PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Z³ote Cz³onkostwo


Pink Panther
11.08.2015, 00:43
http://i.imgur.com/VBjYQtT.jpg

Forum The Sims wprowadza Z³ote Cz³onkostwo - presti¿owy tytu³ daj±cy same profity, jaki mo¿e otrzymaæ ka¿dy u¿ytkownik.

Aby zostaæ Z³otym U¿ytkownikiem nale¿y byæ aktywnym dzia³aczem forum w jakiejkolwiek kwestii - mo¿na wiêc zostaæ nim za bycie ¶wietnym artyst± i projektantem, którego dzie³a zyskuj± na forum popularno¶æ wiêksz± ni¿ okulary Ray-Ban. Z³otym U¿ytkownikiem mo¿e te¿ byæ kto¶, kto stara siê ulepszaæ forum, aby by³o coraz lepsze i lepsze, kto zawsze jest dyspozycyjny, na kim zawsze mo¿na polegaæ; kto¶, kto stara siê reklamowaæ forum w Internecie i robiæ mu "dobr± s³awê" na arenie The Sims. Skrótem - jedynym wymogiem, aby uzyskaæ Z³ote Cz³onkostwo jest zrobienie czego¶ dobrego dla spo³eczno¶ci. Czego? Wszystko mo¿e byæ uznane za "co¶ dobrego".

Z³otym U¿ytkownikiem mianuje Komisja Z³otego Cz³onkostwa (w sk³adzie: Administracja oraz pomys³odawca wprowadzenia wyró¿nienia i przedstawiciel u¿ytkowników Pink Panther) na pó³ roku wedle swego uznania lub rozpatruj±c pro¶by u¿ytkowników - chyba nie trzeba zaznaczaæ, ¿e pro¶ba o nadanie tytu³u Z³otego U¿ytkownika samemu sobie nie jest oznak± dobrego wychowania... :rolleyes:
Po wspomnianych sze¶ciu miesi±cach Komisja Z³otego Cz³onkostwa ocenia, czy dany u¿ytkownik dalej powinien tytu³ zachowaæ. Mo¿e przed³u¿yæ go na kolejne pó³ roku lub odebraæ. Co zrobiæ, aby Z³ote Cz³onkostwo nadal zachowaæ? Wystarczy nie spocz±æ na laurach i dalej staraæ siê robiæ wszystko to, za co wyró¿nienie siê otrzyma³o.
Komisji przys³uguje te¿ prawo do odebrania tytu³u danemu u¿ytkownikowi przed up³ywem terminu.

Mo¿na tak¿e przyznaæ komu¶ ten tytu³ na konkretny okres czasu - na przyk³ad jako miesiêczna nagroda w konkursie. Taki u¿ytkownik korzysta wtedy ze wszystkich profitów Z³otego Cz³onkostwa tylko przez okres jego posiadania i nie przys³uguje mu prawo do przed³u¿enia Z³otego Cz³onkostwa.
Ka¿dy jednak, niezale¿nie od tego, czy Z³otym U¿ytkownikiem nadal jest, czy ju¿ mo¿e nie, jest wypisany w temacie z list± wszystkich obdarzonych Z³otym Cz³onkostwem.

Bêd±c Z³otym U¿ytkownikiem uzyskuje siê nastêpuj±ce profity:

Kolor nicka i ranga "Z³oty U¿ytkownik" w wybranym przez siebie kolorze (domy¶lnie jest to kolor z³oty)
Wiêksza sygnatura: obrazek 650x200 zamiast 550x100 oraz 20 linijek tekstu zamiast 10
Zapewnione miejsce w konkursach z rund± eliminacyjn± - Z³oty U¿ytkownik nie musi przechodziæ eliminacji w konkursie wieloetapowym maj±c zapewnione w nim miejsce, je¶li tylko siê zg³osi
Dwa razy wiêksza skrzynka odbiorcza
Mo¿liwo¶æ wgrania 2 razy ciê¿szego avatara
Tylko 10 sekund czekania pomiêdzy kolejnymi wyszukiwaniami - nie trzeba ju¿ czekaæ pó³ minuty

Liv
11.08.2015, 07:30
Ale fajnieeeeee :aww:
10s miêdzy wyszukiwaniami? Wchodzê w to! :fun: Kiedy bêdziecie rozdawaæ wyró¿nienia?

Przewidujecie wariant "platynowy/diamentowy u¿ytkownik" dla takich jak ja? :D

Moje nominacje:
1. Kêdziorek - widoczna na forum, rozmowna, zale¿y jej na tym miejscu :>
2. LP23 - widoczny na forum, próbuje na nim zaistnieæ.
3. Hebe - gdy Liv siê obija i nie odpowiada na pytania w dziale z problemami z gra, ona czuwa :)
4. Libby - aktywna na forum i wspieraj±ca komentarzami :)
5. Shiver - duuu¿o komentuje, rozmowny, ostatnio dziêki niemu dostali¶my mo¿liwo¶æ komentowania w temacie z architektura i urz±dzaniem wnêtrz.

Zapewne to nie koniec listy.

EDIT:
6. Irbis - s³u¿y pomoc± przy problemach z gra, udziela siê nie tylko w dziale z TS4.

PS: nie nominujcie mnie - w sam raz administracja i PP doskonale znaj± moje dokonania na tym forum ;)
Ja samej siebie te¿ nie nominujê, jak widaæ xD Pozdro, PP!

Hatori
11.08.2015, 07:49
Ja nie bêdê mia³, mo¿e kiedy¶ ^^
Nominujê:
1. Kêdziorka
2. Liv
3. Shiver
4. LepkiePaluszki23
5. Caseum

LepkiePaluszki23
11.08.2015, 08:10
Trochê nominacji bêdzie :)
1. Hebe - owa u¿ytkowniczka pomaga innym w dzia³ach The sims 3 i The sims 2 problemy z gr±.
2. Caesum- wspiera forum od strony technicznej
3. Annetti- udziela siê w opowiadaniach innych graczy simsów.

Dalej listê uzupe³niê. Bêdê mia³ czas na zastanowienie, kiedy wy³±cz± nam pr±d i wodê, bo susza :|

Pink Panther
11.08.2015, 09:25
Przystopujcie, bo chyba siê nie zrozumieli¶my :P

To nie dzia³a jak FA, Z³ote Cz³onkostwo nie jest jednorazowym konkursem. To bêdzie obowi±zywaæ ci±gle i raz na jaki¶ czas komu¶ tytu³ przyznamy. Fajnie, ¿e siê zaanga¿owali¶cie, ale ka¿d± nominowan± osobê poprzyjcie jakimi¶ argumentami :)

Pa¼dzioch Menda Z³o¶liwa
11.08.2015, 10:53
niestety, ze Z³otym Cz³onkiem skojarzenie mam tylko jedno

https://www.youtube.com/watch?v=iBcIAuGqOJ0

Hatori
11.08.2015, 12:33
Kêdziorek - bardzo pomocna, jest bardzo, bardzo dyspozycyjna. A przynajmniej w porównaniu do innych adnimów.

Liv - stara siê chyba innym pomóc poprzez czêst± opiniê ich domów :) Jest aktywna, udziela siê.

Shiver - udziela siê czêsto i z sensem ^^

LP23 - czêsto siê udziela, z sensem, jest osob± pomoc± - mi ju¿ pomóg³, a wam? ;D

Caseum - do¶æ czêsto wchodzi (rzadziej ni¿ Kêdziorek akurat) i wykonuje swoj± prace, do tego: Kto nie zna jego Fotostroy? Albo w±tku w Simach w TS2?

Diana
11.08.2015, 12:35
Fajny pomys³ na "ruszenie" forum :) Jak dla mnie mo¿liwo¶æ posiadania wiêkszej sygnatury jest najbardziej kusz±ca. :D

Bardzo ³adny rysunek u góry, kto jest takim utalentowanym artyst±?

Kêdziorek
11.08.2015, 13:53
Bardzo ³adny rysunek u góry, kto jest takim utalentowanym artyst±?
Autork± obrazka jest Rainbow :P

Shiver
11.08.2015, 20:07
Super pomys³! :)

To i ja podzielê siê swoimi nominacjami:
1. Caesum - jego zas³ug dla forum wymieniaæ nie trzeba - wprowadzi³ mnóstwo udogodnieñ i czuwa ¿eby wszystko dzia³a³o jak trzeba. A przy okazji udziela siê w offtopie.
2. Liv - rozwi±zuje pewnie z po³owê problemów z gr±, prowadzi ¶wietne OJSG i generalnie jest bardzo aktywna.
3. Hebe - rozwi±zuje drug± po³owê problemów i do tego jest bardzo aktywna w dzia³ach simowych.
4. Annetti - bardzo mi³a u¿ytkowniczka, widaæ j± w offtopie i prowadzi te¿ bardzo popularne OJSG.

Pewnie jeszcze to zedytujê i kogo¶ pó¼niej dodam ;)

Kêdziorek
11.08.2015, 20:31
Og³oszenia Parafialne!

Jako ¿e komisja, która decyduje o tym, kto zostanie Z³otym U¿ytkownikiem sk³ada siê z Administracji i PinkPanthera, proszê o nienominowanie nas, gdy¿ uznali¶my, ¿e nie bêdziemy braæ siebie pod uwagê, nad czym skrycie ubolewam, bo dosta³am dwie nominacje :D
Liv, Ryokucha - dziêkujê!. Serducho dla Was :love:

La Tortura
11.08.2015, 20:40
mi tez sie pomys³ podoba ;p jak na ten moment mam tylko 1 nominacje - Lepkie Paluszki, udziela siê, jak ju¿ wejde to widzê ¿e jest w miare aktywny, a przede wszystkim nadal jest mi³y i ¿yczliwy ;)

Pink Panther
11.08.2015, 21:06
http://i.imgur.com/7i1LubRl.png (http://imgur.com/7i1LubR)

Nasze gratulacje! :hooray:

