PDA

Zobacz pełną wersję : Jak przejść 2 gwiazdkę w showbiznesie ?!?


wolak_and_company
16.07.2003, 11:00
Mam problem nie mogę przejść 2 gwiazdki. Facia robi mi zdjęcia, raz jej sie podoba, raz nie i potem mnie cofają do 1,5 gwiazdki. Czy ktoś mi może powiedzieć jak to przejść?? :(

galazek
16.07.2003, 11:14
Zajrzyj do tematu "Sposob" w kategorii Sims gwiazda

marynia.pl
16.07.2003, 13:41
zajmij się tym samym co robiłeś by dostać 2 gwiazdki i za którymś razem powinno poskutkować. I nie zajmuj sie od razu tym co Ci udostępnili w simach.

ola_pawlik
17.07.2003, 18:33
Postaraj się mieć durzo przyjaciół, jak najlepszy nastrój i wszstko wypełnione ( chodzi o charyzme itp.)
Ps. Przyjaciele to niemają być zwykle matołki tylko gwiazdy!!!

cornelia
17.07.2003, 21:17
Dził powiniem byc zamknietych taka przynajmniej dyscyplina jest na innych forach johny spóściłeś z luzu? hm zle! Zajrzy do sział Sposób:D

Fushma
18.07.2003, 11:51
hej no, przecież on jest nowy :roll: po za tym może ciągle (z umiejętnościami i dobrym chumorem) występować na scenie karaoke i z musi mieć widownie to zdobedzie pół gwiazdki :) życze szczęścia

UWAGA: za pierwszym razem nie poskutkuje! ZA DRUGIM TEŻ NIE!

UWAGA2: musisz mieć widownie, cała haryzme i inwencje, a także przyjaciół ;)

Pozdrówka :)

pysiak88
18.07.2003, 15:29
Jak ma się dwie gwiazdki to jest zestaw fotograficzny: pozuj .... hmmm wydaje mi się że problem w tym że babka (ta co fotografuje) nie jest zadowolona ze zdjęć. Masz tam trzy kategorie jak pozować, wybierz sobie obojętnie które i pamiętaj ich kolejność. Jak już simka zacznie pozować to uważnie patrz na reakcje fotografującej. jeśli np na pierwsze pozy wybrałas energicznie to patrz czy tej za aparatem sie podoba jak tak to ok, następna poza jeśli się nie podoba to zapamiętaj żeby następnym razem ją zmienić na inną i ostatnia tak samo jeśli się podoba to zostawić a jak nie to zmienić na inną .... Masz trzy szanse więc musisz się trochę skupić na zapamietanie tego co było ok i tego co trzeba zmienić

wolak_and_company
18.07.2003, 17:21
Dzieki za pomoc, pewnie teraz napewno się uda. Mam pytanie jak zmienić obrazek ten pod nickiem i gwiazdką???

KM1
18.07.2003, 18:11
to pytanie to juz bylo zadawane chyba z milion razy :lol: e profilu panel kontrolny avatatrow ... tam sie zmienia :wink:

Fushma
19.07.2003, 19:36
mhm... wystarczy poszukać :arrow:

znajdź obrazek, kliknij prawym przyciskiem myszy, wciśnij "właściwości" lub "kopiuj skrót" jeśli klikniesz właściwości to kliknij i zaznacz całe "ADRES (URL)" jeśli kopiuj skrót to nic nie musisz robić i wejdź na forum, zaloguj sie kliknij "profil" i tam w miejsce "emblemat" wciśnij ctrl+c albo prawym przyciskiem myszy i "wklej" :lol: mam nadzieje że zrozumiałeś, pozdrówka :lol:

pysiak88
20.07.2003, 18:05
A ten adres URL to gdzie można znaleźć???? napisz przykład żebym wiedziała mniej więcej jak to wygląda

olinka
20.07.2003, 20:18
denerwuje mnie to ile razy można gadać o tym samym jeśli na forum jest o tym pełno :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

KM1
21.07.2003, 10:14
A ten adres URL to gdzie można znaleźć???? napisz przykład żebym wiedziała mniej więcej jak to wygląda

no klikasz na to co chcesz miec adres prawym przyciskiem myszki > wlasciwosci i tam jest adres ( URL ) :wink: