PDA

Zobacz pełną wersję : Bitwa o Sima - edycja zimowa: ETAP I


Pink Panther
25.12.2014, 13:13
http://i61.************/rrsd3k.png


Przypominam, że do tego etapu zakwalifikowali się: konformistyczny lodzik, massdnm123, FakeYourDeath, eyvee, Tupolew, Ata, FresH, LepkiePaluszki23, Everlasting oraz KarolinaJ. Zadanie pojawia się nieco wcześniej niż planowałem, macie jednak na wykonanie dużo czasu ze względu na święta i Sylwestra. Powodzenia! :rolleyes:

Każdy szanujący się projektant mody pracuje z wieloma osobami. Ma pod sobą sztab ludzi odpowiedzialnych za wiele rzeczy, często jednak musi współpracować z nierzadko bardzo irytującymi asystentami. Dlatego każdy z uczestników konkursu powinien opanować pracę w grupie do perfekcji!
Wrzuciłem Wasze nicki do internetowej maszyny losującej.

http://i.imgur.com/dnTDpMD.png

Połączyłem Was w pary (pierwsza osoba z drugą, trzecia z czwartą i tak dalej...). W rezultacie powstało 5 duetów:
1. eyvee i FresH
2. Everlasting i KarolinaJ
3. FakeYourDeath i Ata
4. LepkiePaluszki23 i konformistyczny lodzik
5. massdnm123 i Tupolew

W takich parach będziecie wykonywać prace w tym etapie Bitwy o Sima. Każdy duet oddaje tylko jedną pracę. Jury wybierze jedną najgorszą i z konkursu odpadną jej autorzy, co oznacza, że do II etapu przejdzie regulaminowe 8 osób.

~~~

Alan i Alice Kentucky to małżeństwo z wieloletnim stażem - ślub wzięli w 1944! Mieli wtedy po 18 lat. Byli gówniarzami zapatrzonymi w siebie jak w lusterko. Minęło 70 lat, a oni wciąż bardzo się kochają. Nie mają dzieci. Nie mają nawet domu. Mieszkają w przyczepie, zarabiają na życie malując obrazy i pisząc książki. Ciągle są w trasie. Uwielbiają podróżować, imprezować i palić zioło. Wiele osób uważa, że to najstarsi hippisi w SimPaństwie.
Alan jest wyjątkowo wysportowany jak na swój wiek. Codziennie stara się biegać przynajmniej pół godziny. Alice nie lubi sportu. Jest "pączusiem", a jej najlepsza przyjaciółka to ich stara lodówka.
Powoli zbliża się Sylwester, a małżeństwo wybiera się na imprezę do nowo poznanego znajomego, Henrika.

Wykonajcie w parach podanych powyżej komiks, w którym głównymi bohaterami będą Alan i Alice. Komiks musi tematycznie nawiązywać do Sylwestra. Może składać się z maksymalnie 3 zdjęć (rozmiar maksymalny jednego zdjęcia: 800 x 600 pikseli). Zdjęcia natomiast mogą być podzielone na nieskończoną ilość mniejszych części. Prace należy wysyłać poprzez prywatną wiadomość do organizatora konkursu (Pink Panther) do 4 stycznia 2015 roku do godziny 20:00. Po tym czasie jury rozpocznie obrady. Do kolejnego etapu konkursu przejdą autorzy 4 prac, które według komisji zostaną najlepiej wykonane, z konkursu odpadną więc 2 osoby, których praca nie spodoba się jurorom. Pytania odnośnie tego etapu można zadawać w tym temacie.

WAŻNA AKTUALIZACJA:


Termin zostaje przesunięty do 11.01.2015r. do godz. 22.00, gotowe prace wysyłacie na PM Charionette (http://forum.thesims.pl/private.php?do=newpm&u=23841). Dodaliśmy także pewne utrudnienia:
- jedno ze zdjęć musi zawierać istotę nadnaturalną (wampira, wilkołaka, simorośl, ufo, ducha). Może to być sim ze skinem z internetu,
- na jednym ze zdjęć musi znajdować się 4 simów (w tym wliczona jest postać nadnaturalna oraz simowie konkursowi),
- jeden z simów na imprezie musi być w piżamie,
- jeden z simów musi mieć idiotyczną fryzurę,
- jeden z simów powinien zawierać jak najmniej dodatków z internetu (może to być sim konkursowy).

Przedstawiamy Wam jeszcze punktację, którą posługiwać się będzie jury:
Zgodność simów z opisem: 6pkt
Utrudnienia: 2pkt
Wykonanie komiksu, pomysł, tekst itd.: 2 pkt

Prace, które już zostały nadesłane do Pinkiego zostaną dopuszczone do konkursu, ale pozbawione dwóch punktów na starcie. Jeśli jednak ktoś chce oddać nową pracę, nie widzę problemu :)

Ze względu na rezygnację eyvee w I etapie odpadnie tylko jedna osoba.

konformistyczny lodzik
25.12.2014, 20:41
Bez żartów, proszę Was.
Rozumiem, że chcieliście nam utrudnić, ale wszem i wobec ogłaszam, że wolałabym współpracować z osobą którą znam od dawna, niż z LP23.
Tym wpływam na zmianę mojej pary, na parę z Atą.
I tak nas nie lubicie, więc jak zrobimy słabą pracę, to pozbędziecie się ''wrzutów na dupie"
Co wam szkodzi? ;)


poza tym, to miał być konkurs aka ''top model'', a nie ''skonstruuj komiks"

@down: haha, dzięki :fun: jak coś to nie chciałam Cię urazić xd

Meryam
25.12.2014, 20:53
Ok, nie biorę udziału, ale bacznie obserwuję i chce tylko powiedzieć jedno...

Wrzuciłem Wasze nicki do internetowej maszyny losującej.

Tak chyba jest sprawiedliwiej, niż dobierać się w pary "bo jego/ją lubię bardziej". Trzeba nauczyć się współpracy też z osobami, które niekoniecznie się darzy sympatią ;)

LepkiePaluszki23
25.12.2014, 20:56
ciepła wodo dobrze, ale konkurs BITWA O SIMA ma chyba polegać na tworzeniu simów. W konkursie BITWY O DOM każdy budował domy, pokoje, ale nie robił komiksów.

konformistyczny lodzik
25.12.2014, 20:58
Ok, nie biorę udziału, ale bacznie obserwuję i chce tylko powiedzieć jedno...



Tak chyba jest sprawiedliwiej, niż dobierać się w pary "bo jego/ją lubię bardziej". Trzeba nauczyć się współpracy też z osobami, które niekoniecznie się darzy sympatią ;)

mogłaś się zgłosić i uczyć się współpracy ;)
nie potrzebujemy adwokatów dla organizatooorów

ciepła wodo dobrze, ale konkurs BITWA O SIMA ma chyba polegać na tworzeniu simów. W konkursie BITWY O DOM każdy budował domy, pokoje, ale nie robił komiksów.

