PDA

Zobacz pełną wersję : Jak oceniasz pracę Pink Panthera


Pink Panther
23.01.2015, 18:24
Oczywiście jako promotora :) Zachęcam do wypowiadania się :)

Björk
23.01.2015, 18:28
+ dodatnie:
+ chłopak ma powera i chęć do wprowadzania zmian i ciekawe pomysły

+ ujemne:
+ martwię się o to, że jak coś się nie powiedzie, to się szybko zniechęca.

Meryam
23.01.2015, 18:45
Na plus jest zdecydowanie zapał i chęć do pracy, co widzę w wielu postach. Dużo pomysłów, niektóre może nie najlepsze, ale jest pewna inicjatywa. Obawiam się jednak, że widzę mało efektów. Nie widzę zawiązania współpracy z inną stroną, nie widzę aktywnego tumblra, bardzo ubogi facebook i twitter forum. Mam też wrażenie, że popularność forum nie wzrosła dzieki działaniom Pinkiego. Nie skreślam go, broń boże, widzę, że się stara. Wydaje mi się, że po prostu potrzebuje dużo czasu na podjęcie działania. Co nie jest złe, bo czas pozwala na dopracowanie idei. Obawiam się tylko, że minęło całkiem sporo czasu, a efektów jest niewiele...
Tak jak mówiłam, nie skreślam go, absolutnie. Na pewno dałabym mu szansę na rozwinięcie skrzydeł ;)

Edit: No, więc ten teges, tak jak pisałam w innym temacie, wycofuję swoją wypowiedź dot. braku efektów :D

Słodki Pan Ciastek
23.01.2015, 18:53
Nie mam chyba żadnych zastrzeżeń :) Masz świetny kontakt z ludźmi z całego forum :D Nie wydaje mi się, żeby ktoś nie pałał do ciebie sympatią. Udzielasz się i często można zobaczyć cię w akcji z nowymi, ciekawymi pomysłami (jak to zresztą napisała Bjork ) :)
Mam nadzieję, że jeszcze długo zostaniesz w tej społeczności i nie dasz nam spokoju (w pozytywny sposób) :)

Liv
23.01.2015, 19:02
Pinki, te pustki na tumblrze straszą. Zważając na to, jaka jest w ogóle idea tej strony, powinno to wyglądać zgoła inaczej - zdjęć na naszym forum nie brakuje, a sama obsługa tumblra jest dziecinnie prosta.
Odnośnik na górze forum do pustego bloga woła o pomstę do nieba. Serio.
Może patrzę nie tam gdzie trzeba, ale JA nie zauważyłam efektów Twojego "promowania" forum. Chyba ze ostatnia fala nowych twarzy ma coś z tym wspólnego, a ja nic o tym nie wiem.

Aperlaxive
23.01.2015, 19:10
Moim zdaniem Pink Panther bardzo dobrze sprawdza się jako promotor. Jest bardzo aktywny, ma dużo pomysłów i jak już wspomniał Słodki Pan Ciastek, ma świetny kontakt z ludźmi. Wprowadza miłą atmosferę na forum ;)
Co prawda jest jeszcze trochę pusto, ale w końcu nie tak łatwo od razu przyciągnąć więcej osób. Na tumblra i twittera nie wchodzę, ale z tego co ogarniam sytuacja na fb jest okej :D

Shiver
23.01.2015, 19:44
Pinkiemu na pewno nie brakuje pomysłów i zapału, za to wielki szacun :)
Ale już z samym wcielaniem tych pomysłów w życie bywa różnie. Mamy nowego partnera (super! :love:), ale żeby nie skończyło się to tylko na wymianie bannerów, szkoda by było ;) No i fanpejdże są średnie trochę według mnie. O tumblrze już wcale nie wspominam (z czego w ogóle wynika ta przerwa? :|). Na pewno wymaga to trochę pracy, ale może być bardzo dobrze! C: