PDA

Zobacz pełną wersję : PMSW Lato 2015 - Ogłoszenie wyników


Kędziorek
13.08.2015, 22:12
Mam przyjemność ogłosić, że wakacyjną edycję konkursu

Pokaż Mi Swoje Wnętrze

wygrał


FresH!


Gratuluję i dziękuję uczestnikom za udział!



Proszę o kontakt w sprawie koloru rangi.

Pink Panther
13.08.2015, 22:14
A 2. miejsce? ;P

Gratulacje!

Liv
13.08.2015, 22:19
@up: zerknij na temat z pracami.

Hahaha, rozszyfrowałam go!
Shiver potwierdzi(ł moje przypuszczenia).

FresH, moje gratulacje! :D A swoją drogą, weź coś od czasu do czasu wrzuć do działu z domkami z TS2, żebyśmy mogli nacieszyć wzrok Twoim ładnym i funkcjonalnym stylem :love:
Aperlaxive, u Ciebie też to jest wskazane jeśli chcesz dobrze opanować simową architekturę :> Albo raczej nauczyć się materializować swoje pomysły w klasyczny i przyjemniejszy dla oka sposób :)

No i brawa dla Kędziorka za znakomitą organizację i za to, że nikt nie ucierpiał w tej edycji! :hooray:

Kędziorek
13.08.2015, 22:20
A 2. miejsce? ;P

Prace są już podpisane. Drugie miejsce zajęła Aperlaxive ;)


Jeszcze raz bardzo dziękuję Wam obojgu za udział w konkursie :)

Aperlaxive
13.08.2015, 22:44
Bardzo gratuluję FresHowi zwycięstwa w konkursie ;)
Uważam, że w pełni zasłużyłeś na wygraną ponieważ Twoja praca była świetna.

Dziękuję także Kędziorkowi, która okazała się być bardzo pomocną i życzliwą organizatorką :D (co ty, to Tobie należy dziękować, ze zechciałaś zorganizować dla nas konkurs ;) )

Co do mnie, dziękuję bardzo za te kilka głosów. Wzięłam udział w konkursie bo uwielbiam robić wakacyjne domki i miałam pomysł. Chciałam się trochę sprawdzić.
Nie wiem czy wstawianie na forum prac ma jakiś sens. Mam bardzo słaby komputer i grafika jest średnia. Ponadto nie umiem robić zdjęć. Dlatego moje prace nigdy nie będą wyglądały dostatecznie dobrze.
Niemniej jednak dziękuję wszystkim za szczere opinie. Starałam się :redface:
Nawet nauczyłam się zmniejszać parcele :D

Shiver
14.08.2015, 10:08
Gratulacje dla zwycięzcy! :)
Liczę na jakieś nowe domki do oceny, to się tyczy akurat wszystkich zainteresowanych, nie tylko FresH-a ;)

FresH
14.08.2015, 10:46
Dziękuję wszystkim za oddane głosy! :) Fajnie jest coś wygrać, żałuję tylko, że tak mało osób wzięło udział w konkursie... Myślałem, że będzie ich trochę więcej. ;p Dlatego należą się wielkie podziękowania w stronę Kędziorka, że pociągnęła konkurs do końca, bo patrząc na ilość prac konkursowych faktycznie można załamać ręce. Miejmy nadzieję, że następnym razem będzie w czym wybierać! :)

Nina14!
14.08.2015, 12:59
Gratuluję obydwu zwyciężcom!
Obydwa domy były świetne,no i oczywiście wielki plus bo tylko tych dwóch forumowiczów wysłało prace.

No i oby pojawił się kolejny konkurs,to postaram się wziąść udział,o ile nauka w gimnazjum mnie nie przełamie :) ....

ddo bwayo
17.08.2015, 01:26
Gratuluję zwycięzcy!
Przy okazji wytłumaczę się, czemu nie oddałam pracy. Ostatniego dnia gdy dom był już prawie gotowy, zorientowałam się, że w złym miejscu postawiłam dom, przez co praca była nieregulaminowa... Więc proszę, dajcie temu konkursowi jeszcze kiedyś szansę, następnym razem jeśli zgłoszę chęć udziału to dopilnuję się z tego wywiązać!