true, na dodatek, to mija się z celem konkursu.

Meryam
25.12.2014, 20:58
Macie stworzyć simów, a zrobione im zdjęcia połączyć w jedno. Ot, cały komiks.
Szukacie dziury w całym imho ;)

mogłaś się zgłosić i uczyć się współpracy ;)
nie potrzebujemy adwokatów dla organizatooorów

Oh, ok, czyli jeśli nie mam simsów to nie mogę pisać w działach o simsach, ta?

konformistyczny lodzik
25.12.2014, 21:00
Macie stworzyć simów, a zrobione im zdjęcia połączyć w jedno. Ot, cały komiks.
Szukacie dziury w całym imho ;)





no, ale współpraca nie będzie zbyt dobrze wyglądała
a Pinki pisał, że chce nas jaknajmniej ograniczyć

Oh, ok, czyli jeśli nie mam simsów to nie mogę pisać w działach o simsach, ta?[

tego nie napisałam -.-

eyvee
25.12.2014, 21:00
Czy jest szansa na przedłuzenie terminu oddania prac? Nie kazdy w czasie swiat i nowego roku moze pozwolic sobie na czas wolny na komputerze, a i do pracy trzeba chodzic, gdzie tam komunikacja 2 osob, by obydwoje uczestnikow mialo kiedy sie porozumiec na temat zadania?
Ja juz moge powiedziec, ze sie nie wyrobie do 4 stycznia...

La Tortura
25.12.2014, 21:01
Poza tym konkurs nie miał polegać na współpracy. Gdyby organizator napisał, że będą takie kwiatki wtedy to co innego. Zgłaszając się miałam nadzieje, że sama zapracuje na wygraną/przegraną.

konformistyczny lodzik
25.12.2014, 21:06
Przypominam, że to nie są 4Ż, więc wymyślanie takich tematów zadań nie jest na miejscu.

Zgadzam się z eyvee, termin miał być niby megaa długi, a to 10 dni jest.
Gdzie ja teraz mam rodzinę do objechania, sylwestra, nowy rok, i w dwa dni na 100% zrobię Wasz super komiks, na dodatek ze współpracą z osobą, której nie znam

Meryam
25.12.2014, 21:06
Nigdzie w regulaminie konkursu nie jest napisane, że każdy uczestnik tworzy simów indywidualnie. Pozdrawiam.

no, ale współpraca nie będzie zbyt dobrze wyglądała
a Pinki pisał, że chce nas jaknajmniej ograniczyć

tego nie napisałam -.-

1. A od kiedy współpraca was ogranicza? Ja sądzę, że to wam daje nawet większe pole do popisu, bo możecie połączyć posiadane dodatki itd. A to, że wam akurat nie odpowiada para, bo nie możecie być z tą osobą, z która się przecież tak uwielbiacie to inna kwestia.
2. Jedna sytuacja równa drugiej.

PS. Wasz ból dupy :love::love::love:

konformistyczny lodzik
25.12.2014, 21:11
Trzech uczestników napisało że niezbyt podoba im się to zadanie, czwarty uczestnik napisał, że się nie wyrobi

A dla Marty i tak wszystko jest źle, bo ktoś nie podporządkuje się normom.
Jak mi się coś nie podoba to próbuję to zmienić, tak?
a to, że Ty liżesz **** wszystkim to nie moja wina.



@look down: piąta osoba.

FresH
25.12.2014, 21:11
Ogólnie to komiks jest raczej słabym wyborem, bo ja zgłaszając się do tego konkursu nie myślałem, że będzie on ode mnie wymagał jakiś umiejętności literackich, których nawet nie posiadam. ;p Coś czuję, że nie tylko ja jestem trochę zaskoczony takim rodzajem zadania, fajnie by było jakbyście ograniczyli je do samych zdjęć z sylwestra, a nie do komiksu, bo to jednak znacznie odbiega od tematu konkursu.

La Tortura
25.12.2014, 21:12
weź marta idź sprawdź czy cie pod remizą nie ma -___-

w którym momencie zostało napisane, że jest to grupowy konkurs? sama nazwa "bitwa o sima" wskazuje, że zasady będą podobne jak w "bitwie o dom" a tam kazdy robił swoją pracę.
nie mam pojęcia gdzie ty widzisz ból dupy, my jedynie rozmawiamy o możliwości zmieniania par, ale okay. to natomiast ty wtrącasz swoje trzy gorsze do tematu, który nawet cie nie dotyczy. niektóre psy szczekają tylko żeby zwrócić na siebie uwagę - tyle ode mnie.

E: co do łączenia dodatków i wymieniania się - osoba z którą jestem w parze ma czwórkę, ja mam dwójkę. Już widzę to wymienianie się dodatkami xD

konformistyczny lodzik
25.12.2014, 21:17
Super się dodatkami powymieniamy!

Ata z koleżanką - TS2 i TS4
wiecie, bo CC to wszędzie takie same
Ja z LP też całkiem inaczej
FresH i eyvee to samoo

super konkurs wyczuwam xd

Meryam
25.12.2014, 21:18
to natomiast ty wtrącasz swoje trzy gorsze do tematu, który nawet cie nie dotyczy.

Oh, ok, czyli jeśli nie mam simsów to nie mogę pisać w działach o simsach, ta?


A dla Marty i tak wszystko jest źle, bo ktoś nie podporządkuje się normom.
Jak mi się coś nie podoba to próbuję to zmienić, tak?
a to, że Ty liżesz **** wszystkim to nie moja wina.

A co ma moja osoba do tego wszystkiego, wypraszam sobie. Ja tylko piszę jak to wygląda z perspektywy osoby, która udziału nie bierze, a chcialaby tylko i wyłącznie wyrazić swoje zdanie.
Btw. pozdrów Natalkę, skoro już tak wszystkim liżę odbytnicę :)

I, one more thing - o zmianę pary proszą 3 osoby. A zmiana terminu to kwestia, której nie poruszam i w nią nie wnikam :)

@down: o, dokładnie!

Lubie
25.12.2014, 21:20
Jako jeden z jury pozwolę się odezwać.

Ludzie, nie ocenia się bógwiejakich historii, tylko zgodnośc z opisem.
Co dwie głowy to nie jedna, tak? Oceniane będą wasze pomysły, odzwierciedlenie opisu, a nie umiejętności graficzne/literackie. Wystarczy, że będzie estetyczne i logiczne. Po problemie.

1. argument "zgłaszałam się do konkursu z myślą, że konkurs jest indywidualny" po czym "ale wolałabym byś z osobą którą lubię" ...
jak byście dostali osobę, z którą się mega lubicie, nie byłoby problemu, tak?
2. odwołując się do prawdziwego Top Model, jak dobrze pamiętam, tam też były zadania w parach.

