PDA

Zobacz pełną wersję : telenowela ;]


KiTiKeT
20.08.2004, 12:09
Witam!
Jestem nowym userem tzn zarejestrowalam sie wczoraj, ale na forum zagladam juz od dawna. Bardzo podobaly mi sie wasze fotostory i przyszedl mi do glowy pewnien pomysl, a mianowicie zeby stworzyc fotostory-telenowele na przebieg ktorej wplyw bedzie mial kazdy z nas, ustalili bysmy pewna kolejnosc wobec tych ktorzy mieli by ochote brac w tym udzial i po kolei bysmy podejmowali decyzje za naszych bohaterow ktorych sami bysmy stworzyli, oczywiscie to wszystko jeszcze trzeba dopracowac narazie to tylko pomysl...jakies uwagi? propozycje?

.:GGA:.
20.08.2004, 12:57
dobry pomysł ^_^ jesli userzy będą trzymać się ustalonych reguł i nie będa zbaczac z tematu moze to byc swietna zabawa ^_^

Nindë
20.08.2004, 13:19
No batdzo fajny pomysl... :D :D ..Mozemy cos takiego zorganizowac.. :D

KiTiKeT
20.08.2004, 13:36
ciesze sie ze pomysl przypadl wam do gustu :) naprawde ;] zaloze sie ze jesli wszystko pojdzie tak jak nalezy to historia bedzie taka ze boki zrywac :D bo jak kazdy dorzuci cos od siebie bedzie zabawniej, trzeba tylko pomyslec jak to bedzie sie odbywac i czy jedna osoba bedzie wrzucac screeny czy kazdy wrzuci cos od siebie, trzeba to jakos fajnie zorganizowac ;)

Caro'tka
21.08.2004, 08:25
hmmmm bardzo ciekawy pomysl bierz sie do dziela licze na ciebie:) ^_^
:) :)

Adi
21.08.2004, 09:35
Screeny jedna osoba, aby domy i postacie były takiesame, no i musimy się kontaktować. Może gg? Może wyjść coś smiesznego, a ja nie moge dawać screnów bo nie mam the sims (może niedługo z ts2 bedom te obrazy? POszukaj jakiś postaci krórye można będzie umieścić w ts2 potem :D

Windrider
21.08.2004, 09:38
Trzeba będzie znaleźć osoby które będą miały te same dodatki, baze dodatków z neta do ściągnięcia, wymieniać się domami, postaciami itd... Jeśli starczy nam cierpliwości może się udać B)

imported_Madi
21.08.2004, 09:59
Bardzi fajny pomysł! :D Może też się na coś zdam! :P

KiTiKeT
21.08.2004, 11:00
jasne kazdy sie przyda :) tylko jest taki motyw, ze musze pogadac z moderatorami i z adminami forum i poprosic, aby przydzielili mi jedno forum w ktorej byly by tylko tematy i jakis sondy dotyczace tegoz to pomyslu, bo widze ze sa chetni (co mnie ogromnie cieszy) a nie chciala bym zasmiecac owego forum (ten temat tez by zostal przeniesiony do nowego forum), a pozniej by sie to wszystko ewentualnie pokasowalo, takze jak tylko uda mi sie cosik zalatwic bierzemy sie do roboty ;] jak by ktos byl chetny sie skontaktowac lub chcial w jakikolwiek sposob pomoc podaje moj nr gg: 3122527 :)

Fayy
21.08.2004, 13:35
Rewelka! Bardzo dobry pomysł! Popieram! :D

blondina
21.08.2004, 15:33
Czy mogłabym sie jeszcze dołączyć? :mellow: bardzo mi sie to podoba kto ma gg albo komunkator tlen zapraszam na numer 3382900 a może macie inny komunikator?ZAPRASZAM

KiTiKeT
21.08.2004, 15:48
jasne! kazdy kto tylko chce moze sie dolaczyc :) im wiecej osob tym lepiej ;] ja niestety, albo i stety mam tylko gg...

