PDA

Zobacz pełną wersję : Problem wyjazdy/powroty.


gusia1998
28.06.2014, 18:35
Witam. Mam problem od jakiegoś czasu z dodatkiem Studenckie życie.
Więc tak , problem występuje od niedawna , nie wiem czy ma to coś wspólnego z dodatkiem wymarzone podróże które zakupiłam i zainstalowałam ok. tydzień temu. Mam 8 osobową rodzinkę + 2 psy i kot ( nie wiem czy ma to coś z tym wspólnego ale na wszelki wypadek pisze :) ) gdy zapisuje się na studia , w tym wypadku 3 simów , przed tym jak gdzieś czytałam opróżniam skrzynkę pocztową zapisuje pod nowym "adresem" grę "zapisz jako..." . Okej , simowie zapisani , wyszło do ładowania miasta... i tu się dzieje.. można czekać nie wiadomo ile , ładuje sie i ładuje a ładowanie stoi w miejscu , na samym początku , nawet "podpowiedzi do gry" sie nie zmieniają , ostatnio zostawiłam tak ładujące sie maisto na godzine i nic , nic sie nie przesuneło. Wychodze do pulpitu i przez menedżer zadań zamykam i wyskakuje " The sims 3 nie odpowiada... zamknij program" i tyle... mam studenckie życie od stycznia i dopiero od tygodnia takie coś występuje , nie wiem co z tym zrobić :( . Jeżeli chodzi wyjazdy na podróże wszystko jest okej , jak wracają czasami się zatnie ale to wystąpiło u mnie tylko 2 razy. Modów żadnych nie mam , gra i dodatki oryginalne , pobranych z neta też nie jedynie ze STORE ale ich jest naprawdę nie wiele. Proszę o pomoc ;(