Jestem za tym, żeby te zostanie pozostało. Jak sobie nie będziecie potrafili z nim poradzić, to chyba coś nie tak. Nie jest mega trudne.

+ Termin. w regulaminie jest napisane, że na każdy etap macie 5 dni. Pinki podwoił wam czas, a i tak macie problem.

konformistyczny lodzik
25.12.2014, 21:24
Ludzie, nie ocenia się bógwiejakich historii, tylko zgodnośc z opisem.
Co dwie głowy to nie jedna, tak? Oceniane będą wasze pomysły, odzwierciedlenie opisu, a nie umiejętności graficzne/literackie. Wystarczy, że będzie estetyczne i logiczne. Po problemie.


spoko, ale jak jedna osoba zrobi super swoją część, a druga rozwali swoją to i tak odpadną we dwoje - spoko, super osoba odpadnie.

jak się nie znamy, nie mamy czasu, ani nic - to tak będzie

1. argument "zgłaszałam się do konkursu z myślą, że konkurs jest indywidualny" po czym "ale wolałabym byś z osobą którą lubię" ...

skoro jest sytuacja, że zadanie musi zostać, to prosimy o zmianę par, nic więcej

jak byście dostali osobę, z którą się mega lubicie, nie byłoby problemu, tak?

dokładnie :)


2. odwołując się do prawdziwego Top Model, jak dobrze pamiętam, tam też były zadania w parach.

odwołując się do prawdziwego TM, załatwcie nam dom, wille, wypoczynek, jedzenie itp - wtedy połączymy się w pary ;)

+ Termin. w regulaminie jest napisane, że na każdy etap macie 5 dni. Pinki podwoił wam czas, a i tak macie problem.

no spoko, bo ja nie mam życia poza FTS ;)

FresH
25.12.2014, 21:24
Nie no dla mnie praca w parach nie jest żadnym problem, ale raczej rodzaj zadania. ;p Myślałem, że konkurs będzie się raczej opierał na cykaniu fotek simom, a nie tworzenia komiksów i historyjek. ;p

FakeYourDeath
25.12.2014, 21:29
Powiem szczerze-też mi to nie pasuje xD wolę robić sama, bo jak coś spieprzę to będę mogła tylko siebie obwiniać, a tak to moja para może mieć do mnie pretensje :p no i małym zaskoczeniem była sama treść zadania. W końcu "Konkurs polega na tworzeniu, przerabianiu Simów i poddawania ich metamorfozom." Nie ma żadnej mowy o komiksie

konformistyczny lodzik
25.12.2014, 21:30
Powiem szczerze-też mi to nie pasuje xD wolę robić sama, bo jak coś spieprzę to będę mogła tylko siebie obwiniać, a tak to moja para może mieć do mnie pretensje :p no i małym zaskoczeniem była sama treść zadania. W końcu "Konkurs polega na tworzeniu, przerabianiu Simów i poddawania ich metamorfozom." Nie ma żadnej mowy o komiksie

100% prawdy :)

swoje argumenty napisałam wyżej, więc Rainbow, nie zaliczam się na warna ;O

poza tym, gdzie jest Pinki... on tylko to rozwiąże :cool2:


@edit: Wy mi powiecie, że bez nas forum by przeżyło i wyglądałoby tak samo?
http://imgur.com/fGQKogQ

La Tortura
25.12.2014, 21:34
Oh, ok, czyli jeśli nie mam simsów to nie mogę pisać w działach o simsach, ta?
jak w biedrze jest promocja na parówki to też wchodzisz w dyskusje mimo, że nie masz biedry u siebie w miescie i nigdy tam nie kupujesz? -___-
wolę robić sama, bo jak coś spieprzę to będę mogła tylko siebie obwiniać, a tak to moja para może mieć do mnie pretensje :p
o to to! poza tym oddajemy tylko jedną pracę, wiec ja i moja para będziemy zdane na jedną osobę.
z tym komiksem to proponuję po prostu tematykę, by zrobić jakąś panne wystrojoną na sylwestra i bajka :)
1. argument "zgłaszałam się do konkursu z myślą, że konkurs jest indywidualny" po czym "ale wolałabym byś z osobą którą lubię" ...
jak byście dostali osobę, z którą się mega lubicie, nie byłoby problemu, tak?
tak, bo wtedy wchodze na skype, wlaczam dzielenie ekranu i robimy prace razem. co innego obca dziewczyna. zreszta kto jak kto, ale ty powinienes wiedziec, ze wspolpraca wyglada zupelnie inaczej jesli osoby sie znają. nie bez powodu w 4ż (konkursie grupowym) ludzie dobierają się po znajomości.

eyvee
25.12.2014, 21:44
Szczerze tez myslalam, ze to bedzie indywidualny konkurs ;) Praca w parach ok, ale trzeba patrzec, ze jest czas swiat i nie kazdy spedza je przed komputerem lub ma ferie szkolne. Dodajac fakt, ze kazdy ma inna wersje gry to juz w ogole dzielenie sie dodatkami jak dla mnie jest zbyt uciazliwe i w ogole to kazdy ma swoje zdanie i pomysl na prace.
Praca solo ok jak najbardziej tego typu zadania, ale na pare + inna wersja gry jak dla mnie troszke odbiega ;}

KarolinaJ
25.12.2014, 22:23
Najgorzej jeśli jedna osoba będzie mogła zrobić pracę jedynie w TS2 a druga w TS3 bo załóżmy nie posiada innych części Simsów - jak wtedy podzielić się zadaniami żeby było równo?

jak coś spieprzę to będę mogła tylko siebie obwiniać, a tak to moja para może mieć do mnie pretensje :p
Z tym też się zgodzę.

Pink Panther
25.12.2014, 22:42
spoko, ale jak jedna osoba zrobi super swoją część, a druga rozwali swoją to i tak odpadną we dwoje - spoko, super osoba odpadnie.

Dlatego macie się ogarnąć i zrobić to w PARACH. Na tym polega praca w grupach - żeby pracować nawet z osobami, za którymi się nie przepada. I żeby się zorganizować.

Poza tym, z doświadczenia wiem, że robienie czegoś razem bardzo "łączy ludzi" i możecie się z kimś bliżej poznać.

Jeśli chodzi o ograniczanie Was - nie ograniczam uczestników. Podałem tylko opis postaci, ale macie wolną rękę jeśli chodzi o mody, dodatki z Neta, sposób wykonania itd. Serio, to jest ograniczanie? Możecie praktycznie wszystko.

Resztę argumentów podała ciepła woda i kaczka, ja nie mam nic więcej do powiedzenia. Praca w parach zostaje, nie ma możliwości zmiany partnera ;)

Przedłużyć termin mogę bez problemu. 9 stycznia o 20:00?