Debatujemy nad kolejnym wyró¿nionym, niebawem powinien pojawiæ siê nowy dyplom :aww:

Shiver
11.08.2015, 21:12
A Caesum te¿ jest w komisji? :P
Gratki Liv, tytu³ w pe³ni zas³u¿ony :)

Pink Panther
11.08.2015, 21:12
Wszyscy admini ;))

LepkiePaluszki23
11.08.2015, 22:20
Gratulacje Liv :D

Liv
12.08.2015, 07:21
¯ó³ty w dzieciñstwie by³ moim ulubionym kolorem :aww:

Ahaha, co za zaszczyt mnie kopn±³ - pierwsze wyró¿nienie :D No i widzê, ¿e nie zastanawiali¶cie siê zbyt d³ugo nad moj± kandydatur± :naughty: A jaki fajny dyplom dosta³am! A¿ se go ¶ci±gnê na kompa :D

No có¿, brawo ja :hooray: i dziêkujê :aww:

Björk
12.08.2015, 16:08
Gratulacje :)

Hatori
12.08.2015, 16:14
Gratulacje Liv! (tak siê pochwalê, ¿e pierwszy j± wymieni³em. Przypadek? X'DDD)
W sumie, to spodziewa³em siê tego :-)

Malfurion
12.08.2015, 18:22
Moj boze, teraz musze unikac Liv jak ognia, bo jej nick wypala mi oczy ;P :D

Gratki :)

Nina14!
12.08.2015, 21:02
No to nasza Liv dorobi³a siê rank w kolorze ¶wiate³ uliczych xD
SERdecznie gratulujê :awesome:

Pink Panther
15.08.2015, 12:26
http://i.imgur.com/SYA8NDll.png (http://imgur.com/SYA8NDl)

Nasze gratulacje! Kolejnych dwóch ZU wybranych zostanie za dwa miesi±ce, miejcie siê na baczno¶ci - jeste¶cie obserwowani :fun:

Kêdziorek
15.08.2015, 12:40
Gratulacje! :D
Przypominam, ¿e z³otko jest domy¶lne i wyró¿nieni maj± prawo wnosiæ o zmianê koloru rangi i nicka ;)

Liv
15.08.2015, 12:58
Oooooo :O Mam towarzystwo :fun:
Gratki, Dawid! :D

LepkiePaluszki23
15.08.2015, 14:34
Ale za jakie zas³ugi? Bo do koñca nie rozumiem :(
Jestem taki wzruszony, ¿e doceniono jak±kolwiek moj± dzia³alno¶æ na tym forum (choæ ju¿ nie pamiêtam jaka ona jest). P³aczê ze szczê¶cia :cry:
Kolor rangi i nicku ustalê potem, bo do tej pory nie mogê doj¶æ do siebie :)

Dziêkujê wszystkim za docenienie :)

@up: Mi³o mi :)

EDIT: Kolor rangi poproszê ten #ffcc33 , a nicku #336633

Dziêkujê jeszcze raz :)

Kêdziorek
15.08.2015, 15:30
EDIT: Kolor rangi poproszê ten #ffcc33 , a nicku #336633
I gotowe :)

Jak to za jakie zas³ugi? Za ca³okszta³t xD Miêdzy innymi za uprzejmo¶æ, za komentowanie, ogólnie za udzielanie siê, za pomaganie innym.. To tak w skrócie :D
Tacy u¿ytkownicy napêdzaj± to forum ;)

Nina14!
15.08.2015, 15:32
Gratulujê,Lepki!
Zastanawiamnie tylko czemu Kto¶ zrobi³ Lepkiemu dyplom,z czego ¶rodek strony jest pusty.A przynajmniej u mnie i na kompie,i na fonie tak to wygl±da :|

SERdecznue gratulujê !

Rainbow
15.08.2015, 15:40
o, nie pogratulowa³am Wam jeszcze :D tak wiêc gratulujê Liv i Lepkiemu [dobrali¶cie siê z tymi nickami na L, nastêpne nagrodzone osoby mo¿e bêd± na £ albo M? :P] za zas³ugi dla Rzeczypospolitej Simowskiej i bycie dobrym s³u¿bist±, oby tak dalej, Towarzysze! :D

Shiver
15.08.2015, 18:00
Gratulacje Lepki! :)

Meryam
18.08.2015, 19:13
tydzieñ na wakacjach i ju¿ jestem do ty³u, omg
Gratsy dla Livki i Lepkiego! :D

Pytanko, czy dana osoba mo¿e dwa razy zostaæ Z³otym U¿ytkownikiem (pewnie moje czytanie ze zrozumieniem szwankuje i gdzie¶ to jest napisane, ale standardowo moja ¶lepota [i g³upota] nie boli <3)

Kêdziorek
18.08.2015, 19:49
Tak, mo¿na dwa razy lub nawet wiêcej.. Wszystko zale¿y od Was :D

Hatori
28.08.2015, 19:54
Masakrycznie spó¼nione gratulacje dla Lepkiego. Napracowa³e¶ siê, zas³u¿y³e¶ na to! :-)