PDA

Zobacz pełną wersję : Horror Story


Björk
21.10.2014, 17:35
Horror Story

http://www.forum.thesims.pl/picture.php?albumid=544&pictureid=4972

Cześć:)

Zapraszam wszystkich Użytkowników forum.thesims.pl do udziału w konkursie, który polega na tym, by:


Zrobić zdjęcie w grze The Sims nawiązujące tematyką do Halloween;
Opisać straszną historię, która przydarzyła się simom z powyższego zdjęcia.


Zasada jest jedna - przestrzeganie regulaminu forum, czyli:

bez obrażania kogokolwiek
obrazek w formacie 600 x 800 lub 800 x 600
bez brzydkich wyrazów


Swoje prace umieszczajcie w formie posta w odpowiednim temacie (http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?p=1836252#post1836252) do dnia 31 października 2014 roku do godziny 19:00.

Po tym terminie wątek zgłoszeniowy zostanie zamknięty i zostaną utworzone sondy, w których użytkownicy forum będą mogli zagłosować na ulubioną pracę konkursową.
Głosować będzie można przez kolejne 4 dni – czyli do dnia 4 listopada 2014 roku do godziny 19:00.

Uprasza się o niegłosowanie na swoją pracę. Takie praktyki będą uhonorowane dyskwalifikacją oraz siedmiodniowym banem.

Uprzejmie proszę także o nieedytowanie raz wysłanych postów z pracą konkursową, chociaż rozumiem, że czasami zdarzają się pomyłki, lecz w tym wypadku proszę o skontaktowanie się ze mną zanim podejmiesz próbę edycji - Prywatna wiadomość do Björk (http://www.forum.thesims.pl/private.php?do=newpm&u=22363)

_______________________________________

Nagrodą za zwycięstwo będzie ranga „Mroczny Kosiarz” przyznana na okres jednego roku, w kolorze wybranym przez zwycięzcę (chociaż preferuję mroczny róż ;)).

Życzę miłej zabawy i wspaniałych pomysłów.


_______________________________________

Pomysł, opracowanie, regulamin oraz logo konkursu by Björk (http://www.forum.thesims.pl/member.php?u=22363)

Weraxera
21.10.2014, 18:30
Zapowiada się fajnie :) Może wezmę udział, jak zdążę ;)

Lubie
21.10.2014, 18:58
Jakieś limity słów? ;)
Dowolna seria TS?

Caesum
21.10.2014, 19:18
Kurde, nawet myślałem o napisaniu opowiadania zaduszkowego, a tu konkurs. :D Tylko nie wiem czy zdążę, od czasu roku akademickiego jakoś dzień się krótki zrobił, a przecież mam zajęć tyle co nic. :redface: Może coś mi się uda naskrobać, to wyślę.

Pink Panther
21.10.2014, 19:21
Prace nieanonimowe? :O
Czy ewentualne logo jest dozwolone? I czy może być to kolaż zdjęć jakby, w sensie więcej niż jedno, ale w formie jednego zdjęcia 800 x 600? ;P

Lubie
21.10.2014, 20:04
W takim razie czy jest możliwość "podzielenia" tego zdjęcia na dwa zdjęcia, każde mające 600x400? :>

Björk
21.10.2014, 21:06
Proste "zdjęcie" = jeden obrazek o podanych powyżej wymiarach z The Sims (której chcecie). Może być więc dzielone na pierdylion kawałków ;)
A było coś o limicie słów? Forum Cię samo ograniczy w razie co :D

A zdjęcie będzie jednocześnie logo pracy.

Caesum
21.10.2014, 21:28
Jest jakiś limit tekstu? Np. jedna strona A4?

@Bjork - patrz powyżej ;)

La Tortura
31.10.2014, 20:01
w sumie spodziewałam się tego, bo o 17 jako jedyna oddałam pracę. fajnie byłoby z kimś powalczyć ale nie narzekam <: Bjork, imho bardzo fajny konkurs i nie rozumiem czemu tak mało osób się zgłosiło. :C

zwracam się jednak z prośbą o zmienienie rangi, ze względu na moją płeć chciałabym zostać mroczną kosiarką, prooosze?

Caesum
31.10.2014, 20:09
Mało osób na forum, a ci którzy są to albo niepiszący albo niemający na tyle czasu by pisać. Też chciałem coś wrzucić, ale nie zauważyłem nawet jak cały ten czas minął lol. W każdym razie gratuluję wygranej. :D

Liv
01.11.2014, 16:33
Gratuluję Ata - świetna historia, barwnie i ciekawie opowiedziana, nie spodziewałam się takiego zakończenia :( Określenie "straszna" jednak do niej nie pasuje, no chyba żeby na nią spojrzeć z perspektywy chłopca, bo dla niego to zdecydowanie musiał być horror :(

Szkoda tylko, że nikt inny niczego nie wymyślił :<
Mi nie spasowała tematyka (nie obchodzę halloween a horrorów nie lubię), a potem to już nawet zapomniałam o tym konkursie...

Diana
01.11.2014, 17:51
Gratuluję zwyciężczyni! Opowiadanie ciekawe, nie spodziewałam się takiego zakończenia. :D Szkoda, że nikt więcej się nie zgłosił, chętnie zobaczyłabym inne propozycje.

Swoją drogą, mnie też byłoby ciężko wymyślić historię do takiego konkursu... A zresztą, póki co i tak gry nie mam. :{