PDA

Zobacz pełną wersję : Lodzik majsterkuje!


konformistyczny lodzik
18.01.2015, 14:07
Witam! :hihi:

Zapraszam do oceny mojej simki, Natalié :lovers:

http://i.imgur.com/B6f9gF3.png

Pamiętajcie, że miły komentarz lub reputacja motywuje do działania! :lovers:

Weraxera
18.01.2015, 14:25
Ładna. Ładne włosy i oczy. Skąd masz oczy? xD

konformistyczny lodzik
18.01.2015, 14:30
Dziękuję :lovers: Pytasz o soczewki? Są z http://www.thesimsresource.com :)

Hebe
18.01.2015, 14:46
Człowieku, nie nadużywaj tego filtru. Przy jakimkolwiek anonimowym konkursie od razu widać która praca jest twoja.

Sama simka nie jet zła, może ewentualnie wydłużyłabym jej podbródek, ale poza nie mam zastrzeżeń co jej rysów. Na twoim miejscu wymieniłabym jej soczewki i zmniejszyłabym je. I skoro już zaczynasz modzić, to mogłabyś pobrać jakieś skiny i makijaż.

konformistyczny lodzik
18.01.2015, 15:15
Człowieku, nie nadużywaj tego filtru. Przy jakimkolwiek anonimowym konkursie od razu widać która praca jest twoja.

Pragnę zauważyć, że na każdym zdjęciu nakładam inną mieszankę filtrów :)

Na twoim miejscu wymieniłabym jej soczewki i zmniejszyłabym je.

Dziękuję za zwrócenie uwagi :)

I skoro już zaczynasz modzić, to mogłabyś pobrać jakieś skiny i makijaż.

Tutaj też pragnę zauważyć, że ona posiada skin oraz makijaż pobierany z internetu :)

Dziękuję :)
:)

Lubie
18.01.2015, 15:37
Simka jest całkiem ok. Podobają mi się oczy (ale soczewki nie za bardzo). Włosy są spoko, podoba mi się ten kolor.
Mało zdjęć. Jedno nie wystarcza.

I ogólnie co do filtru, zgadzam się. Zawsze widać, że to Twoja praca ;)

La Tortura
18.01.2015, 17:41
ja tez ciągle używam tego samego filtru, i co z tego? może nie używajmy charakterystycznych dodatków itp, bo po tym też można poznać, duuuh

w kazdym razie mi się podoba twoja simka! jest niezbyt charakterystyczna i ładna, na pewno lepsza od pierwszej wersji bo nie wygląda jak troll afrykański. naprawdę widzę poprawę w tworzeniu simów. czekam na wiecej simow, mam nadzieje ze nie opuscisz poziomu. poza tym tak jak mowili poprzednicy - moglabys pokazac wiecej zdjec, bo to jedno to naprawdę mało.
btw chcialabym zobaczyć tą simkę w innej fryzurze i ciemnych włosach, krótszych, mozesz podesłać mi zdjecie na pw albo fb :D
pozdrawiam i weny życzę :lovers:

Chwalisława
18.01.2015, 21:16
Mi również simka się podoba :) jest naturalna i taka inna. soczewki mi isę bardzo podobają i fryzura do niej pasuje. te piegi są przeurocze <3
też podpisuję isę pod tym, że mogłabyś dać więcej zdjęć.

eyvee
18.01.2015, 21:30
Mi się simka bardzo podoba - kolor wlosow, fryzura, makijaż jest dla mnie prosty, urzekający i nieprzesadzony.
Nie uważam, że masz za duzo lub za mało CC uzytych - jest w sam raz!
Delikatna uroda na +
Oczy i soczewki tez pasuja. Filtr mi wcale nie przeszkadza ;)
Daję silne 9/10 <3

xheyanna
19.01.2015, 18:28
Na wstępie to co mówili już inni: WIĘCEJ ZDJĘĆ! :D

Ogólnie rzecz biorąc simka jest ładna, ale też mnie nie zachwyca.
Na plus zdecydowanie fryzura i kolor włosów <3
Poprawiłabym natomiast na pewno oczy. Coś mi tam nie gra.
Spróbowałabym je nieco obniżyć albo podnieść brwi. Wydaje mi się też, że chyba są delikatnie za szeroko rozstawione albo to ja mam jakieś spięcie w oczach :D
Możliwe też, że delikatnie wydłużyłabym jej tą twarz i całość twarzy również lekko obniżyła, coby lepiej wyglądały te delikatnie podniesione brwi :P

