PDA

Zobacz pełną wersję : FTS Newsletter 28 [30] - KOMENTARZE


Charionette
17.02.2015, 11:27
Zapraszamy do komentowania :)
Od dziś opinią o naszej gazetce mogą podzielić się także goście oraz niezarejestrowani użytkownicy.

Lion
17.02.2015, 22:11
Bardzo miło przeglądało mi się artykuły z tego numeru! Cieszę się, że przy poruszeniu tematu książek, ktoś z forum wspomniał o twórczości Stephena Kinga, którego uwielbiam! O żywieniowych perypetiach też się przyjemnie czytało, już wiem, że jeśli kiedyś będę miał okazję wybrać się do Jerozolimy, to lepiej zabrać jak najwięcej swojego prowiantu :D W miarę możliwości oczywiście ;)

Nie jestem zbyt długo na forum, to nawet nie jeden rok, także fajnie, że jest dział poświęcony przeglądowi numerów archiwalnych, sam z siebie pewnie bym ich nie odkopywał.

Gram tylko w The Sims 1 i 2, w dodatku nie używam żadnych CC, dlatego Nowinki ze Świata Simów i działy Polecane... aż tak mnie nie wciągnęły, ale zajrzałem do nich i muszę przyznać, że Hebe oraz Liv wyszukują bardzo fajne dodatki, które świetnie się prezentują. Nazwanie ubrań ciążowych Konkurencją dla bocianów było mistrzowskie :D

Artykuł w M jak mieszkanie wprost mnie zawstydził :O Jak już napisałem, gram bez CC, a w życiu nie zbudowałem w simsach czegoś, co choćby się zbliżyło do pokazanego wnętrza, które w końcu też bez żadnych dodatków zostało zbudowane! Jest cudowne! Ponadto pokazywanie dawnych dzieł forumowych twórców jest świetną sprawą, bo podobnie, jak z archiwalnymi numerami gazetkami, do starych tematów z domkami też pewnie sam z siebie bym nie zajrzał, a są tam prawdziwe perełki!

Moim faworytem jest artykuł ze Świata w pigułce! Kocham czytać oraz oglądać reportaże o takich ciekawostkach ze świata natury! Można wręcz powiedzieć, że o długowiecznych roślinkach czytałem z zapartym tchem :D

Nowinki techniczne jakoś mnie wciągnęły, ale od razu zaznaczam, że to nie wina tego, jak zostały opisane, ale owych nowinek samych w sobie :)

Zaprezentowane filmy i seriale uświadomiły mi, jak wiele kojarzę klasyków, których w życiu nie oglądałem, aż wstyd... Jestem bardzo ciekawy serialu o Zorro, chyba się skuszę na oglądanie, tym bardziej, że puszczają go właśnie w tv. Koniecznie muszę też obejrzeć Mistrz kierownicy ucieka! Ten film oczywiście już parokrotnie widziałem, ale mam do niego wielki sentymenty, bo przed laty oglądałem go z ojcem i bratem. Sam byłem wówczas smarkaczem i nie rozumiałem co oni w nim widzą, dopiero kilka lat później i ja miałem niemałą frajdę z jego oglądania :smile: Chyba nawet mam gdzieś w domu DVD ze wszystkimi trzema częściami. Muszę je odnaleźć i zaprosić brata do wspólnego seansu ;))

No proszę, okazuje się, że jestem nie tylko zodiakalnym bykiem, ale też bobrem... Jego opis niebezpiecznie bardzo do mnie pasuje :O

Jestem bardzo ciekawy, co też zostało umieszczone pod mikroskopem w Stefie luzu... Miło też było zobaczyć zadanie ze zdjęciem, które pochodzi z jednego, z moich ulubionych OJSG :smile:

ddo bwayo
18.02.2015, 12:05
Myślę, że warto by było wspomnieć też o tym, że Windows 10 można pobrać i samemu przetestować za darmo. Ogólnie miło się czytało, bardzo mi się spodobało przywołanie twórczości Mariana. Jedyne moje "ale" to: wprowadźcie polecane dla ts4!

Annetti
19.02.2015, 16:33
Bardzo ciekawy numer gazetki :)
Podoba mi się wątek "Z archiwum...". Fajnie jest się dowiedzieć, co takiego działo się z gazetką kiedyś, kiedy jeszcze się nie udzielałam na forum :)
Z horoskopu wyszło mi, że jestem łososiem :D W sumie to wydaje mi się, że akurat w moim przypadku nie wszystko do końca się sprawdza, no ale xD Ogólnie lubię czytać te horoskopy :)
"M jak mieszkanie" świetnie się prezentuje, chociaż wnętrza jakieś takie ciemne. Co do wspominania dawnych simowych twórców to całkowicie zgadzam się z Lionem. To bardzo dobre posunięcie.
"Nowinki ze świata simów" również mnie zaciekawiły. Akurat staram się w miarę śledzić temat z TS4, jako, że prawdopodobnie kiedyś zacznę w nie grać (tzn. jak pojawią się małe dzieci, bo ich braku przeżyć nie mogę i jak na tę chwilę żałuję zakupienia czwartej odsłony. Bez maluchów nie ma mojej rozgrywki ;P ). Przyszły dodatek wydaje się całkiem sensowny i mam nadzieję, że twórcy się do niego przyłożą.
Ciekawostki ze świata przypominają mi moje lekcje przyrody :D W życiu nie słyszałam o takich roślinkach. Teraz mogę zagiąć moją nauczycielkę ;P
Nowinki techniczne jakoś mnie nie urzekły, ale ja ogólnie mało się interesuję takimi tematami ;)
Polecane do the sims 3 są śliczne :) Ale akurat na tym się specjalnie nie znam. W trójkę grywałam, ale bez dodatków.
Polecane do dwójki :love: Mój ulubiony dział! :D Liv, pozdrawiam! A ostatnio narzekałam sobie, że nie mam pidżam *-* W tych się po prostu zakochałam <3 I ubrania ciążowe! Coś w sam raz dla moich simek :D Meble też cudowne :D
Ogólnie, wydaje mi się, że to całkiem udany numer :D