Misia
21.08.2004, 16:27
Originally posted by KiTiKeT@Aug 21 2004, 04:48 PM
jasne! kazdy kto tylko chce moze sie dolaczyc :) im wiecej osob tym lepiej ;] ja niestety, albo i stety mam tylko gg...
eh ja bym mogla cos robic. Nie. Ja bardzo chce cos robic! Ja kce ja kce! :lol:
EDIT: Kitiket widze ze jestes na forum ja ci wyslalam na GG wiadomosc, pogadajmy tam o tym, wejdz na GG!

Adi
21.08.2004, 16:52
chemy ! noweli! Już mams imsy!

kasia:)
21.08.2004, 17:14
To jest dobry pomysł ;) Ja tez chcialabym cos robic przy tej telenoweli.

imported_Eva
21.08.2004, 18:05
To świetny pomysł. W ogóle to forum jest genialne. A przechodząc do rzeczy - chętnie się przyłącze do tworzenia tego (miejmy nadzieję) tasiemca. Może zacznijmy od wymyślenia tytułu. Najlepszy będzie chyba jakiś neutralny, no bo nie wiemy, jak potoczą się losy bohaterów, co nie ???? Jakieś propozytions ????????

anika20
21.08.2004, 19:31
Ja tez chcę coś zrobić dla społeczeństwa!!! Możecie na mnie liczyć!!! :P

kuba_10
22.08.2004, 10:00
Nie przepadam za telenowelami, ale chyba moge sie poswiecic ^_^

Ersa
22.08.2004, 10:12
Poświęcić ... Łaske robisz? :/ Ja sie chetnie przyłącze ;d

KiTiKeT
22.08.2004, 11:45
rany przeciez nie ma przymusu to jest dla tych ktorzy naprawde chca sie w to bawic co nie? ja ogolnie tez nie lubie telenowel ale serial z udzialem naszych simow bedzie swietny bo to bedzie praca zespolowa :) i co wazniejsze kazdy bawi sie tak dlugo jak chce i kto wie moze nawet niktore odcinki znajda sie kiedys na glownej stronie :D bylo by fajnie ;] ale trzeba bedzie sie mocno starac...

blondina
22.08.2004, 13:11
Kitiket jakie masz simy?Ja niedługo będe miała zwierzaki a narazie mam THE SIMS które są prze głupie...


JESTEM GŁUPIA JESTEM GŁUPIA JESTEM GŁUPIA

KiTiKeT
22.08.2004, 13:24
ja? heh ja mam wszystkie czesci, a teraz czekam jeszcze na ts2...

Fayy
22.08.2004, 14:56
Ja mam Zwierzaki i Gwiazde, ale może (raczej na 99%)do końca wakacji będe mnieć wszystkie aż do abry. :D

Adi
22.08.2004, 16:30
Ja mam wszystko oprucz randki. Myśle że już możemy szukać skinów, jak bedzie coś łądnego to dawać, jakiegoś faceta i babke, a domek zrobimy z elementów które każdy ma. Na początku można grać w domku nowaków. co wy na to? Szukamy i robimy w domku nowaków a potem zminiamy?

KiTiKeT
22.08.2004, 16:48
ja bym wolala grac raczej bez dodatkow z neta, a jesli chodzi o to jak to bedzie sie odbywac to bedzie znacznie bedziej skaplikowane...z reszta ja narazie czekam na osobny dzial, jak sie site admin namysli to moze wreszcie cos zrobmy...

imported_Eva
22.08.2004, 19:17
Mi się wydaje, że jeśli już coś robimy, to się przyłóżmy. Zróbmy porządne domki i w ogóle. Ja spróbuję zrobić jakąś willę i, o ile mi się uda, zamieszczę tu jej zdjęcia. A potem może zrobimy casting na głównych bohaterów, co ????