Ale podsumowując, jak na początek moim zdaniem bardzo ok, poprawki jakie bym wprowadziła są czysto korekcyjne, więc moja ocena na dziś to takie mocne 7/10, czekam na następnych simów Lodzik! :lovers:

konformistyczny lodzik
19.01.2015, 20:08
Simka jest całkiem ok. Podobają mi się oczy (ale soczewki nie za bardzo). Włosy są spoko, podoba mi się ten kolor.
Mało zdjęć. Jedno nie wystarcza.

Bardzo dziękuję! :)

I ogólnie co do filtru, zgadzam się. Zawsze widać, że to Twoja praca ;)

Pisałam o tym wyżej :cool2:

ja tez ciągle używam tego samego filtru, i co z tego? może nie używajmy charakterystycznych dodatków itp, bo po tym też można poznać, duuuh

o to, to! ;P

w kazdym razie mi się podoba twoja simka! jest niezbyt charakterystyczna i ładna, na pewno lepsza od pierwszej wersji bo nie wygląda jak troll afrykański. naprawdę widzę poprawę w tworzeniu simów. czekam na wiecej simow, mam nadzieje ze nie opuscisz poziomu. poza tym tak jak mowili poprzednicy - moglabys pokazac wiecej zdjec, bo to jedno to naprawdę mało.
btw chcialabym zobaczyć tą simkę w innej fryzurze i ciemnych włosach, krótszych, mozesz podesłać mi zdjecie na pw albo fb :D
pozdrawiam i weny życzę :lovers:

Bardzo dziękuję, Ata :lovers:

Mi również simka się podoba :) jest naturalna i taka inna. soczewki mi isę bardzo podobają i fryzura do niej pasuje. te piegi są przeurocze <3

Jejciu, dziękuję! :lovers: też uważam, że te piegi są przeurocze :love:

też podpisuję isę pod tym, że mogłabyś dać więcej zdjęć.

Następnym razem postaram się dać więcej:3

Mi się simka bardzo podoba - kolor wlosow, fryzura, makijaż jest dla mnie prosty, urzekający i nieprzesadzony.

dziękuję! :love:

Nie uważam, że masz za duzo lub za mało CC uzytych - jest w sam raz!

:lovers:

Delikatna uroda na +

:love:

Oczy i soczewki tez pasuja. Filtr mi wcale nie przeszkadza ;)

:love:

Daję silne 9/10 <3

Jejciu, jejciue! :lovers:

Na wstępie to co mówili już inni: WIĘCEJ ZDJĘĆ! :D

Postaram się! :fun: :lovers:

Ogólnie rzecz biorąc simka jest ładna, ale też mnie nie zachwyca.

:redface:

Na plus zdecydowanie fryzura i kolor włosów <3

blondynki górą! :love:


Poprawiłabym natomiast na pewno oczy. Coś mi tam nie gra.

:cool2:


Spróbowałabym je nieco obniżyć albo podnieść brwi. Wydaje mi się też, że chyba są delikatnie za szeroko rozstawione albo to ja mam jakieś spięcie w oczach :D Możliwe też, że delikatnie wydłużyłabym jej tą twarz i całość twarzy również lekko obniżyła, coby lepiej wyglądały te delikatnie podniesione brwi :P

Zobaczę później jak to wyjdzie w CAS'ie :D


Ale podsumowując, jak na początek moim zdaniem bardzo ok, poprawki jakie bym wprowadziła są czysto korekcyjne, więc moja ocena na dziś to takie mocne 7/10, czekam na następnych simów Lodzik! :lovers:

Jejciu, dziękuję! :lovers:

Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękuję :lovers: :love: :lovers: :love:

kalafjor
20.01.2015, 16:13
Simka fajna, podoba mi się jej fryzura, lepszej nie mogłaś dać! Kolor oczywiście na plus, zielone oczy pasują blondynkom! : D Makijaż delikatny, na plus - usta, tutaj troszkę gorzej, ale nie jest źle. Piegi pasują jej bardzo, a mówią, że tylko rudzi ludzie dobrze w nich wyglądają
Czekam na następnych simów :lovers: