PDA

Zobacz pełną wersję : Bitwa o Sima - edycja zimowa: ELIMINACJE


Pink Panther
16.12.2014, 17:09
http://i62.************/1zw2nug.png


Witam wszystkich, którzy zdecydowali się zgłosić do konkursu :rolleyes: Macie przed sobą pierwsze z zadań - przyłóżcie się do niego, bo to właśnie od tego Sima zależeć będzie Wasz udział w BoS :D I tak, jak ostatnio, zapamiętajcie jedno - wśród Was jest już zwycięzca! Powodzenia ;)

Angelika dostała na Mikołajki grę The Sims. Zaczęła od stworzenia swojej kuzynki, Nicole. Niestety dziewczynki długo się nie widziały i Angela nie pamięta, jak wygląda jej kuzynka. Wie natomiast, że jest bardzo nieśmiałą, inteligentną osobą, chodzi do podstawówki i uwielbia czytać. Ponadto Nicole bardzo podobają się jasne sukienki i krótkie włosy, nie znosi natomiast chodzić w spodniach i ciężkich butach. Nie rozstaje się nigdy z biżuterią - zawsze ma na sobie masę naszyjników, pierścionków, bransoletek... Mimo że lubi się uczyć i nie jest zbyt pewna siebie w kontaktach z innymi, uwielbia rozmawiać o modzie.

Wykonaj Simkę na podstawie powyższego opisu oraz własnego pomysłu. Gotowa praca może zawierać maksymalnie 3 zdjęcia o rozmiarze maksymalnym 800x600 pikseli (wśród nich jedno zdjęcie twarzy, jedno zdjęcie całej postaci i jedno zdjęcie "z gry"). Prace należy wysyłać poprzez prywatną wiadomość do organizatora konkursu (Pink Panther) do 23 grudnia 2014 roku do godziny 23:59. Po tym czasie otwarta zostanie sonda, w której użytkownicy forum zagłosują na najlepszą ich zdaniem Simkę. Autorzy 10 prac z największą ilością głosów przejdą do kolejnego etapu konkursu. Pytania odnośnie tego etapu można zadawać w tym temacie.

FresH
17.12.2014, 23:50
Zdjęcie twarzy i całej postaci muszą być koniecznie wykonane w warsztacie/casie? czy mogą być zrobione też w grze?

Pink Panther
18.12.2014, 14:22
Nie ma to znaczenia ;)

Marcysia
18.12.2014, 15:09
Ubrać dziewczynę z podstawówki - mam gimnazjum razem z szkołą podstawową...
Czy wszystko jedno z jakiej ma być klasy? (Wiecie lub nie, piątoklasiści ubierają się czasami zupeeełnie inaczej niż nawet, trzecioklasiści)

Pink Panther
18.12.2014, 15:15
Nie rozumiem pytania. Od Ciebie zależy, jak zrobisz Simkę :| Polecenie masz podane.

konformistyczny lodzik
18.12.2014, 16:01
Polecenie masz podane.

Jednak ja też miałam z tym problem... jaką grupę wiekową wybrać? skoro, według gry, małe dziecko (podstawówka), to dziecko, które nie może nosić np pierścionków? Przykład z TS4, ale sami rozumiecie.

Pink Panther
18.12.2014, 16:03
Podałem opis tej dziewczynki, ale nie musicie zrobić tego w 100% tak, jak jest w opisie. Musi być jak najbardziej zgodne, ale niekoniecznie w pełni. W TS3 i TS2 chyba może nosić jakieś dziecięce biżuterie :| Zresztą jestem pewien, że jest tego pełno na Necie. Wykażcie się sprytem, o to chodzi w konkursach - żeby wygrali ci najlepsi ;P Grupa wiekowa to dziecko chodzące do podstawówki. Nie bobas, nie nastolatek.