Versa
22.08.2004, 19:17
ja też bym chciała się przyłączyć ^_^ bardzo chętnie

Adi
22.08.2004, 19:39
Wolałbym aby to była zwykład rodzina a nie bogacze. a potem jakoś się dorobiom :D

andonezja
23.08.2004, 00:01
ja bym chciala sie przylaczyc ^^ to na prawde bardzo dobry pomysl z ta telenowela!

Misia
23.08.2004, 07:06
Ta, ja taka juz chce, a jeszcze nawet simsow po formatowaniu nie zainstalowalam :lol: Dobra, nie chcialo mi siem, ale teraz sie biore (ludzie mam nadzieje ze mi beda dzialac bo zmienilam windowsa...)

KiTiKeT
24.08.2004, 17:51
ja bym sie na waszym miejscu tak nie cieszyla i nie nastawiala bo **** wie czy to w ogole wypali admin za kazdym razem mnie splawia ;/ fajna organizacja forum nie ma co ;/ jak nie dostane osobnego dzialu to przykro mi ale nie ruszte tego bo nie bede pracowac w balaganie ;/ a tak w ogole moze by ktos sie ruszyl i mi pomog co? pogadajcie z adminami o osobne forum na serial bo qrde mac sorry ale jak admini nie spelnia moich oczekiwan to znikne stad tak szybko jak sie pojawilam pozostawiajac wam jedynie nieziszczone pomysly, w tym momecie apeluje do adminow z prosba o osobny dzial na serial!!!!

Caro'tka
24.08.2004, 18:51
hem hem hem:P:P pomoge ci zobacze czy administratorzy i moderatorzy mi ujda plazem:) niom zobaczymy zobaczymy:)(napisz mi na pw co mam im mowic moze przylapie jakiegos:))
czyli ty sie zgadzasz .:GGA:.??
:P :P :P

kuba_10
24.08.2004, 20:02
Przecież się nie poświęcam, tak mi się powiedziało... :)
A, swoją drogą kiedy zaczniemy ???

Shandria
24.08.2004, 21:01
ja tesz :) jakby cios to zagadaj na gg 6360370

KiTiKeT
24.08.2004, 22:54
macie mowic ze (wszystcy) potrzebujemy osobny dzial ktory by dotyczyl naszego serialu, byly by tam sondy dyskusje na temat rozwoju serialu itd to tyle na wiecej serio juz nie mam sily bo ile mozna sie prosic i tlumaczyc ;/ gdyby tak to wygladalo nie zarejestrowala bym sie, ale skoro juz to zrobilam to zrobie tez wszystko by was nie zawiesc, wiem jak chceci tego serialu...a tak swoja droga zgloscie sie do mne jak juz cos zalatwicie oka? (gg3122527) ja jeszcze bede pytac...

Caro'tka
25.08.2004, 10:17
czyli moze byc tak??- Czesc (nick moderatora lub administratora) czy bys mogla/mogl stworzyc osobny dzial seriale?? zgudz sie bardzo cie prosze:)

kasia:)
25.08.2004, 12:55
Originally posted by caro94@Aug 25 2004, 11:17 AM
czyli moze byc tak??- Czesc (nick moderatora lub administratora) czy bys mogla/mogl stworzyc osobny dzial seriale?? zgudz sie bardzo cie prosze:)
Nie no, troche nie bardzo, za ktotko. Ja bym zrobila pod tym liste osob ktore chca zeby powstal taki dzial. Trzeba napisac dluuugi list, podac argumenty itp. Wtedy moze sie zgodza. KiTiKeT by to rozeslal, bo to on byl pomyslodawca. Proponuje zebysmy sie spotkali na gg przez rozmowe grupowa i wszystko ustalili. Co wy na to ???

