PDA

Zobacz pełną wersję : EA rozdaje the sims 2 + dodatki na originie


LepkiePaluszki23
23.07.2014, 20:27
Przepraszam, że przeszkadzam, ale TEN KTO NIE MA THE SIMS 2 PODSTAWY I WGL;. THE SIMS 2 TO MOŻE OTRZYMAĆ TO ZA DARMO :D
http://simstruelife.pl/News:ILOVETHESIMS_The_Sims_2_Pelna_Kolekcja_dla_ws zystkich_23.07.14

kavoweciastko
23.07.2014, 20:40
Właśnie sobie w ten sposób dodałam TS2 :D Jestem happy ! :D

Caesum
23.07.2014, 20:45
Ooo, zaraz roześlę wiadomość znajomym. :D

mystically_mad
23.07.2014, 20:59
oo jejku <3 dostałam je! <3

anie_1981
23.07.2014, 21:20
@UP, Demo czy dwójkę?

Ja mam i tak Origina zainstalowanego, więc sobie odblokowałam tą kolekcję TS2. Jak ja mam wszystko na płytach, co prawda mam obrazy na dysku, ale zawsze to płyta, to może wygodniej będzie instalować Originem. Dzwonić do EA to mi się nie chciało, ale skoro wystarczy sobie wpisać w Originie to I-LOVE-THE-SIMS, to czemu nie skorzystać... Tylko się zastanawiam jak to jest z wersją cyfrową, czy mody\CC\stare zapisy będą działać?

stinkfist
23.07.2014, 21:25
ej, mega, szkoda ze pierwsza fajna rzecz, jaka robi ea od dawna dotyczy ts2 a nie 4 : D
sciagam sobie wlasnie ultimate collection z origin za darmo. gralam w dwojke baaardzo dawno temu, bardzo krotko i to tylko w podstawe, z tego co pamietam, wiec to dla mnie zupelnie nowa gra, yay! bedzie mi brakowalo pewnie najbardziej otwartego swiata i postepu historii, ale wszyscy tak zawsze zachwalaja ts2, ze moze przymkne na to oko i poznam, czemu zawsze sa o tym najlepsze opinie :pphappy:

Hebe
23.07.2014, 21:25
@UP, Demo czy dwójkę?
Tylko się zastanawiam jak to jest z wersją cyfrową, czy mody\CC\stare zapisy będą działać?

Mi CC działają.

mystically_mad
23.07.2014, 22:12
dwójkę <3 i teraz czekam na demo <3

Kosia
23.07.2014, 22:21
Oo, dzięki za info, dzięki Wam mam dwójkę choć płyty już dawno odsprzedałam, a teraz na Originie widnieje do pobrania i może jutro sobie w nią pogram. :D Szkoda, że z demo The Sims nie ma takiego kruczka... a może? :)

Letown
23.07.2014, 22:48
Jak jest z tą dwójką, jeśli nie mam tylko 2 dodatków i chcę je zainstalować z Origin? Muszę wszystko odinstalować i ściągnąć? :|

mystically_mad
23.07.2014, 22:49
Letown, szczerze? Nie mam pojęcia.. Ale chyba bedziesz musiał zrobić tak, jak mówisz..

Kasztanek
24.07.2014, 07:25
Weee! Juz pobrałem Ultimate Collection z Origina. :) Mam nadzieję, że kiedyś EA zrobi podobną promocję na jedynkę :)

Tylko się zastanawiam jak to jest z wersją cyfrową, czy mody\CC\stare zapisy będą działać?.

Jeśli masz mody w plikach o rozszerzeniu *.SIMS2PACK musisz je najpierw powiązać w Windowsie z PackageInstaller.exe (u mnie - D:\Origin\The Sims 2 Ultimate Collection\Fun with Pets\SP9\CSBin). Wersja z Origin (w przeciwieństwie do wersji "płytkowej") nie robi tego przy instalacji, trzeba to powiązać to ręcznie.

Stare zapisy działają bez problemu.

Levkoni
24.07.2014, 10:40
Letown, musisz usunąć to co masz z The Sims 2 bo jak zainstalujesz Pełną Kolekcję z Origina to automatycznie instaluje wszystko. Jak masz jakieś mody czy sejwy to sobie je po prostu skopiuj gdzieś i potem wkleisz do gry.

