PDA

Zobacz pełną wersję : Pinki Awards 2015 - WYNIKI


Pink Panther
21.04.2015, 16:43
http://i59.************/okmnm9.png

W tym roku statuetki zgarniają:

Najlepsze zdjęcia - twórczość pisana
Hebe, Caesum

Najlepszy główny bohater
Myrtek, Gio, Charionette

Najlepsza charakteryzacja
Myrtek, Caesum

Najlepsze zdjęcia - Videostory
Bezapelacyjnie Malfurion (nie ma potrzeby, żeby tłumaczyć :D )

Mistrz Literacki
Liv, Skylinn

Czarny charakter
Muffshelbyna, Liv

Najlepsza scenografia
Jednogłośnie Caesum!

Mistrz budownictwa
Przewagą jednego głosu - Shiver ;)

Najlepszy projektant
Znów o krok od remisu, ale wygrywa Malin :)

Najlepsza fabuła
Znowu mamy przewagę jednego głosu, jednak zwycięzcą okazał się Gio :rolleyes:

Natomiast w najbardziej prestiżowej kategorii Leonardo da Vinci wygrywa...
Caesum! :hooray:

Zaskoczyła mnie ogromna ilość głosów. Aż 3. Trzy osoby zdecydowały się zagłosować. Dlatego nie bawię się w ogłaszanie wyników w jakiś niesamowity sposób, bo na tym forum po prostu nie ma sensu czegokolwiek organizować. I myślę, że ze względu na taką małą ilość głosów możemy nagrodzić statuetkami wszystich zwycięzców, których wypisałem wyżej. Gratulacje :)

Forumowy da Vinci może sobie przykleić jeden ze swoich tematów, tak dla przypomnienia.

Statuetki

Dla wszystkich zwycięzców:

http://i62.************/3151u68.png

Dla Caesuma:

http://i61.************/11se904.png

Podziękowania kieruję do Charionette za wykonanie statuetek i opiekę graficzną (statuetki, moim zdaniem, zrobiła genialne :D ), jury, bo komisja odwaliła kawał dobrej roboty w dziale i administracji za zgodę na organizację.

Caesum
21.04.2015, 17:06
Ooo, dziękuję za nominacje(i głosy, jeśli któryś z trzech był dla mnie) i gratuluję innym! Co do przyklejenia tematu, w sensie mogę sobie przykleić Maskaradę w dziale fotostory? :D Nie zauważyłem wcześniej tej informacji, już się zabieram do roboty. xD

Co do małej ilości głosów, wydaje mi się że to efekt wprowadzenia głosowania przez PM. Gdy każdy głosuje w ankiecie wystarczy tylko raz kliknąć, w przypadku PM wymaga to większego zaangażowania i pewnie część użytkowników już przy samej idei wysyłania PM i wymyślania wypowiedzi odpadła.

Pink Panther
21.04.2015, 17:13
Co do przyklejenia tematu, w sensie mogę sobie przykleić Maskaradę w dziale fotostory? :D Nie zauważyłem wcześniej tej informacji, już się zabieram do roboty. xD

Hahahaha, możesz :D

Co do małej ilości głosów, wydaje mi się że to efekt wprowadzenia głosowania przez PM. Gdy każdy głosuje w ankiecie wystarczy tylko raz kliknąć, w przypadku PM wymaga to większego zaangażowania i pewnie część użytkowników już przy samej idei wysyłania PM i wymyślania wypowiedzi odpadła.

Nauczka na przyszłość :P

Hebe
21.04.2015, 17:18
Dziękuję za nominacje i nagrodę. Statuetka już "stoi" sobie dumnie na moim pulpicie :)

Charionette
21.04.2015, 17:54
Dziękuję za nominację:love: z przyjemnością wkleję statuetkę do tematu. To w ogóle niesamowite, że po tak długim czasie nadal pamiętacie o Henrym :D
I dziękuję Panterze za świetną współpracę :love:

Shiver
21.04.2015, 18:01
O jaaaaa, ale fajnie! :D
Dziękuję bardzo za głosy i nominacje :blowkiss:

Liv
21.04.2015, 18:16
Gratuluję wszystkim :D

Diana
21.04.2015, 18:40
Gratulacje! Może i tylko trzy wiadomości z głosami dotarły, ale to i tak zawsze jakieś wyróżnienie dla zwycięzców :P

Meryam
21.04.2015, 18:51
bo na tym forum po prostu nie ma sensu czegokolwiek organizować.
:genius:

Gratuluję zwycięzcom! :derp:

Myrtek
06.05.2015, 15:00
Cieszę się bardzo nagród, choć spodziewałam się ujrzenia mojego nicku w innej kategorii, ale chrzanić to :please:

Powiem tak: to żałośnie przykre (najbardziej trafne określenie według mnie), że na forum dzieje się to, co się dzieje. Pamiętam lata, gdy do konkursów było kandydatów wręcz zbyt wielu, a teraz... No cóż, szkoda być świadkiem starzenia się forum i widzenia gdzieś w oddali jego agonalnej śmierci...

Może... następnym razem frekwencja będzie lepsza? Bo, wiecie, matury, egzaminy i tak dalej. Może w tym sęk?

Dziękuję tym, którzy mnie nominowali. Miło mi, że ktoś docenia moje starania. :piesel:

Björk
06.05.2015, 20:12
Gratulacje :)