PDA

Zobacz pełną wersję : Nieoczekiwana zamiana Simów, czyli bardzo dziwny błąd.


April Black
25.12.2014, 00:34
Mam w The Sims 4 rodzinkę składającą się z trzech współlokatorek. Grałam nimi już dosyć sporo, wszystkim trzem zdążyłam już wylevelować kariery, więc można powiedzieć, że całkiem się do nich przywiązałam. Postanowiłam jednak stworzyć kolejną rodzinę - młode małżeństwo. Stworzyłam kobietę, ale przed tworzeniem faceta dodałam na chwilę jedną simkę z pierwszej rodziny (powiedzmy że miała na imię Charlie, żeby się nie mieszało kto jest kim).Tę wersję, którą miałam zapisaną w galerii, dodajmy. Sprawdziłam jedną rzecz, po czym usunęłam ją z rodziny i zajęłam się tworzeniem mężczyzny (dajmy na to Edwarda). Skończyłam tworzyć to małżeństwo, wprowadziłam ich do domu w tej samej okolicy, a potem chciałam wrócić do tej parceli, na której mieszkała Charlie. I tu doznałam niemałego szoku, bo okazało się, że... Charlie została zastąpiona Edwardem, którego stworzyłam przed chwilą. I nie chodzi mi tutaj wcale o to, że Charlie zniknęła, a na jej miejsce pojawił się Edward. Nie, ten facet ma dokładnie te same kontakty, umiejętności i poziom kariery co Charlie. Różni się jedynie wygląd i nazwisko (no i rzecz jasna płeć). Mało tego. Moja gra najwyraźniej uważa, że Edward mieszka teraz jednocześnie w dwóch domach - w domu Charlie i w swoim. Ktoś wie, o co tutaj chodzi? Czy to jakiś szalony błąd gry, czy to po prostu April nie umie się jeszcze posługiwać galerią i coś pokiełbasiła? Zależy mi na odzyskaniu Charlie. Mam ją co prawda jeszcze w galerii, więc od biedy mogę ją znów dodać do tej rodziny, ale trochę szkoda mi tych wszystkich umiejętności, no i kariery (9 poziom!). Jakieś pomysły?

Isabell
27.12.2014, 17:30
Mam ten sam problem tyle, że to dwie simki się zamieniły. Pewnie już zapisałaś grę. Ja wyszłam do menu bez zapisywania (czyli rodzinka nie została wprowadzona) i było normalnie. Tylko teraz moje simki nie znajdą sobie chłopaków :/.

April Black
29.12.2014, 17:08
Czyli to jednak błąd gry. Niestety, w międzyczasie zdążyłam zapisać grę (kiedy jeszcze nie zorientowałam się, że moi Simowie się zamienili) :( Więc teraz już trochę po ptakach. Przez te parę dni próbowałam na różne sposoby to odkręcić, ale Simki jak nie było, tak nie ma. W dodatku przez to teraz i jedna, i druga rodzina jest zabugowana (żona Edwarda w ogóle nie ma go w kontaktach, w obu rodzinach ma różne cechy itp.). Dość skutecznie uniemożliwia mi to rozgrywkę. Chyba niestety będę musiała skasować tego Sima, a Charlie przywrócić z galerii, bo innej opcji nie widzę.

Weraxera
10.01.2015, 11:46
Mam to samo, Simy mieszkają w dwóch domach i jak idą gdzieś, to są w oknie ci Simowie, których znał pierwszy Sim.

Sweet rabbit
10.01.2015, 15:24
Też miałam ten problem, ale reinstalowałam grę, bo nikt nie wiedział jak pomóc (i chyba dalej nikt nie wie).

Isabell
01.02.2015, 09:56
Aktualizacja naprawia ten błąd :)