PDA

Zobacz pełną wersję : Wyłaczająca się gra


mateusz192003
07.10.2014, 14:56
Witam . Mam problem z grą SIMS 4 a mianowicie po jakimś czasie grania , gra się po prostu wyłącza , mogę ją na nowo włączyć od razu ale po chwili to samo ( wyłącza się ) . Jest to winna przegrzewającej się karty czy inny rodzaj problemu ? Z góry dziękuje za pomoc i pomysły dotyczące naprawy tego ustrojstwa ;) . !

jatomamx3
18.10.2014, 20:40
mam ten sam problem tyle, że mi nie wyłącza się tak często. Pojawia się jednak co jakiś czas komunikat "program the sims 4 przestał działać". Myślę, że jest to jednak problem ze strony kompa a nie gry.

Hebe
19.10.2014, 09:20
Mateusz - być może przegrzewa ci się procesor albo karta graficzna, są jakieś programy do sprawdzania ich temperatury, ale z nazwy ich nie wymienię. Ale bardziej prawdopodobne jest to, że gra cię wywala, bo ma taki kaprys. Wtedy raczej z tym nic nie zrobisz.

xviraszka
21.10.2014, 08:44
ja mam problem z zarzadzaniem rodzina, kiedy zapisuje przeprowadzone simsy wywala mnie :| nigdy wczesniej tego nie mialam . Wiecie moze co z tym zrobic?

parkusik
26.10.2014, 00:02
Witam ,mam podobny ale inny problem,grę mam w originie i zainstalowaną na drugim kompie również, na 1 kompie jest "7" i gra dziala bez zarzutu natomiast drugi komp ma "8" i tam dzieja sie historie jakie są opisane przez Was tz. gra po jakies pół godz się wyłącza a póżniej to juz tak co 10 min. Moż ktoś wie co jest grane ? pozdrawiam :)

MartaK1991
01.01.2015, 16:00
Też mam ten problem czasem gra się wyłącza co 10 min a czasami mogę grać godzinami. Niestety najlepszym rozwiązaniem jest częste zapisywanie gry i cierpliwość

CademZoe
13.02.2015, 13:11
Mi się jeszcze nigdy nie wyłączyła.. Mam słabszego laptopa, dlatego reguluję ustawienia graficzne na takim poziomie, żeby nie obciążać komputera. Też spróbuj, często zapisuj i może zmniejsz ustawienia graficzne.

weronikatejs
19.02.2015, 21:04
Sorki, że tak odkopałam ten temat, ale mam ten sam problem. Gra wyłacza się po jakims czasie, dziwne żeby to była wina kompa, bo na poczatku działało wszystko super, dopiero po jakims czasie tzn. ok 2 tygodni od zakupu gry tak zaczęło się dziać. Jeśli nie wina komputera , to co ? :)