Nana
25.08.2004, 14:33
Originally posted by KiTiKeT@Aug 24 2004, 06:51 PM
ja bym sie na waszym miejscu tak nie cieszyla i nie nastawiala bo **** wie czy to w ogole wypali admin za kazdym razem mnie splawia ;/ fajna organizacja forum nie ma co ;/ jak nie dostane osobnego dzialu to przykro mi ale nie ruszte tego bo nie bede pracowac w balaganie ;/ a tak w ogole moze by ktos sie ruszyl i mi pomog co? pogadajcie z adminami o osobne forum na serial bo qrde mac sorry ale jak admini nie spelnia moich oczekiwan to znikne stad tak szybko jak sie pojawilam pozostawiajac wam jedynie nieziszczone pomysly, w tym momecie apeluje do adminow z prosba o osobny dzial na serial!!!!
KiTiKeT
Wydaje mi się, że troszkę przesadzasz. Jak dotąd to nie zaproponowałaś nic konkretnego poza dość chaotycznym opisem tego - bardzo ciekawego - pomysłu. Push również przekazał nam wszystkim Twoją propozycję.
Ale dalej nie mamy pojęcia jak to sobie naprawdę wyobrażasz, może ustalcie w końcu jak to ma działać, ile ma być osób, jak to wszystko ma się dokładnie odbywać, znajdzcie duży i wytrzymały serwer na zdjęcia które, jak mówisz, odegrają tu główną rolę.
Ustalcie zasady, kolejność i osoby które będą za to odpowiedzialne, zaproponujcie coś konkretnego a nie tylko żądanie osobnego działu, bo jak na razie, to niestety nie mamy podstaw, żeby taki dział założyć.

Pozdrawiam :)

KiTiKeT
25.08.2004, 18:56
wiesz ja jak powiedzialam nie chce zasmiecac wam forum, bo nie jestem pewna czy to rzeczywiscie wypali, chcialam sprobowac, a takie ogolne zasady utra sie podczas prowadzenie tego wszystkiego i nie pier*** mi szanowna Vego ze to bylo chaotyczne i ze nie zaproponowalam nic konkretnego bo ja setki razy opisywalam jak to ma wszystko wygladac i powiedzialam jasno i wyraznie ze wiecej tlumaczyc nie bede jak nie rozumiecie to juz wasz problem (moderatorow i adminow) bo reszta rozumie! a taki dzial mozna zalozyc w kazdej chwili [chyba ze Ci ubedzie w zasadach, albo w honorze (?) bo jestem nowa (?) bo wymagam zbyt wiele (?!)] qrde mac ludzie jestem moderatorem (moze nieglugo adminem) na znacznie powazniejszym forum, wiec moze nie wciskajcie mi takiej sciemy? oka? jak wam sie nie bedzie podobac to se skasujecie qrde...ja tylko slysze jakies dasy bo to bo tamto....jezu moze odrazu powiedzcie ze wam sie nie podoba i mnie wypie*** z forum co? tak bylo by dla was najlatwiej. A o obrazki sie nie martw oka? to juz moja sprawa....jesli podjelam sie organizacji to Ty juz nie powinnas nosa wsciubiac w takie rzeczy, Ty masz tylko na efekty czekac i spelnic moja prosbe, a jak nie to sorry wielkie nie bede sie prosic, ja wam chcialam tylko zorganizowac rozrywke, nie chcecie to nie wasza sprawa....

Nana
25.08.2004, 19:23
O, moja droga, widzę, że załatwiać spraw to Ty nie umiesz skoro od razu wylatujesz mi tutaj z takim słownictwem.

Bardzo mi przykro, ale nos wściubiać będziemy wszyscy, bo takie jest tu nasze zadanie, pani moderatorko. To jak by nie było, nie będzie Twoja prywatna zabawa, tylko sporej grupy ludzi.
O co się tak wogóle rzucasz ? Nie umiesz powiedzieć tego normalnie ?
Jakoś żadne z nas nie widziało tych "setki razy opisywanych" reguł, gdybyśmy je widzieli, to może wszystko było by jasne.
Chcesz robić coś na poważnie to pisz poważnie a nie się od razu obrażasz. Nikt nie powiedział, że pomysł jest zły, wręcz przeciwnie, wiec nie wiem o co robisz tyle hałasu, skoro wszyscy są na "tak", brakuje jedynie konkretnego planu, na który czekamy TUTAJ wszyscy. Żądasz i wymagasz, więc my też wymagamy tego minimum od Ciebie.

