PDA

Zobacz pełną wersję : Przyśpieszyć tryb studiowania - da się?


Selena
07.07.2014, 21:58
Witam. Zbyt długo trwa studiowanie...jak już odklepałam te dni, okazało się, że to dopiero pierwszy semestr z iluś -.-'''' ja chcę grać dalej i też innymi członkami rodziny. Czy jest jakiś kod, aby przyśpieszyć studiowanie? A nie chcę z nich rezygnować. Plizzz!!!!

Hebe
08.07.2014, 11:53
Jak się skończy pierwszy semestr, to twój sim wraca do domowego otoczenia, a na drugi możesz go zapisać w dowolnym momencie, więc myślę, że nagrasz się resztą rodziny zanim twój sim wróci na uniwersytet ;)

Selena
08.07.2014, 14:39
Buuu, ale to i tak trwa :( A jest jakaś możliwość, aby sim studiował....w tle? A ja gram innymi? Skoro kodu nie ma?

Pink Panther
08.07.2014, 15:13
Raczej nie ma takiej możliwości :/

Hebe
08.07.2014, 16:40
Raczej nie ma, ale o ile się nie mylę można zbudować uniwersytet w domowym otoczeniu przy pomocy takich dywaników zastępujących budynki studenckie (można je pobrać na mts).

Mentosik57
08.07.2014, 18:14
Możesz kupić tą nagrodę szczęścia życiowego,co daje ci dyplom bez chodzenia na studia.Jak zdobyć punkty szczęścia życiowego?Wejdz do menu głównego gry (wybór rodziny) i wpisz kod testingcheatsenabled true.KONIECZNIE W MENU GRY.Potem w grze wejdz w tą zakładkę gdzie ci się wyświetla ile masz punktów szczęścia życiowego i tam gdzie ci się punkty wyświetlają to zjedź lekko myszką w prawo obok ilości tych punktów,przytrzymaj lewy ctrl i klikaj myszką,1 kliknięcie daje 500 punktów szczęścia :D

A jak nie chcesz rezygnować ze studiowania,to niestety ale musisz studiować.Nie ma kodu na przyspieszanie studiów .

Selena
14.07.2014, 15:43
Możesz kupić tą nagrodę szczęścia życiowego,co daje ci dyplom bez chodzenia na studia.Jak zdobyć punkty szczęścia życiowego?Wejdz do menu głównego gry (wybór rodziny) i wpisz kod testingcheatsenabled true.KONIECZNIE W MENU GRY.Potem w grze wejdz w tą zakładkę gdzie ci się wyświetla ile masz punktów szczęścia życiowego i tam gdzie ci się punkty wyświetlają to zjedź lekko myszką w prawo obok ilości tych punktów,przytrzymaj lewy ctrl i klikaj myszką,1 kliknięcie daje 500 punktów szczęścia :D

A jak nie chcesz rezygnować ze studiowania,to niestety ale musisz studiować.Nie ma kodu na przyspieszanie studiów .

Dzięki za to! Na pewno się przyda! :D:D:D