PDA

Zobacz pełną wersję : Tajemnice z życia rodziny Cehovej


Luna
14.09.2014, 17:07
Witajcie, postanowiłam założyć ten wątek, ponieważ kocham czytać historie z życia simów i postanowiłam sama spróbować coś takiego napisać:redface:.
Nazwisko rodzinki wyszło z internetowego generatora nazwisk z którego często korzystam ponieważ nie mam pomysłów na nazwiska.
Mam nadzieję, że spodoba wam się historia tej rodziny, zapraszam;)



http://oi62.************/2ak0odl.jpg
http://oi60.************/2vjvu4j.jpg
Poznajcie modelkę Natalię, która przeprowadziła się z bridgeport do gorącej Oazy szczęścia.Pierwszy dzień minął szybko, simka musiała się przyzwyczaić do nowego miasta, więc przeszła się na spacer, kupiła książki i produkty spożywcze po czym wróciła do apartamentu.Mieszkanie było w pełni wyposażone, postanowiła założyć konto na portalu randkowym.
Następnego dnia jej skrzynka pocztowa była zawalona propozycjami od simów mieszkających w sąsiedztwie.Natalia przejrzała ich profile i zaakceptowała 4 zaproszenia, Dziewczyna poczatowała trochę z jednym z nich po czym poszła spać.
Następnego dnia spotkała w parku młodą kobietę, która okazała się być jej starą znajomą ze szkoły średniej, Natalia cieszyła się, że spotkała kogoś znajomego.
***
Około 19 zadzwonił telefon, simka oczywiście go odebrała.Jak się okazało dzwonił sim z którym wcześniej czatowała.Sim zaproponował spotkanie w parku, Natalia nie wiedziała co ma robić, ale zgodziła się i wyruszyła na parcelę.
Kiedy wysiadła z taksówki zobaczyła elegancko ubranego mężczyznę, który przypominał człowieka z portalu randkowego.Mężczyzna podszedł do Natalii i zaczął z nią rozmawiać, chyba mu się spodobała(XD).Kiedy spotkanie dobiegło końca zmęczona simka wróciła do apartamentu i runęła na łóżko, spała do godziny 11 rano.
http://oi62.************/2ihnpep.jpg

C.D.N

Przepraszam za ten chaos, ale to dopiero wstęp:P zdjęcia pojawią się później;)

Słodki Pan Ciastek
14.09.2014, 17:21
O boże! Piszę ten komentarz drugi raz bo za pierwszym razem nie wyświetliły mi się zdjęcia i ci zacząłem pieprzyć, że fajny odcinek tylko zdjęcia, zdjęcia zdjęcia bla bla bla xD
Simka bardzo ładna i pokoik, który nam pokazałaś też bardzo ładny. Ogółem wszystko ok.
Tylko dłuższe odcinki proooooooszę :D Bardzo mi się podoba i cieszę się, że ktoś jeszcze zaczyna OJSG z TS3 bo świetna gra, ale przez czwórkę gram coraz mniej to chociaż poczytam twoje i innych losy ;)

P.S Masz nick jak zmarły piesek mojej przyjaciółki. Mam nadzieję, że to nie jakaś zapowiedź i zostaniesz z nami na długo :)

Luna
14.09.2014, 17:28
O boże! Piszę ten komentarz drugi raz bo za pierwszym razem nie wyświetliły mi się zdjęcia i ci zacząłem pieprzyć, że fajny odcinek tylko zdjęcia, zdjęcia zdjęcia bla bla bla xD
Simka bardzo ładna i pokoik, który nam pokazałaś też bardzo ładny. Ogółem wszystko ok.
Tylko dłuższe odcinki proooooooszę :D Bardzo mi się podoba i cieszę się, że ktoś jeszcze zaczyna OJSG z TS3 bo świetna gra, ale przez czwórkę gram coraz mniej to chociaż poczytam twoje i innych losy ;)

P.S Masz nick jak zmarły piesek mojej przyjaciółki. Mam nadzieję, że to nie jakaś zapowiedź i zostaniesz z nami na długo :)

Dziękuję za miły komentarz^^ Dopisałam trochę więcej, mam nadzieję że całe opowiadanie ci się spodoba.
Mam zamiar zostać na tym forum, ponieważ bardzo lubię rozmawiać o simsach a do tej pory nie miałam komu o nich opowiadać;))

Lady_Sims
14.09.2014, 20:53
Luna, zapowiada się fajnie, czekam na następną część.
Ciężko skomentować ten wstęp, bo mało zdjęć itd.

ale mocno trzymam kciuki za kolejny odcinek ;)