PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z przejŚciem do the sims 3


niweika
21.12.2014, 11:00
Mam problem, zakupiłam niedawno The Sims 3 oraz dodatek Rajska Wyspa.Zainstalowałam Dodatek, ale teraz nie mam pojęcia jak włączyć normalna gre the Sims 3 bez dodatku. Na pulipicie mam the Sims 3 i Dodatek, kiedy kilkam The Sims 3 - gra wymaga płyty Rajska Wyspa. Jak wejść w tryb miasta the SIMS 3? bo nie zawsze chce grać w dodatek.

nikt nic ?:(

Hebe
21.12.2014, 12:08
Jeśli kupujesz rozszerzenia do The Sims 3, to zawsze musisz do napędu wkładać płytę z najnowszego dodatku, który masz. Więc tak czy siak musisz odpalać grę z CD Rajskiej Wyspy.

Jak wejść w tryb miasta the SIMS 3? bo nie zawsze chce grać w dodatek.

I w tym momencie cię nie rozumiem. Skoro nie chcesz gry z dodatkiem, to po co w ogóle go kupowałaś i instalowałaś? A z resztą, to jaka jest różnica? Ja grasz z dodatkiem, to nie musisz wykorzystywać od razu jego funkcji, możesz wejść do świata z podstawy i grać jakby tej Rajskiej Wyspy nie było.

PS Nie można pisać posta pod postem.

niweika
22.12.2014, 12:32
dzieki za odpowiedz :) a to ze napisalam post pod postem to nic sie takiego nie stalo :D co do dodatku to po to go kupowalam zeby grac, ale chodzi o to ze nie wiem jak przejsc do swiata Sims 3 ? przeanalizowalam wszystkie opcje gry dodatku i nigdzie nie ma przejdź bądź pokaż mapę świata SIMS 3

Hebe
22.12.2014, 14:55
a to ze napisalam post pod postem to nic sie takiego nie stalo :D

To się stało, że złamałaś regulamin ;)


nie wiem jak przejsc do swiata Sims 3 ? przeanalizowalam wszystkie opcje gry dodatku i nigdzie nie ma przejdź bądź pokaż mapę świata SIMS 3


Ale jaką mapę świata TS3? Kupiłam tę grę bodajże pół roku po premierze i o niczym takim nigdy nie słyszałam :|

Jeśli chodzi ci o okolicę Sunset Valley, to normalnie wchodzisz w laucher TS3, klikasz "graj", gra ci się ładuje i możesz wybrać nową rozgrywkę w wybranej okolicy, w twoim przypadku okolicę z podstawy (Sunset Valley) albo miasto z dodatku (Isla Paradiso). Tyle na ten temat.