PDA

Zobacz pełną wersję : Jak oceniasz pracę Szlachcica


Caesum
23.01.2015, 18:47
Bo ja chyba też się zaliczam do obsługi forum, to też założę temat. :P Tu możecie się wypowiedzieć na temat mojej pracy jako administrator techniczny.

Björk
23.01.2015, 18:50
Jestem zadowolona, że nie muszę wykonywać Twoich rozkazów :)

Ale mi np. nowy styl forum się nie podoba i powróciłam do starego.
Wielki + za brak wyskakujących reklam :)

Liv
23.01.2015, 18:52
SZLACHCIC!!! :love: Najlepszy facet-admin, jakiego to forum miało :D I zna się na swoim fachu jak nikt! Patrzcie, ile dobrego zrobił na forum :wub: No i prywatnie to przesympatyczny gość :>

Meryam
23.01.2015, 18:52
O. Mój. Boże.
Ten gościu.
To, co zrobił z tym forum... szacun. Ogromny szacun. Jako jednemu z niewielu udało się naprawdę przywrócić temu forum odrobinę życia.
Absolutny geniusz :D

Słodki Pan Ciastek
23.01.2015, 19:27
A mi się podoba wygląd forum, a przynajmniej się przyzwyczaiłem i chyba nie powróciłbym już do starego :)
Widocznie udziela się na forum i w ogóle nie widać po nim, że pełni funkcję administratora technicznego :)
Fajny człowiek xD :)

Shiver
23.01.2015, 19:36
Wystarczyła właściwa osoba na właściwym miejscu i zobaczcie jak się forum zmieniło! Wszystko na plus, nie ma co się rozpisywać. Odwala kawał dobrej roboty a przy tym wydaje się być bardzo miły :)
Ja bym mu tam dał zwykłego admina imo. Dostęp do wszystkiego pewnie i tak ma tylko używać nie może :P

xheyanna
23.01.2015, 21:52
chyba tylko tutaj mogę się wypowiedzieć, bo wiem w 100% co chce napisać :D

a mianowicie:
jak to dobrze, że tu jesteś! to ile pracy włożyłeś w to, żeby to forum się rozwijało... :D
Przede wszystkim nowy, nowoczesny skin, to czego wizualnie temu forum brakowało moim zdaniem najbardziej, od razu przyjemniej zaczęło mi się wchodzić na to forum pomimo, że początkowo nie mogłam się przestawić, ale teraz ten etap mam już za sobą i wizualnie jest bardzo ok :D
nie mowie juz o tej technicznej stronie prowadzenia forum i jak cały czas sie starać to forum ulepszyć.... :P

no powtórzę się, ale na prawdę DOBRZE, ŻE JESTEŚ i dobrze, że w końcu ranga odpowiednia ! :D

Malfurion
29.01.2015, 20:31
Jedyny facet w zespole :D

Coz, w przeciwienstwie do wiekszosci, bede powsciagliwy w ocenie jego pracy przedwszystkim z faktu na to, iz jego staz jako Admin jest zdecydowanie za krotki. Ale nie wspomniec tutaj o metamorfozie, jakie forum przeszlo dzieki niemu byloby grzechem. Mimo, ze mi wyglad modern w ogole nie przypadl do gustu ( i jestem w szoku, ze slysze podobne slowa od Bjork xd), to widze, ze zdecydowanej wiekszosci sie podoba. Zobaczymy w jakim miejscu bedzie forum za rok B)
Trzymam kciuki i licze, ze forum wciaz bedzie sie rozwijac ;))