PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 4: Witaj w Pracy - problemy z grą


Syllka
02.04.2015, 14:18
Witam.
Zakupiłam dzisiaj dodatek do The Sims 4 w empiku. Włożyłam płytę do napędu, odpaliłam instalacje i wyskakuje wiadomość, że najpierw trzeba zaktualizować podstawę The Sims 4, zrobiłam to, ale po ponownym włożeniu płyty, ciągle pokazuje się, że trzeba zaktualizować podstawkę, robiłam to ręcznie, za każdym razem piszę, ze gra jest aktualna, a problem z instalacja dodatku dalej się pojawia. Jakieś pomysły?
dołączam screeny:
http://zapodaj.net/008c89727fb5e.jpg.html
http://zapodaj.net/2d12f5b731e43.jpg.html
pozdrawiam.

@CH: To temat zbiorczy :)

LepkiePaluszki23
02.04.2015, 15:00
Wpisz kod seryjny gry The Sims 4 Witaj w Pracy w origin i pobierz grę przez origin. Po czym zainstaluj. Powinno zadziałać :)

Amatis
02.04.2015, 20:21
Dobrze, pytam o to wszędzie. Kilka godzin temu aktywowałam w Origin kod do Witaj w pracy. Wszystko okay, jest w kolejce do pobrania, Usuwam dodatek z kolejki, gdyż nie mam czasu, aby pobrać. Jednak gry nie ma w Moich grach, kod też wykorzystany. Ktoś zna rozwiązanie? Bo na czacie z konsultantem czekam od sześciu godzin i nadal brak odpowiedzi.

x3Kitty
02.04.2015, 20:30
@Amatis Gra tak jakby scala wszystko do jednego, musisz najechać na okładkę the sims 4, kliknąć prawy przycisk myszki i wybrać "pokaż szczegóły gry" najechać na okładkę "the sims 4 witaj w pracy" i wybrać pobierz :)

Amatis
02.04.2015, 20:32
@x3Kitty Kłaniam ci się Kitty, mój Boże :) Podchodziłam pod załamanie psychiczne, ale teraz jest dobrze. Dziękuję.

Sqiera
02.04.2015, 20:33
@Amatis, Nie wiem czy dodatek kupowałaś w wersji pudełkowej, to tam nawet w środku masz napisane, że dodatek nie pojawi się jako osobna okładka w moich grach.

Amatis
02.04.2015, 20:37
@Sqiera, A akurat roztrzepanie to moja charakterystyczna cecha. Zawsze coś nie do końca doczytam i potem problem. Zawsze tak jest, tylko że to jeden z drobniejszych przypadków.

nitroglicerynka
07.04.2015, 19:31
Hej :) Mam 2 problemy z grą - jeden jest chyba na pewno błędem, co do drugiego nie jestem pewna.
Pierwszy problem - każdy Sim, którym wybieram opcję bara-bara i postaraj się o dziecko, dostaje nastrójnik "przeciętne bara-bara" i jest przez to nieswój. Nieważne, czy Sim jest w super-flirciarskim nastroju, czy jest tylko "szczęśliwy", zawsze jest kiepsko - jego partner natomiast dostaje nastrójnik adekwatny do jego "stopnia podniecenia" ;) tzn. gdy jest np. bardzo flirciarski - ma rewelacyjne bara-bara. Czy u Was też tak jest?

Mój drugi kłopot - bardziej wkurzający :D - Kosmici cały czas porywają mi Simów-facetów i zapładniają! :O Jeden z moich Simów, Darek Wilk, został 4 razy szczęśliwym tatusiem kosmitów (ostatni raz jako STARUSZEK) a jego zięć, niejaki Grzesiek, własnie urodził bliźniaki-kosmitki w swojej 5 ciąży. Czy nad tym się da jakoś zapanować? Na szczęście - uspokajam Forumowiczów o słabszych nerwach do dzieci - każdego kosmitę, który jest niemowlakiem można odesłać na Planetę Macierzysta i znika on całkowicie z kontaktów i otoczenia. To jedynie ratuje sytuację. No ale ile można?! ;)

MartaRut23
08.04.2015, 02:00
Mam problem.Otóż kiedy moja simka zaczyna rodzić to mam opcje,że mogę z nią pojechać do szpitala i jadę,ale kiedy chcę się zarejestrować do szpitala to simka cały czas stoi i nic się nie dzieje,a żeby chciała się ruszyć to muszę dodać reset sima.Co się dzieje wie ktoś??
I jeszcze jedno czasami jest tak,że jak moja simka rodzi i idzie do szpitala to tylko w rejestracji ktoś jest i nic więcej,ale najczęściej nie ma w ogóle lekarza.