Ja z The Sims 2 mam bardzo dobre wspomnienia, do dziś zachowały mi się tylko 3 dodatki, podstawy nie miałem więc nie mogłem pobrać Ultimate. Dlatego jak wczoraj zobaczyłem info, że każdy teraz może to oczywiście pobrałem i zacznę sobie znowu przypominać dwójeczkę:) Najbardziej w stosunku do trójki będzie mi przeszkadzać to, że wszystkie twarze miastowych simów są podobne, brak cech i brak tylu umiejętności co w trójce :P

Tenebris
24.07.2014, 10:52
Super! Ściągnę sobie jutro bo przy moim Internecie zaraz zużyję cały transfer danych. :D

anie_1981
24.07.2014, 11:04
Ja mam teraz całą kolekcję zainstalowaną z płyt i nie chce mi się przeinstalowywać TS2. Skoro mam to już na koncie Origina, to muszę to ściągnąć do tego 31 lipca, czy niekoniecznie? Wkrótce zmieniam kompa więc nie chce mi się teraz babrać jakimikolwiek instalacjami... :P Zwłaszcza dużymi...


A Dema nadal nie ma...

Irbis
24.07.2014, 11:04
Ja z The Sims 2 mam bardzo dobre wspomnienia, do dziś zachowały mi się tylko 3 dodatki, podstawy nie miałem więc nie mogłem pobrać Ultimate.
To nieprawda, Ja podałam kod z "Własnego biznesu" i dostałam pełną kolekcję :D

Horsez
24.07.2014, 11:20
Ja nie miałam ani jednej części, gdyż zwyczajnie sprzedałam je w momencie wejścia trójki, wpisałam kod I-LOVE-THE-SIMS i mam wszystko :) miłe zaskoczenie. Wracam do 2-jki, bo kaprysów naszej kochanej trójki mam dość. :)

NaNiKo
24.07.2014, 11:35
Ja mam teraz całą kolekcję zainstalowaną z płyt i nie chce mi się przeinstalowywać TS2. Skoro mam to już na koncie Origina, to muszę to ściągnąć do tego 31 lipca, czy niekoniecznie? Wkrótce zmieniam kompa więc nie chce mi się teraz babrać jakimikolwiek instalacjami... :P Zwłaszcza dużymi...


A Dema nadal nie ma...

Jeśli jest w bibliotece to już nie trzeba pobierać. Pobierzesz na nowym kompie :)

W sumie to przebiegłe, ale całkiem pomysłowe, żeby niektóre warzywa były dostępne tylko w jednym świecie, w sumie zmusza nas to do podróżowania między nimi, więc korzystania z wow, nowej fajnej opcji ;d
I póki co wierzę im, że będzie dużo simów na parcelach~

anie_1981
24.07.2014, 12:55
Jeśli jest w bibliotece to już nie trzeba pobierać. Pobierzesz na nowym kompie :)



Dzięki. Mam tylko nadzieję, że na nowym kompie TS2 mi pójdzie, bo znowu je polubiłam. Ciekawe jak się ustawia AntiLiasing na Radeonach... bo nie będę miała karty NVIDII, a wygładzanie krawędzi w opcjach gry nie daje żadnego efektu.

Co do Dema, to ja sprawdzam co parę dni, ale jakoś tak uważam, że dostanę to razem z resztą użytkowników. Mam jednak cichą nadzieję, że skoro dodałam do Origina TS2, to może firma sobie o mnie przypomni :P

Kajika
24.07.2014, 15:01
Jeśli ktoś nie ma a chce posiadać... Albo jeśli płyty są porysowane...

Do 30 jest na to rozwiązanie!

Wystarczy postępować według instrukcji w linku.

http://help.ea.com/en/article/how-to-get-the-sims-2-ultimate-collection/

czyli prościej mówiąc - odpalamy origin, klikamy w górnym menu na origin, klikamy pierwszą pozycję - "Wykorzystaj kod produktu.." i wpisujemy I-LOVE-THE-SIMS

Nie widziałam info o tym na forum, jeśli było to przepraszam. Sadzę że taka promocja przypadnie wam do gustu. :)

LepkiePaluszki23
24.07.2014, 15:22
Już o tym trąbiłem :)
Ja już miałem przed tym całym kodem i wielu tutaj innych też ;)

Kajika
24.07.2014, 15:25
nie mogłam znaleźć, i uważam że ta wiadomość zasługije na swój osobny temat. :)

Wydaje mi się że nawet jeśli ma się płyty warto tą wersje cyfrową zdobyć, chociażby dla wypadku zarysowania się płyt. Dlatego o tym napisałam. Aż specjalnie przypomniałam sobie login i hasło.

