PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims Celebrity Exchange


Harry
21.07.2003, 20:09
Mam problem! Na www.thesims.com da się ściągnąć stworzone przez graczy gwiazdy. Chcę sobie ściągnąć Shakirę ( :D ) klikam na: Dowland Celebrity i pisze tak:
Download Celebrity
You are now ready to download a Celebrity from The Sims Celebrity Exchange.

You are about to download an asset that may use a different language than the version you have installed on your computer if you are using a language other than US-English. As a reminder, importing assets across languages is inherently risky and Maxis/EA is not responsible should you encounter difficulties in trying to get this asset to work with your game, or trying to get your game to work after you have installed this asset.

Note: You will need Superstar installed on your computer to use any Celebrities you download.

Click Next to begin Download ...

klikam na next i pojawia się komunikat: "Only single- byte languages can dowland from The Sims SUPERSTAR Exchange" i po tym nic!!! :evil:

POMOCY!!!!!!!! Ja nie znam dobrze Anglika, ale bardzo chcę sobie ściągnąć Shakirę!

galazek
22.07.2003, 07:58
Widocznie j.polski nie jest single-bytowy. Ale nie mam pojęcia o co chodzi

cornelia
22.07.2003, 09:06
musisz miec wersje angielska gry

galazek
22.07.2003, 09:14
musisz miec wersje angielska gry

A niby gdzie to jest napisane?

KM1
22.07.2003, 09:16
"You are about to download an asset that may use a different language than the version you have installed on your computer if you are using a language other than US-English. "

moze to ?? nie wiem bo tak na oko bo tlumaczyc mi siem nie chce :roll:

KM1
22.07.2003, 09:26
ja nie mam pojecia o co tu chodzi :(

galazek
22.07.2003, 09:27
No chyba, że tu, bo prawdę mówiąc czytałem tylko to, co napisał po naciśnięciu Next :oops: :oops:

KM1
22.07.2003, 09:29
hmmm więc to ten kawałek ?? ale to bzdura nieprawdaż ?? żeby ściągnąć skiny to trzeba miec angielską wersje .... glupota :roll:

galazek
22.07.2003, 09:31
Ale ciekawe, czy chwilowa zmiana języka by pomogła?

Throw
22.07.2003, 13:22
Próbowałem to przetłumaczyć ze słownikiem, ale zbytnio mi nie wyszło.

A pierwszego zdania wywniskowałem coś w stylu" Jesteś bliko pobrania..eeee....wkładu (!) cośtam, cośtam, chyba możesz użyć innego języka niż, nno.. tego... co jest w wersji zainstalowanej na twoim komputerze. Jako przypomnienie, importowane ...wkłady... (??)
across to po przeciwnej stronie, więc to chyba będzie, że inne niż angielski 'z natury' ....risky to ryzykowny.... i Maxis/EA nie są odpowidzialni i dlaje nie mam pjęcia. bo tam coś piszę, że powinno twoje
spotkanie inne w próbować wziąć ten wkład (?!?!?) pracować w towjej grze lub spróbować wziąć.. eeee.... twoją gre pracować przed instalowaniem tego wkładu (??!!??!!??)

A tam po tym Next, to chyba znaczy: "Tylko pojedyncze bajty eee... języka (?) mogą być pobierane z The Sims Superstar EXchange (Wymiany).

Prosze nie śmiać się ze mnie, ja tylko próbowałem pomóc. Wiem, że nic z tego sie nie da odczytać, ale ja rozmumiem z tego tyle, co wy.

jak ja naprawdę nienawidze tej strony :evil: :evil: :evil: :evil:

Hermiona Granger
22.07.2003, 13:42
Trzeba naprawde dobrze znac j.angielski żeby odczytać ten tekst chętnie bym pomogła ale niestety mój poziom jest za niski... :wink:

galazek
22.07.2003, 14:38
No tam jest po prostu napisane, że te skiny działają tylko z angielską wersją gry, a ludzie z Maxisa przestrzegają, że mogą nie działać, albo mogą wystąpić problemy z grą po ich zaistalowaniu. Później jest napisane, że wymagają Sims Gwiazda I na końcu, że język polski nie jest single-byte (nie mam pojęcia co to znaczy), a tylko użytkownicy posługujący się takimi językami mogą korzystać z tej wymiany

KM1
22.07.2003, 14:38
gdyby mi sie chcialo to moze i bym troche przetlumaczyl ale wątpie zebym pomógł więcej niz throw :roll:

deme
22.07.2003, 15:34
Ponieważ znam angielski w miarę dobrze więc postanowiłem Ci to przetłumaczyć:

Masz zamiar ściągnąć rzecz, która może używać innego języka niż wersja, którą masz zainstalowaną na komputerze, jeżeli używasz innego języka niż angielski. Przypominamy, że importowanie tych rzeczy z krzyżującymi się językami jest bardzo ryzykowne i Maxis/EA nie są odpowiedzialne za twoje możliwe zetknięcia się z problemami podczas pobierania naszej rzeczy i pracy tej rzeczy z twoją grą, lub próby przywrócenia twojej gry do pracy po zainstalowaniu tej rzeczy.

Note: Będziesz musiał najpierw zainstalować dodatek TheSims SuperStar, żebyś mógł używać tego co od nas ściągniesz.

Kliknij NEXT żeby zacząć ściąganie.

Pozdrowionka :D

Harry
22.07.2003, 18:19
Czyli co mam zrobić??

KM1
22.07.2003, 18:24
daj se spokój :roll: tak ci zalezy na jakiejs piosenkarce ?? :wink:

galazek
22.07.2003, 18:29
No wydaje mi się, że raczej nic się nie da zrobić. Ale możesz spróbować zmienić język gry przed ściąganiem tego skina, a po ściągnięciu wrócić do polskiego, ale nie wiem, czy dzięki temu Shakira sie pojawi

Throw
22.07.2003, 18:43
Chyba nie, no bo tam pisze, że ona działa w języku angielskim (nie wiedzieć czemu) a w innym nie, więc mogą być problemy.

deme
22.07.2003, 19:08
Ja nie za bardzo wiem o co tam moze chodzic... W kazdym razie po co ci Shakira ?! :)

galazek
22.07.2003, 19:10
Ja nie za bardzo wiem o co tam moze chodzic... W kazdym razie po co ci Shakira ?! :)

Widocznie ją lubi. Ja zresztą też :) :)

Fushma
22.07.2003, 19:24
no on lubi shakire:) Guralka mówiła że jest program do tworzenia gwiazd showbiznesu...;) może powie coś wiecej to sobie stworzymy shakire:DDD

Guralka
23.07.2003, 07:26
I tak musisz mieć skina Shakiry.

deme
23.07.2003, 13:25
w takim razie moze warto sie jeszcze troch postarac, to cos z tego bedzie :):)

Pasula
30.07.2003, 11:29
Harry,zmień se język na angielski (w rejestrze) i graj tak,dopóki ci się nie znudzi Shakira... :wink:

KM1
30.07.2003, 11:34
przeciez mowilismy ze to nic nie da :roll:

Pasula
01.08.2003, 16:26
Ale dlaczego?Próbował tak robić czy nie?