I jeśli chodzi o komiks. Pomyślałem, że jedna osoba może zrobić Simów, a druga zająć się wykonaniem komiksu. Ale spoko, jeśli aż tak Wam to nie odpowiada, mogę zmienić po prostu na zdjęcie sylwestrowe. Ale wtedy termin skracam. Decydujcie ;)

Mogę jeszcze dodać, że więcej prac w grupach nie będzie, bo widzę, że wielki problem macie :|

La Tortura
25.12.2014, 22:46
Kurczę Pinki, ale ty nie czaisz, że my nie chcielismy tego w parach robic? Każdy zgłąszał się INDYWIDUALNIE.
Ja jestem osobą, która nie nadaje się do pracy w parach i dobrze o tym wiem. Tylko, że sorry, ale mam już te 18 lat, nie jestem w podstawówce, żeby mnie na siłe współpracy z kimś uczyć... -___- Gdybyś napisał, że konkurs będzie polegał na współpracy, a nie na tym, że JA wymyślam, JA robie, JA wygrywam/przegrywam to co innego. Przykro mi, że na siłe starasz się nas czegoś nauczyć, związać ze sobą. Nie po to zgłaszałam się do konkursu, żeby zawierać nowe znajomości.

Pink Panther
25.12.2014, 22:50
Gdybyś napisał, że konkurs będzie polegał na współpracy

Pomysł przyszedł nagle. Jak na każde zadanie. Też podczas BoD zadania wymyślałem na bieżąco. Proszę Was, to jest tylko zgadać się na PW co kto robi... Zadania nie zmienię, sorry. Ale to ostatni raz, kiedy robicie coś w grupach, obiecuję.

konformistyczny lodzik
25.12.2014, 22:52
Pomysł przyszedł nagle. Jak na każde zadanie. Też podczas BoD zadania wymyślałem na bieżąco.

jeszcze kiedyś pisałeś, że macie MEEEGA dużo pomysłów na zadania :|

to można chociaż zrobić inne drużyny? żeby był kompromis? ;))

Pink Panther
25.12.2014, 22:55
jeszcze kiedyś pisałeś, że macie MEEEGA dużo pomysłów na zadania :|

Mamy pomysły na to, jakich Simów macie robić, ale nie na styl zadań. Tak jak pisałem o krzyżówce kiedyś. Fakt, krzyżówka będzie, ale jak będzie wykonana nie mamy zielonego pojęcia. Albo czy będą jeszcze inne zagadki - też okaże się w praniu.

to można chociaż zrobić inne drużyny? żeby był kompromis? ;))

Żeby robić z tym, kogo się lubi? Sorry, ale według mnie to bez sensu.

Dajcie mi czas, okej? Pogadam z jury, Cherrie i ogarniemy, czy zmienić zadanie, czy nie. Ale ta decyzja już będzie nieodwołalna. Póki co nie spinajmy, są święta, Bóg się rodzi ;)

konformistyczny lodzik
25.12.2014, 22:59
Żeby robić z tym, kogo się lubi? Sorry, ale według mnie to bez sensu.


nie bez sensu, tylko z sensem
lepiej wyglądałaby nasza współpraca, więc ;))


Dajcie mi czas, okej? Pogadam z jury, Cherrie i ogarniemy, czy zmienić zadanie, czy nie. Ale ta decyzja już będzie nieodwołalna. Póki co nie spinajmy, są święta, Bóg się rodzi ;)

http://junikowo.com/wp-content/uploads/2013/04/lubie-to-png.png

xheyanna
25.12.2014, 23:15
z góry przepraszam za udzielanie się w temacie i 'ponowne wytykanie forumowej grze, w mojej myśli, 'nieścisłości'', chociaż nie biorę w niej udziału :D

myślałam nad zgłoszeniem się, ale zrezygnowałam z tego przedsięwzięcia (#matura i nie wiem jak bym stała z czasem po świętach i jeszcze później), ale kwestia różnych wersji gry pozostaje... co maja zrobić, np. jedna osoba jednego sima z dwójki, druga drugiego sima z trójki? można było chociaż popytać kto w jakiej wersji robi simów lub wywnioskować to na podstawie prac z eliminacji i pogrupować wersją gry i wtedy losować, bo tak to nawet nie wiem jak ma ta współpraca przebiegać :P

I jeśli chodzi o komiks. Pomyślałem, że jedna osoba może zrobić Simów, a druga zająć się wykonaniem komiksu.
Skoro oceniany nie jest sam komiks tylko simowie, to tak jakby oceniana jest praca tylko jednej osoby a druga robi za 'tło' (montując i wymyślając dialogi/napisy, które i tak nie są brane pod uwagę przy ocenie) i może przez to odpaść... trochę nierówna praca dwóch osób by była :P

a ogólnie co do zadania to spoko, widzę, że nie marnujecie czasu i zaczynacie ambitnie - lubię to :like: :D
takie zadanie i jego formę, myślę, że bym uszanowała, tylko niech to ma ręce i nogi :P

Pink Panther
26.12.2014, 12:58
I tak przystępując do takiego konkursu wiedzieli, że będzie trochę niespodzianek.
Jak jest prosto to też niedobrze, jak jest trochę utrudnień - tym bardziej.
Jakbyś chciał stworzyć kilkuetapowe Make Them Up, to być to tak nazwał :)

Nie rozumiem dlaczego komiks mija się z celem konkursu. Nadal trzeba zrobić sima oraz zdjęcia z gry. Tylko teraz w ramach urozmaicenia trzeba dopisać tekst. A sytuacja z parami jest w ogóle bez sensu: praca w parach jest wpisana w wieloetapowy konkurs. A to, że nie jestem z przyjaciółką w parze...no bywa.

"Nie chcemy pracy w grupach, ale jak bym był z osobą, którą kocham, zadanie byłoby idealne."
Nikt im nie kaze zaprzyjazniac się, tylko pracowac dwa tygodnie w z jakas osoba. sam zreszta z doswiadczenia wiem, ze ta wspolpraca bedzie trwac jakis dzien/dwa, bo jak sami powiedzeli, to nie 4Ż.

To parę przykładowych wypowiedzi z działu dla jurorów. Jury i Charionette byli bardzo zgodni, więc nie będę już myślał nad innym rozwiązaniem.

Macie wybór:
1) robicie w parach wszystko tak, jak jest opisane i macie czas wstępnie do 9 stycznia do godziny 20:00, mogę to ewentualnie przedłużyć o parę dni
2) nie robicie w parach, ale skracam czas na oddawanie prac (bo przecież nie musicie się z nikim zgadywać) i dorzucam Wam jakieś dodatkowe utrudnienia.

To jest konkurs. Nie może być banalnie łatwo i tak pięknie, że robi się z najlepszymi psiapsiółkami.

I jeszcze małe wyjaśnienie - komiks zostaje, ale oceniani będą przede wszystkim Simowie. Wykonanie komiksu, pomysł, tekst itd. będą ocenianie, ale możecie za to dostać tylko 2 punkty. Wyjaśniam, bo możecie nie ogarnąć: każdy z jurorów daje Wam ocenę x/10. Oceny są potem sumowane i na podstawie x/30 wyłaniani są przegrani w danym etapie (tak jak w BoD). Jurorzy będą mieli do dyspozycji 8 punktów za wykonanie Simów i umieszczenie ich na sylwestrowej imprezie (estetyka, pomysłowość, zgodność z tematem itd.), a 2 punkty za wykonanie komiksu. Więc nawet, jeśli kompletnie zlejecie komiks, możecie mieć 8/10 od każdego jurora (8 punktów za Simów, czyli max, a 0 punktów za komiks), co daje Wam 24/30 i prawdopodobnie pewne miejsce w II etapie. Tylko wtedy państwo Kentucky muszą być nieskazitelni.

Ktoś wspomniał o zdolnościach literackich - komiks to nie poemat, wystarczą 3 słowa i już jest rozmowa. A skleić to wszystko można nawet w Paintcie.

Jaki jest Wasz wybór? ;)

FakeYourDeath
26.12.2014, 13:02
Ja jestem za dwójką. Czyli czas byłby do 4 stycznia?

Pink Panther
26.12.2014, 13:03
Noo, ewentualnie 5-6 stycznia. Święta, wyjazdy... Ale na pewno nie dłużej.

massdnm123
26.12.2014, 13:11
Ja również wolałabym wariant numer 2 , mimo wszystko ciężko dogadać się z inną osobą, tym bardziej, że np. ma inną wersję simsów. Samemu jestem odpowiedzialna tylko za swoją pracę i nie martwię się, że ktoś odpadnie przez moją słabą pracę czy inne niedopatrzenie. Więc dwójka :)

LepkiePaluszki23
26.12.2014, 13:54
Ja również jestem za dwójką. Czas jak najbardziej mi odpowiada.

La Tortura
26.12.2014, 14:03
I ja także jestem za dwójką. Nawet jak się nie wyrobie to będzie tylko i wyłącznie moja wina.
Mam jeszcze jedno pytanie, czy jurorzy wiedzą która praca jest czyja?

Charionette
26.12.2014, 14:10
Nie, wie to tylko Pinki i ja :)

eyvee
26.12.2014, 14:40
Tez jestem za opcja nr 2, mam nadzieje, ze zdarze sie wyrobic.
btw. tylko ja robie w ts3,wiec....od razu widac, ze to moja praca Q.Q

Pink Panther
26.12.2014, 14:44
btw. tylko ja robie w ts3,wiec....od razu widac, ze to moja praca Q.Q

Niekoniecznie. Ktoś może robić na zmianę w kilku wersjach, więc nie zawsze musi być tylko 1 praca z Trójki ;P

FresH
28.12.2014, 23:17
To jak w końcu? do kiedy mamy czas? i robimy w parach czy osobno, bo się już pogubiłem. :P

Pink Panther
28.12.2014, 23:20
Właśnie! Przez tę zmianę stylu i doradzanie odnośnie kryształków kompletnie zapomniałem.
Jutro napiszę te utrudnienia, które będziecie musieli zawrzeć w pracy i przedłużę odpowiednio termin, bo trochę dni odpadło. Póki co nic mi nie wysyłajcie, bo nie znacie całego zadania (utrudnienia są jego częścią) ;)

La Tortura
28.12.2014, 23:22
Gościu... ja jutro wyjeżdżam i wracam po nowym roku...

ja już oddałam prace, no kur...

konformistyczny lodzik
28.12.2014, 23:22
Jutro napiszę te utrudnienia, które będziecie musieli zawrzeć w pracy i przedłużę odpowiednio termin, bo trochę dni odpadło. Póki co nic mi nie wysyłajcie, bo nie znacie całego zadania (utrudnienia są jego częścią) ;)

nie żartuj sobie -,-
jak już ktoś wysłał? zostaw tak jak jest, tylko, że mamy zrobić sami, ustal sobie termin i tye

bo kpisz sobie, serio

Pink Panther
28.12.2014, 23:26
Przepraszam, zapomniałem Wam od razu odpisać, bo widziałem Wasze prace na telefonie.

Nigdzie nie napisałem, że możecie już wysyłać. Zresztą skoro nie podałem obiecanych utrudnień, no to... :|

A takie akcje w tym etapie są przez to, że to Wam nie pasowały pary.

Termin przedłużę, więc spoko, będziecie miały czas żeby oddać ;)

konformistyczny lodzik
28.12.2014, 23:28
No okej okej, siedziałeś dziś cały dzień
zmarnowałam wieczór żeby oddać tą pracę, więc -.-
no wiesz, mogłeś zamknąć temat, napisać info ''nie wysyłajcie prac'' czy cos
a nie, temat jest, nic się tu nie dzieje
moja propozycja jest taka, żeby zostawić tak jak jest, tylko przedłużyć czas (albo skrócić, mi to rybka) i każdy robi sam, a nie w parach

La Tortura
28.12.2014, 23:31
Nigdzie nie napisałem, że możecie już wysyłać.
Jaja sobie robisz????????
Założyłeś temat, podałeś wymagania i wtf nagle źle bo prace wysłaliśmy? -___- o stary...

Pink Panther
28.12.2014, 23:31
Nie mam możliwości zamykania tutaj tematów ;)

Przyznaję, zapomniałem, mój błąd. Ale termin przedłużę, więc wyluzujcie. Nic już w tym zadaniu nie zmieniam, bo i tak było od cholery zmian.

e: Ale wymagania się zmieniły, bo Wam coś nie pasowało, nie zauważyłaś?

konformistyczny lodzik
28.12.2014, 23:33
Nie mam możliwości zamykania tutaj tematów ;)

bo PM tak trudno napisać XDD

Przyznaję, zapomniałem, mój błąd. Ale termin przedłużę, więc wyluzujcie. Nic już w tym zadaniu nie zmieniam, bo i tak było od cholery zmian.

no oki, czyli moja praca jest regulaminowa, tak? bo nie wiem, kierowałam się tym co jest na pierwszej stronie, a jak nie ma zmian, to znaczy, że jest okej :|

@up: ale chciałeś dać utrudnienia, stąd oburzenie... że spoko, oddaliśmy pracę, ale utrudnienia lepiej dać :cool2:

La Tortura
28.12.2014, 23:33
pozdro, ja już pracę wysłałam, siedziałam dwie godziny w walonym PS'ie, i kolejne dwie w simsach żeby oddać pracę, a ty teraz "spoko luz, przedłuże Ci termin" -_____- ...
spoko, nie pasowało nam, zmieniłeś regulamin, oddaliśmy prace a ty nagle jakieś cuda na kiju, wianki częstochowskie i znowu zmieniasz

Pink Panther
28.12.2014, 23:34
Jutro wstawiam ostateczną wersję zadania i ostateczny termin, kapujecie już?