LepkiePaluszki23
24.07.2014, 15:26
Ja już grę mam i gram sobie :)

mystically_mad
24.07.2014, 19:08
ile wam się sciągało ?

Lubie
24.07.2014, 19:10
4 godziny, ściągałem dwa razy </3

Tenebris
24.07.2014, 19:59
A akcesoria też są wliczone w to?

Kędziorek
24.07.2014, 20:03
A akcesoria też są wliczone w to?
Dodatki i akcesoria, wszyściuśko :)

Tenebris
24.07.2014, 20:13
@Kędziorek - dzięki za info:). A wie ktoś może ile to wszystko łącznie zajmuje miejsca na dysku? Bo mam wolne 185 GB i się trochę obawiam..

Kędziorek
24.07.2014, 20:20
@Kędziorek - dzięki za info:). A wie ktoś może ile to wszystko łącznie zajmuje miejsca na dysku? Bo mam wolne 185 GB i się trochę obawiam..
Niecałe 13gb bodajże

mystically_mad
24.07.2014, 22:41
12,57 gb :)
Ja miałam wolne 16 GB, także nie ma sie co przejmować.. Musiałam oczyscic troche kompa :D

Archaical
25.07.2014, 00:17
Miłe zaskoczenie,tak szczerze powiem że trójka już mnie dobijała swoją optymalizacją.Napęd mi nie działa więc czemu nie miałabym skorzystać z tej oferty :D.Tak się zapytam,jak to jest z instalacją dodatków z neta?nie wiem czemu ale nawet warsztat nie chce mi działać :|

Muse
25.07.2014, 01:05
@Archaical
Body Shop powinien znajdować się w folderze Origin: dysk, na którym zainstalowany jest Origin > folder Origin > Origin Games > The Sims 2 Ultimate Collection > Fun with Pets > SP9 > CSBin > TS2BodyShop.exe

Archaical
25.07.2014, 01:09
Dziękuję :) a jak jest z instalowaniem dodatków z internetu w przypadku UC ? nie wiem do jakiego folderu mam je wrzucić żeby działały poprawnie :|

Tenebris
25.07.2014, 10:35
Czy ktoś może mi wyjaśnić co to są te CC, UC i te inne? Bo to się pojawia coraz częściej a ja nie wiem o co chodzi :P.

Kędziorek
25.07.2014, 10:56
CC - dodatki z neta, UC - Ultimate Collection, czyli Pełna Kolekcja TS2 dostępna na Origin :)

Tenebris
25.07.2014, 11:35
@Kędziorek dzięki wielkie :) jesteś bardzo pomocna. No za jakieś 2 h będę u babci i zacznę ściągać sobie grę. Mam nadzieję, że mi komputer nie wysiądzie bo mam netbooka i wgl cud że mi teraz działają simsy.

Hebe
25.07.2014, 11:58
Dziękuję :) a jak jest z instalowaniem dodatków z internetu w przypadku UC ? nie wiem do jakiego folderu mam je wrzucić żeby działały poprawnie :|

Instalujesz je jak zwykle - tylko sims2packi trzeba samodzielnie powiązać z instalatorem. Parę stron temu ktoś podawał dokładną lokalizację.

Tenebris
25.07.2014, 13:59
Czy wy też dostaliście "The Sims 3: Pokolenia" do pobrania w prezencie? :P

marek0014
25.07.2014, 14:27
A ja mam z tą grą problem
przy tworzeniu nowego sima wyskakuje komunikat "działanie programu zostało zakłócone aplikacja zostanie zamknięta"
grę przeinstalowywałem nic nie pomogło

Frytek.
25.07.2014, 16:28
Czy wy też dostaliście "The Sims 3: Pokolenia" do pobrania w prezencie? :P

Nie :O Mogliby mi dać Studenckie Życie, ostatni brakujący dodatek, którego nie mam jak pożyczyć.

