, przynajmniej najnowsze wydanie trzyma bardzo wysoki poziom i miło, że autor wspomina o wszelkich możliwych aktywnościach na forum :)

Forum Mówi - jak zwykle ciekawie i wciągająco ;)

Klawa Enklawa - ten artykuł mnie rozwalił :D Obok TSP On Top - najlepszy dział naszej gazetki, a pomysłowość laski nie zna granic :D

Trochę kultury, człowieku - dobrze napisane i miło się czyta. Jedyne, co bym zaproponował to lekkie urozmaicenie graficzne np. tytuły jak "wakacyjne premiery - książki" zamiast pisać w wordzie - przedstawiłbym w formie jakiejś małej prostokątnej grafiki

Nowinki ze świata Simów - błagam, niech ktoś zmieni czcionkę w logo, bo jest nieczytelne! Ogólnie - bardzo dobrze napisany artykuł, następnym razem autor pewnie będzie miał urwanie głowy, bo teraz tyle tych informacji o czwórce wychodzi... Można by w sumie jakoś to zebrać wszystko do kupy i w jednym artykule je umieścić :D Ale to tylko taka mała propozycja ;)