PDA

Zobacz pełną wersję : Sąsiadka - bug?


Owl Finch
08.11.2014, 22:01
Bardzo bardzo proszę o pomoc!

Mam problem z sąsiadką. Mieszkam simem w apartamencie, obok mieszka simka, którą też grałam. Znają się, nawet przyjaźnią i nagle zaczął się problem. Simka wróciła do swojego mieszkania i po prostu tam stoi. Potrzeby jej spadają do zera (albo się utrzymują bardzo nisko) i nic nie można z nią robić. "Otwiera drzwi" do mieszkania, ale kiedy mój sim wejdzie, to nic nie może robić z sąsiadką. Resetowałam ją parę razy, ale to nie pomaga. Co więcej, mój sim nie ma jej w kontaktach telefonicznych.

Sprawdzałam czy będzie taka sama sytuacja jeśli będę grała kobitką i pójdę do faceta - wtedy wszystko jest w porządku.

Dodam jeszcze, że moja simka napisała powieść i jak poproszę ją o wyjście z domu, to wychodzi, chowa książkę do kieszeni i wraca do siebie, wciąż nie mam z nią ani jednej interakcji. Czy ta przeklęta książka może mieć jakiś wpływ?

Proszę o pomoc, stworzyłam ich po to, żeby byli razem, a tu taki błąd :(

Weraxera
09.11.2014, 08:51
Może wyprowadź obu do innego apartamentu albo domu jednorodzinnego?

Shattered
09.11.2014, 20:59
Wpisz kod boolProp testingCheatsEnabled true
Potem kliknij z shiftem na sima i wybierz Force Error, a potem Reset

Owl Finch
10.11.2014, 14:38
Dziękuję Wam za pomoc!
Shattered - niestety to nie pomaga :(
Weraxera - to pewnie pomaga, ale zależało mi na tym apartamencie i tym jak go urządziłam :P

Przeszukałam anglojęzyczne fora i podpowiem tutaj co zrobić, gdyby ktoś miał podobny problem:
Wpisujemy kod "move_objects on", kasujemy sima, który jest "zamrożony", w trybie kupowania, ZAPISUJEMY grę, wychodzimy do miasta, wracamy do domu i o to wszystko jest jak należy :)

Rademenes_
03.10.2015, 19:14
Wpisz kod boolProp testingCheatsEnabled true
Potem kliknij z shiftem na sima i wybierz Force Error, a potem Reset

Dziękuję, mi pomogło - jak na razie :). Bałam się eksperymentów na żywym organizmie, ale udało się bez nich :). Mam nadzieję, że już nie będzie problemów, a w razie czego wiem, co robić :).

P.S. Widać nie da się grać bez kodów :).


Dziękuję Wam za pomoc!
Shattered - niestety to nie pomaga :(
Weraxera - to pewnie pomaga, ale zależało mi na tym apartamencie i tym jak go urządziłam :P

Przeszukałam anglojęzyczne fora i podpowiem tutaj co zrobić, gdyby ktoś miał podobny problem:
Wpisujemy kod "move_objects on", kasujemy sima, który jest "zamrożony", w trybie kupowania, ZAPISUJEMY grę, wychodzimy do miasta, wracamy do domu i o to wszystko jest jak należy :)

Zapiszę sobie gdzieś radę w razie draki :).