Daisy
25.07.2014, 16:35
A ja mam z tą grą problem
przy tworzeniu nowego sima wyskakuje komunikat "działanie programu zostało zakłócone aplikacja zostanie zamknięta"
grę przeinstalowywałem nic nie pomogło

Mam to samo:( Jeszcze nie przeinstalowałam, ale wyłączałam wszystkie procesy działające w tle i to też nic nie dało. Sama gra uruchamia mi się niecałą minutę, wchodzę w miasto - wszystko ok, daję tworzenie sima i za pierwszym razem doszłam do wybierania fryzury, potem kilka razy nawet nie do tego. Zmniejszyłam opcje grafiki w grze na najniższe, pomogło na tyle że stworzyłam całego sima a jak chciałam go zapisać wywaliło mnie do pulpitu i znów ta sama informacja, i tak ze 3 razy.
Probowałam w 2 różnych miastach i próbowałam wejść w istniejącą rodzinę żeby ominąć tworzenie sima - również to samo:(

Czy wy też dostaliście "The Sims 3: Pokolenia" do pobrania w prezencie? :P

Nie, ale zazdroszczę Ci:D

marek0014
25.07.2014, 16:45
Mam to samo:( Jeszcze nie przeinstalowałam, ale wyłączałam wszystkie procesy działające w tle i to też nic nie dało. Sama gra uruchamia mi się niecałą minutę, wchodzę w miasto - wszystko ok, daję tworzenie sima i za pierwszym razem doszłam do wybierania fryzury, potem kilka razy nawet nie do tego. Zmniejszyłam opcje grafiki w grze na najniższe, pomogło na tyle że stworzyłam całego sima a jak chciałam go zapisać wywaliło mnie do pulpitu i znów ta sama informacja, i tak ze 3 razy.
Probowałam w 2 różnych miastach i próbowałam wejść w istniejącą rodzinę żeby ominąć tworzenie sima - również to samo:(



Nie, ale zazdroszczę Ci:D


naprawiłem ten problem
jeżeli masz laptopa to w opcjach nvidi przełącz grafikę zintegrowaną na dedykowaną

lizzielovesit
27.07.2014, 18:32
Koleżanka mi linka podesłała, fajne :) Już się ściąga.

W TS2 już dawnooo nie grałam, zamierzałam płyty sprzedać, ale taka oferta, no cóż, instaluję, a płyty może kiedyś uda się sprzedać :rolleyes:

Tenebris
28.07.2014, 22:13
No to tylko ja dostałam te "Pokolenia"? A tak swoją drogą to dziwne bo prawie każdy ma problem z Ultimate Collection nawet jak mają dobre komputery, a ja mam netbooka z Windows 7 Starter i mi wszystko pięknie działa :P. Żadnych błędów z "Aplikacją..." i wgl..

Filleable
28.07.2014, 23:39
Również nie mam błędów. Jedyne co, to długi czas wczytywania jeszcze w ekranie startowym. Myślałam, że to problem, bo wtedy w menedżerze zadań jest napisane "brak odpowiedzi" dla aplikacji simsowej, jednak mimo wszystko po dłuższym czasie się ładuje. Jestem zadowolona z UC, mimo że brakowało mi jedynie CW i kilku akcesoriów. :)

Tenebris
29.07.2014, 13:18
Filleable myślę, że to długie wczytywanie się ekranu startowego jest tylko w tych kilku pierwszych uruchomieniach gry i powinno się za każdym razem szybciej ładować (u mnie tak jest :)).

koloryczerni
04.08.2014, 00:19
Weee! Juz pobrałem Ultimate Collection z Origina. :) Mam nadzieję, że kiedyś EA zrobi podobną promocję na jedynkę :)



Jeśli masz mody w plikach o rozszerzeniu *.SIMS2PACK musisz je najpierw powiązać w Windowsie z PackageInstaller.exe (u mnie - D:\Origin\The Sims 2 Ultimate Collection\Fun with Pets\SP9\CSBin). Wersja z Origin (w przeciwieństwie do wersji "płytkowej") nie robi tego przy instalacji, trzeba to powiązać to ręcznie.

Stare zapisy działają bez problemu.

edit: Przesunęłam pytanie o radę do działu "problemy z grą"