Amatis
08.04.2015, 07:41
@Nitroglicerynka, Znam ten ból. Ja zwykle jak zauważam, że kosmici chcą porwać mojego sima, to go resetuję. A co do tego pierwszego błędu, to też go mam. I jest niezmiernie wkurzający.

x3Kitty
08.04.2015, 07:55
@nitroglicerynka co do bara-bara nawet ja już zakładałam osobny temat, ponieważ to nie jest problem który przyszedł z dodatkiem "Witaj w pracy" tylko z marcową dużą aktualizacją. Problem ten zaczął występować dłuugo przed dodatkiem i mamy nadzieję, że zostanie naprawiony w następnej aktualizacji. Co do porwań kosmitów.. moją simkę porwali tylko raz, sima jeszcze nie, chociaż mam wrażenie że w The Sims 4 łatwiej o porwanie niż w The Sims 3, a szkoda..

nitroglicerynka
08.04.2015, 13:37
@Amatis - dzięki za patent z resetowaniem, na pewno wykorzystam!

plague9277
08.04.2015, 13:39
@nitroglicerynka co do bara-bara nawet ja już zakładałam osobny temat, ponieważ to nie jest problem który przyszedł z dodatkiem "Witaj w pracy" tylko z marcową dużą aktualizacją. Problem ten zaczął występować dłuugo przed dodatkiem i mamy nadzieję, że zostanie naprawiony w następnej aktualizacji. Co do porwań kosmitów.. moją simkę porwali tylko raz, sima jeszcze nie, chociaż mam wrażenie że w The Sims 4 łatwiej o porwanie niż w The Sims 3, a szkoda..

łatwiej? to mało powiedziane! stworzyłam sobie sima, przystojnego lekarza, nie chciałam żadnych żon ani dzieci. On nagle mi w nocy wstaje i zostaje porwany, wraca w ciąży... Stwierdziłam dobra, no już jedno przeżyje, zobaczę przynajmniej jak kosmici wyglądają. Dziecko mi dorosło, prawie nastolatka, a jego znowu porywają i znowu w ciąży!! Denerwuje mnie to, bo nie da się tego wyłączyć w żaden sposób i jestem skazana na kolejne dziecko z kosmosu! Niby można je odesłać, ale co z tego, jak prawie stracił pracę przez te ciąże - ciągle słaby nastrój przecież. Zupełnie bez sensu.

ps. jak resetujecie simów, żeby nie byli porywani?

nitroglicerynka
08.04.2015, 14:34
@plague9277 Ja resetuję tak: wpisuję kod testingcheats true, klikam prawym klawiszem myszki z wciśniętym klawiszem Shift na Sima i wybieram opcję Resetuj. Nie próbowałam jeszcze go resetować przy porwaniu.

Edit 1:
Znalazłam jeszcze jeden błąd w grze. Jeżeli mamy zatrudnioną pokojówkę na stałe i jedziemy do naszego przedsiębiorstwa, to ta pokojówka, zamiast sprzątać nam w domu, sprząta w sklepie! My wracamy po ciężkim dniu pracy, a w domu porządny bałagan...

Edit 2: Jednak te porwania przez UFO nie zależą od punktów logiki - porwało mi Simkę, która ma zaledwie jej 1 punkt. Ale nasunęły mi się inne obserwacje: o wiele częściej do porwań dochodzi w Oazie Zdrój niż w Wierzbowej Zatoczce, ale może tak jest tylko u mnie.

Amatis
08.04.2015, 17:46
@plague9277, Ja używam kodu resetsim, a gdy mojego sima już ci kosmici zaczęli jakby "wsysać" to w tym momencie go zresetowałam, bo dopiero wtedy to zauważyłam. A mój sim w ogóle nie miał rozwiniętej logiki gdy go chcieli porwać. To po prostu zależy w większości przypadków od nieszczęścia, bo jak widzę dużo osób ma perspektywę podobną do mojej. A hybrydy kosmity z człowiekiem są fajne, serio. Nie wiem, dlaczego tak mi się podobają.