PDA

Zobacz pełną wersję : by Caesum


Caesum
06.09.2014, 20:57
Właściwie to miałem zamiar wstawić tą tylko jedną fotkę do tematu w dziale TS4 i na tym zakończyć, ale zauważyłem, że właściwie takim sposobem tylko go zaspamuję. Dlatego też uznałem, że może jednak założę temat tutaj i pokażę moich ostatnio zrobionych simów, wzorowanych na niektórych osobach z forum(w tym mnie). Nie jestem dobry w odzworowywaniu ludzi, no ale żadna to wymówka. W każdym razie:

Od lewej do prawej - Martini Fabulous, Caroline Williams i Próbencjusz Cum(pozdrowienia dla laseczki). :D

http://i.imgur.com/QcOsCni.jpg

EDIT: A tu mały bonusik:
http://i.imgur.com/OPNERPk.jpg

Mroczny Pan Skromności
07.09.2014, 10:29
Wspaniały Próbencjusz :love: Szkoda, że nie ma jakiejś wspólnej sesji z Testiną, ale rozumiem okoliczności i wybaczam :D Ode mnie 10/10 ;P

Pink Panther
07.09.2014, 10:33
Czy bonus to osoba, o której myślę? xDDD Jeśli tak, to wyszedł Ci po prostu genialnie xDDD

A Simowie pozabonusowi ( :| ) bardzo ładni :) Caroline Williams mi przypomina taką jedną aktorkę, tylko nie pamiętam, jak się nazywa :/ Próbencjusz to Laseczka, czy Ty? :D

Caesum
07.09.2014, 13:16
LaseeeeczkaXD145643 - Cieszę się, że ci się podoba, miałem z nim duży kłopot. Sesję foteczek z Testiną może i zrobię, ponieważ gra nie pozwoliła tylko na umieszczenie sima w galerii. ;)

Pink Panther - Tak. :D Dziękuję. <3 Co do Caroline Williams, to osoba na której się wzorowałem powiedziała, że wygląda jak Jennifer Lawrence. Może o nią chodzi? :P Próbencjusz to ja. :)

Iminashi
07.09.2014, 21:42
Martini Fabulous i Pan Bonus stworzyliby cudowną parę! Cudowne simy.

Pink Panther
07.09.2014, 21:54
Co do Caroline Williams, to osoba na której się wzorowałem powiedziała, że wygląda jak Jennifer Lawrence. Może o nią chodzi? :P

Wydaje mi się, że przypomina mi polską aktorkę :| Z Lekarzy chyba między innymi, albo Na dobre i na złe... No ale nie wiem ;o

anie_1981
09.09.2014, 11:31
Wiem o kogo chodzi! Ta ruda z Na dobre i na Złe, ale nie wiem jak się nazywa ani postać z serialu, ani aktorka. Moja matka w kółko te niszowe serialki obyczajowe ogląda, więc siłą rzeczy trochę jestem w temacie. Ja w telewizji oglądam tylko Animal Planet i seriale kryminalne.