PDA

Zobacz pełną wersję : Która gra jest lepsza Sims 4 czy Sims 3?


tytosoo
06.07.2015, 13:57
Chę kupić siostrzenicy prezent na urodziny Simsy. Zastanawiam się, którą część wybrać:

Sims 4
Sims 3

Pytam się bo nie jestem obeznana w temacie, a poza tym to najnowsze wersja wcale nie musi być lepsza.

Liv
06.07.2015, 14:19
Simsy są przereklamowane :P Serio, na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad innym prezentem, bardziej wartościowym.


Aczkolwiek, z dwojga złego, jak już muszą być SIMSY:
jeśli podejrzewasz/wiesz, że Twoja siostrzenica będzie chciała się pochwalić przed koleżankami "PATRZCIE MAM SIMSY!!!", kup jej "czwórkę", bo jest najnowsza i znajome siostrzenicy (zgaduję, że to klasy 1-3 szkoły podstawowej) zapewne też już ją mają. Licz się jednak z tym, że mogą wystąpić problemy podczas instalacji tej gry i że na komputerze, na którym będzie grać, musi być przez cały czas dostęp do internetu i zainstalowanie oprogramowanie zewnętrzne - Origin od EA. Inaczej ta gra się zwyczajnie nie uruchomi.
Jest spora szansa, że TS4 tak szybko jej się nie znudzi (bo w porównaniu do wcześniejszych odsłon JEST wybrakowana), o ile nie grała we wcześniejsze części.

Jeśli grała, to TS3 się nada, chociaż ta część simsów ma znowuż tendencję do przymulania i wyłączania się wtedy, kiedy nie trzeba (i całkiem możliwe, że zobaczymy Cię znowu na tym forum, ale w dziale z problemami z grą). Na pewno młodej spodoba się tryb tworzenia sima, a szczególnie zabawa w "projektantkę mody" :D Dorzucisz jej przy jakiejś innej okazji np. dodatek Zwierzaki (o ile podstawa ją wciągnie), to znowu nie będzie można jej odciągnąć od komputera :P

Szkoda, że TS2 jest już antykiem - ogólnie na tle wszystkich gier z serii The Sims wypada najlepiej (klasyczna "jedynka" jest poza rankingiem, dla mnie osobiście zaś na równi z "dwójką", ale jestem niemal pewna, że obecnym dzieciakom by się nie spodobała) i mimo że wyszła na rynek 11 lat temu nadal ma rzeszę wiernych fanów.

looqoos
14.07.2015, 13:36
sims 3 dla mnie jest kultowa, mam sim4 ale nie umiem się wczuć

Piwusia
17.07.2015, 13:16
Dwójkę doceniają osoby, które grały w nią wtedy gdy wychodziła ta część i dodatki do niej, ale mi również się spodobała mimo, że zaczęłam w nią grać dopiero w 2011 już jako osoba dorosła. Dwójka to moja ulubiona część Simsów, ale dla dzieci nada się ta najnowsza odsłona - czwórka. Dzieci zawsze wolą mieć to, co nowsze i to, co mają rówieśnicy. Dziewczynka będzie mogła porozmawiać z innymi o grze, tymbardziej, że będą wychodzić do niej wciąż nowe dodatki. Trójka ma wiele błędów i jest "starszą" odsłoną, więc odpada. Szkoda, że dwójeczka nowych fanów już sobie nie przyciągnie, ale wciąż ma starych i trzyma się dobrze.

miłośniczka zwierząt
11.08.2015, 06:34
Zdecydowanie 4 ma mniej błędów i jest naprawdę wciągająca wiem bo sama mam na razie podstawę i jeszcze mi się granie nie znudziło a dodam, że gram na lapku, który najnowszym modelem nie jest i daje radę z grą czyli wymagania są takie, że na prawie każdym kompie pójdzie.