PDA

Zobacz pełną wersję : Gra się przestała uruchamiać


doom
04.04.2015, 21:40
hej! mam taki problem z podstawą czwóreczki (oczywiście oryginał), że początkowo śmigała bez zarzutu, ostatni raz grałam jakoś końcem grudnia i wszystko było ok. dziś chciałam pograć, pojawia się okienko EA, napis The Sims 4 i na tym koniec, komunikat, że gra przestała działac :/ nie wiem w ogóle o co chodzi, przeinstalowałam (ale bez odinstalowania origin) i nic nie pomogło :(
liczę na jakąś radę :)

KarolinaJ
04.04.2015, 22:50
Miałam ten problem po instalacji dodatku Witaj w pracy, pokazywał się ekran TS4 i na tym koniec - pomogło usunięcie/przeniesienie w inne miejsce folderu Mods.

doom
04.04.2015, 23:01
Dzięki bardzo, pomogło :)
Tylko nie wiem, co teraz w związku z tym z folderem Mods? nie będę mogła mieć dodatków z internetu?

KarolinaJ
04.04.2015, 23:45
Właśnie spróbowałam przenieść wszystkie pobrane pliki i znów "brak odpowiedzi" ale z ciekawości skopiowałam ze starego "Mods" tylko jeden plik (jeden z pierwszych które pobrałam) i wszystko jest ok, działa jak należy więc wydaje mi się, że wina leży w którymś pliku tylko teraz pytanie który z nich to winowajca :P

doom
05.04.2015, 09:29
Na szczęście nie miałam jakoś dużo dodatków więc posprawdzałam i udało mi się wyeliminować "szkodliwą jednostkę" także masz racje, że wina jednego. Ciekawi mnie tylko dlaczego, skoro wcześniej na pewno było z nim wszystko ok.

Effie
05.04.2015, 09:59
To normalne, mody korzystają z funkcji gry. Wystarczy, że któraś aktualizacja (w tym przypadku nowy dodatek) zmieni tą funkcję i mod może już nie być w stanie z niej skorzystać, w efekcie czego gra się może wykrzaczyć. W interesie twórcy moda jest, żeby dostosowywał go do kolejnych wersji gry ;)