PDA

Zobacz pełną wersję : Ogłoszenie wyników


Libby
17.04.2015, 21:07
Mam przyjemność ogłosić, że rangę "Wielki Konstruktor" zdobywa Diana. Gratuluję !
Napisz, jaki chcesz kolor rangi.

W temacie z prezentacjami (http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1853398#post1853398) zostały dopisane autorki prac ;).

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie :).

Diana
17.04.2015, 21:20
Łał, pierwszy raz wygrałam simowy konkurs na forum :P Dziękuję wszystkim za głosy! :love: Nie sądziłam, że uda mi się wygrać - w pierwszym dniu głosowania moja praca zostawała daleko w tyle, no i zdjęcia Charionette były naprawdę ładne, mimo iż sam wygląd simki nie do końca pasował do moich wyobrażeń.


Kolor rangi poproszę #990066 :)

LepkiePaluszki23
17.04.2015, 21:24
A byłem pewny, że pierwsze zjecie wykonałaś ty Diano ze względu na szare zdjęcie :O
Gratuluję :)
Charionette również wykonała kawał dobrej pracy, wiec obydwie prace doceniam :)

Charionette
17.04.2015, 21:26
Gratuluję Diano, świetna praca :love:
I dziękuję za wszystkie głosy oddane na moją pracę :)

I skoro już mogę to odniosę się do posta Liv:
Widzieliście kiedykolwiek studentkę, która idzie na zajęcia ubrana w tradycyjny strój ludowy? Ja nie.
Nie przedstawiłam sytuacji z opisu. Nie było takiego wymogu. Miały być dwa zdjęcia pasujące moim zdaniem do postaci, więc postanowiłam wybiec w przyszłość i zrobić jej zdjęcia tuż przed uroczystością, w Mumbaju :)

Liv
17.04.2015, 21:47
Awww, moje gratulacje :love:

Nysiu, logika podpowiada mi, że skoro wstawiono opis postaci i sytuacji, to jest on tam PO COŚ. Myślę, że przynajmniej kilka osób zgodziłoby się ze mną ;)
Interpretacja zawsze pozostaje dowolną, ale rzeczy "najbardziej oczywiste" jednak zawsze mają się lepiej :) (dlatego mainstream rządzi) Chyba że interpretacja jest na tyle przekonująca, ale stworzyć taką jest niezwykle trudno. No ale trzeba próbować iść własnymi ścieżkami :D

A propos samych konkursów jeszcze, to czekam na jakiś, w którym ja będę mogła się wykazać :fun: (etniczne sprawy to naprawdę nie moje klimaty, zresztą wystarczy spojrzeć na mieszkańców Nzn i ich domki)