PDA

Zobacz pełną wersję : PMSW Lato 2015 - Głosowanie


Kędziorek
07.08.2015, 00:32
Tutaj możecie głosować na najlepszą pracę. Ankieta zostanie zamknięta 13 sierpnia o godz. 23:00. Wtedy ogłoszę wyniki, a zwycięzca otrzyma swoją rangę.

Ankieta nie jest anonimowa, więc możecie mówić na kogo zagłosowaliście :)

Prace znajdziecie w TYM (http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1857797#post1857797) temacie.

Meryam
07.08.2015, 10:24
Powiem tak... Obie prace baardzo mi się podobają. Bardziej jednak podobała mi się jedynka, bardzo starannie zrobiona, utrzymana w przyjemnym klimacie ;)
Ale chcę się "przyczepić" do prezentacji drugiej pracy. Te krawędzie, przeostrzone zdjęcia, tragiczne filtry, to też wpływa negatywnie na ocenę. Wnętrze samo w sobie jest bardzo przyjemne, może odrobinę puste, ale widzę "co autor miał na myśli". Jednak te zdjęcia, ta obróbka... no nie. Nie.
Zagłosowałam więc na pracę nr 1 ;)

Jeśli chodzi o frekwencję... rzeczywiście, było zapotrzebowanie na konkurs, a wyszło jak wyszło. Ja już wcześniej pisałam w offtopie, że jeśli chodzi o jakiekolwiek konkursy dotyczące gry, to udziału nie wezmę, bo gra zwyczajnie mi nie odpala na słabym komputerze. Ale prawdę mówiąc to również spodziewałam się większej ilości prac, no cóż.

Hatori
07.08.2015, 10:42
Miałem wziąć udział, jednak nie wyrobiłem z terminem :x (zacząłem na 3-4 sierpnia).
Patrząc na prace pomysł drugi bardziej mi się spodobał. Nawet ładnie zrobiony, tylko... ta pustka doprawdy mnie dobija. Nie mówię, że ma być ciasno, no ale bez przesady... sam pomysł ciekawy, wykonanie gorsze. Praca pierwsza ma świetny klimat, wykonanie już nieco mniej przypadło mi do gustu (np. ta powiedzmy "altanka"), jednak ZAKOCHAŁEM SIĘ W TEJ KUCHNI <3
Nie będę się już rozpisywał, to na tyle, dziękuję za uwagę.

Liv
07.08.2015, 10:45
Sama zamierzałam wziąć udział, zaczęłam coś robić, ale nie miałam pomysłu na ten domek. No i sam fakt, że gdybym miała budować moim simom domek letniskowy, to zrobiłabym parterówkę, ewentualnie z niewielkim poddaszem...
No, ale! Mam nadzieję, że kiedyś złość minie, Kędziorku, i dasz nam jeszcze jedną szansę :) Martwi mnie tylko to, że obie race są z TS2 - co z "trójką" i "czwórką"?! :|

nr 1 - na pierwszy rzut oka praca jest bezbłędna. Byłam pewna, że wyszła z rąk Shivera, ale chyba jestem słabo zaznajomiona z twórczością jej autora/autorki :O Albo mamy jakiś powrót do korzeni w nowym stylu... Ale! Rozszyfruję to :D
Gratuluję świetnego doboru CC (nie dość, że dość "świeżego", to jeszcze w znakomitej jakości) i bardzo zgrabnego połączenia go z maxisem :love:


nr 2 - obróbka swoją drogą, ale - zgaduję - autorka też nie do końca miała pomysł na ten domek. Widzę sporo niedociągnięć jak np. brak barierki przy schodach na piętrze (względy bezpieczeństwa) czy to nieszczęsne akwarium :( Czemu w pokojach simów nie ma szaf? Czemu do głównego wejścia idzie się po trawie?! (jestem na to uczulona...) Aż prosi się o zejście (schodki) z tarasu na plażę... Ten sam zestaw wypoczynkowy w salonie i na tarasie? Niee.

