PDA

Zobacz pełną wersję : Jak oceniasz pracę Bjork


Björk
23.01.2015, 18:11
Ankieta opisowa - sprawdzian, czy przejdzie :)

Meryam
23.01.2015, 18:34
No dobra, to lecimy :D

Pracę Bjork bardzo sobie cenię. Jest zawsze opanowana i stanowcza. Jeśli załoga popełni błąd to zawsze stara się go naprawić i nie kryje się z tym, że każdy popełnia błędy. Zdecydowanie świetna postać w przypadku rozwiązywaniu konfliktów ;)
Nie wiem jak wygląda sprawa od strony technicznej, tzn. rozdawanie warnów, banów, pilnowanie porządku w działach itd., ale jeśli chodzi o sprawy regulaminowe, to tutaj też zdecydowanie na plus :)

Ogółem moja ocena jest bardzo pozytywna, nie mogę powiedzieć złego słowa :P

Caesum
23.01.2015, 18:51
Praca Bjork jak zawsze na plus. Stara się jakoś opanować to, co się dzieje na forum, liczy się ze słowami userów(ale i bez przesady) i wprowadza w życie różne propozycje zmian zarówno technicznych jak i administracyjnych. Z nas wszystkich chyba najbardziej też aktywnie bierze udział w poprawieniu atmosfery forum, choć może nie zawsze się to udaje(akcja "bez nienawiści"), ale zawsze jest to jakiś krok do przodu.

Liv
23.01.2015, 18:57
Mam wrażenie, że Szefowa coś się ożywiła na forum - widzę jej posty częściej niż kiedyś :D Fajnie się nam współpracowało (w sumie jak zawsze xD) przy "BoD" ;) Jest lepiej niż było, Bjork ;)

No i jakimś cudem zaczęłam przyznawać jej rację w forumowych konfliktach :O Chyba się starzeję...

Słodki Pan Ciastek
23.01.2015, 19:03
Uwielbiam :D Piszę posty raz, a konstruktywnie i dobrze. Staje na wysokości zadania wtedy, kiedy jest tego potrzeba i bardzo dobrze pełni swoją funkcję :) Jak sama ranga wskazuje jest miluchem i bardzo sympatycznie podchodzi do ludzi z forum :) Nie będę się rozpisywał bo jeszcze palnę jakąś głupotę ^^ Pozdrawiam :)

Shiver
23.01.2015, 19:33
Bjorka to najmilsza i najbardziej uprzejma osoba jaką znam, poważnie. Świetnie umie rozładować konflikty a przy tym robi to z ogromną klasą i szacunkiem do innych. Uwielbiam jej wiadomości z życzeniami miłego dnia, mała rzecz a naprawdę cieszy :) (i od razu bardziej się chce na forum siedzieć!).
Rzeczywiście ostatnio (no ja bym powiedział od kilku dni, ale może inne działy przeglądamy :rolleyes:) się ożywiła, zwykle była obserwatorem. Nie wiem jak tam ze sprawami technicznymi, ale jeśli chodzi o atmosferę (bo to przecież też jest ważne) to nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Malfurion
29.01.2015, 20:40
Bjork... Bjork...Bjork
Bjork, to niepodwazalny symbol forum! Odkad pamietam tu byla i niewyobrazam sobie sytuacji, by owa Administrator miala odejsc.
Potrafi w niecodzienny i czasami szalony sposob rozwiazywac konflikty. Czasami, jej posty sa wrecz rozbrajajace, az ma sie wrazenie, ze w Bjorce siedza zupelnie dwie rozne kobiety :D
Jest jednak pewien minus, a mianowicie Bjork praktycznie w ogole nie integruje sie z reszta forumowej spolecznosci. Jest jakby niedostepna. Owszem, milo jest dostac od niej cieplutkie pozdrowienia, ale to nie jest to samo, co w miare regularna aktywnosc tu i owdzie. Kto ma dawac innym przyklad, jak nie gora? ;)

Myrtek
02.02.2015, 16:56
Bjorkiś! :D
Kobieta nad kobietami! Rządzi sprawiedliwie, jest bardzo uczynna, pomoże, gdy tylko może, bezproblemowa osóbka.
Jesteś tu odkąd pamiętam i również sprawujesz rolę adminki. Twój av wraz z sygnaturą znam na pamięć! :P

Naprawdę sobie Ciebie cenię. Jesteś dojrzała, stara się załatwiać sprawy po dorosłemu i tak, aby każda ze stron była zadowolona. Nie mam nic do zarzucenia komuś, na kogo zawsze można liczyć. :)
Jednak (tak jak wspomniał Genesis) myślę, że oprócz angażowania się w organizację forum, powinnaś również być widoczna w tematach, obracać się wśród użytkowników. Myślę, że taka aktywność i inicjatywa z Twojej strony wyszłaby na dobre, gdyż dałabyś poznać siebie, a i pozostali by się otworzyli.