Pls, nie kłóćcie się..

La Tortura
28.12.2014, 23:35
Spoko, ja już OSTATECZNĄ pracę oddałam, wiec mi to rybka ;)

konformistyczny lodzik
28.12.2014, 23:35
Jutro wstawiam ostateczną wersję zadania i ostateczny termin, kapujecie już?

kpisz sobie?

jeżeli temat będzie inny, czy cokolwiek to omg

zmarnowałeś mój czas, kolego :noexpression:

Pink Panther
28.12.2014, 23:39
Spoko, ja już OSTATECZNĄ pracę oddałam, wiec mi to rybka ;)

Nie przyjmuję tej pracy, a zgodnie z regulaminem "Nieoddanie pracy konkursowej w którymkolwiek z etapów jest uznawane za nieuzasadnioną rezygnację.", które są karane ;)



jeżeli temat będzie inny, czy cokolwiek to omg



Temat się nie będzie różnił, spoko.

konformistyczny lodzik
28.12.2014, 23:40
Nie przyjmuję tej pracy, a zgodnie z regulaminem "Nieoddanie pracy konkursowej w którymkolwiek z etapów jest uznawane za nieuzasadnioną rezygnację.", które są karane ;)



Temat się nie będzie różnił, spoko.

to dlaczego nie przyjmujesz pracy Aty, SKORO TEMAT SIĘ NIE BĘDZIE RÓŻNIŁ?

HMMM

KOZAK PRZEZ KABELEK.


i dzięki za problemy na noc, na pewno się przydadzą ;P

Pink Panther
28.12.2014, 23:42
Bo nie będzie spełniała wszystkich warunków (czyli utrudnień)?

Wszystko Wam już wytłumaczyłem, nie ma sensu dalej tego ciągnąć. Dziękuje, dobranoc ;)

La Tortura
28.12.2014, 23:43
Ja tu proszę o wypowiedzenie się kogoś z adminów (np. Kędziorka) bo z Pinkim mi szkoda czasu na dyskusje, sory. Oddaliśmy prace, a teraz PP grozi banami za jej nie oddanie, bo jej nie przyjmuje, wtf...
Nie moja wina, że mam plany spędzić nowy rok daleko od domu i nie będzie mnie bardzo długo na kompie.. Nie rozumiem postawy organizatora, zupełnie nie ogarniam.

KOZAK PRZEZ KABELEK.
Sikam. >D

@down: to proszę o wypowiedzenie się kogoś oprócz Charionette(oczywiście opinia Nysi jest mile widziana, ale lepiej usłyszeć opinię kogoś bezstronnego :) )

Pink Panther
28.12.2014, 23:44
Ja tu proszę o wypowiedzenie się kogoś z adminów (np. Kędziorka)

Charionette jest współorganizatorką, ale nie powie Ci pewnie nic nowego.

konformistyczny lodzik
28.12.2014, 23:45
Bo nie będzie spełniała wszystkich warunków (czyli utrudnień)?

Wszystko Wam już wytłumaczyłem, nie ma sensu dalej tego ciągnąć. Dziękuje, dobranoc ;)

poczekaj... bo chyba nie rozumiesz

może nie tylko my oddałyśmy pracę, żeby mieć wolne na sylwestra i na nowy rok, hmm?
siedziałam wczoraj, myślałam, główkowałam, a tu teraz co?

bez sensu, reprezentujesz teraz poziom, którego nigdy u Ciebie nie widziałam. Wątpię, że Ty chciałbyś, żeby Twoja pracą, w którą włożyłeś serce poszła do kosza. Rozumiem, że poszedłeś nam na rękę, podzieliłeś zadanie na osobne jednostki, ale bez przesaaady! Tak trudno ustalić termin, zostawić temat zadania tak jak jest i nie robić problemów? Życie może być lepsze bez utrudnień, a uwierz mi ZROBIĆ HIPISA, STAREGO to dopiero problem!

Kędziorek
29.12.2014, 00:12
Tak sobie myślę... Może poczekajmy z dyskusją, aż Pink Panther przedstawi te utrudnienia?
Zdaję sobie sprawę, że decyzja o ostatecznej formie tego etapu ze szczegółami powinna się pojawić wcześniej, ale z drugiej strony nie zaciekawiło Was, gdzie są te utrudnienia, o których była mowa?
Muszę stwierdzić, że wina leży poniekąd po obu stronach :)

Dlatego uważam, że PP powinien najpierw ogłosić ostatecznie jak będą wyglądać utrudnienia i jaki będzie termin oddania prac, a wtedy same zobaczycie jak wielkie zmiany potrzebowałyby Wasze prace, by być regulaminowe. Może wystarczyłyby jedynie jakieś drobne poprawki.

Jeśli jednak dziewczyny nie zdołałyby wysłać nowych prac, dobrze by było, gdyby te stare zostały przyjęte i ocenione. Jednak brak uwzględnionych "utrudnień" mogłoby je postawić na straconej pozycji. Ale to tylko moja mała sugestia, decyzja należy tu do Pink Panthera i Charionette.

Mam nadzieję, że obejdzie się bez sporów i konkurs będzie dalej prowadzony w miłej atmosferze.
Pozdrawiam i miłego tygodnia wszystkim życzę ;)

eyvee
29.12.2014, 06:25
Piszę w sprawie siostry. Prosiła mnie o przekazanie informacji, że nie może brać dalej udziału w konkursie, bo leży w szpitalu. Nie wiem, czy piszę w dobrym miejscu, jak nie to proszę o przekazanie info do dobrych osób.

Pink Panther
29.12.2014, 13:07
Spoko, wykreślam ją. Życz ode mnie szybkiego powrotu do zdrowia! :(

Co do akcji z tymi pracami, myślę, że decyzję ostateczną podejmie Cherrie.

Charionette
29.12.2014, 13:40
Sprawa się pokomplikowała. Przede wszystkim przepraszamy, na forum sporo się działo i zwyczajnie zapomnieliśmy o tym. Jesteśmy tylko ludźmi, więc miejcie to na uwadze.
Z drugiej strony, skoro Pinki pisał o utrudnieniach i takowe się nie pojawiły to można było zapytać, czy można robić prace czy jeszcze poczekać. Ale skoro już część osób zrobiła prace to musimy je przyjąć. Jako, że utrudnienia się pojawią mam pewną propozycję: jury będzie oceniać liczbowo (zgodność z tematem, wykonanie, itp.). Proponuję, żeby te utrudnienia to był jeden, maksymalnie dwa punkty w ocenie. Czyli prace zostaną przyjęte, ale nie zostanie im przyznany punkt w kategorii utrudnienia. Zgadzacie się?