KiTiKeT
25.08.2004, 20:36
wiesz mila jestes jak by nie patrzec...ja prosze o tak nie wiele a tyle jest tutaj problemu z tym, jestesm wq bo tutaj organizacja jest do dupy, bo zeby cos dostac to trzeba sie prosic nie wiem ile razy, wiesz dostalas opis? wiec powiedz mi ktroej czesci nie zrozumialas? a i nie wypowiadaj sie ze 'wszystkich' powiedz lepiej odrazu ze Ty nie widzialas a nie ze wszystcy...oki? mowisz ze ja jestem nie powazna? a tym czasem Ty wszystko przekrecasz tak zeby Tobie pasowalo? no powaga...

ale moze juz z tym skonczymy, bo mamy byc powazni a to co sie wlasnie dzieje jest bez sensu....

chodzi poprostu a to ze ja pomysl wytoczylam tylko nie nie wiem jak chcieli by sie bawic inni (?) ja widze to tak ze kazdy by zglosil po jednym simie wprowadzil by go do wlasnorecznie wykonanego domu i wyslal save'a osobie ktora ma ochote robic screeny (zaznaczam ze bedzie taka tylko jedna) pozniej kazdy by pisal co ma robic jego sim i gdyby takich opisow uzbieralo sie troche to zamykamy odcinek robimy screeny i je wrzucamy, taki byl pomysl, ale widzisz jak nie wiesz czy wszystkim sie to podoba, moze reszta ma ochote bawic sie na inny zasadach, ja licze sie ze zdaniem innych dlatego caly czas czekam na opinie i pomysly, nie widze powodu dla ktore miala bym o wszyskim ja decydowac i pozniej wysluchiwac ze komus sie cos nie podoba...

Nana
25.08.2004, 21:31
Wiesz co, tak się składa, że mówiłam to w imieniu grupy, bo rozmawialiśmy o tym w naszym dziale. Wybacz, ale sprawa nie jest tak ważna, żeby wypowiadali się tu wszyscy modzi i admini. Skarżyłaś się, że nikt Ci nie odpowiada, więc odpisałam jakie jest nasze stanowisko. Bardzo fajnie, że za to na mnie wsiadłaś, ale może już zejdź, bo zaczyna mnie to troszkę męczyć.

Converse
25.08.2004, 21:32
KiTiKeT
Organizacja forum jest w porządku, tylko organizator imprezy chyba nie dorósł do tej roli. Po pierwsze, usuń hotlinkowanego avatara, Whiskas będzie ci bardzo wdzięczny.

Po drugie, nie obrażaj innych użytkowników tylko dlatego że nie zgadzają się z twoim zdaniem. Twoje wypowiedzi są bardzo prostackie i świadczą o słabym obyciu na internetowych forach. Jeśli jesteś moderatorem, to przede wszystkim ciebie powinna obowiązywać Nietykieta.

...........
Zdecydujcie się na jakąś konkretną formę tej imprezy, podajcie listę uczestników, wtedy pogadamy.

Justa
25.08.2004, 21:51
Originally posted by KiTiKeT@Aug 25 2004, 09:36 PM
bo tutaj organizacja jest do dupy
Masz swieta racje. Brak organizacji, ale w tej zabawie (na dzien dzisiejszy)
Olewaja admini? Do mnie nikt nie pisal w tej sprawie wiec nie moglam niczego olac.
A po przedstawieniu tej zabawy w naszym dziale, nie moge zbyt wiele powiedziec.
Mam nadzieje, ze wkoncu sie to wyjasni na tyle abysmy mogli podjac dalsze kroki, jezeli wogole macie jeszcze na to ochote.Na koniec dodam... prosze z wulgaryzmami i obrazaniem zejsc na bok bo to nie jest tolerowane - oczywiscie jako moderator powaznego forum doskonale o tym powinnas wiedziec.

