PDA

Zobacz pełną wersję : problem z dodatkami


massdnm123
26.12.2014, 15:09
ściągnęłam całkiem sporo dodatków z internetu typu: włosy, ubrania, meble, a mimo to nie widzę ich w grze, jedynie pojedyncze rzeczy. Wszystkie pliki package wrzuciłam do folderu Mods w moich dokumentach. Jaka może być tego przyczyna, że tych dodatków nie ma w grze?

Hebe
26.12.2014, 15:43
Te pobrane rzeczy mogą funkcjonować jako rekolory, czyli przedmioty znajdujące się w oryginalnej grze, ale "przemalowane" przez twórcę rekoloru. W takim wypadku te rzeczy będą funkcjonowały jako dodatkowe "kolory" znajdujących się w grze przedmiotów, na przykład:
http://i62.************/2up7ko8.jpg

massdnm123
26.12.2014, 19:06
Owszem, jest tak z fryzurami, no ale mebli nie mogę nigdzie znaleźć :(

Lubie
26.12.2014, 19:10
Owszem, jest tak z fryzurami, no ale mebli nie mogę nigdzie znaleźć :(

meble przeważnie mają czarną oblamówkę na miniaturce.

Nacia75
07.01.2015, 18:50
Cześć,

w moim przypadku zrobiłam tak się pytająca się osoba wyżej po ściągnięciu dodatków... tylko, że mi skasowało wszystkie rodziny i nigdzie nie ma tych dodatków. Już się pogodziłam z utratą rodzin i zaczęłam od początku, ale niektóre dodatki naprawdę mi się podobały, a boję się ponownego problemu. Jak mam to zrobić? Proszę o odpowiedź.;))

anulalol2
10.03.2015, 17:30
witam. mam problem z pobranymi dodatkami z TSR, siagnelam kilka strojow i fryzur z czego dziala mi tylko jedna sukienka. reszty nie moge znalesc przy tworzeniu sima , w czym problem?

marandile
10.03.2015, 18:20
Może masz za dużo podfolderów? Gra nie będzie widzieć plików w trzeciej 'warstwie' folderów, no nie wiem jak to wytłumaczyć, w każdym razie jak w folderze mods masz folder ubrania, to w tych ubraniach nie możesz mieć już kolejnych folderów, tylko same pliki.

anulalol2
11.03.2015, 09:25
Może masz za dużo podfolderów? Gra nie będzie widzieć plików w trzeciej 'warstwie' folderów, no nie wiem jak to wytłumaczyć, w każdym razie jak w folderze mods masz folder ubrania, to w tych ubraniach nie możesz mieć już kolejnych folderów, tylko same pliki.


wlasnie nie, mam tylko kilka dodatkow doslownie pare, poniewaz dopiero zainstalowalam gre i sprawdzam dodatki dopiero co i jak

dawidwoj
13.03.2015, 08:49
Heja. Ja mam dokładnie podobny problem. Po wrzuceniu dodatków do the sims 4 w folder mods , nie ma :O ich tzn. nie ma ich wszystkich w grze. Co jest ? Już ktoś sobie z tym poradził ?

dawidwoj
06.04.2015, 11:22
Witam ponownie problem z dodatkami został rozwiązany. Dla tych którzy nadal męczą się z brakiem zdownloadowanych obiektów tj. włosy , ubrania , meble itd proponuje zainstalować grę od nowa ( z seri RELOADED ) pójdzie jak złoto i oczywiście dodatki same się znajdą.

Pozdro

Sovillian
06.04.2015, 18:58
Gra z serii RELOADED jest grą piracką, tak więc wcale nie jest to rozwiązaniem.

dawidwoj
07.04.2015, 13:59
Dla mnie okazało się wyjściem z tego problemu.

Kędziorek
07.04.2015, 14:35
Ale na tym forum zajmujemy się jedynie problemami i rozwiązaniami dotyczącymi tylko i wyłącznie ORYGINALNYCH wersji gry. Piractwo to kradzież i jest tutaj tępione.

anulalol2
24.04.2015, 12:07
Witam ponownie problem z dodatkami został rozwiązany. Dla tych którzy nadal męczą się z brakiem zdownloadowanych obiektów tj. włosy , ubrania , meble itd proponuje zainstalować grę od nowa ( z seri RELOADED ) pójdzie jak złoto i oczywiście dodatki same się znajdą.

Pozdro

a jesli mam gre nie oryginalna?