konformistyczny lodzik
29.12.2014, 13:44
Ale skoro już część osób zrobiła prace to musimy je przyjąć. Jako, że utrudnienia się pojawią mam pewną propozycję: jury będzie oceniać liczbowo (zgodność z tematem, wykonanie, itp.). Proponuję, żeby te utrudnienia to był jeden, maksymalnie dwa punkty w ocenie. Czyli prace zostaną przyjęte, ale nie zostanie im przyznany punkt w kategorii utrudnienia. Zgadzacie się?

2 punkty w tą, 2 punkty za tekst w komiksie, a 6 za simów ;)

prawie połowa nie ma nic wspólnego z ''Bitwą o Sima''

Czyli patrząc, z góry możemy być przekreślone :fun:

da się coś z tym jeszcze zrobić, czy to Wasza ostateczna decyzja?

@upupup: Życz zdrowia! :lovers:

Pink Panther
29.12.2014, 13:49
da się coś z tym jeszcze zrobić, czy to Wasza ostateczna decyzja?


Już i tak idziemy Wam strasznie na rękę.

Charionette
29.12.2014, 13:52
Najważniejsze jest wykonanie simów, zgodność z opisem, wykonanie komiksu jest na końcu. Nie uważam, że jesteście z góry skreślone.

konformistyczny lodzik
29.12.2014, 13:53
Już i tak idziemy Wam strasznie na rękę.

temat zadania jest cholernie trudny, wykonanie go - jeszcze gorsze
nie zdajesz sobie sprawy, jak np.: w TS4 ciężko o dobrego sylwestra...
do tego dojdą utrudnienia, które nie wiem, jak bardzo utrudnią, ale jak jeszcze bardziej mnie to ograniczy, to omg...

mówicie tak o tych utrudnieniach, termin oddawania prac się zbliża, a my dalej nie wiemy jakie one są

mimo, że już oddałam prace, chciałabym wiedzieć jakie są te utrudnienia

może jakbym znalazła czas, koło 4-6 stycznia to bym oddała pracę zastępczą, ale w to wątpię (wyjazdy wyjazdy wyjazdy)

dlatego apeluję o pozostanie przy tej tematyce zadania, zostanie przy indywidualnej pracy, ustalenie konkretnego terminu i pozostawienie innych osób biorących udział w konkursie w spokoju, żeby nie musiały się martwić

Najważniejsze jest wykonanie simów, zgodność z opisem, wykonanie komiksu jest na końcu. Nie uważam, że jesteście z góry skreślone.

Drugi organizator napisał, że za komiks są dwa punkty... jak rozumiem - jeden za wygląd ogólny (tekst, itp), a jeden za samo oddanie komiksu?

Napisałaś też, że za utrudnienia są max 2 punkty, czyli osoby które oddały już pracę mają narzuconą maksymalną ilość 8/10

Charionette
29.12.2014, 14:04
Nie napisałam, że są max 2 pkt, tylko, żeby to propozycja.
Dajcie nam czas do wieczora, wszystko uscislimy i podamy konkrety.

konformistyczny lodzik
29.12.2014, 14:05
Nie napisałam, że są max 2 pkt, tylko, żeby to propozycja.
Dajcie nam czas do wieczora, wszystko uscislimy i podamy konkrety.

nie ma sprawy :)

tylko, żeby nie było jeszcze gorzej niż jest, prosze...

La Tortura
29.12.2014, 23:03
Dajcie nam czas do wieczora, wszystko uscislimy i podamy konkrety.

Wieczór minął... (y)

Charionette
29.12.2014, 23:56
I już ogłaszam co ustaliliśmy:

Termin zostaje przesunięty do 11.01.2015r. do godz. 22.00 gotowe prace wysyłacie na PM Charionette (http://forum.thesims.pl/private.php?do=newpm&u=23841). Dodaliśmy także pewne utrudnienia:
- jedno ze zdjęć musi zawierać istotę nadnaturalną (wampira, wilkołaka, simorośl, ufo, ducha). Może to być sim ze skinem z internetu,
- na jednym ze zdjęć musi znajdować się 4 simów (w tym wliczona jest postać nadnaturalna oraz simowie konkursowi),
- jeden z simów na imprezie musi być w piżamie,
- jeden z simów musi mieć idiotyczną fryzurę,
- jeden z simów powinien zawierać jak najmniej dodatków z internetu (może to być sim konkursowy).

Przedstawiamy Wam jeszcze punktację, którą posługiwać się będzie jury:
Zgodność simów z opisem: 6pkt
Utrudnienia: 2pkt
Wykonanie komiksu, pomysł, tekst itd.: 2 pkt

Prace, które już zostały nadesłane do Pinkiego zostaną dopuszczone do konkursu, ale pozbawione dwóch punktów na starcie. Jeśli jednak ktoś chce oddać nową pracę, nie widzę problemu :)

Ze względu na rezygnację eyvee w I etapie odpadnie tylko jedna osoba.

konformistyczny lodzik
29.12.2014, 23:58
beka życia z tych utrudnień, serio ;) pozdrawiam ludzi, którzy to zrobią ;)

jest okej, zostawiam moją pracę taką jak jest

mam nadzieje, że ktoś zrobi gorsze XDD

Charionette
08.01.2015, 21:39
Mam nadzieję, że wszyscy pamiętają, że termin oddania prac mija już w niedzielę, 11 stycznia :)

konformistyczny lodzik
08.01.2015, 21:41
Trzymam kciuki za resztę!!
powodzenia :)

Hatori
09.01.2015, 19:12
A myślałem o udziale w następnej edycji może ;D Głupi ja... ;( Bardzo krótkie terminy...

Lubie
09.01.2015, 20:07
Bardzo krótkie terminy...

To sarkazm, tak? :) Gdyby terminy były dłuższe, konkurs skończyłby się dopiero po roku, tak że tego...

konformistyczny lodzik
09.01.2015, 21:01
wywalczyliśmy przedłużenie, a tu jeszcze takie teksty
no jejciuu

FakeYourDeath
10.01.2015, 17:26
Do której można wysyłać prace?

Charionette
10.01.2015, 17:29
Rzeczywiście, nie podałam godziny -.- wybaczcie.
Do 22 będzie optymalnie :)

Everlasting
11.01.2015, 20:01
Charionette, mogę prosić BŁAGAĆ o przedłużenie terminu? jeden dzień mnie serio zbawi :( Zdjęcia mam zrobione, muszę to tylko zlepić w photoshopie a na jutro i tak mam dużo do zrobienia... błagam :thank:

konformistyczny lodzik
11.01.2015, 20:45
Charionette, mogę prosić BŁAGAĆ o przedłużenie terminu? jeden dzień mnie serio zbawi :( Zdjęcia mam zrobione, muszę to tylko zlepić w photoshopie a na jutro i tak mam dużo do zrobienia... błagam :thank:

wysiadam, wybaczcie...
to tylko -1 pkt
nie martw się, niektórzy z góry mogą mieć -2, sooo :D :like:

Charionette
11.01.2015, 21:15
Wybaczcie, ale czy to są jakieś żarty?! Otrzymałam 3 (słownie: trzy) prace. Przez 17 dni tylko trzy osoby podjęły się wykonania podjętego przez siebie zobowiązania. A co z resztą? Gdzie jakieś wytłumaczenie, cokolwiek (jest jedna osoba usprawiedliwiona do której nic nie mam)? Muszę przedyskutować sprawę z Pinkim.