Pozdrawiam

KiTiKeT
25.08.2004, 22:30
wiec po 1 avatara dawno zmienialam, bo wrzucalam adres ze swojego serwera, jesli zmiany nie nastapily to przukro mi nie moja wina...acz zmienie to o ile mi sie uda...

po 2 jak narazie jeszcze nikogo tutaj nie obrazilam...

po 3 moje wypowiedzi sa calkiem wporzadku ja w nich nic zlego nie widze, a wydaje mi sie ze mialam prawo sie wkurzyc, bo widzisz na inych foruch nie spotykam az takich oporow

po 4 jestem moderatorem, na forum na ktorym obowiazuja inne zasady, tam mozesz mowic jak ci sie podoba i co ci sie podoba i nikt nie ma do nikogo pretensji, nikt nikogo tam nie upomina i nie wyrzuca, a jak cos chcesz wystarczy poprosic (ale moze to jest kwestia tego ze wszystcy wszystkich dobrze znaja)

po 5 ja na zorganizowanie sie caly czas czekam ale tak jak pisalam wyzej nie bede za nikogo podejmowac decyzji bo moze sie to komus nie spodobac

po 6 moze qrde mac juz skonczycie z wjazdami na mnie...wlasnie jedna taka rzecz ktora mi sie baardzo na tym forum nie podoba to to ze jak ktos cos powie i innym sie to nie spodoba to zaczynaja z wjazdami i nie skoncza dopuki nie napisze tego kazdy jeden user, ja pierdziele to jest powaga? dokladnie to samo co zaczelo dziac sie tutaj dzialo sie wczesniej w temacie o historii jenny i johna...no coz chyba ze dzieciom ktore tutaj pisza sie to podoba w takim razie sorry...

wiec jak dalej sobie wjezdzamy? czy moze skonczymy z tym i zaczniemy cos robic? a tak nawiasem co wam szkodzi jak zalozycie jeden dzial wiecej? qrde przeciez to mozna w kazdej chwili skasowac...ja was nie rozumiem ;/

Kr0n
26.08.2004, 03:21
Hmmm ... teraz bedzie spam jakich malo :P

Wiem wiem ... mam za dlugich poematow nie pisac ... i nie powinienem sie wypowiadac bo niby dlaczego ani Adminem ani Modem nie jestem ale ...

Skoro organizowalem (i nie tylko ja) cos na TYM Forum to moze powinienem ...

Dla mnie jako osoby hmm ... juz nieco doroslej ... jest to torche dziwne ... tak nagle wyjechalas z czyms takim ... ni z gruszki ni z pietruszki ... (sory ale nie chce mi sie wierzyc ze pisalas do wszystkich o tym co chcesz zorganizowac ... )

Wierz mi ze zorganizowanie calego takiego pomyslu nie jest tylko tym zeby zalozyc osobny dzial ... (wiem to z wlasnego doswiadczenia) wiedz ze jezeli juz cos takiego ma miec miejsce to trzeba zorganizowac to od podstaw po sam koniec ... nawet sobie nie zdajesz sprawy ile to wysilku kosztuje ... zeby poskromic te duszyczki tutaj na Forum :P... I gwarantuje Ci ze i Justa i Vega nie mialy nic zlego na mysli mowiac ze chca poznac calosc ... (z tego wynika ze Ty masz tylko taki "zarys" tego co chcesz zrobic) a to bardzo nie dobrze ... (nawet sobie nie wyobrazasz ile mysmy czyli "Ja" "Moja Zona" "Justa" i 'Vega" musieli spedzic czasu zeby zorganizowac KONKURS) to byl bity miesiac czy nawet poltora miesiaca (Oh jakie to byly burze mozgo"f" trza bedzie powtorzyc)... a ty chcesz to wszystko zorganizowac w ciagu paru dni ... mowie Ci ze nie jest to takie proste ... a ze Administratorami i Moderatorami sa tu osoby dorosle ... to chca wiedziec na czym stoja ... To nie jest takie Hop siup z piz*** na firanke .... :P

