PDA

Zobacz pełną wersję : Odzyskiwanie zapisu sprzed zapisu, możliwe?


zjemcikota
14.12.2014, 16:41
Hej wszystkim. Zrobiłam bardzo głupią rzecz, a mianowicie:
Najpierw miałam mały błąd w grze, wiązał się z miejscem gdzie simka mieszka, ale mniejsza z nim. Kombinowałam z przeprowadzkami, przenosinami w edycji miasta i przypadkowo usunęłam "simkę właściwą" ze schowka(po wyprowadzce), a wprowadziłam tą skopiowaną(głupia ja nawet nie zauważyłam). Dopiero po zapisie zorientowałam się, że coś nie gra. Tej skopiowanej zostały wszystkie umiejętności, nagrody życia itp, ale nie ma żadnych znajomych i powiązań rodzinnych, a bardzo mi na tym zależało i nie chce mi się zaczynać gry od nowa i tworzyć tego wszystkiego jeszcze raz. Więc chcę zapytać czy jest możliwość odzyskania zapisu sprzed zapisu(logiczne....)? Pomóżcie proszę jeśli się da.
Pomocy.:)
Trochę nie ogarniam forum, bo dopiero co się na nim zalogowałam z tym problemem, więc jak coś jest nie tak z dodanym postem to mówcie i z góry przepraszam!:)

Björk
14.12.2014, 19:32
To chociaż zdradź: jak :) Bo jest taka zasada, że nie piszemy posta pod postem.

zjemcikota
14.12.2014, 19:48
Przepraszam, nie ogarniam jeszcze zasad.:D Ogólnie zasada podobna jak w przypadku np. wyłączenia się komputera czyli-folder The Sims 3->Saves->Usuwamy folder zapisu tego, którego nie chcemy->Usuwamy końcówkę ".backup" ze starego zapisu(oczywiście o ile jest i, jeśli szybko się zorientowaliśmy, bo nie wiem czy np.po kilku zapisaniach ten zły nie zastąpi tego dobrego). Jedyny minus to cofnięcie się w grze do poprzedniego momentu, ale lepsze to niż nic.:D