Póki co konkurs zawieszony!!

konformistyczny lodzik
11.01.2015, 21:24
Póki co konkurs zawieszony!!

cieplutko pozdrawiam osoby, które się postarały i oddały pracę :lovers:

polecam też trzymanie się zasad konkursu, które coś tam wspominały o banach :rolleyes:

miłego wieczoru :) :) :)


a na przyszłość polecam rozwiązanie z większą ilością utrudnień, o, o! :redface: ;P

mimo wszystko, pozdrawiam również organizatorów i jurry ;))

FakeYourDeath
11.01.2015, 21:35
szkoda, bo specjalnie dzisiaj siedziałam nad swoją pracą...

Pink Panther
11.01.2015, 21:44
Dobra, przedyskutowaliśmy to.

Po pierwsze, nie wiem, czy bardziej jesteśmy źli, czy bardziej nam przykro, że tak bardzo zlekceważyliście sobie konkurs. Jak już ktoś się czegoś podejmuje, to powinien tego przestrzegać.

Czasu było wystarczająco dużo. 17 dni? Poszliśmy Wam tak bardzo na rękę, ale Wam i tak było mało. Nie ma opcji, żeby przedłużyć termin. A co z resztą, która nie oddała prac?

Zgodnie z regulaminem konkursu (odsyłam do pkt. 20.) następujące osoby otrzymują dwutygodniowego bana oraz zakaz brania udziału w kolejnym konkursie wieloetapowym:
- massdnm123
- FresH
- LepkiePaluszki23
- Everlasting
- KarolinaJ

Prace oddali natomiast: Ata, konformistyczny lodzik i FakeYourDeath. Te trzy osoby przechodzą automatycznie do finału konkursu. Na dniach ogłosimy kolejne, ostatnie już zadanie. Każdy z Was będzie w pewnym sensie zwycięzcą, ponieważ osoba, która w finale zajmie 1. miejsce, otrzyma rangę na 6 miesięcy, 2. miejsce - na 3 miesiące, a 3. miejsce - na jeden miesiąc.

Chciałbym też ogłosić, że póki co wstrzymamy się z organizacją kolejnych Bitew o..., skoro uczestnicy mają takie podejście do konkursu.

Lubie
11.01.2015, 21:50
chciałem tylko powiedzieć, że bardzo dobrze mi sie oceniało prace :D bardzo dobrze dogadywalismy sie z innymi jurry :D

a na powaznie, moglibysmy chociaz zobaczyc prace, ktore przeszly do finalu? ;D

konformistyczny lodzik
11.01.2015, 21:50
Dobra, przedyskutowaliśmy to.

Po pierwsze, nie wiem, czy bardziej jesteśmy źli, czy bardziej nam przykro, że tak bardzo zlekceważyliście sobie konkurs.

nie wszyscy :3


Czasu było wystarczająco dużo. 17 dni? Poszliśmy Wam tak bardzo na rękę, ale Wam i tak było mało. Nie ma opcji, żeby przedłużyć termin. A co z resztą, która nie oddała prac?

Zgodnie z regulaminem konkursu (odsyłam do pkt. 20.) następujące osoby otrzymują dwutygodniowego bana oraz zakaz brania udziału w kolejnym konkursie wieloetapowym:
- massdnm123
- FresH
- LepkiePaluszki23
- Everlasting
- KarolinaJ

R.I.P Dawid :C

Chciałbym też ogłosić, że póki co wstrzymamy się z organizacją kolejnych Bitew o..., skoro uczestnicy mają takie podejście do konkursu.

również nie wszyscy :3 :lovers:


Czekamy, jak z tego miejsca serdecznie dziękuję za konkurs :) Mimo wszystko było miło, ta sprzeczka na początku tego zadania była również przyjemna! :fun: ahh, no i wszystko kiedyś się kończy - teraz tylko czekać na zadanie finałowe no i życzę wszystkim powodzenia! :hihi:

Pink Panther
11.01.2015, 21:51
Cherrie je ma, wstawi, jak wróci na forum ;)

konformistyczny lodzik
11.01.2015, 21:51
Cherrie je ma, wstawi, jak wróci na forum ;)

czekamy i ściskamy paluszki! :love: :fun:

Charionette
11.01.2015, 22:47
Bany wlepione, prace wklejone do tematu.
Gratuluję tym, którzy oddali prace. Fajnie, że Wam się chciało :)

a na przyszłość polecam rozwiązanie z większą ilością utrudnień, o, o!
To było naprawdę takie trudne? Zawsze myślałam, że prawdziwe utrudnienia to np. żadnych dodatków z internetu, zero obróbki graficznej. Całe życie w błędzie :D

konformistyczny lodzik
12.01.2015, 13:53
prace wklejone do tematu.

:| :| :| :|

my też możemy zobaczyć? :D

Charionette
12.01.2015, 14:38
W sumie nie widzę przeciwwskazań ;D

konformistyczny lodzik
16.01.2015, 16:43
Ci co oddali prace ciągle czekają na finałowe zadanie :lovers:

Charionette
16.01.2015, 19:04
Wiemy :) ustalamy treść zadania.

Pink Panther
21.01.2015, 16:25
Wygląda na to, że FakeYourDeath wygrywa walkowerem :|

"10. Spośród 2 finałowych prac drogą głosowania zostanie wybrana jedna, której autor wygra konkurs i otrzyma rangę "Top Model"/"Top Modelka" lub "Model z okładki" (do wyboru) na okres 6 miesięcy w wybranym przez siebie kolorze."

FakeYourDeath, gratuluję. Wybierz sobie którąś z powyższych rang i zgłoś się do jednej z administratorek ;)

Co do konkursu - ta edycja to była jedna wielka gównoburza. Trochę niefajnie, bo mieliśmy z Cherrie pomysły na ciekawe zadanie. Ale mówi się trudno - póki co od Bitew... trzeba sobie odpocząć.

Z tego miejsca dziękuję bardzo Charionette za pomoc w organizacji i zajęcie się nagłówkami i logiem :)

Słodki Pan Ciastek
21.01.2015, 19:05
Gratulacje :)

Myrtek
21.01.2015, 19:07
Również gratuluję... choć jedna osoba ma jako tako pożytek z tgo konkursu. :huh::fun:

FakeYourDeath
21.01.2015, 19:52
Trochę niefajnie się to wszystko skończyło, szkoda.