Najlepiej przemysl to dokladnie, zorganizuj sie i potem wystap z prosba o to zeby cos takiego zrobic (oczywiscie w pelni opisujac to co chcesz zrobic)... narazie to ja widze ze jest to w wielkich powijakach .... a szkoda bo pomysl jest SUPER ... mi przynajmniej sie bardzo podoba .. ale do tego trzeba czasu ;) i cierpliwosci :)

No to chyba na tyle ... znowu Poemat mi wyszedl ... Nie wiem moze sie myle moze jestem glupi ale ja wlasnie to tak widze ...

Przemysl zanim cos bedziesz chciala zorganizowac ... :) dobra rada ;)

Pozdrawiam zawsze zyczliwy :

Kr0n ;)

P.s. A jezeli mi nie wierzysz ze to nie jest takie proste prosze przeczytaj caly ten temat od deski do deski :

KONKURS (http://forum.thesims.pl/index.php?showtopic=6526)

I zastanow sie czy chcesz .. zobacz jakie tam odchodzili dziwne rzeczy .... ile bylo klotni i wogole ... A my (zn. Ja Justa Vega i Kr0nica) myslelismy ze wszystko bylo zapiete na ostatni guzik. Dlatego naprawde nie denerwuj sie na Adminow i Modow ze tak podchodza do nowych rzeczy na tym forum ... bo juz chyba sie troche sparzyli (zn Admini i Modzi)

To tyle Pa :)

Zreszta chyba ja to wszystko napisalem co moi poprzednicy ... Air Justa Vega ... RESPECT 4 U ;)

kasia:)
26.08.2004, 08:00
Przepraszam ze sie wtrace, ale ja mowilam ze mozna by sie bylo spotkac na gg przez rozmowe grupowa i tam wszystko ustalic. Wtedy organizacje mielibysmy z glowy. I jak wszystko bedzie ustalone tom wtedy mozna by zbudowac nowy dzial ???

KiTiKeT
26.08.2004, 12:28
oki zgadzam sie z Toba (i kasia tez ma racje) ale widzisz ja chcialam tylko sprobowac, nie wiem czy to wypali dlatego powiedzialam ze ten dzial mozna bedzie skasowac pozniej z reszta uwazam ze powiedzialam juz wszystko co mialam do powiedzenia w poprzednich postach i szczerze mowiac po takim czym naprawde zaczyna mi sie wszystkiego odechciewac...

kasia:)
26.08.2004, 12:47
Nie no, to jest fajny pomysl. Ja proponuje zeby osoby zainsteresowane skladaly do KiTiKeT swoje numery ( najlepiej na PM ) a np. w sobote wieczorem by wziela te wszystkie numery w rozmowe grupowa i tyle. Moze byc ???

Talia
27.08.2004, 07:15
Dołączam się! Mój numer gg:5885826! :)

Misia
28.08.2004, 15:57
Jej kitiket, pomysl wtedy wydawal mi sie fajny, ale z tym napadaniem to naprawde przegielas <_< Boshe, ja juz nie mam slow... <_<

Zong
28.08.2004, 21:57
Ja gdym mogła się na coś przydać to jestem, ale:
1. Nie mam GG, a raczej mam tylko nie działa
2. Mam 4 dodatki, ale jak tylko jakiś zainstaluje to sie gra wyłącza pod koniec ładowania itd. no i trzeba odinstalowywać, czyli mogę mieć tylko zwykłe WYJĄTEK: gwiazda, ale nie mogę chodzić do dzielnicy SB jednak zawsze skiny i meble...

blondina
29.08.2004, 15:58
Originally posted by KiTiKeT@Aug 22 2004, 02:24 PM
ja? heh ja mam wszystkie czesci, a teraz czekam jeszcze na ts2...
Ja już mam zwierzaki ale chciałam wgrać abra....To nic bo musZe mieć Double Deluxe bo ja mam THE SIMS PLUS