PDA

Zobacz pełną wersję : Jak oceniasz pracę Libby


Libby
23.01.2015, 18:21
Tu możecie wypowiedzieć się na temat mojej pracy.

Björk
23.01.2015, 18:26
To ja będę pierwsza:

+ dodatnie:
+ bardzo szczegółowo wszystko sprawdza zanim podejmie decyzje.
+ sprawdza numery IP kont czekających do moderacji, co by nie aktywować kilku użytkowników jednocześnie.
+ zna się na html-u
+ lubię ją.

+ ujemne- zdarza jej się być niezdecydowaną i magluje różne tematy w nieskończoność.

Meryam
23.01.2015, 18:39
Libby, Libby, Libby... sympatyczna dziewczyna, do pogadania, do pośmiania się, obgadania absów Olivera Queena xD
Jeśli mowa o pilnowaniu porządku w działach to zdecydowanie widać jej pracę. Było też widać jej duży wkład w działanie html-owe forum, zna się dziewczyna :D Bardzo skrupulatna w swoich działaniach.
To co teraz napiszę raczej nie liczy się dla mnie osobiście jako minus, ale zauważyłam, że wiele osób na forum chyba nie do końca rozumie jej poczucie humoru przez co dochodzi do pewnych spin, że ktoś poczuł się obrażony w jakiś sposób, dlatego też może ujmę to w ten sposób: czasem nie umie się ugryźć w język :D

Ale ogółem zdecydowanie na plus ;)

Słodki Pan Ciastek
23.01.2015, 19:15
Chyba pierwsze o czym warto wspomnieć to chwała jej za stworzenie Forumowej Mafii <3 :D
Jest osobą zdystansowaną, która zanim coś napisze musi pomyśleć i przeanalizować sytuację dokładnie, jeśli ta cecha przekłada się na twoje życie realne no to zazdroszczę bo jej nie posiadam :/ :)
Jak wspomnieli poprzednicy widać twoją pracę i pilnowanie porządku na forum :)

Liv
23.01.2015, 19:39
Libby, chciałabym, żebyś była bardziej jednoznaczna w swoim adminowaniu. Bywały momenty, w których mocno nie zgadzałam się z Twoimi decyzjami - nawet co do tego mojego warna, chociaż gdyby był punktowany, to bym się wściekła :P
Fajnie, że przynajmniej Ty zabrałaś głos w dyskusji nt. konfy - w zasadzie jako jedyna z całej administracji napisałaś coś konkretnego, szkoda tylko, że tak mało :(
No i duży plus za konkursy i bycie widoczną w simowej części forum :)

Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że gdybyś chciała, to byłabyś dużo lepiej przeze mnie odbierana jako adminka. Jest raczej dobrze, ale może być lepiej :)

Shiver
23.01.2015, 19:54
Jeśli chodzi o stronę techniczną - bez zastrzeżeń, świetnie pilnuje porządku. Do tego zdolności organizatorskie (Forumowa Mafia!) i ogólna obecność na forum - komentuje, udziela się w simowych tematach, super :) Bardzo miła osóbka :3 No i jest stanowcza - za to wielki plus.
Jakiś wielkich wad nie widzę, czasami w jakiś konfliktowych sytuacjach wydajesz się być trochę zdenerwowana, chociaż to może być bardzo subiektywne odczucie.

Malfurion
29.01.2015, 20:39
Libby, Libby... coz ja moge o tobie powiedziec? ;P
Organizatorka kultowej Forumowej Mafii... a propos, kiedy kolejna edycja? :D
Generalnie nie mam osobiscie zastrzezen, wydaje sie byc wporzadku dziewczyna. Choc wydaje mi sie, ze za czasow pre-Moderatorskich, byla bardziej wyluzowana niz obecnie. Mozliwe, ze to tylko moje subiektywne odczucie ;)

Myrtek
02.02.2015, 17:03
Libby, wiesz, jaki mam do Ciebie stosunek! (:wredny:)

Jesteś aktywna na forum, nie da się tego nie zauważyć. Gdy czegoś potrzebuję, najczęściej jesteś pod ręką. Angażujesz się w pracę na forum, a to się ceni.
Nie mam Tobie czegokolwiek do zarzucenia - nie orientuję się w nadawanych przez Ciebie banach i działaniach, jakich się podejmujesz w tajnych posiedzeniach adminów. :D
Dobrze, że utrzymujesz kontakt z pozostałymi użytkownikami nie tylko na zasadzie "pomóż, zmień kolor, czy coś może być tak, a może inaczej". Można z Tobą porozmawiać, nie zauważyłam, byś się jakoś szczególnie wywyższała. No, w kontaktach ze mną szczególnie! :rofl:

Wg mnie jak najbardziej na plus.:)