PDA

Zobacz pełną wersję : Pobieranie gry


rafknaf
06.01.2015, 15:36
Mam pytanie:
Pobieram z "Origin" kolejny raz TheSims 4 żeby po usunięciu przez PS zainstalować od nowa i zobaczyć czy zacznie działać.
Czy ta gra przed instalacja zapisuje się gdzieś na kompie czy za każdym muszę pobierać te ponad 8GB danych ?

Hebe
06.01.2015, 18:41
Nie, instalacje się nie zapisują. Z resztą, na tym polega reinstalacja, że usuwa się z komputera cały program, więc nie jestem pewna po co pytasz :|

PS Jeśli masz problem z wyrzucaniem gry na mapkę przy próbie załadowania rodziny, to reinstalacja nie pomoże. Luknij do ogólnego tematu problemów z grą.

rafknaf
06.01.2015, 19:35
...|

PS Jeśli masz problem z wyrzucaniem gry na mapkę przy próbie załadowania rodziny, to reinstalacja nie pomoże. Luknij do ogólnego tematu problemów z grą.

Pisałem już o tym, ale po ponownym zainstalowaniu problem był ten sam...
Tym razem usunięcie gry pomogło, ale musiałem też usunąć dodatkowo pliki zapisu i zacząć wszystko od początku.

Hebe
06.01.2015, 20:30
Wystarczyło skasować save'y, nie trzeba było reinstalować gry.

rafknaf
07.01.2015, 14:46
Wystarczyło skasować save'y, nie trzeba było reinstalować gry.

Po skasowaniu gra wcale nie chciała się odpalić więc KOLEJNE pobieranie było niezbędne. Nawet po cofnięciu usunięcia plików z save :(

Hebe
07.01.2015, 16:24
To ciekawe, bo zazwyczaj nie ma z tym problemów :|

rafknaf
08.01.2015, 08:20
Niestety u mnie sie takowy pojawił i dlatego musiałem kolejny raz pobierać grę z Origin-a