PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z sasiadami i wyjazdem do miasta.


ZoeSims
21.12.2014, 13:32
Hej wszystkim. Pare dni temu zrobilam aktualizacje swiatecznego dodatku i karier. Wpisalam tez kod na bb.moveobjects zeby mozna bylo puscic wodze fantazji. Nie wiem czy to jest tego powodem ale opisuje co zrobilam :D
Mianowicie problem jest teraz taki ze za kazdym razem jak ktos mnie odwiedza , ten osobnik , sasiad czy przyjaciel juz z mojego domostwa nie wychodzi ! Siedzi tam dniami i nocami dopoki go nie wywioze do miasta.
Potem nadchodzi kolejny problem , mam 4 simsow , kiedy zabiore jednego na inna parcele w momencie gdy reszta jest w pracy a potem wroce do domu to wszystkie pozostale simsy tez wracaja do domu i traca przez to punkty kariery. Praktycznie przestalam nimi wychodzic. Ostatnio w trakcie gry wyszlam do zarzadzania swiatami i po powrocie do gry moje simsy robily zupelnie inne rzeczy niz im kazalam. Jak np zamiast spac to oni gdzies latali po calym domu zajmowali sie swoimi rzeczami. Stracilam kontrole ! :)
Ktos jeszcze ma takie problemy ??:D

Chwalisława
22.12.2014, 13:21
Ja mam ten sam problem. Nie mam pojęcia, co z tym zrobić, dlatego wyprowadziłam moją rodzinę do nowego domu i po prostu nie będę zapraszała nikogo.

Shattered
22.12.2014, 17:22
Wygląda na to, że to po prostu bug. Też to mam, robię przyjęcie i nie mogę potem wyprosić gości.
Ocena pracy również spada

ZoeSims
22.12.2014, 18:44
Dobra po spedzeniu 2 h wczoraj na rozwiazywaniu tego problemu powiem wam co zrobilam :D Kombinowalam ile moglam bo w koncu nie po to tyle siana wywalam na gre zeby sie w niej ograniczac wiec wytestowalam inna parcele. Po prostu przenioslam ich do innego miejsca i niestety musialam zaczac budowanie domu od kompletnego zera , tym razem bez kodu na move.objects i zadzialalo.
Co prawda dzisiaj mam problem ze zmywaniem bo nie chca mi po sobie sprzatac , ale w grze jak w zyciu czasami sie nie chce wiec z tym moge zyc :P haha wytestujcie ! :)

MartaK1991
01.01.2015, 15:56
Też miałam ten problem, pożegnaj nie działało i mieszkała ze mną trójka sąsiadów. Zadziałało pojechanie z nimi do miasta i zostawienie ich tam.

ZoeSims
02.01.2015, 10:29
Tak , to prawda ale odpowiada mi to rozwiazanie tylko na chwile bo przeciez chce prowadzic towarzyskie zycie :)
ja wyprowadzilam ich na inna parcele i przestalam uzywac kodu na moveobjects. Podzialalo gram juz dobry tydzien i nic sie nie dzieje :) czekam na nowy dodatek :) :) :)

MartaK1991
02.01.2015, 17:54
Tak wiem ale ja swoją przeprowadzam, nie używam kodu moveobjects a i tak w każdym domku nie mogę się ich pozbyć

Sunflower
02.01.2015, 20:07
Tak wiem ale ja swoją przeprowadzam, nie używam kodu moveobjects a i tak w każdym domku nie mogę się ich pozbyć

Wyprowadzamy naszą rodzinkę, wchodzimy na pustą parcelę wybierając tryb budowania. Na pasku u góry ekranu klikamy malutką ikonkę domku. Wyskoczą nam informacje o parceli. Po lewej stronie paska będzie znajdował się niebieski kwadrat - klikamy na niego i wybieramy pierwszą opcję - parcela mieszkalna. Wprowadzamy rodzinkę z powrotem.

Sąsiedzi nie chcieli wychodzić od nas bo widzieli dom jako parcele publiczną.:smile:

MartaK1991
04.01.2015, 20:51
Dziękuję działa !