Kurczę, teraz serio żałuję, że u mnie tak z tym wyszło :(

Nina14!
07.08.2015, 10:59
Ja jak większość wyżej głosuję na pracę nr 1.
Dlaczego?
Mimo,że praca nr 2 prezentuje się ładnie,to brakuje tu jakiś roślinek.Tak,palmy i jakieś krzaczki są,to widać,ale przydały by się jeszcze trochę kwiatuszków i krzaczkow.No i w domu miejscami jest pusto.
W pracy nr 1 mamy piękną żywą zieleń,wspaniale zagospodarowane wnętrza i całość jest cuuudowna <3
Miło by było gdyby dom dałoby się pobrać;)

I jest mi strasznie smutno że nie wystartowałam,mimo że domek był Prawie skończony,to komputer zastrajkował i zrobił sobie przywracanie systemu.Już trochę bardzo poubolewałam nad straconymi zapisami.Mimo to mam nadzieję że z kolejnym konkursem tak nie będzie :]

Shiver
07.08.2015, 12:07
Słabo wyszło, ja też baaardzo chciałem wziąć udział, nawet zacząłem coś grzebać, ale nie udało mi się dociągnąć tego do końca :(
Zagłosowałem na jedynkę, bardzo przyjemna praca :) Co prawda niektóre rzeczy trochę mnie drażnią, ale całościowo wyszło bardzo klimatycznie i spójnie, więc nie będę marudził ;) Przyczepię się tylko do tego, że jest gabinet zamiast pokoju dziecka, pewnie gdyby było więcej uczestników to ta praca by nie przeszła, ale rozumiem sytuację.
Jeśli chodzi o drugą pracę to niestety wypada o wiele gorzej. Jest nudno, zimno, rozplanowanie przestrzeni mogłoby być lepsze. Nie czuć wakacyjnego klimatu (no właściwie to żadnego nie czuć :rolleyes:). Nawet z czystego maxisa da się wycisnąć coś ciekawego. Następnym razem może być już tylko lepiej ;)

xheyanna
07.08.2015, 13:16
Podobnie jak większość też zaczęłam coś modzić, ja w czwórce i z zewnątrz byłam bardzo zadowolona, ale nie byłam przekonana do środka, więc ostatecznie stwierdziłam, że nie będę pracy wysyłać, bo byłam przekonana, że prac będzie więcej i pewnie wiele forumowych architektów weźmie udział i moja praca nie byłaby nawet zauważana, a w sumie mogłam wysłać...

Co do prac to mój głos także leci do pracy nr 1. Sama budowałam coś w podobnym stylu - domek w lesie (przydałby mi się 'Ucieczka w plener', której niestety nie posiadam :( ). Jak dla mnie przestrzeń lepiej zagospodarowana, nie jest taka pusta jak na pracy numer dwa i ogólnie bardziej mi się podoba... chociaż nie, wróć... Przyjrzałam się dokładnie wszystkim zdjęciom i że się tak zapytam gdzie jest pokój dla dziecka? Początkowo myślałam, że gabinet pełni tę funkcję, ale nie ma tam nawet łóżka dla dziecka.... Rodzice mają fajną sypialnie a dziecko co? Z nimi śpi czy na kanapie w salonie, która się nawet nie rozkłada? A może na zewnątrz samotnie w namiocie? Cofam moje słowa, głos leci do pracy nr 2, która jak dla mnie jest trochę gorsza od pracy nr 1, ale przynajmniej spełnia wymagania konkursowe. Sporo uroku domek traci przez jakość zdjęć, ale jeszcze niedawno sama grałam w simsy na złomie, gdzie moja jakość zdjęć w trójce była trochę podobna, więc jestem pełna zrozumienia dla autora. Możliwe, że sprzęt po prostu nie pozwalana więcej.

Podsumowując:
Jak dla mnie priorytetem jest spełnienie wymagań konkursowych, a dopiero potem wygląd, bo sama mogłabym zrobić gabinet zamiast pokoju dziecka i byłoby o wiele łatwiej, bo to ten pokój sprawiał mi największy problem. Z tego też powodu głos poszedł do pracy nr 2 i trochę mi źle z tym, że wygrywa praca która nie do końca spełnia wymagania, chociaż fakt jest świetna i zasługuje na wygraną, no ale nie przy tych założeniach konkursowych (młoda para+dziesięcioletnie dziecko)... Jeszcze jakby w tym gabinecie była jakas kanapa, która wyglądałaby na taką rozkładającą się to jeszcze by to dla mnie przeszło, ale tak to średnio.

Irbis
10.08.2015, 20:59
Zagłosowałam na pracę nr 2, pomimo iż wiele jest w niej niedociągnięć. Jednak, tak jak xheyanna uważam, że w konkursach najważniejsze jest to, żeby praca była zgodna z regulaminem.

Ja rónież chciałam wziąć udział w konkursie, ale przez nieplanowany wyjazd nie zdążyłam dokończyć domku. Mam nadzieję, że jednak będą kolejne eydycje tego konkursu, dawniej bardzo lubiłam brać w nim udział.