PDA

Zobacz pełną wersję : Nie działają mi kody i skupisko błędów.


CzekoladowaZłośnica
05.10.2015, 08:49
Hej Kochani. Mam problem z kodami na umiejętności.
Na początku miałam grę bez żadnych modów itd. Wtedy wszystko działało elegancko. Później wiadomo - pojawiły się mody "witaj w szkole" i "więcej pracy". Pobrałam je i do tego doszły jakieś dodatki z internetu. Niestety po jakimś czasie zauważyłam jakieś błędy w grze. Kody na umiejętności wgl nie działają. Wszystkie mody odinstalowałam mając nadzieję, że to pomoże. Na próżno :(. Jeszcze wczoraj grałam i moje simy w wannie z hydromasażem się po prostu zacięły, a przez ekran zaczęły przenikać jakieś dziwne pasy tak jakby był problem z grafiką.
Czy miał ktoś podobny problem. Może powinnam wszystkie simy zainstalować od podstawy bez żadnych modów itd. Trochę byłoby mi szkoda, bo mam już sporo pokoleń. A na dodatek wszystkiego znika mi jeszcze drzewo genealogiczne. Są w nim tylko simy, które obecnie żyją. Reszta znika. Tak więc totalna klapa z tymi simami.

FakeYourDeath
06.10.2015, 19:16
Save'y możesz skopiować, powinny działać jak zainstalujesz jeszcze raz. Jak wyszukasz w google to będziesz miała poradnik jak to zrobić. Co do błędów, to może napisz do wydawców gry?

CzekoladowaZłośnica
09.10.2015, 20:03
Odinstalowałam simy. Usunęłam nawet save'y. I nic. Jedyny kod jaki mi działa to na pieniądze, a na umiejętności już nie ;/