PDA

Zobacz pełną wersję : Znikający znajomi...


Niewidzialna
02.02.2015, 14:44
Cześć!
Od niedawna borykam się z pewnym, bardzo irytującym problemem w The Sims 4, a mianowicie chodzi o zanikające kontakty. Ech, może precyzyjniej opiszę: no, więc, gdy chce zapoznać mojego sima z jakąś inną osobą, następnego dnia nie ma po niej śladu w spisie kontaktów. :huh:
Czytałam trochę o tym na innych forach, że to niby wina EA i muszą grę dopracować, ale ile ja jeszcze mam czekać? :( Nie miałam tak zawsze, stało się to jakieś pięć, sześć dni temu. Do tego ta moja rodzinka, którą gram jest dla mnie bardzo ważna, bo to już drugie pokolenie, a wiadomo, że bez żadnych znajomości historia dalej nie pójdzie.
Dlatego błagam, jeżeli mieliście podobny problem, piszcie! Może zgłosić ten błąd jakoś przez Orgin? :| Resetowałam simów i dalej nic, a odinstalowywać się boję, bo jak mi ta rodzinka zginie to ja nie wiem co zrobię. :(

Filleable
10.02.2015, 12:21
Spróbuj przeinstalować grę i zrób kopię zapasową save'ów to nie stracisz rodzinki. :)

xviraszka
08.03.2015, 13:34
miałam ten sam problem, przeinstalowalam gre i to nic nie dala :( Jak wyszla nowa aktualizacja to problem zniknal ;) Jednak nie na długo bo teraz po najnowszej aktualizacji mam jeszcze więcej bledow :((

Orzechowo
08.03.2015, 14:51
Może mają za słabe związki i gra wywala ich ze znajomych? Generalnie w TS4 bardzo szybko spadają relacje, na szczęście są mody na to.

xviraszka
11.03.2015, 19:57
Może mają za słabe związki i gra wywala ich ze znajomych? Generalnie w TS4 bardzo szybko spadają relacje, na szczęście są mody na to.

podasz moda ? może mi teraz cos pomoze on ;)
wcześniej na pewno nie o to chodzilo bo byli zakochani a i tak zniknal ze znajomych, i mam same duchy :|

Orzechowo
12.03.2015, 11:20
http://modthesims.info/d/534925
Wybierasz jedną z dwóch opcji - albo związki nie spadają wcale, albo decydujesz, w jakim tempie mają spadać.