PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi


Podkomisarz_Bunny
02.04.2015, 14:38
Czy ktoś z Was próbował swoich sił w umiejętności pieczenia? Mam problem odnośnie podgrzewacza - moja Simka chce kupić taki przedmiot, ale po wielokrotnym przejrzeniu listy wszystkich obiektów nadal nie mogę go znaleźć. Jakaś podpowiedź? :)

@CH: To temat zbiorczy :)

Mrufka
02.04.2015, 20:29
Podgrzewacz? Chodzi chyba o to co wyglada jak mikrofalowka.

Ja mam jednak pytanie... Czy jest mozliwosc, by simy kupowaly w naszej piekarni jedzenie i siadaly przy stole by jesc? Jak narazie kupuja tak jak inne rzeczy i wychodza :( Czy jest mozliwe by to dzialalo jak restauracja?? Co robie zle :(

Podkomisarz_Bunny
02.04.2015, 21:27
W "zachciankach" nad głową Simki pojawia się hasło "Kupić podgrzewacz". W każdym razie już się z tym uporałam, chodziło o taką ladę/wystawkę, gdzie trzyma się wypieki w sklepie. Jeśli ktoś miałby z tym problem - obiekt ten można kupić w zakładce Gotowe pokoje (jest tam pokój stylizowany na małą cukiernię/kawiarnię).

Mentosik57
03.04.2015, 10:38
Jak najszybciej ,najłatwiej zostać kosmitą?Najlepiej z kodami,bo chce szybko wypróbować :P

Effie
03.04.2015, 11:39
Powinieneś móc stworzyć kosmitę w kreatorze :P

Mentosik57
03.04.2015, 14:06
Powinieneś móc stworzyć kosmitę w kreatorze :P

Nie wiedziałem,że kosmitę dodaje się przez przycisk od dodawania nowej osoby .Teraz wiem,dzięki :P

Shattered
03.04.2015, 17:22
Powkładałam warzywa do lodówek i poustawiałam na tych pułkach produkty.. Jak mam zaznaczyć, że są one na sprzedaż? Przełączam na tą wywieszkę "na sprzedaż" ale klikając na nie nie ma żadnej interakcji
http://pictap.pl/di-2J6NG5LE.png

ewa333
07.04.2015, 11:32
Co zrobić by simowie zaczęli jeść w cukierni/kawiarni? kupują np sernik i wychodzą... wie ktos?

Irbis
07.04.2015, 16:41
Co zrobić by simowie zaczęli jeść w cukierni/kawiarni? kupują np sernik i wychodzą... wie ktos?
Simy nie będą jadły w cukierni tego co kupią.
Wystarczy jednak położyć gdzieś dużą porcję jakiegoś dania, która nie będzie przeznaczona na sprzedaż, a klienci, gdy zgłodnieją, zaczną się częstować. Odkryłam to grając dzisiaj i od tego momentu moja simka każdego dnia wystawia taki poczęstunek dla swoich klientów :D

http://vpx.pl/i/2015/04/07/07.04.2015_16-47-2.png

MartaRut23
09.04.2015, 02:10
Mam pytanie czy jest taka możliwość,żeby mój sim lekarz miał te wszystkie obiekty w domu np. to fajne łóżko i te wszystkie urządzenia??

KarolinaJ
09.04.2015, 11:11
Czy ktoś wie jak można zablokować klientom dostęp do wybranej strefy w cukierni, np. do miejsca gdzie przygotowywane są wypieki i gdzie znajduje się kasa?

Shattered
09.04.2015, 13:39
Oficjalnie nie można, ale powstał mod na blokowanie drzwi i bramek
http://www.modthesims.info/download.php?t=552565

kamilaf10
11.04.2015, 11:43
Witam. Mam pytanie czy i jak można zrobić sklep na parceli domowej tak jak to było w dwójce.

Mrufka
11.04.2015, 13:00
Witam. Mam pytanie czy i jak można zrobić sklep na parceli domowej tak jak to było w dwójce.

Niestety nie można.

Effie
20.04.2015, 12:27
Jak tam wygląda po ostatnim patchu sprawa kosmicznych porwań? Jak często teraz się one zdarzają?

x3Kitty
21.04.2015, 11:06
Jak tam wygląda po ostatnim patchu sprawa kosmicznych porwań? Jak często teraz się one zdarzają?

Moich simów ani razu jeszcze nie porwało od tamtego czasu :D

Mrufka
06.05.2015, 22:01
Bardzo tu cicho na forum ostatnio. Czy już nikt nie gra w simsy? Czy możne sims 4 sa już idealne i bezproblemowe? Kiedyś nie mogłam nadążyć za nowymi postami, a teraz nic i nic przez długi czas.

Irbis
06.05.2015, 22:13
Bardzo tu cicho na forum ostatnio. Czy już nikt nie gra w simsy? Czy możne sims 4 sa już idealne i bezproblemowe? Kiedyś nie mogłam nadążyć za nowymi postami, a teraz nic i nic przez długi czas.
Już od dłuższego czasu zastanawiam się, jak to się dzieje, że tak niewiele się tutaj dzieje :| To smutne :(

Mrufka
06.05.2015, 22:26
No dokładnie... Kiedyś to forum było uzależniające, wchodziłam codziennie, zawsze była masa postów... Eh, ludzie, co tam u Was??
A była teraz nowa aktualizacja, zastanawiam się czy widzicie poprawę? Ja widzę poprawę u moich pracowników, mniej się obijają, ale klienci nadal stoją i gadają przez 6 godzin... . Ciekawe czy szykuje się jakiś kolejny dodatek w przyszłości. Wiadomo coś?

Effie
07.05.2015, 08:23
Też jestem ciekawa jak bardzo się poprawiło w kwestii własnego biznesu po tej aktualce, bo z tego co czytałam wcześniej kolorowo nie było :P

@Mrufka, o kolejnym dodatku póki co cisza (poza tym, że na pewno jakiś będzie :P), obecnie pierwszy "w kolejce" jest zestaw akcesoriów "Wytworne przyjęcie" (http://sims.arhn.eu/2015/05/ea-zapowiada-akcesoria/)

Chwalisława
16.10.2015, 11:13
Wie ktoś może, gdzie na terenie laboratorium znajduje sie pozaziemski krater? Moja simka ma go zbadać, ale za nic nie mogę go znaleźć :/

Irbis
17.10.2015, 08:46
Wie ktoś może, gdzie na terenie laboratorium znajduje sie pozaziemski krater? Moja simka ma go zbadać, ale za nic nie mogę go znaleźć :/
Przeszukałam cały teren laboratorium i również niczego takiego nie znalazłam. Moja simka co prawda nie miała jeszcze takiego zadania, ale błyskawicznie pnie się szczeblach kariery, więc zapewne niebawem i ja będę miała ten problem. Czy znalazłaś już może ten krater? Jedyne co mi przychodzi do głowy, to może, skoro on jest pozaziemski, to żeby go zbadać, trzeba użyć rakiety kosmicznej lub tej dużej lunety? Czy próbowałaś w ten sposób?

Kędziorek
17.10.2015, 11:49
Wie ktoś może, gdzie na terenie laboratorium znajduje sie pozaziemski krater? Moja simka ma go zbadać, ale za nic nie mogę go znaleźć :/
Na anglojęzycznym forum też ktoś miał taki problem. Podobno jeden krater jest wśród trzech drzew obok laboratorium, drugi obok miejsca do łowienia ryb, które jest praktycznie obok tych drzew (jakoś po prawej). Nie mam tego dodatku, więc osobiście nie sprawdzę, ale to chyba to :)

I fotka z tego forum (http://www.carls-sims-4-guide.com/forum/index.php?topic=23371.0) -> http://i737.photobucket.com/albums/xx14/sue404/TS4%20funny%20pics/04-17-15_12-48nbspPM-2.png

Effie
17.10.2015, 11:50
Chyba o to Wam chodzi: http://scr.hu/19qb/zlc0y W moim tłumaczeniu: jeden jest przy tych trzech drzewach, drugi dalej na prawo od tego zdjęcia przy miejscu do łowienia.

Irbis
17.10.2015, 12:21
O rany, widziałam je, ale nie sądziłam, że pozaziemski krater to właśnie te dziuple do przeszukiwania jak pnie, w których znajduje się żaby :facepalm2:
Uwielbiam The Sims 4 :fun:

Dzięki dziewczyny :)

Chwalisława
18.10.2015, 12:50
O rany, widziałam je, ale nie sądziłam, że pozaziemski krater to właśnie te dziuple do przeszukiwania jak pnie, w których znajduje się żaby :facepalm2:
Uwielbiam The Sims 4 :fun:

Dzięki dziewczyny :)

Ja dokładnie to samo :o nie powiedziałabym, ze to to :) Dzięki wielkie :*

Love
05.04.2016, 15:00
Gram simką, która jest kapitanem w karierze Detektyw. Miałem sprawe, zrobiłem te fotki, zeznania, badałem to wszystko, zrobiłem też tą tablicę. Poszedłem aresztować osobę z tablicy. Udało mi się. Jednak przy zeznaniu pokazało mi, że osoba jest niewinna, a wciąż mam tą sprawę i pokazuje, że mam kogoś aresztować.. Ale nikt inny z opisu już nie pasuje... Co zrobić?